تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 205 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 2044

نام تاپيک: Crysis

Banned Ali-Bahal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    دنیایی که همه بازیباز ها عاشق آن هستند! جایی مثل X360

پيش فرض

آقا لطفا نام تاپيک را به تاپيک اختصاصي Crysis تغيير بدهيد

راستي اين بازي Far Cry را مي کنه توي جيبش داراي گرافيک و فيزيک و.... قوي هست شما در جنگل مي توانيد هر کاري بکنيد اگر به پرنده شليک کنيد کشته مي شود و مي افتد جلوي پاي شما! اگر به برگ شليک کنيد سوراخ مي شود! اگر درخت را رگبار ببنديد کنده مي شود و......
    محيط 100 درصد تخريب پذير هست
    من که فعلا منتظرش هستم بازي رديفي هست

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض تاپیک مخصوص بازی Crysis (فعلاً بحث و تبادل نظر تا وقتی بازی عرضه شود)

سلام به همگی.
    این تاپیک رو زدم تا فعلاً راجع به بازی و هر چیزی که راجع به اونه با هم بحث و تبادل اطلاعات داشته باشیم تا موقعی که بازی عرضه بشه ( 16 یا 13 نوامبر 2007)... بعد می تونیم مشکلاتمون رو همینجا مطرح کنیم.

تا الان باید حدس زده باشید که من یکی از طرفدار های ناجور() این بازی ام ! برا همین این تاپیک رو زدم تا اونهایی که از بازی اطلاعات زیادی ندارن یکم با این بازی آشنا بشن.
    البته من هم به اندازه ی آگاهیم براتون می نویسم ولی شک ندارم که از دوستان هستن کسایی که از من بیشتر اطلاعات دارن ...من هم تا اونجایی که سوادم می کشه براتون می نویسم اگر کمی و کاستی و نقصی دیدید به بزرگی خودتون ببخشید!
    با اجازه ی بزرگتر های انجمن.

بسم الله...

نام بازی : Crysis
    سبک : اکشن / اول شخص / علمی / ماجرایی (Scientific Action Adventure)
    سازنده : CRYTEK
    ناشر : EA Games
    پلتفرم : PC *
    تاریخ انتشار: 13 یا 16 November 2007 در آمریکای شمالی و اروپا.

این سایت Crytek :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این سایت EA :
    کد:
    این هم یه فروم تخصصی Crysis به زبون انگلیسی : (خودم هم توش عضو هستم به عنوان اولین ایرانی!! خیلی بهم حال دادن!!)
    کد:
    قطعاً Crysis دیدنی ترین بازی 2007 خواهد بود !! عکس ها و دمو های تکنیکی پایین و مطالب چند پست پایین تر رو بخونید متوجه می شید.

تصاویری از بازی:
    اسکرین شات ها:
    کد:
    Art work ها :
    کد:
    متفرقه :
    کد:
    دمو های تکنیکی و تریلر ها :

از محیط بازی:
    کد:
    مصاحبه ها:
    کد:
    از Cry Engine2 :
    کد:
    * : این بازی قابلیت اجرا روی کنسول های PS3 و X360 هم داره ولی سازندگان پاشونو کرده بودن تو یه کفش که ما برای اینکه قدرت PC رو نشون بدیم و بگیم که رایانه هیچ وقت از کنسول ها عقب نمی مونه و سرسختانه رو همین حرفشون وایستاده بودن..... ولی جدیداً جایی خوندم که بازی قراراه برا PS3 هم تولید و عرضه شه...

خوب تا اینجا کافیه تو پست بعدی خیلی بیشتر راجع به بازی براتون می نویسم.
    Last edited by علیرضا; 13-08-2007 at 14:02.

آخر فروم باز soliman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    GameLand

پيش فرض

بلاخره تاریخ انتشارش معلوم شد.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض Only CRYSIS !!!

مقدمه ای راجع به Crytek از آغاز تا پیروزی های FarCry ...
    منبع : مجله ی بازی رایانه .
    اگه ایرادی دیدید تعجب نکنید !

◙تکنولوژی منجمد نمی شود !!

Crysis

این روز ها کنسول های نصل جدید سر و صدای زیادی به راه انداخته اند. از یک سو سونی با PS3 و از سوی دیگر مایکروسافت با X360 هردو در تلاش اند تا با کیفیت ترین بازی ها را برای کنسول خود بسازند تابتوانند کنسولشان را به عنوان پیشرفته ترین سیستم موجود از لحاظ سخت افزاری و گرافیکی معرفی کنند.
    در این میان شرکتی به نام Crytek قصد دارد ثابت کند که مثل همیشه در ضمینه گرافیک , PC حرف اول و آخر را می زند!
    شرکت Crytek در سال 1999 به وسیله ی برادران یرلی (Yerli) یعنی سوات (Cevat) آونی (Avni) و فاروک (Faruk) در شهر فرانکفرت آلمان تاسیس شد.
    این سه برادر همیشه رویای بازی سازی را در ذهن خود داشتند. بخصوص سوات که بازی کردن را با کومودور 64 آغاز کرد.او با کمک چند نفر از دوستانش در کالج , یک دموی تکنیکی با نام X-Isle طراحی کرد.X-Isle یک جزیره ی استوایی را به نمایش می گذاشت که پر از دایناسور های وحشتناک بود! سوات , آونی و فاروک سه بازی ساز کاملاً گنمام با در دست داشتم دمو ی تکنیکی خود بدون هیچ هدف و فایده ای برای اولین بار راهیE3 2000 شدند تا بخت خود را در آنجا آزمایش کنند.
    سوات در این رابطه می گوید : فکر می کنم ما تنها بازی سازان تاریخ باشیم که برای ورود به E3 پول بلیت پرداخت کرده ایم !
    این موضوع نشان از گمنام بودن برادران یرلی در ابتدا ی کارشان دارد. سوات که حتی صحبت کردن به زبان انگلیی را بلد نبود , سر انجام موفق شد دموی تکنیکی خود را بدست اندر کاران شرکت nVidia نشان دهد و مسوولان nVidia هم با استقبال از دمو ی آن برای نشان دادن قدرت کارت هایGeForce جدید خود که به تازگی معرفی کرده بودند انتخاب کرد.
    بدین ترتیب پایه های ساخت FarCry , یکی از موفق ترین عناوین بازی های کامپیوتری شکل گرفت . برادران یرلی پس از باگشت به آلمان با جمع آوری یک تیم 115 نفره متخصص از بیش از 16 کشور جهان , کار بر روی CryEngine و بازی FarCry را آغاز کرده و سر انجام به کمک Ubisoft آن را در مارچ 2004 منتشر کردند .
    FarCry به سرعت خود را به عنوان یک بازی اول شخص فوق العاده زیبا مطرح کرد و به جرات می توان گفت در آن زمان هیچ بازی ای توان رقابت گرافیکی با FarCry را نداشت.Crytek کار خود را به خوبی انجام داده بود بعد از انتشار این بازی Crytek به افتخارات بسیاری دست پیدا کرد و چندین جایزه ی بزرگ بین المللی را برد.
    از افتخاراتی که Crytek پس از طراحی CryEngine و FarCry دریافت کرد می توان به بهترین سازنده ی اروپایی مستقل در سال 2004 , Best New PC I 2004 , Industry Excellence Award 2004 , بهترین استودیو ی تازه کار در سال 2004 و جایزه ی منتخب بازی سازان 2005 (Game Developer Choice Award 2005 ) اشاره کرد.
    جالب است بدانید که در فوریه ی 2004 (درست یک ماه قبل از انتشار FarCry ) پلیس برای پیدا کردن کپی های غیر مجاز از نرم افزار های گران قیمتی مانند 3Ds MAX و Maya وارد دفتر Crytek شد که بدون پیدا کردن هیچ گونه نرم افزار غیر مجاز یا لایسنس نشده ای مکان را ترک کرد !

ادامه اش چند پست پایین تر !!
    Last edited by علیرضا; 13-08-2007 at 00:39.

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

خوب علیرضای عزیز وقتی که یه بازی هنوز نیومده تاپیکش رو در قسمت اخبار میزنند . اینطور تاپیکی هم هست .
    ولی مطالبت عالی بود . ممنون .

آخر فروم باز L O V A B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Dallas, TX

پيش فرض

فکر کنم 1 ماه پیش بود ...

تو مجله ی بازی رایانه ، راجع بهش خوندم ، خیلی بازیه خداییه...

هنوز عرضه نشده؟ کی ایران میاد؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

خوب علیرضای عزیز وقتی که یه بازی هنوز نیومده تاپیکش رو در قسمت اخبار میزنند . اینطور تاپیکی هم هست .
    ولی مطالبت عالی بود . ممنون .
    او او !!!
    وقتی داشتم تاپیک رو می ساختم این حس رو داشتم که: Something`s Wrong Here شرمنده دیگه .. ولی ارزششو داره...
    مطالب پست بعدی مو بخونید... البته باید صبر کنید تا بنویسم.

تاریخ انتشارش هم تو چست اول زدم = 16 نوامبر امسال.
    Last edited by علیرضا; 13-08-2007 at 00:27.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

دوباره سلام... ادامه از سه چهار پست بالاتر... به نقل از : مجله ی بازی رایانه

این بار : سر آغاز فعالیت Crytek برای CryEngine2 و Crysis تا گوشه هایی از گیم پلی و داستان بازی!!

پس از موفقیت FarCry , شرکت Crytek که برای خود شهرت و اعتبار بسیار زیادی جمع کرده بود ساخت موتور گرافیکی جدیدی را که بتواند برای نسل جدید بازی های کامپیوتری جوابگو باشد در دستور کار خود قرار داد و بدین ترتیب موتور کاملاً جدید و بسیار قدرتمندی با نام CryEngine2 متولد شد.
    اوایل سال 2006 , Crytek و Ea Games (بزرگترین ناشر حال حاضر جهان) اعلام کردند که بازی اول شخص کاملاً جدیدی با عنوان Crysis بوسیله ی موتور جدید CryEngine2 برای PC در حال ساخت است.
    البته ایده ی ساخت Crysis پس از تفکرات عجیب سوات در مورد یک جنگل منجمد شده , در مراحل پایانی ساخت FarCry شکل گرفته بود . از همان ابتدا , این سوال برای بسیاری از علاقمندان به صنعت بازی پیش آمد که چرا Crytek مجدداً با Ubisoft قرارداد نبسته است؟ Crytek جزئیات این انتقال را ارائه نداد و تنها اعلام کرد که پس از انتشار FarCry , آنها به این نتیجه رسیدند که Ubisoft شریک خوبی نیست, به همین دلیل با EA وارد مذاکره شدیم.
    همانند FarCry مهمترین مشخصه ی Crysis گرافیک بی مثل و مانند آن است که در میان تمام بازی های نسل بعد که تا به امروز معرفی شده اند , بدون چون و چرا بهترین بوده است.اما همه چیز Crysis در گرافیک آن خلاصه نمی شود , و به گفته ی سازندگان , Crysis یک FarCry با گرافیک بالاتر نخواهد بود.
    پیش از اینکه به گرافیک بازی و فن آوری های موجود در موتور آن بپردازیم , بهتر است کمی با داستان و گیم پلی آن آشنا شویم.
    اولین و مهم ترین نکته ای که در مورد Crysis به چشم می خورد عدم ارتباط داستان بازی با FarCry است . داستان Crysis در سلسله جزایری به نام اسپراتلی (Spratly) اتفاق می افتد ( این جزایر در دنیای واقعی هم وجود دارند و چند کشور بر سر مالکیت آن با هم بحث دارند. این سلسله جزایر در جنوب دریای چین و بین کشور های ویتنام و فیلیپین قرار گرفته اند).
    داستان بازی در سال 2020 اتفاق می افتد و از جایی آغاز می شود که یک شهاب سنگ مرموز در جزیره فرود می آید و همه ی کشور ها متوجه آن می شوند.نیرو های کره ی شمالی به عنوان اولین گروه به جزیره می رسند و جزیره را تحت کنترل خود در می آورند تا فواید احتمالی شهاب سنگ را نصیب دولت کره ی شمالی کنند . در اینجا شما در نقش یکی از نیرو های مخصوص ارتش آمریکا به نام جیک دان ( Jake Dunn) وارد عمل می شوید تا به اعماق جنگل نفوذ کرده و پرده از اسرار شهاب سنگ مرموز بردارید.
    گیم پلی بازی با وجود شباهت های بسیار به FarCry , نو آوری های بسیاری باخود همراه دارد.
    همانند FarCry , می توانید از راه های مختلفی به هدف خود برسید.درگیر شدن با دشمنان یک راه است و دور زدن آنها بطور مخفیانه یک راه دیگر!
    سازندگان قول داده اند که Crysis علاوه بر حفظ این سبک از گیم پلی ( گیم پلی غیر خطی) حتی آن را بزرگتر و پیچیده تر ارائه خواهد کرد.برای مثال اگر یکی از هم تیمی های شما در طول بازی بمیرد, با وجود اینکه در پیشروی شما خللی ایجاد نمی شود , اما کار شما برای کسب اطلاعات سخت تر می شود.
    به طوری که خودتان مجبورید برای بدست آوردن اطلاعاتی که قبلاً بوسیله ی هم تیمی تان فراهم میشد , وارد عمل شوید!

ادامه شو فردا صبح می نویسم.. کمردرد شدم ! شما که نمیدونید چجوری دارم تایپ می کنم !!!
    Last edited by علیرضا; 13-08-2007 at 00:33.

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دو تا تاپيك ادغام شدن!

ممنون از عليرضا ي عزيز براي اطلاعات!

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

ادامه از دو پست بالاتر... به نقل از مجله ی بازی رایانه

این بار : توضیحاتی بیشتر در مورد امکانات بازی , هوش مصنوعی بسیار قوی و...(خیلی خیلی جالب حتماً بخونید!!)

اگر FarCry : Instincts Predator (یک نسخه ی فرعی از بازی FarCry که برای X360 منتشر شد) را بازی کرده باشید , قطعاً از ویژگی ها و نیرو های جدیدی که در اختیار شخصیت اصلی بازی قرار گرفته بود لذت برده اید.در Crysis هم با استفاده از زره مخصوصی به نام Exo-Suit * که شخصیت اصلی به همراه دارد می توانید از نیرو های مخصوصی مثل افزایش توان یا افزایش قدرت بهره مند شوید. برای مقال هنگامی که زیر آتش دشمن قرار می گیرید, می توانید با افزایش توان زره , آسیب پذیری خود را پایین بیاورید , با افزایش سرعت خود , از اصابت گلوله های دشمن جلوگیری کنید, توانایی حمل سلاح های سنگین را برای مدت طولانی بدست آورید , برای مبارزات تن به تن از قدرت بیشتری برخوردار شوید و یا حتی با یک ضربه ی مشت , درخت را از جا بکنید! و اجسام سنگین را با شتاب به اطراف پرتاب کنید و ....
    یکی از ویژگی های بسیار جالب اضافه شده به Crysis , وجود مهمات تاکتیکی است ! در طول بازی مهماتی با نام Tactical Ammunation در اختیار شما قرار می گیرد که با استفاده از آن می توانید دشمن را بکشید , بی هوش کنید یا حواسش را پرت کنید.
    بدین صورت گه گلوله را به سمت دشمن مورد نظر شلیک می کنید و گلوله بدون جلب توجه به بدن او می چسبد. سپس شما می توانید در موقعیت مناسب یکی از سه گزینه ای که در اختیارتان قرار می گیرد یعنی کشتن (Kill) , بیهوش کردن (Sleep) , و پرت کردن حواس( Distract) را فعال کنید.همچنین شما این توانایی را دارید تا ابتدا به سمت چهار نفر از دشمنان شلیک کنید و سپس هر چهار نفر را به صورت هم زمان و بدون ایجاد سر و صدا از بین ببرید !
    این روزها یکی از ارکان موفقیت بازی ها , هوش مصنوعی قدرتمند آنهاست . بازی هایی نظیر F.E.A.R و Call Of Duty و Oblivion از نمونه های بارز هوش مصنوعی قوی هستند.Crysis هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود و با سیستم هوش مصنوعی فوق العاده واقعی و قدرتمندی که به لطف موتور CryEngine2 فراهم شده, یکی از برترین هوش های مصنوعی بازی های کامپیوتری را به نمایش خواهد گذاشت.
    علاوه بر اینکه انسان های موجود در بازی (سربازان کره ای و هم تیمی های شما) در هر لحظه فکر می کنند , تصمیم می گیرند و از تاکتیک های تیمی و پیچیده ای برای نابودی شما استفاده می کنند , موجودات بیگانه (که از شهاب سنگ خارج شده اند) هم توانایی فکر کردن و تصمیم گیری دارند ومانند هیولاهای DOOM فقط به سمت شما حمله نمی کنند!
    آنها حتی از بلایای طبیعی مانند زمین لرزه , آتشفشان , طوفان , گردباد و....( که به گفته ی سازندگان در جزیره به دفعات با این بلایا مواجه می شوید) برای نابودی شما کمک خواهند گرفت. تنها صدای شلیک یک گلوله کافی است تا تمام سربازانی که در آن منطقه صستند , برای جستجو سر برسند و کار شما ر بسیارا سخت کنند!
    همچنین دشمنان به خوبی در میان شاخ و برگ های انبوه جنگل خود را استتار و در یک لحضه شما را غافلگیر می کنند . آنها حتی قابلیت های فیزیکی بازی را هم درک می کنند و برای مثال با قطع کردن درختان , راه را برای عبور تانک فراهم می کنند یا برای خود پناهگاه می سازند و ....

ادامه چند ساعت بعد ... دارم مشکل ستون فقرات پیدا می کنم !!
    Last edited by علیرضا; 13-08-2007 at 13:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •