تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: درخواست راهنمایی در مورد اتصال اتوماتیک مودم ADSL به اینترنت

اگه نباشه جاش خالی می مونه Colton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض درخواست راهنمایی در مورد اتصال اتوماتیک مودم ADSL به اینترنت

سلام

برای اتصال اتوماتیک مودم ADSL به اینترنت، باید یوزرنیم و پسورد رو دستی به مودم وارد کرد؟ یا با ساختن کانکشن ویندوز، مودم اطلاعات رو به صورت اتوماتیک از کانکشن هم دریافت می کند؟ نوع مودم TP-Link TD-8811 هست.

ممنون

2. این کاربر از Colton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

سلام

برای اتصال اتوماتیک مودم ADSL به اینترنت، باید یوزرنیم و پسورد رو دستی به مودم وارد کرد؟ یا با ساختن کانکشن ویندوز، مودم اطلاعات رو به صورت اتوماتیک از کانکشن هم دریافت می کند؟ نوع مودم TP-Link TD-8811 هست.

ممنون
    اگه pppoe وصل شید باید یوزر را در مودم ذخیره کنید.و اگه bridge وصل شید یوزر و پس از ویندوز گرفته می شه مثل اتصال دایال اپ

4. این کاربر از shitan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اگه pppoe وصل شید باید یوزر را در مودم ذخیره کنید.و اگه bridge وصل شید یوزر و پس از ویندوز گرفته می شه مثل اتصال دایال اپ
    ممنونم. لطفا کمی بیشتر توضیح بدید. اگر Bridge باشه، مودم یوزنیم و پسورد رو از کانکشن ویندوز می گیره و نیازی به وصل کردن کانکشن ویندوز نیست؟

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ممنونم. لطفا کمی بیشتر توضیح بدید. اگر Bridge باشه، مودم یوزنیم و پسورد رو از کانکشن ویندوز می گیره و نیازی به وصل کردن کانکشن ویندوز نیست؟
    2 حالت داره
    1-حالت pppoe
    كه در اين حالت توي تنظيمات مودم كه مي ري يوزر و پسورد هم وارد مي كني و خود مودم اتوماتيك به اينترنت وصل ميشه و نيازي به كانكشن در ويندوز نيست.
    2-حالت bridge كه بايد يك كانكشن داخل ويندوز بسازيد و يوزر و پسورد رو مثل ديال آپ به كانكشن بديد و هر وقت خواستيد وصل بشيد كانكشن رو وصل كنيد.

7. این کاربر از mohammad.t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

2 حالت داره
    1-حالت pppoe
    كه در اين حالت توي تنظيمات مودم كه مي ري يوزر و پسورد هم وارد مي كني و خود مودم اتوماتيك به اينترنت وصل ميشه و نيازي به كانكشن در ويندوز نيست.
    2-حالت bridge كه بايد يك كانكشن داخل ويندوز بسازيد و يوزر و پسورد رو مثل ديال آپ به كانكشن بديد و هر وقت خواستيد وصل بشيد كانكشن رو وصل كنيد.

ممنونم.
    من مودم رو کانفیگ نکردم و یوزرنیم و پسوردم رو هم وارد نکردم. با این حال وقتی کانکشن ویندوز رو قطع می کنم باز هم به اینترنت وصلم. دلیل این امر چی می تونه باشه؟

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

ممنونم.
    من مودم رو کانفیگ نکردم و یوزرنیم و پسوردم رو هم وارد نکردم. با این حال وقتی کانکشن ویندوز رو قطع می کنم باز هم به اینترنت وصلم. دلیل این امر چی می تونه باشه؟
    اگه مودم یکسره باشه شما اصلا نمیتونید bridge کانکت بشید اگر هم با کانکشن وصل میشید بعد از قطع کانکشن اینترنت شما قطع می شه

10. این کاربر از shitan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اگه مودم یکسره باشه شما اصلا نمیتونید bridge کانکت بشید اگر هم با کانکشن وصل میشید بعد از قطع کانکشن اینترنت شما قطع می شه
    دوست عزیز الان که دارم این پست رو ارسال می کنم کانکشن ویندوز رو دیسکانکت کرده ام. واقعا برام عجیبه. دلیل این امر چی می تونه باشه؟

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

دوست عزیز الان که دارم این پست رو ارسال می کنم کانکشن ویندوز رو دیسکانکت کرده ام. واقعا برام عجیبه. دلیل این امر چی می تونه باشه؟
    شما احیانا از لپتاب استفاده نمیکنید ممکنه از اینترنت وایرلس کس دیگه ای استفاده کنید.
    یه نگاهی با سایت شرکتی که ازش اینترنت می گیرید در قسمت کاربری بیاندازید .ورود وخروج را اونجا نشون میده ببینید قضیه چیه

13. این کاربر از shitan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

شما احیانا از لپتاب استفاده نمیکنید ممکنه از اینترنت وایرلس کس دیگه ای استفاده کنید.
    یه نگاهی با سایت شرکتی که ازش اینترنت می گیرید در قسمت کاربری بیاندازید .ورود وخروج را اونجا نشون میده ببینید قضیه چیه
    نه دوست عزیز از لپ تاپ استفاده نمی کنم. مودم ADSL هم قابلیت وایرلس نداره.

متاسفانه شرکتی که ازش سرویس گرفتم هنوز امکان کنترل حساب نداده. آخه فقط چند روزه تو شهر ما شعبه زدن.

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

این که در حالت pppoe نمیشه با کانکشن ساخته شده کانکت کرد بطور اصولی درسته ولی باید استثنا رو هم در نظر گرفت در بعضی از مودمها این امکان وجود داره و ایضا اگر شما از طریق وایرلس وصل باشید ولو مودم در حالت بردبند باشه باز میتونید با اکانت ساخته شده کار کنید منتها اینجا یک مشگل کوچکی هست اونهم این که این برادر مگه 2 تا اکانت داره که یکی توی مودم تعریف شده و یکی هم دستی؟ اگر خیر که همزمان از یک نام و رمز که نمیشه استفاده کرد بناءعلیهذا یجای کلر میلنگه.

16. این کاربر از reb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •