تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 47

نام تاپيک: ELECCT - نامی متفاوت

پروفشنال AMIR_TO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آقا من کارخونه گندم داشتم گذاشتمش برای فروش به قیمت 2 سیم
    لطفا یکی تون بخره به پولش احتیاج دارم

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

آقا من کارخونه گندم داشتم گذاشتمش برای فروش به قیمت 2 سیم
    لطفا یکی تون بخره به پولش احتیاج دارم
    ای کاش زودتر اینکار رو می کردی من خودمو امروز جر دادم 150 تا پازل حل کردم برای کارخونم
    الآن هم دنبال زمین هستم

دادا خریدمش
    Last edited by وین رونی; 27-12-2010 at 22:31.

آخر فروم باز Master generals's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ececct به چند دلیل موفق نخواهد شد
    1) هر کی بیکار تر و علاف تر باشه اون برنده خواهد بود (با توجه به محدودیت کردن کار)
    2) چیزی به اسم استرنج نداره. پس هر کی تند تر کلیک کنه و برای بیشتری بمونه اون برنده خواهد بود
    3) این بازی به استراتژی ربطی نداره. دیگه کسانی که مخ هستند تئ زمینه اقتصادی پولدارترین نیستن. اونهایی که کلیک می کنند پولدار ترینن
    همینطور در زمینه سیاسی

4) ای سی تی تی بین ایرانی ها خواهند ماند و جهانی نمیشه

بازی ارپ خیلی از اون بهتره و 200 300 هزار از سرتاسر جهان هم گیمر داره
    متاسفانه به خاطر فیلتر شدنش ایران به قدری ضعیف شده که شده بازیچه ی دست این و اون

اگه دنبال اسم ایرانید بیاید ارپ جلو 200 هزار نفر از اسمش دفاع کنیم

این لینک رفرر من
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه هر کسی با لینک رفرر من عضو شه مستقیما زیر چتر حمایت من قرار می گیره و کمک های مالی بهش می کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Baby nfs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ارپ اصلا به درد نمیخوره. مخصوصا با اون بچه بازی هایی که تو ایران میشه. در ضمن کسی که تازه به ارپ وارد میشه هیچ وقت نمیتونه به کسایی که چند ماه زودتر از اون وارد بازی شدن برسه: 1- به خاطر محدودیت کار 2- پولی بودن بازی.
    اما الکسیتی اصلا انیجوری نیست , کسی که تازه به بازی میاد اگه یه خورده همت داشته باشه میتونه خیلی سریع پیشرفت کنه. الکسیتی تازه راه افتاده یعنی هنوز اول راهه که با گذشت زمان ایده ها و طرح های تازه بازی رو خیلی کامل تر میکنه. تا جایی که یادم میاد ارپ هم همینطور بود اون اوایل چیز زیادی نداشت و رفته رفته با تکمیل شدن کادر تیم بازی , ورژن های جدیدی ارئه داد تا به اینجا رسید که مازول های جدید اقتصادی و نظامی و ... رو اجرا کرد که بیشتر به درد کسایی میخورد که پول وافعی بیشتری به بازی بپردازن.

5. این کاربر از Baby nfs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان باگ هایی که تو زمینه ورک بودن برطرف شدن. در ضمن از حالا میتونید خونه هم برای خودتون بخرید تا مصرف انرژی تون به نصف برسه.

پروفشنال reza_kinglord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    خوزستان ( دزفول )

پيش فرض

این بازیی خوبه نه بهتر بگم عالییه ولی نه برای گیمر ها من ارپ هم بازی می کردم بهتر از این بود با اینکه بعضی ها یه بچه بازی.... بماند بعد که فیلتر شد نرفتم. کلا بگم اگه بازی می خوای که یه کم به ذهنت فشار بیاره و فکر بخواد وارد این بازی نشو چون نه سیاست می خوادنه فکر نه .. فقط وقت می خواد. برای من که جالب نبود رفتم سر بازی the-west خودم..

8. 3 کاربر از reza_kinglord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

حرفت کاملا درسته ولی اینطوری نمیمونه , بازی دائما در حاله تغییره و دائما داره موضوعات جدیدی بهش اضافه میشه چه بسا که این بازی از ارپ هم بهتر شه.
    راستی دوستان الان اسپانیا با اینکه جمعیتش تقریبا نصف جمعیت ایرانه ولی کلی کارخونه زده که تولیدش در تمام زمینه ها خیلی بالا رفته. من فکر میکنم دارن واسه یه حمله تمام عیار آماده میشن باید حواسمون رو جمع کنیم. با پادشاه کشور هماهنگ میکنم تا قیمت زمینا رو بیاره پایین تا بعد یه فکر بکنیم.

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ببین یک کمی بازی گیج کننده شده برای من.من نمی دونم الآن با این پولها و سیم ها چکار کنم؟اصلاً نمی دونم تو بازی چکار کنم؟فقط دارم کار می کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

elecct به چند دلیل موفق نخواهد شد
    1) هر کی بیکار تر و علاف تر باشه اون برنده خواهد بود (با توجه به محدودیت کردن کار)

نه خيرم مشكل شما اينه كه اين بازي رو با ايريپابليك مقايسه ميكني در صورتي كه اصلا شباهتي نداره شما خودت اگه كامل اموزش بازي رو خونده بودي متوجه ميشدي كه توي اين بازي چيزي به اسم عقب افتادن و لول و قديمي بودن وجود نداره معنيش اينه كه هر كس هر وقت بخواد بازي كنه ميتونه بياد و از بازي لذت ببره ميتوني 1 ساعت بازي كني ميتوني 1 دقيقه و يا 24 ساعت بازي كني اخه روزي 3 كليك كردن شد بازي؟
    توي ايريپابليك بعد از ورك و تري بايد بري تو روزنامه ها با بقيه كل بندازي يا بري مولتي بسازي تا سرگرم شي اخرشم ادمين بنت كنه اما سيستم اين بازي اصلا اينجوري نيست
    چرا به اين اشاره نميكني كه كل قوانين هر كشور دست خودشونه و ادمين كسي رو الكي بن نميكنه يا اينكه اصلا مواتي سازي نميشه
    و اينكه بازي به 230 زبون قابل ترجمست و 4 تا وزير واقعي داره و كلي امكانات جالب ديگه

2) چیزی به اسم استرنج نداره. پس هر کی تند تر کلیک کنه و برای بیشتری بمونه اون برنده خواهد بود

شما كه اصلا از سيستم جنگ خبر نداري چرا ميگي اگر اموزشو بخوني متوجه ميشي كه جنگ ربطي به لول و دميج و كليك نداره جنگ تن به تن هست و بستگي داره چه اسلحه اي رو چه زمان روي چه اشخاصي در چه موقعيت هايي استفاده كني
    توي ايريپابليك چي؟ هر چي بيشتر گلد داشته باشي بيشتر اسلحه و غذا استفاده كني دميجت بيشتر ميشه تازه اگه كسي كل نندازه ميتوني مدال بگيري اما مدال هاي اينجا بسته به دميج شما نداره بايد دونه دونه ادمهاي اون كشور رو شكست بدي نه مثل ايريپ كه ادمهاي فيك رو مياره جلوت در اصل هيچ صدمه اي هم نميبينن و جونشون كم نميشه
    دولت كاربرهاي قديمي و دوستاشونو تجهيز ميكنن تا 6 ماه اول اصلا فايت شما ارزشي نداره به لول بالاها گلد ميدن ميجنگن هي گنده تر ميشن توي الكسيتي ارتش هست هر كس بر مبناي مديريت سربازاي زير دستش درجه نظامي واقعي ميگيره توي7 روز ميتوني فرمانده 250 نفر بشي هيچ ربطي هم به قديمي يا جديد بودنت نداره

3) این بازی به استراتژی ربطی نداره. دیگه کسانی که مخ هستند تئ زمینه اقتصادی پولدارترین نیستن. اونهایی که کلیک می کنند پولدار ترینن
    همینطور در زمینه سیاسی

من خودم 2 سال ايريپ بازي ميكردم هر كي ندونه شما ميدوني كه چقدر قاچاق ميشه چقدر دزدي ميشه چقدر واسه اينكه سيستم سياسي بازي و اقتصادي مشكل داره راند خواري زياده و سو استفاده ميشه چقدر ادما بودن كه دزدي كردن و شكايت ملتو ادمين جواب نداد خيانت كار هارو نميشد مجازات كرد اما اينجا دادگاه هست زندان هست و توسط نماينده هاي انتخاب شده مستقيم مردم و نه مولتي باز ها كنترل ميشه
    توي ايريپابليك هر كس دزد تر بود و مولتي باز بود پولش از پارو بالا ميرفت هر چقدر هم شما پاك بازي ميكردي به گرد دزد ها نميرسيدي

سيستم اقتصادي به مراتب از ايريپ بهتره چون اصلا گلد نقشي در زندگي روزمره مردم نداره و تمام كارخونه ها با دست خود كاربر ها درست ميشه واردات و صادرات و گمركي و ماليات بر در امد و فروش و همه اينها با ساده ترين شكل انجام ميشه كارخونه ها بطور شفاف قابل رويت هستن زمين قيمت داره ماليات زمين داره و حتي وزير اقتصاد توي بازار ميتونه كنار هر نوع جنس توضيحات خودشو در مورد قيمت ها بزاره

4) ای سی تی تی بین ایرانی ها خواهند ماند و جهانی نمیشه

الكسيتي شامل تمام 230 كشور دنياست و به تمام اين زبانها توسط وزير اموزش همون كشور ها قابل ترجمه كامل در روز اول هست همين حالاش هم كه هنوز به 1 هفته نرسيده و هيچ تبليغي نشده 80 كشور دارن بازي ميكنن و از ايران هم فعال ترن

بازی ارپ خیلی از اون بهتره و 200 300 هزار از سرتاسر جهان هم گیمر داره
    متاسفانه به خاطر فیلتر شدنش ایران به قدری ضعیف شده که شده بازیچه ی دست این و اون

اگه دنبال اسم ایرانید بیاید ارپ جلو 200 هزار نفر از اسمش دفاع کنیم

هر كس توي ايريپابليكه ميدونه كه از جمعيت 5 6 هزار نفري ايران جز 200 300 نفرش بقيه مولتي هستن و كل ايريپابليك با اون همه سابقه و تبليغات كلا خودشو بتركونه 20 ك يوزر داره من خودم 67 نفر رو اوردم به بازي جز 4 نفر هيچ كدوم به لول 6 نرسيد ايريپابليك اصلا بازي مهيج و سرگرم كننده اي نيست منم اگه 2 سال بازي كردم واسه مجبوري بود و اسم ايران اين بازي هم تازه شروع شده هنوز باگهاش كامل گرفته نشده و امكاناتش فعال نشده با اين وجود خيلي باهاش حال ميكنم

این لینک رفرر من
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    گه هر کسی با لینک رفرر من عضو شه مستقیما زیر چتر حمایت من قرار می گیره و کمک های مالی بهش می کنم

اره ديگه از اول همينو بگو با خراب كردن يه بازي ديگه ميخواي گلد به جيب بزني مدال بگيري :دي
    نقشه اول الكسيتي به كل ايريپابليك مي ارزه وقتي ايرانو ميبيني روي هر استان ميري وارد ميشي ميري كارخونه و خونه و دفتر روزنامه خودتو كنار كارخونهاي بقيه ميبيني كيف ميكني
    با اينكه الكسيتي بجاي 5 گلد به اينوايت 15 سيم ميده ولي لينك اينوايت نميزارم كسي فكر نكنه واسه سيم جمع كردن تبليغ كردم
    Last edited by stealer2007; 31-12-2010 at 03:02.

12. این کاربر از stealer2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Master generals's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ماشالله به این استدلال های قوی
    شما بهتره برید 4 5 تا ادم بیکار پیدا کنید روزانه هی کلیک کلیک کنید تا بلکه به یه جایی برسید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •