تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 100 اولاول ... 509096979899100
نمايش نتايج 991 به 995 از 995

نام تاپيک: معرفی و بررسی HDTV ـهای 2011 سامسونگ

داره خودمونی میشه yashar2k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

برو توی منوی قسمت تنظیمات تصویر -> تنظیمات پیشرفته -> جزئیات سایه. بعدش مقدارش رو بذار رو حداکثر.
    همچین گزینه ای وجود نداشت ولی گزینه هایی مثله روشنایی پویا و تن سیاه وجود داره. راهنماییم کن! روشنایی پوبا رو گزاشتم حداکثر ولی هیچ اتفاقی تو اون چیزایی که بالا گفتم نشد ولی تو تصاویر و فیلم های با کیفیت تغییراتی ایجاد کرد!

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

همچین گزینه ای وجود نداشت ولی گزینه هایی مثله روشنایی پویا و تن سیاه وجود داره. راهنماییم کن! روشنایی پوبا رو گزاشتم حداکثر ولی هیچ اتفاقی تو اون چیزایی که بالا گفتم نشد ولی تو تصاویر و فیلم های با کیفیت تغییراتی ایجاد کرد!
    توی سری D جزئیات سایه هست به انگلیسی میشه Shadow Detail. ظاهرا توی سری E دیگه این گزینه نیست. کارش این بود که توی تاریکی مطلق صفحه کوچکترین جزئیاتی از قلم نیفته.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

یه سوال دیگه!
    رقتم samsung D8880 بخرم. گفتن 3700 . بعدش گفت این مونتاژ ایران هستش منم نخریدم !!
    مونتاژ ایران چه فرقی میکنه با نسخه اصلش ؟؟؟
    زود خراب میشه ؟؟ از لحاظ ظاهری میشه فهمیم مونتاژه یا واردتاتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم زود ج بدین.

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

یه سوال دیگه!
    رقتم samsung D8880 بخرم. گفتن 3700 . بعدش گفت این مونتاژ ایران هستش منم نخریدم !!
    مونتاژ ایران چه فرقی میکنه با نسخه اصلش ؟؟؟
    زود خراب میشه ؟؟ از لحاظ ظاهری میشه فهمیم مونتاژه یا واردتاتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم زود ج بدین.
    تمام تلویزیون های گارانتی دار نمایندگی مونتاژ داخل هستند.
    الان اگر بخواید سامسونگ بگیرید یا باید مونتاژ داخل با گارانتی از نمایندگی بگیرید یا مونتاژ مالزی بدون گارانتی از بانه که با توجه به قیمت بالای دلار و نزدیکی این دو قیمت به هم مورد اول توصیه میشه.
    Last edited by smhsh121; 04-09-2012 at 11:39.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با سلام
    من ده روزی است که یک تلویزیون 46D6960 خریدم به قیمت 2700000 تومان و خیلی ازش راضی هستم اما دیروز بالای صفحه LED به اندازه تمام طول صفحه، چندین خط باریک موازی سیاه و سفید افتاده که کلا عرض اونها به اندازه 4 انگشت از بالای صفحه LED میشه
    به گارانتیش زنگ زدم گفتند چند روز دیگه میان بررسی میکنند و چون دیگه از این مدل ندارن تمام پول پرداختی در فاکتور خرید رو به من میپردازند. حالا برام سوال پیش اومده که با آبدیت نرم افزارش احتمال داره تصویر درست بشه اخه در قسمت خرابی تصویر آرم شبکه 3
    دوبار نمایش داده میشه و سایه اش هم زیرش میافته. ممنون میشم اگه کسی نظری یا تجربه ای داره بیان کنه
    سلام
    جهت اطلاع دوستان بگم که بعد از گذشت سه ماه گارانتی بالاخره اومد و پنل تلویزیون ما رو عوض کرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •