تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 509 از 510 اولاول ... 9409459499505506507508509510 آخرآخر
نمايش نتايج 5,081 به 5,090 از 5093

نام تاپيک: Elder Scrolls V: Skyrim

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام دوستان...من تو اون قسمتی که باید بری throat of the world و elder scrolls رو بخونی گیر کردم...وقتی به زمان قبل سفر میکنه و دمو میاد اون دمورو دیدم ولی اخرش که تموم میشه بر نمیگرده و صفحه همونجوری میمونه هیچ حرکتی هم نمیشه کرد یکی دوتا کرک هم ریختم ولی حل نشد اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه

پروفشنال ursamajor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان...من تو اون قسمتی که باید بری throat of the world و elder scrolls رو بخونی گیر کردم...وقتی به زمان قبل سفر میکنه و دمو میاد اون دمورو دیدم ولی اخرش که تموم میشه بر نمیگرده و صفحه همونجوری میمونه هیچ حرکتی هم نمیشه کرد یکی دوتا کرک هم ریختم ولی حل نشد اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه
    سلام
    کلیه تنظیمات گرافیک را روی حداقل بزارید و دوباره امتحان کتید. خودم هم قبلا همین مشکل را داشتم که همینجوری حل شد.

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

الان من Alduin رو کشتم.......

بازی تمومه؟؟؟

دیگه از این به بعد آزادم که هر کاری می خوام بکنم؟؟؟

ویرایش:آها....اینم بگم که xbox هستم و پچ و مود و از این جور چیزا ندارم.

ما که کلا لذتی نبردیم از این بازیهمش در حال کشت و کشتار بودیم.....نه چیزی برا خودمون بسازیم نه کار خاصی بکنیم.

بعد یه سوال:
    این دختره کل بازی با ما بود فکر کنم لیدیا.....یهو تو یه مرحله گیر کردم فرار کردم خودم اون موند پیش اون دشمناشراهی برای برگردوندنش هست؟
    Last edited by E.G_band; 02-03-2016 at 20:10.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت

پيش فرض

اسکایریم باز ها ..... کجایید؟

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

الان من Alduin رو کشتم.......

بازی تمومه؟؟؟

دیگه از این به بعد آزادم که هر کاری می خوام بکنم؟؟؟

ویرایش:آها....اینم بگم که xbox هستم و پچ و مود و از این جور چیزا ندارم.

ما که کلا لذتی نبردیم از این بازیهمش در حال کشت و کشتار بودیم.....نه چیزی برا خودمون بسازیم نه کار خاصی بکنیم.

بعد یه سوال:
    این دختره کل بازی با ما بود فکر کنم لیدیا.....یهو تو یه مرحله گیر کردم فرار کردم خودم اون موند پیش اون دشمناشراهی برای برگردوندنش هست؟
    اره ماموریت اصلی بازی تمومه . ولی شاید بشه گفت فقط یک درصد از بازی رو رفتی و 99% بازی به ماموریتهای جانبیه . بگرد تو اسکایریم هر کاری میخوای بکن . کلی داستانهای جانبی دیگه هم مونده که نرفتی . اگرم که لذت نمیبری از این بازی شاید سبکش به مزاقت خوش نمیاد .

6. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت

پيش فرض

اره ماموریت اصلی بازی تمومه . ولی شاید بشه گفت فقط یک درصد از بازی رو رفتی و 99% بازی به ماموریتهای جانبیه . بگرد تو اسکایریم هر کاری میخوای بکن . کلی داستانهای جانبی دیگه هم مونده که نرفتی . اگرم که لذت نمیبری از این بازی شاید سبکش به مزاقت خوش نمیاد .
    والا اوایل که اصلا بلد نبودم چی به چیه.....ولی یواش یواش باهاش حال کردم و ادامش دادم تا تمومش کردم.

راستیتش با xbox می زنم و حالا مجبورم که آپدیت کنم و با آپدیت جدید این بازی اجرا نمی شه....وگرنه بازیش داشت واسم قشنگ می شد.

الان یه سوال لیدیا رو من می تونم بر گردونم یا مرده؟کلا میشه کسی رو پیدا کرد که تو طول مسیر باهات باشه؟

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

والا اوایل که اصلا بلد نبودم چی به چیه.....ولی یواش یواش باهاش حال کردم و ادامش دادم تا تمومش کردم.

راستیتش با xbox می زنم و حالا مجبورم که آپدیت کنم و با آپدیت جدید این بازی اجرا نمی شه....وگرنه بازیش داشت واسم قشنگ می شد.

الان یه سوال لیدیا رو من می تونم بر گردونم یا مرده؟کلا میشه کسی رو پیدا کرد که تو طول مسیر باهات باشه؟
    من ماموریت اصلی رو تموم نکردم و نمیدونم چجوریه . ولی بعضی Follower ها تو بازی هستن که نمیمیرن . بعضی هاشون هم خیلی جون دارن و معمولا نمیمیرن . باید بگردی تو بازی ماموریتهای مختلف رو انجام بدی تا اونا رو بتونی دنبالت بیاری .

ویکی بازی هم هست و میتونی خیلی از اطلاعات بازی رو از اونجا بگیری .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. 2 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز soliman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    GameLand

پيش فرض

با سلام
    من بعد از مدتی دوباره خواستم این بازی رو روی ویندوز 10 نصب کنم ولی متاستفانه با یک خطا مواجه شدم و هر کاری کردم نتونستم موفق به نصب بازی بشم .لطفا راهنمایی کنید.
    \یغام خطا:
    runtime error (at161:11806):
    internal error:extractTemporaryFile: The file "BGI0_.bmp" was not found

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

چقد اینجا سوت و کور شده! نسخه ریمستر بازی واسه کنسولای نسل هشتم و pc میخواد بیاد هفت آبان امسال. گرافیک بازی خیلی بالا رفته و میشه تو کنسول هم از مد ها استفاده کرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه peyman-yasi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ♥ رضائـــیه ♥

پيش فرض

با سلام. من چندسال پیش این بازی رو چند ماه بازی کرده بودم بعد هاردم فرمت شد سیو هام رفت و دوباره بازی نکردم
    حالا دوباره ریمستر رو دانلود کردم بازی میکنم
    یه چیزیش یادم رفته میخواستم بپرسم اینه که یکاری میکردیم الماس های خالی رو پر روح میکردیم که باهاش بشه جادوهای سلاح هارو پر کرد
    کسی یادش مونده چطوری این کارو میکردیم. کلی الماس خالی دارم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •