تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 47 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 464

نام تاپيک: معرفی و بررسی HDTV ـهای 2011 پاناسونیک

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

این صفحه در حالت خاموشی مشکی نیست چطوری مشکی تولید می کنه؟؟؟
    اینطوری نگاه کن:
      محتوای مخفی: Pics 

Last edited by *Alucard*; 01-02-2011 at 22:22.

2. 2 کاربر از Sacrament بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

ممنون از عکسهای خوبت. دوربین SLRت به خوبی کیفیت واقعی رو نشون میده. تو سورس HD و اتاق تاریک بدون شک پلاسما بهترینه. فقط من نمی دونم تو اتاق خیلی روشن مثل اتاق هایی که رو به آفتابند یا اتاق هایی که چندین مهتابی پر نور وجود داره با کیفیت SD ( شبکه های تلویزیونی داخلی ) چطوره؟ اگه از سیستمهای دیجیتالی مثل ما.هوا.ره یا STB و با پورت HDMI برای پخش شبکه های داخلی و خارجی استفاده بشه کیفیت در مقایسه با LCD چطوره؟

4. این کاربر از poonel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تو اتاق آفتابگیر قطعا lcd بهتره اما نور لامپ مخصوصا با این فیلترهای جدید تاثیر چندانی نمیزاره

6. این کاربر از mehrdad_ati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ممنون از عکسهای خوبت. دوربین SLRت به خوبی کیفیت واقعی رو نشون میده. تو سورس HD و اتاق تاریک بدون شک پلاسما بهترینه. فقط من نمی دونم تو اتاق خیلی روشن مثل اتاق هایی که رو به آفتابند یا اتاق هایی که چندین مهتابی پر نور وجود داره با کیفیت SD ( شبکه های تلویزیونی داخلی ) چطوره؟ اگه از سیستمهای دیجیتالی مثل ما.هوا.ره یا STB و با پورت HDMI برای پخش شبکه های داخلی و خارجی استفاده بشه کیفیت در مقایسه با LCD چطوره؟
    کاش اون دوربین و این تی وی مال من بود
    من v10 دارم تو sd خوبه بستگی به کیفیت کانالش داره خونه فامیلا lcd زیاده وقتی میرم اونجا و شبکه های sd اکثرا ماه***** میبینم حس میکنم تصویر بعضی شبکه ها روی v10 بهتره بعضی بدتره! اما تصویر sd کلا چی هست که بهتر یا بدتر باشه! ولی تو اچ دی v10 واقعا میترکونه اگه بتونی یه ----- اچ دی بگیری خیلی عالی میشه اینم بهت بگم وقتی فیلمو برنامه های اچ دی زیاد ببینی دیگه خود به خود رقبت نمیکنی بری sd ببینی.

8. این کاربر از Sacrament بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

کاش اون دوربین و این تی وی مال من بود
    من v10 دارم تو sd خوبه بستگی به کیفیت کانالش داره خونه فامیلا lcd زیاده وقتی میرم اونجا و شبکه های sd اکثرا ماه***** میبینم حس میکنم تصویر بعضی شبکه ها روی v10 بهتره بعضی بدتره! اما تصویر sd کلا چی هست که بهتر یا بدتر باشه! ولی تو اچ دی v10 واقعا میترکونه اگه بتونی یه ----- اچ دی بگیری خیلی عالی میشه اینم بهت بگم وقتی فیلمو برنامه های اچ دی زیاد ببینی دیگه خود به خود رقبت نمیکنی بری sd ببینی.

البته اگر دستت به سورس اچ دی برسه و بتونی تهیه کنی که .... اما اگر نتونی و مجبور باشی با اس دی بسازی، اون وقت این که تی وی چه قابلیتی واسه اچ دی داره، اهمیتی پیدا نمی کنه....

10. این کاربر از Schahab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال die my darling's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

البته اگر دستت به سورس اچ دی برسه و بتونی تهیه کنی که .... اما اگر نتونی و مجبور باشی با اس دی بسازی، اون وقت این که تی وی چه قابلیتی واسه اچ دی داره، اهمیتی پیدا نمی کنه....
    چرا دستت به سورس hd نرسه!؟ xbox360 هست ps3 هست میتونی یه hd media player به قیمت 120 تومن بخری سفارش بدی هر فیلمی که میخوای hd شو واست بیارن ----- hd هست و کلی چیز دیگه.
    اگرم نباشه کیفیت شبکه های sd روی همه تی ویا با هم یکسانه شاید اگه کسی بخواد مته به خشخاش بزنه 10 درصد باهم فرق کنه در کل اگرم طرز فکرت اینه که میخوای HDTV بخری بری بشینی باهاش فقط sd نگاه کنی پولتو حروم و حرص نکن برو یه تی وی لامپی بخر چون از هر HDTV که تا به حال دیدی تصویر sd یو بهتر نشون میده.

12. 3 کاربر از die my darling بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

چرا دستت به سورس hd نرسه!؟ xbox360 هست ps3 هست میتونی یه hd media player به قیمت 120 تومن بخری سفارش بدی هر فیلمی که میخوای hd شو واست بیارن ----- hd هست و کلی چیز دیگه.
    اگرم نباشه کیفیت شبکه های sd روی همه تی ویا با هم یکسانه شاید اگه کسی بخواد مته به خشخاش بزنه 10 درصد باهم فرق کنه در کل اگرم طرز فکرت اینه که میخوای HDTV بخری بری بشینی باهاش فقط sd نگاه کنی پولتو حروم و حرص نکن برو یه تی وی لامپی بخر چون از هر HDTV که تا به حال دیدی تصویر sd یو بهتر نشون میده.
    اتفاقا پریروز من هم به جمع وی 20 داران پایتخت اضافه شدم.... دلم هم از این می سوزه که نمی تونم خوب از قابلیت هاش استفاده کنم. می شه لطفا اگر کسی رو سراغ داری که فیلم های اچ دی با قیمت مناسب داره برام پ خ کنی شماره اش رو؟؟ قیمتایی که من دارم بالا است و به صرفه نیست. خودم هم تی وی رو گرفتم به امید این که انگیزه پیدا کنم برم دنبال متریالش...

14. این کاربر از Schahab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من از ولیعصر میگیرم هاردمو میبرم هر فیلمی داره میریزه روی هارد ولی تو نت تو گوگل یه سرچ بکن فیلم hd حتما پیدا میکنی اگه پیدا نکردی به من پ.خ بزن.

16. این کاربر از die my darling بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

تعداد پ.خ ها زیاد شد واسه همین اینجا چندتا لینک میزارم توش شماره نوشته:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    امیدوارم مدیرا گیر ندن

18. 4 کاربر از die my darling بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

این طور که دوستان توضیح دادن یعنی پلاسما تو تصاویر sd در اتاق تاریک بهتره lcd هست

20. 2 کاربر از amir 777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •