تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 510 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 5093

نام تاپيک: Elder Scrolls V: Skyrim

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

امیدوارم رویه Style این شخصیت ها کار کنند!! خیلی مزخرف هستش مثلا امروز داشتم Oblivion دوباره بازی میکردم وقتی جلو رو میگیری با مثلا چپ یا راست دقت کنین خیلی خنده دار راه میره!
    یک مشکل بزرگ دیگه هم این صداگزاریه جزئیه بازیه ( هم تو Oblivion هم یکم تو Fallout ) یعنی مثلا دشمن بهت حمله میکنه خیلی ساکت و آروم یکدفعه میبینی داری دمیج میخوری! این نکته تویه The Witcher 2 عالی بود واقعا تویه DA هم خوب کار شده بود ( تو The Witcher که من صدا پا میگیرم )
    این دو مورد. 3ومیش هم به انجین بازی فکر کنم ربط داشته باشه... دور از اینکه Oblivion خیلی کم جزئیات هست ( بعده 4 سال دارم بازی میکنم 100 تا ایراد پیدا کردم اما هنوز هم شاهکاره ) بازی یکم حالت ماست گونه داره!! یعنی تویه Fallout هم همینطوری بود یک سری قوانین یکم بد رعایت شده مثلا وقتی میپری انگار Gravity یکم کمه! یعنی من خودم که تو خونه امتحان کردم خیلی سری فرود میام وقتی میپرم و تویه بازی هایه Action/Advanture هم خیلی خوب میپرن اما اینجا اصلا خوب نیست.
    البته اگه اینا اون زمان برطرف میشد که دیگه فکر نمیکنم اصلا امتیازی کم تر از 10 بگیره چون واقعا همونطور که میگم داستان و گیم پلی بازی ( جز چند تا اشکال و مشکل همیشگیه انجینه قبلیه بازی : باگ! ) کامله واقعا! حالا این امکانات که دیگه...
    این سیستم فروشگاها ( وااااااااااااای چقدر تو Fallout رو اعصاب بود ) امیدوارم تویه Skyrim اگه بیاد حداقل درست بیاد ( تویه Oblivion که یادم نیست بودش؟! الان که دیدم نبود اما تو Fallout خیلی رو اعصاب بود هی میرفتم چیز میز پیدا میکردم میفروختم فروشنده پولش تموم شد حالا من هی ازش میخریدم دوباره میفروختم چیز میز دیگه کلا میخواستم ازش چیزی بگیرم وسایله خودمو داشت البته اونجا خوب Fallout بود و واقعا این سیستم عالی بود از نظر Realsitic ولی اینجا Elder Scrolls هست )
    واقعا بازی شاهکار هست! حتی گیم پلی تغییر نکرده ی Oblivion هم شاهکار هست ! ( آخه کدوم RPG اینطوری اینقدر عالی درست میشه؟! از همه نظر یک RPG سنگین و واقعا وقت گزاره! )

2. 7 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MobinS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Behind Those Empty Walls

پيش فرض

امیدوارم رویه Style این شخصیت ها کار کنند!! خیلی مزخرف هستش مثلا امروز داشتم Oblivion دوباره بازی میکردم وقتی جلو رو میگیری با مثلا چپ یا راست دقت کنین خیلی خنده دار راه میره!
    چپ و راستش که ایراد نداشت... وقتی جلو میرفتی ، مایل به چپ و یا راست میشدی خیلی باحال میشد که البته ابلیویون در اصل اول شخص بود... کلا الدر اسکرولز ها همشون اول شخص بودن... ولی خب سوم شخص هم میشه بازی کرد...
    درضمن تام توی E3 گفت که روی سوم شخص بازی هم کار کردن... دیگه مشکلی نداره... درست مثل اساسین کرید ( چون به نظرم بهترین کنترل توی سوم شخص هارو داره اینو مثال زدم ) شده ... ولی بازم تاکید کرد به اول شخص بازی و گفت ترجیح میدیم اول شخص رو...

یک مشکل بزرگ دیگه هم این صداگزاریه جزئیه بازیه ( هم تو Oblivion هم یکم تو Fallout ) یعنی مثلا دشمن بهت حمله میکنه خیلی ساکت و آروم یکدفعه میبینی داری دمیج میخوری!
    شایان خب با ولوم 0 بازی کردن همینه... اصلا دشمن نزدیکت بشه صدای آهنگ جنگ نواخته میهش... ضربه می خوری دوربین تار میشه یکم ، خودمونم می گیم " آخ " یا " آی " یا " اوی "

این دو مورد. 3ومیش هم به انجین بازی فکر کنم ربط داشته باشه... دور از اینکه Oblivion خیلی کم جزئیات هست ( بعده 4 سال دارم بازی میکنم 100 تا ایراد پیدا کردم اما هنوز هم شاهکاره ) بازی یکم حالت ماست گونه داره!! یعنی تویه Fallout هم همینطوری بود یک سری قوانین یکم بد رعایت شده مثلا وقتی میپری انگار Gravity یکم کمه! یعنی من خودم که تو خونه امتحان کردم خیلی سری فرود میام وقتی میپرم و تویه بازی هایه Action/Advanture هم خیلی خوب میپرن اما اینجا اصلا خوب نیست.
    باین که به انجین بازی بر می گرده.... این انجین هم آخرای 2005 ساخته شده... حدودا پنج سال و نیم پیش...

البته اگه اینا اون زمان برطرف میشد که دیگه فکر نمیکنم اصلا امتیازی کم تر از 10 بگیره چون واقعا همونطور که میگم داستان و گیم پلی بازی ( جز چند تا اشکال و مشکل همیشگیه انجینه قبلیه بازی : باگ! ) کامله واقعا! حالا این امکانات که دیگه...
    ابلیویون 9.6 گرفت... اونم ایرادش فقط واسه باگ بود... کم از 10 نداره

این سیستم فروشگاها ( وااااااااااااای چقدر تو Fallout رو اعصاب بود ) امیدوارم تویه Skyrim اگه بیاد حداقل درست بیاد ( تویه Oblivion که یادم نیست بودش؟! الان که دیدم نبود اما تو Fallout خیلی رو اعصاب بود هی میرفتم چیز میز پیدا میکردم میفروختم فروشنده پولش تموم شد حالا من هی ازش میخریدم دوباره میفروختم چیز میز دیگه کلا میخواستم ازش چیزی بگیرم وسایله خودمو داشت البته اونجا خوب Fallout بود و واقعا این سیستم عالی بود از نظر Realsitic ولی اینجا Elder Scrolls هست )
    اون چیزی که من یادم میاد ، توی الدر پول مغازه دار بی نهایت بود... ولی بازم زیرش یک رقمی رو می نوشت ( مثلا جنس بالای 2000 تایی رو نمی تونه بخره... فقیره )
    اینم که خیلی خوبه... خب وسیله ی تورو بخره بذاره ویترین؟ میذاره برای فروش... بعضی وقت ها هم آدم حرفشو پس می گیره... می خواد اون چیزی که فروخته رو پس بخره...

واقعا بازی شاهکار هست! حتی گیم پلی تغییر نکرده ی Oblivion هم شاهکار هست ! ( آخه کدوم RPG اینطوری اینقدر عالی درست میشه؟! از همه نظر یک RPG سنگین و واقعا وقت گزاره! )
    YEAH BABY

4. 4 کاربر از MobinS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

چپ و راستش که ایراد نداشت... وقتی جلو میرفتی ، مایل به چپ و یا راست میشدی خیلی باحال میشد که البته ابلیویون در اصل اول شخص بود... کلا الدر اسکرولز ها همشون اول شخص بودن... ولی خب سوم شخص هم میشه بازی کرد...
    درضمن تام توی E3 گفت که روی سوم شخص بازی هم کار کردن... دیگه مشکلی نداره... درست مثل اساسین کرید ( چون به نظرم بهترین کنترل توی سوم شخص هارو داره اینو مثال زدم ) شده ... ولی بازم تاکید کرد به اول شخص بازی و گفت ترجیح میدیم اول شخص رو...

شایان خب با ولوم 0 بازی کردن همینه... اصلا دشمن نزدیکت بشه صدای آهنگ جنگ نواخته میهش... ضربه می خوری دوربین تار میشه یکم ، خودمونم می گیم " آخ " یا " آی " یا " اوی "

باین که به انجین بازی بر می گرده.... این انجین هم آخرای 2005 ساخته شده... حدودا پنج سال و نیم پیش...

ابلیویون 9.6 گرفت... اونم ایرادش فقط واسه باگ بود... کم از 10 نداره

اون چیزی که من یادم میاد ، توی الدر پول مغازه دار بی نهایت بود... ولی بازم زیرش یک رقمی رو می نوشت ( مثلا جنس بالای 2000 تایی رو نمی تونه بخره... فقیره )
    اینم که خیلی خوبه... خب وسیله ی تورو بخره بذاره ویترین؟ میذاره برای فروش... بعضی وقت ها هم آدم حرفشو پس می گیره... می خواد اون چیزی که فروخته رو پس بخره...

YEAH BABY
    خوب دیگه منم همینو گفتم دقت کن : با مثلا چپ یا راست.
    میدونم اوله شخص هست خودم Morrorwind رو بازی کردم ( ولی تموم نکردم CDشم مفقود شده! خلاصه9 سال =یش ما بویی از انگلیسی نبرده بودیم ) ولی خوب کلا یک بازیه RPG به نظره من باید سوم شخص رو داشته باشه که خوده Bethesda هم به همین مورد پی برد. من خودم موقعی که درگیری نیست سوم شخص میکنم چون حماسی تر میشه بازی مخصوصا تو Fallout ولی خوب انجین بازی چون از زمان Morrowind ساخته شده یکم زیادی قدیمی بود.
    صدا و من خیلی امتحان کردم. نه اتفاقا با Headset بازی میکنم که بیس داره ولی کلا یک جوری بودند مثلا تو Witcher ( جدیدا همش Witcher مثال میزنم چون تویه موارده گرافیکی و صداگزاری عالی بود ) اون موجود وقتی میدیدت یک صدایی چیزی وقتی هم میومد یک صدایی میداد اما اینجا من باید Sneak کنم ببینم منو دیده یا نه! بعدشم میبینه آروم یواشکی میاد طرفت. من تو Fallout خیلی جاها میترسیدم همینجوری تو اون فضایه وحشتناک دستم رو همش رو V میزدم اگه کسی بود Detect کنه ( همون سیستم مبارزه ی درصدیش اگه دشمنی دیده میشد میزدی میومد روش میفهمیدی کجایه )
    تو این مورد واقعا The Witcher 2 فوق العاده بود. ( حیف که Action RPG بود )
    نه اون سقفه خریدشونو که میدونستم تموم شدنه پولشونو که دیدم نه مثله Fallout نیست. اصلا دوست ندارم اون سیستم تو TES بیاد هرچند که Realistic میشه اما اصلا دوسش ندارم خیلی نامردی بود! اگه به واقعیه که بازیکن باید دست شویی هم بره غذا بخوره و ... هیچ بازی ای نمیتونه واقعا واقعی بشه. پس بهتره یک سری از المان هایه بده واقعیت هم برداشته بشه.( بازم میگم این سیستم تویه Fallout به دلیل نبود پول و کلا جهانه زنده و وجود بدبختی هایه بسیار واقعا جاش عالی بود اما دلیلی نمیبینم که تویه TES هم اینطوری بشه.)
    خریدن رو که واسه همین مشکل Fallout گفتم منظورم این بود که من جنساشو میخریدم که یارو دوباره پول دستش بیاد بعد آت و آشغال هایه خودمو میفروختم آخرش که جنسایه اصلی خودش تموم میشد و دیگه پول نداشت فقط 4 تا قوطی کنسرو خالی و ... میموند واسش که من از تو فروشگاها جمع آوری میکردم!!

6. این کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Behind Those Empty Walls

پيش فرض

البته مغازه دارا بعد از مدتی کالا ها و پول دستشون میرسید.... باید wait می کردی...

8. این کاربر از MobinS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

البته مغازه دارا بعد از مدتی کالا ها و پول دستشون میرسید.... باید wait می کردی...
    همون Wait ای که داشت زجر کشی میکرد
    احساسه بدی کلا داشتم در این موارد!
    میخوام ببینم بازی رکورد DrawDistance این The Witcher 2 رو میزنه یا نه؟

10. این کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Behind Those Empty Walls

پيش فرض

فکر نکنم... اون چیزی که از تریلری و دمو هاش معلوم بود این طور نمیشه....

12. این کاربر از MobinS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال The Rover's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

فکر نکنم... اون چیزی که از تریلری و دمو هاش معلوم بود این طور نمیشه....
    منظورت DrawDistance ـه؟
    اون که خیلی از ویچر بیشتره

14. این کاربر از The Rover بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hessam_7800gtx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    BlackWater Park

پيش فرض

میگم این گرافیکش خیلی خفنه!!!فکر کنم بعد این همه سال مقاومت در مقابل خرید کنسول و بازی کردن با حداقل جزییات این لامصب مارو مجبور به خرید کنسول کنه

16. این کاربر از Hessam_7800gtx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Behind Those Empty Walls

پيش فرض

نه خب... witcher خیلی DD اش بیشتره... اینو مطمئنم .... توی اسکایریم خیلی دور هارو یکم تار نشون میده... ولی توی ویچر این طور نبود...

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

نه خب... witcher خیلی DD اش بیشتره... اینو مطمئنم .... توی اسکایریم خیلی دور هارو یکم تار نشون میده... ولی توی ویچر این طور نبود...
    کلا سری بازی هایه Bethesda همیشه Draw Distance هاشون فوق العاده بوده اینم مطمئنم همینه.
    اتفاقا بحثش تویه همین BC بودش یک عکس از همین Skyrim هم راحت دمه دست بود

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعدشم تویه The Witcher 2 تو هرجایی میخواستی میتونستی بری؟ اما تویه TES دیگه دهنه Open World رو سرویس کرده

19. 2 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •