تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 510 اولاول 1234561252102502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 5093

نام تاپيک: Elder Scrolls V: Skyrim

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

اطلاعات جدید زیادی از بازی از مجله گیم اینفورمر منتشر شده و به نظر میرسه با بهترین نقش آفرینی سال بعد روبرو هستیم(قابل توجه حسین و وحید)

اطلاعات رو یکی از بچه های bc ترجمه کردن در نتیجه ماهم با اجازه ایشون از مطلبش در فروم خودمون استفاده می کنیم .چند تا اسکن هم از بازی اومده:

حتما بخوونید این مطالب رو بعضیهاش شگفت انگیزه مخصوصا سیستم مکالمه جدید و همچنین هوش مصنوعی:

Leveling :
    این سیستم به صورت عادی تا 50 Level جلو میره ولی با این وجود Level 50 مرز بازی نیست و بعد از اون همه هنوز تجربه (XP) بدست میارین ولی این روند به شدت کُند و دشوار میشه.
    با رسیدن به هر Level , میزان سلامتی بازیکن اندکی بیشتر میشه و البته بازیکن میتونه یکی از Stamina (استقامت) , Health (سلامتی) و Magic (جادو) رو برای پیشرفت انتخاب کنه.
    در ابتدای بازی چیزی به عنوان انتخاب Class وجود نداره. هر مهارتی (Skill) که بازیکن به دست میده بهش در بالا رفتن Level کمک میکنه و با وارد شدن به هر Level , تعدادی Perk آزاد میشه.
    طرز بازی کردن شما و مآموریتهایی که انجام میدین , در موارد مختلف تآثیرگذار خواهد بود. مثلآ شما مآموریتی رو در یک سیاهچال انجام میدین و بازی به صورت اتوماتیک یک مآموریت دیگه رو در محلی نزدیک به اونجا که تا حالا بهش سفر نکردین میده و به صورت خودکار دشمنانی متناسب با قدرت ها و ضعف های شما ایجاد میکنه. یا وارد یکی از شهرهای بازی میشین و بدون اینکه از قبل منتظر باشین , زنی پیش شما اومده و از شما درخواست کمک و آزاد کردن دخترش از دست آدم دزدها رو میکنه.

مهارت ها :
    در بازی 18 مهارت یا Skill وجود خواهد داشت که از Oblivion سه تا و از Morrowind یازده تا کمتر هست.
    Skill ها جوری هستن که هر دو دسته بازیکن ها رو پوشش میدن. چه اونهایی که دوست دارن توی زمینه خاصی ماهر بشن , چه افرادی که دوست دارن در زمینه های مختلف به یه حدی از مهارت برسن.

داستان :
    بازی در بخش شمالی Skyrim رخ میده و داستان اون به 200 سال پس از اتفاقات Oblivion میپردازه. بازیکن به عنوان یکی از Dragonborn ها باید از بازگشت اژدهایان طبق پیش گویی جلوگیری کنه. مرشد شخصیت اصلی هم یکی از آخرین Blade های باقی مونده هست. (Blade ها افراد بلند مرتبه ای هستن که توی نسخه های قبلی هم حضور داشتن و شما میتونستین عضوی از اونها بشین)
    بازی شامل 5 شهر بسیار بزرگ خواهد بود و مثل همیشه پر از سیاهچال ها , غارها و مناطق زیرزمینی و مخفیست. تنوع محیط های بازی هم از نسخه های پیشین بیشتر خواهد بود.

مکالمات :
    این بار برخلاف گذشته به محض وارد شدن به گفتگو با افراد , دوربین روی صورت اونها زوم نمیشه و حالتی طبیعی تر داره. مثلآ ممکنه یک شخصیت در حالی که قدم میزنه و کارهای خودش رو انجام میده با شما صحبت کنه و هر از گاهی هم نگاهی به شما بندازه و به صحبتش ادامه بده.
    صورت ها بسیار بهتر از قبل طراحی شدن و دیگه حالت مصنوعی ندارند.

نبردها :
    جنگیدن و نبرد در Skyrim دینامیک تر و تاکتیکی تر شده. هر دست برای یک کار هست. مثلآ با یک دست جادو زده و با دست دیگه از سلاح های خود استفاده می کنین. طراحان بازی زمان زیادی رو صرف طراحی اسلحه ها و احساس متفاوت هرکدوم در زمان در دست گرفتن کردن و حس نبردها رو هم بهتر و طبیعی تر از قبل طراحی کردن.
    دشمنان مختلفی از زامبی ها , ترول ها , اسکلت ها , غول های عظیم الجثه و ارواح یخی گرفته تا عنکبوت های عظیم , اژدهایان , گرگ ها , اسب ها , ماموت ها و ببرهای دندان شمشیری و ... رو در بازی شاهد خواهیم بود.

ماجراجویی و مآموریت ها :
    Quest ها هم مثل نبردهای بازی دینامیک تر شده و شما نسبت به شخصیتی که پرورش دادین , با Quest های متفاوتی روبرو میشین. مثلآ کسی که از جادوها زیاد استفاده میکنه , ممکنه با یک جادوگر روبرو شده و مآموریتی رو از اون بگیره در حالی که فردی که از اسلحه ها استفاده میکنه شاید اصلآ اون جادوگر رو نبینه.
    همچنین Quest ها نسبت به Level و مهارت های شما طراحی میشن. برای مثال همون مآموریتی که در بالا ذکر شد (نجات دختر) زمانی به شما داده میشه که توانایی نبرد با دشمنان اون قسمت رو داشته باشین و قدرت دشمنان حدودآ به شما نزدیک باشه.
    در Oblivion وقتی آیتمی رو روی زمین رها می کردین , اون آیتم همون جا باقی می موند ولی در Skyrim موقعیت های مختلفی در این زمینه پیش میاد. مثلآ شما خنجری رو به هر دلیلی (نداشتن جای کافی) رها می کنین و ممکنه یک پسربچه اون رو برداشته و دنبال شما بیاد تا خنجر رو به شما بده ! یا چند نفر اون خنجر رو پیدا کنن و برای صاحب شدنش با همدیگه بجنگن !

موتور بازی :
    موتور بازی کاملآ جدید هست. برف ها به صورت دینامیک و پویا شروع به بارش میکنن , درخت ها و شاخه ها نسبت به جهت باد حرکت میکنن و رودخانه ها به زیبایی تمام در جریان هستند.
    البته سایه های پویا هم در بازی وجود خواهد داشت.

سایر موارد :
    زاویه سوم شخص پیشرفت زیادی داشته و این پیشرفت از طریق تصاویر بازی مشخصه.
    گزینه ای برای حذف HUD وجود داره تا بازیکنان بتونن بدون وجود نوشته ها و تصاویر مختلف دور صفحه به بازی خودشون ادامه بدن.
    بازیکن میتونه فواصل طولانی رو با دویدن کوتاه کنه یا از Fast Travel برای رفتن به مکان هایی که قبلآ اونجا بوده استفاده کنه.
    شهر میتونه مورد حمله اژدها قرار بگیره و شاید موجودات دیگه هم به شهر حمله کنن. همچنین بازیکن میتونه با NPC های مختلف , دوئل به سبک غربی رو تجربه کنه.

اسکن های جدید هم در لینک زیر:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نمیدونم ولی بهتره پست منو پاک کنید این گفته های پست منو ببرید پست اول...........البته نظرم بود........

.
    .
    Last edited by halflife g; 08-01-2011 at 18:38.

2. 15 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MobinS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Behind Those Empty Walls

پيش فرض

ایول دمت گرم.
    درضمن کی گفته که skyrim بهترین نقش آفررینی سال نمیشه؟ اون که صددرصدیه. مطمئن باشید که این طوره. چون نسخه ی قبلی بازی واسه خیلی وقت پیشه ، خیلی این بازی خیلی فن نداره. ولی سال دیگر فن های بازی های دیگر را درو خواهیم کرد!
    با اجازه مطالبتو می ذارم توی پست اول.

4. 4 کاربر از MobinS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال The Rover's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

پس اگه اینجوریه هر چیزی که تو نسخه های قبلی ایراد به حساب میومد برطرف میشه! خب دلیلی نداره برترین نباشه!
    (یعنی امکان داره اینارو بی قفلو دردسر بازی کنیم؟)

6. این کاربر از The Rover بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Behind Those Empty Walls

پيش فرض

پست اول آپدیت شد.

ولی خداییش حتی فونت بازیو به همه ی بازی های نقش آفرینی دیگه نمیشه فروخت!

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

پس اگه اینجوریه هر چیزی که تو نسخه های قبلی ایراد به حساب میومد برطرف میشه! خب دلیلی نداره برترین نباشه!
    (یعنی امکان داره اینارو بی قفلو دردسر بازی کنیم؟)
    البته امکان نداره که بی باگ باشه. خوب اینا که نمیان بگن که "از خصوصیات دیگر بازی باگ های فراوانه !" حتما باگ داره. ولی oblivion هم چنان باگ های بدی نداشت. باگ داشت ، ولی اعصاب خورد کن نبود.
    خیلی عالیه که به جای این که همش به درگیری ها بپردازند و اونا رو قوی کنن ، به دیالوگ ها و طبیعی تر کردن بازی هم فکر می کنن!

8. 3 کاربر از MobinS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درضمن کی گفته که skyrim بهترین نقش آفررینی سال نمیشه؟ اون که صددرصدیه. مطمئن باشید که این طوره. چون نسخه ی قبلی بازی واسه خیلی وقت پیشه ، خیلی این بازی خیلی فن نداره. ولی سال دیگر فن های بازی های دیگر را درو خواهیم کرد!
    حالا وقتی دیدی یکی از بازی های Bioware بهترین RPG سال شد هم دیگه رو می بینیم
    اون طور که مشخصه Bethesda در زمینه بازی های RPG خیلی عالی عمل می کنه و به خاطر همین دوباره می تونیم یه شاهکار دیگه در این سبک رو ببینیم ولی من به Bioware لقب سلطان RPG رو میدم چون بازی هایی که در این سبک می سازه ابر شاهکار میشن و جزو بهترین های تاریخن
    به هر حال یه سال دیگه همین موقع تو رو می بینم و مشخص شده که بهترین RPG سال کدوم بازیه.این پستو به خاطر بسپار
    تازه شانس بیار که دیابلو 3 امسال نیاد چون اگه بیاد رقابت خیلی سرسختر میشه!
    در کل من به Bioware و Blizzard ایمان دارم
    Last edited by vahidgame; 08-01-2011 at 19:02.

10. 7 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

اون طور که مشخصه Bethesda در زمینه بازی های RPG خیلی عالی عمل می کنه و به خاطر همین دوباره می تونیم یه شاهکار دیگه در این سبک رو ببینیم ولی من به Bioware لقب سلطان RPG رو میدم چون بازی هایی که در این سبک می سازه ابر شاهکار میشن و جزو بهترین های تاریخن
    به هر حال یه سال دیگه همین موقع تو رو می بینم و مشخص شده که بهترین RPG سال کدوم بازیه.این پستو به خاطر بسپار
    تازه شانس بیار که دیابلو 3 امسال نیاد چون اگه بیاد رقابت خیلی سرسختر میشه!
    ضمن اینکه این پست تایید میشه باید بگم که به نظر من اگه دیابلو بیاد که قطعا بهترین نقش آفرینیه و بحث رقابت مطرح نمیشه ، چون این بازی تمام المانهای یک نقش آفرینی ناب رو داره + دوربین کلاسیک بازیهای نقش آفرینی رو هم داره .

12. 3 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    باتشکر ازمراد خان!
    وحید این یه نقطه روباهات اثتسنا موافقم البته blizzardرو چون استارکرافت2شاهکاری بود خیلی قشنگ بود من که مخم اومد زمین تمومش کردم کلاًبیلیزارد شرکت توپیه.

14. 2 کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Behind Those Empty Walls

پيش فرض

خواهیم دید کی dragon age بهترین بازی سال شد؟ما که یادمون نیست. bioware و blizzard ظرکت های خوبیند ولی اصلا قدرت فضا پردازی ، پردازش داستان و گیم پلی عالی مثل شرکت Bethesda رو ندارند!

نه بابا! می دونم تا که توی فستیوال اعلام کنن : and the winner For game of year award is ... Elder scrolls : Skyrim ، تو سریع میای و اکانتتو پاک می کنی حالا اینو یک جا یادداشت کن صفحه 2 تاپیک elder scrolls : skyrim ، نری خشکه بدی به مدیرا که بیان این پستتو پاک کننا! ویرایشم نکن که عکس گرفتم اسنادشم موجوده ، مکتوب هم نوشته شده حالا بازم ، بگم بگم؟

16. 4 کاربر از MobinS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

من كه با آبليويون زندگي كردم. موسيقي زيباش رو يادتونه كه جايزه هم گرفت ؟يادمه موسيقيش رو توي سريال اغما (اگر اسمش يادم مونده باشه ، هموني كه الياس توش بود و سيروس مقدم ساخته بود) استفاده شده بود.
    اميدوارم اين بازي هم به همون زيبايي باشه.

18. 2 کاربر از amirpers بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Viren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

والا من هنوزم آبلیویون بازی می کنم‍
    هیچ بازی هنوز به پاش نرسیده

رقابتی سختی با DA خواهد داشت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •