تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 50 از 50

نام تاپيک: مشکل پوسته پوسته شدن و چربی موی سر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

توضیحات بیشتر در dermatit.blogsky.com
    Last edited by lonar; 31-05-2018 at 22:07.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

توضیحات بیشتر در
    dermatit.blogsky.com
    Last edited by lonar; 31-05-2018 at 22:08.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

دستش درد نکنه منم همچنان این مشکلو دارم به خصوص چربی بیشتر تو این چند سال اینقدر شامپو و دارو تست کردم هیچکدوم جواب نداد
    من هم مثل شما بودم هر شامپو و دارویی را که بگی تست کردم ولی متاسفانه هر کدوم دریغ از دیگری من توصیه میکنم فقط یک بار سرکه سیب را امتحان کنین همون بار اول همه داروها رو کنار میزارید.... من نمیدونم دوستان چرا اینقدر اصرار به درمان شیمیایی دارند خوب اگر این واقعا میخواست علاج کنه تا حالا علاج میکرد دیگه ... منم والا نه بابام سرکه فروشه که بخوام تبلیغشو بکنم نه خودم دوست دارم اصلا، ولی از وقتی علاجم کرده یه دل نه صد دل عاشقش شدم، به هر حال امیدوارم که خوب بشین چون ممکنه بدنتون به این هم مقاومت نشون بده، برا من که جواب داد و بیماریم تقریبا خوب شده برا شما هم اینشالا که جواب میده به خدا هم امیدوار باشین و درمانتون رو ازش بخواین اینشالا خوب میشین
    این بیماری بر خلاف قیافه ساده ای که داره ولی آدم رو واقعا از بین میبره مخصوصا توی گذر زمان من خودم عکسای قبل از بیماریم رو واقعا میبینم گریه میکنم واقعا داغونم کرد مخصوصا موهامو ولی بازم خداروشکر همین که امروز خوبم چیز دیگه ای نمیخوام... اگه دوست داشتین یه سر به مطلب من بزنین dermatit.blogsky.com کلی زحمت کشیدم تقریبا دو روز وقتم رو گرفت برا شما و همه کسایی که درگیر هستند با این بیماری تهیه کردم امیدوار هستم که روی شما هم جواب بده و خوب بشین، اگه خوب شدین ما رو دعا بفرمایید

4. این کاربر از lonar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

من نزدیک 10 ساله این مشکل رو دارم دکتر گفت کم کم سنت برسه به 40 خودش خوب میشه فقط هم میشه کنترلش کرد و راه درمان قطعی نداره
    دکترتون بهتون اشتباه گفته، این بیماری تا 60 سالگی هست یعنی تا آخر عمر و اتفاقا سن 30 تا 40 سالگی اوج فعالیتشه تازه از اینجا به بعدش قشنگ میشه که هیچ درمانی نداره و کسی هم به فکر درمانش نیست... از اولین روزی که من بیمار شدم و بهم گفتند راه درمان نداره تا امروز نزدیک 6 ساله میگذره و هنوز هم راه درمانی نداره... یه بررسی بکنین متوجه میشین که این دست بیماری ها به دلیل اینکه توی بیماری های کم خطر طبقه بندی شدن خیلی برای محققین ارزش ندارند که در موردش تحقیق کنن و بیشتر وقتشون رو روی ارائه راه درمان برای بیماری های سخت میزارند...
    به هر حال من هم مثل شما خیلی ابتدا درگیر این بیماری بودم و انواع و اقسام داروهایی رو که بگی استفاده کردم... همشون بدتر از دیگری... اوایلش خیلی خوب بود ولی بعد از یه مدتی استفاده نمیدونم مقاوم شد چه طور شد کلا بیماری برگشت یه طوری که اگه هر زوز سلنیوم نمیزدم نمیشد... یعنی کلا بیماری همیشه بود و استفاده کردن یا نکردن از دارو ها تقریبا نتیجه ای نداشت نمیدونم برا بقیه هم اینطوری هست یا نه، من که واقعا عذاب کشیدم توی اون مدت. به هر حال بعد از کلی سر و کله زدن با این بیماری با سرکه سیب طبیعی خوب شدم. الان دیگه واقعا احساس بیماری ندارم و کامل خوب شدم. از آخرین باری که این سبورئید لعنتی رو احساسش کردم شاید بیشتر از یه ساله که میگذره البته چه فایده این سلنیوم لعنتی موهای قشنگم رو بر باد داد هر چند که دکتر میگه ریزش مو از عوارض سلنیوم نیست ولی من از وقتی اونو کنار گذاشتم ریزش موم یک چهارم شد، حالا من نمیدونم حرف پزشکمو قبول کنم یا تجربه خودمو
    واقعا هر موقع یادم میوفته اون روزگاران رو خداوند رو به خاطر سلامتی هزازان هزار بار سپاس گذاری میکنم... به هر حال این درمان رو من خیلی اتفاقی پیدا کردم و واقعا لطف خدا بوده برای به دست آوردن دوباره سلامتیم... به خاطر همین هم تصمیم گرفتم یه وبلاگ درست کنم و شرح بیماریم و راه درمانش رو توش بنویسم شاید کس دیگری که مثل من عذاب بکشه از این لعنتی بتونه نجات پیدا کنه و دوباره سلامتیش رو بدست بیاره
    حالا شما هم مختارید بنده هم کلی زحمت کشیدم مطالب رو نوشتم تا شما و بقیه دوستان استفاده کنین میتونین اینم امتحان کنین شاید جواب داد و خوب شدین... یا نه میتونین با همین فرمون تا 60 سالگی با سلنیوم و کتوکنازول حال کنید به هر حال اگه افتخار بدین یه سری به dermatit.blogsky.com بزنین شاید بدنتون بهش جواب بده و خوب شدین... اگه نتیجه گرفتین بنده رو از یادتون نره و دعا بفرمایید.
    به امید سلامتی همه بیماران

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

اون مدت هایی که دنبال درمان این بیماری توی پزشکای مختلف بودم کلی هزینه کردم که نظر همه رو بشنوم شاید یکیشون یه چیزی بگه که درمان من باشه یه بار خیلی جالب بود با یه پزشک آشنا شدم که تا رفتم پیشش و گفتم که من سبورئید درماتیت دارم خودشم یه دفعه گفت چیزی نیست منم دارم و من یه خورده به چهرش دقت کردم سرخی گونه ها و ابروهاش کاملا نظرم رو جلب کرد البته از اولش هم متوجه سرخی صورتش شدم ولی احتمال نمیدادم از سبورئید باشه دیگه خلاصه کلی صحبت کردیم و بنده خدا ایشون هم خودش میگفت تقریبا ده ساله که این بیماری رو داشت و با همین درمان های دارویی داشت استفاده میکرد و تازه ایشون که پزشکمون بود بعد از کلی استفاده از درمان شیمیایی توی چهرش کاملا آثار سبورئید قابل مشاهده بود... البته همه میدنیم که اون چیزی که طرف مقابل میبینه فقط یه سرخی هست ولی خود آدم از درون داره کباب میشه، میسوزه، کلافس، صورتش میخاره و ... حالا یه مثلی به ذهنم رسید و اینکه تو اگر طبیب بودی درد خود دوا نمودی... البته خوب این بنده گان خدا هم تو این زمینه مقصر نیستند در دنیا درمانی وجود نداره براش خوب چه کار کنن اینا هم...
    بعد یه نکته که به نظرم میرسه اینکه دوستانی که از درمان های شیمیایی استفاده میکنن تا حالا توی خودشون دقت کردند که احساس بیماری همیشه هست؟ یعنی مصرف کردن و مصرف نکردن این دارو ها تفاوتی نداره همه علائم بیماری هستش... البته خوب اینا هم دارو هستند نمیشه خرده گرفت اما به نظر من واقعا درمان این بیماری نیستند و علائمش رو وخیم تر میکنن برا من که حداقل اینجوری بود، بعد از یه مدتی انگاری بدن کاملا نسبت بهشون مقاوم میشه و حتی واکنش نشون میده
    راستی من خودم یه مدتی صدر استفاده کردم و حنا خیلی بهتر از داروها بود... البته باز هم بیماری بازگشت داشت ولی حداقل دو سه هفته ای یه بار شده بود دیگه هر روز نبود
    به هر حال اینشالا همتون خوب بشین

7. این کاربر از lonar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام

اگر مشکل شوره ی سر دارید , خوردن لبنیات رو تعطیل کنین و نتیجه رو خبر بدین
    لبنیات یعنی انواع پنیر , انواع شیر , انواع ماست , انواع سرشیر و خامه , انواع دوغ و خلاصه همه ی فراورده های لَبَنی (شیری)
    اگر اهل میوه خوردن نیستین هم بهتره 3 روز یک بار هم یک قرص جوشان مولتی ویتامین بخورید طبق دستورش
    نتیجه رو خیر بدین

9. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

سلام

اگر مشکل شوره ی سر دارید , خوردن لبنیات رو تعطیل کنین و نتیجه رو خبر بدین
    لبنیات یعنی انواع پنیر , انواع شیر , انواع ماست , انواع سرشیر و خامه , انواع دوغ و خلاصه همه ی فراورده های لَبَنی (شیری)
    اگر اهل میوه خوردن نیستین هم بهتره 3 روز یک بار هم یک قرص جوشان مولتی ویتامین بخورید طبق دستورش
    نتیجه رو خیر بدین
    سلام و عرض ادب

اگه منظورتون از شوره سر حالت بیماری اون یعنی سبورئیک درماتیت هستش من حقیقت فکر نمیکنم به خوراکی ها خیلی ارتباط داشته باشه، خیلیا میگن مشکل کبدیه و با خوراکی حل میشه ولی من چنین چیزی احساس نکردم به شخصه مثلا اینکه بگین با خوراکی بهتر شده یا بدتر شده من چنین چیزی ندیدم، البته من اون موقع که مریض بودم خوب بیماری دائم بودش و مجال آزمایش کردن چیزی رو نمیداد که البته قابل ذکره من چون ماست زیاد دوست دارم زیاد ماس میخورم الانم که دو ساله تقریبا خوب شدم بازم زیاد ماس میخورم و هیچ تغییری نکره... البته لبنیات دیگه هم میخورم ها هم شیر و هم دوغ جفتشونم زیاد تقریبا هر روز هم تو دوره بیماری و هم تو دوره سلامت.... مثلا اینکه بگین علت بیماری از ماست خوردنه نه فکر نمیکنم ارتباطی داشته باشه چون در حالت بیماری و سالمی من ماست خوردم و هیچ اثری روی بیماریم نداشته و الانم نداره
    البته اینم بگم یه چند نفریرو هم دیدم که با طب سنتی و حجامت و طبع سرد و گرم و.. تونستن این بیماری رو کامل کنترل کنن ولی ظاهرا خیلی زحمت کشیده بودن شاید دو سه سال مثلا طرف یه خوراکی را نمیخوره چون مثلا طبعش سرده حالا اگه علاجم کرده باشن واقعا روش درستی نیست الان بدن همه به محصولات لبنی نیاز داره آدم باید همه چیز بخوره اینکه مثلا یه کسی را از لبنیات محروم کنی یا برعکسش شاید بتونه ابروشو درست کنه ولی بعدا قطعا چششو در میاره و اثرش رو روی جاهای دیگه مثلا پوکی استخوان و سلامت قلب و کلیه و... میزاره که به نظرم تحمل سبوره بهتره تا بیماری قلبی

به نظرم البته نظر شخصیم توی این بیماری خیلی خوراکی ها و مواد غذایی تاثیر نداره چون فکر نمیکنم که علتش از کمبود ماده ای باشه... شما الگوی پیشترفت بیماری را در نظر بگیرین... توی همه پوست پخش نمیشه و خیلی جالبه فقط یه جاهای خاصی هست مثل حدفاصل ابروها، کناره بینی، بالای لب، قفسه سینه و ... و مثلا اگه کناره بینی هست مثلا شما روی لپت دیگه نمیبینیش در صورتی که پوست لپت که با پوست بینیت فرقی نداره کلا یه سانت فاصله دارن ولی بیماری اینجا هست و اونجا نیست، از روی همین قضیه هم میشه گفت که مسری نیست چون اگه مسری بود مثلا شما به جاهای مریض پوستت دست میزدی و میزدیش به جاهای سالم منتقل میشد در صورتی که اینطوری نیست وفقط یه الگوی خاصی در یک سری ناحیه های خاص داره... و از این بابت یه مدتی واقعا فکرم رو مشغول کرده بود که مثلا پوست روی قفسه سینه به پوست صورت و بینی چه ارتباطی داره؟ چرا حالا دقیقا قفسه سینه نه یه خورده اینورتر نه یه خورده اونورتر... الگوی پیشرفتشم واقعا جالبه در نوع خودش
    Last edited by lonar; 01-06-2018 at 00:09.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

10

سلام و عرض ادب
    اگه منظورتون از شوره سر حالت بیماری اون یعنی سبورئیک درماتیت هستش من حقیقت فکر نمیکنم به خوراکی ها خیلی ارتباط داشته باشه ....
    سلام علیکم
    ممنون از توضیحاتتون و نظرتون
    اگر علتِ شوره ی سر, قارچی و ویروسی و باکتری باشه پس باید با اون عامل مبارزه بشه
    ولی اگر علتش هورمونی و به هم خوردن سوخت و سازِ نرمالِ بدن هست پس نخوردنِ لبنیات و روغن و چربی بسیار مؤثر هست مثل چربی گوشت و روغنهای آشپزی به جز روغن زیتون شفاف و روشن و به مقدار نرمال
    امتحانش ضرری نداره
    =========================
    استفاده از روش آزمون و خطا یکی از روشهای دانشمندان ومحققان هست برای یافانِ علتِ مشکلات و یافتنِ راهِ حل

مثلاً کسی که مشکل نفخ داره میتونه خوردنِ سبزیجات و میوه جاتِ خام رو کلاً تعطیل کنه و نتیجه رو ببینه
    البته انگلهای داخل دستگاه گوارش هم میتونند نفخ به وجود بیارند
    انگلها عاشق مواد قندی هستند و از اسیدها متنفرند مثل آبلیمو و سرکه و همچنین مواد باکتری کش و انگل کش مثل زردچوبه , سیر , زنجبیل و غیره
    در فیزیک و شیمی و خودروسازی و صنایع نظامی و هوایی و ساختمان سازی و آشپزی و غیره هم مثل پزشکی از آزمون و خطا استفاده میشه
    آزمون و خطا یعنی آزمایش کردن و بررسی نتیجه ی آزمایش
    ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

یه چیزی که باید بگم اینه که من از شونه کردن موهام میترسم چندین سال میشه که اصلا شونه نمیکنم و فقط با ضربه زدن به موها یه جوری مرتبشون میکنم . از ترس اینکه با شونه کردن ریزش مو داشته باشم و کنده شه . حتی موقع شامپو زدن و شستن هم خیلی اروم این کارو میکنم و حتی شاید کف شامپو هم خوب شسته نشه . این کار درستیه یا نه ؟ چرب شدن موها میتونه به این خاطرم باشه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

یه چیزی که باید بگم اینه که من از شونه کردن موهام میترسم چندین سال میشه که اصلا شونه نمیکنم و فقط با ضربه زدن به موها یه جوری مرتبشون میکنم . از ترس اینکه با شونه کردن ریزش مو داشته باشم و کنده شه . حتی موقع شامپو زدن و شستن هم خیلی اروم این کارو میکنم و حتی شاید کف شامپو هم خوب شسته نشه . این کار درستیه یا نه ؟ چرب شدن موها میتونه به این خاطرم باشه ؟
    میدونم چی میگی، منم دو سه سال این مشکل رو داشتم واقعا، به نظرم ترس و استرس خیلی بدتره... من خودم واقعا تاثیرش رو دیدم، استرس اینکه موهات نریزه واقعا ریزش مو ایجاد میکنه
    ولی اینکه سرت رو خوب نمیشوری مشخصه که کار درستی نیست اگه از اون شامپو های سلنیوم و ... استفاده میکنی حتما باید کفش رو خوب بشوری اونا توی دراز مدت واقعا برای پوس مخصوصا پوست سر عوارض ایجاد میکنه و پوست سرت رو خیلی ضعیف و سست میکنه چون قاعدتا کار این شامپو ها لایه برداری پوست هست... اگه با مشکلت شوره سر و سبورئیک درماتیت هست به نظرم یه سر به (dermatit.blogsky.com) بزن، یه درمان براش نوشتم امتحان بکن شاید روی شما هم جواب داد درمان دیگه که به نظرم میرسه حنا هست که بزاری روی پوست سرت بمونه دو سه ساعت هر چند بیماری را خیلی خوب نمیکنه ولی پوست سر رو قوی میکنه بعد چند بار خودت احساس میکنی چی میگم

14. این کاربر از lonar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •