تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: نحوه عملکرد برنامه HTML Executable

اگه نباشه جاش خالی می مونه ++PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    در کامپیوتر شما

پيش فرض نحوه عملکرد برنامه HTML Executable

این برنامه برای تبدیل فایل های html به exe به کار می ره. در واقع میشه یک سایت بهش داد و یه فایل اجرایی گرفت. من یه برنامه دارم که سازندش توسط این نرم افزار به فایل اجرایی تبدیلش کرده. وقتی برنامه اجرا میشه یک محیطی شبیه به مروگر هست که توانایی نشون دادن صفحات html رو داره. من خیلی مشتاقم به اصل این صفحات دسترسی پیدا کنم. هیچی راهی هست بشه کل این صفحات و اطلاعات همراهش رو استخراج کرد
    و یا حتی به صورت موردی یک عکس رو که نشون می ده از ram استخراج کرد
    و
    نحوه عملکرد این برنامه چیه

آخر فروم باز mohrd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Ṁashhad

پيش فرض

سلام.
    ممکنه روی صفحه ای که اون فایل exe نشون میده، یک راست کلیک کوچولو بکنید؟ و یک عکس از منوی باز شده بگیرید؟
    یا اینکه هنگامی که برنامه رو اجرا کردید، Task Manager رو باز کنید و ببینید که پروسه ای به نام iexplore.exe باز شده یا نه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    در کامپیوتر شما

پيش فرض

سلام.
    ممکنه روی صفحه ای که اون فایل exe نشون میده، یک راست کلیک کوچولو بکنید؟ و یک عکس از منوی باز شده بگیرید؟
    یا اینکه هنگامی که برنامه رو اجرا کردید، Task Manager رو باز کنید و ببینید که پروسه ای به نام iexplore.exe باز شده یا نه؟
    زمانی که برنامه رو باز می کنم اجازه استفاده از printscreen رو نمی ده. اما منویی که باز میشه با منویی که توی ie باز میشه متفاوت هست. تو پروسه های ویندوز هم پروسه iexplorer اجرا نمیشه. به نظرم از یه ie runtime استفاده می کنه.

واقعیتش من یه نرم افزار بزرگ دارم که می خوام فایل های html اون رو داشته باشم. چون حجمش زیاده یه نمونه از برنامه توسط نرم افزار html executable می سازم و آپلود می کنم

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

برای باز کردن اسمبلی از Reflector استفاده کن اگر obfuscate نشده باشه نشون میده چی توشه، البته یکمی باید برنامه نویسی هم بلد باشی تا از سر از کارش دربیاری.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    در کامپیوتر شما

پيش فرض

من با استفاده از نرم افزار html executable یه نمونه سایت رو به فایل اجرایی تبدیل کردم. تو 4shared اپلود کردم. دوستان عزیز ممنون می شم راهی به من پیشنهاد کنند که بشه به محتویات این نوع فایل ها دسترسی داشت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

برادر این که یه برنامست من فکر کردم مستقیم فایل HTML رو به exe تبدیل میکنه، خوب نشستن یه برنامه نوشتن دیگه تقریباً خودش یه نیمچه مرورگره.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    در کامپیوتر شما

پيش فرض

آره، شما درست می فرمایید تقریباً خودش یه مرورگر هست. چطوری میشه فایل های وب داخلش رو استخراج کرد؟ با چه ابزاری آنپک و دیکمپایلش کنم

آخر فروم باز mohrd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Ṁashhad

پيش فرض

کپی/پیست کار شما رو راه نمی اندازد؟ چون من فایلی که دادید رو اجرا کردم (IE 8 رو دارم) .. و به راحتی تونستم همه ی مطالب رو دقیقا مثل مرورگر های معمولی کپی/پیست کنم .. (اگر نمی تونید کپی یا Select All کنید، روی صفحه راست کلیک کنید .. از همون منوی ای که باز میشه، گزینه ی مورد نظر رو انتخاب کنید ...)

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    در کامپیوتر شما

پيش فرض

کپی/پیست کار شما رو راه نمی اندازد؟ چون من فایلی که دادید رو اجرا کردم (IE 8 رو دارم) .. و به راحتی تونستم همه ی مطالب رو دقیقا مثل مرورگر های معمولی کپی/پیست کنم .. (اگر نمی تونید کپی یا Select All کنید، روی صفحه راست کلیک کنید .. از همون منوی ای که باز میشه، گزینه ی مورد نظر رو انتخاب کنید ...)
    متاسفانه خیر
    چون تعداد صفحات بسیار زیاد هست و من می خوام به همشون دسترسی داشته باشم. حتی نقطه شروع کار رو هم بهم بگین خودم یواش یواش جلو می رم
    Last edited by ++PC; 15-01-2011 at 08:43.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •