تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 50

نام تاپيک: مشکل پوسته پوسته شدن و چربی موی سر

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض مشکل پوسته پوسته شدن و چربی موی سر

سلام
    من موهام شدیدا چرب میشد و پوسته پوسته میشد بطوریکه همین پوسته ها تبدیل به چربی میشد و پوست سر به شدت چرب میکرد گفتم بذار یه بار از ته موهام بزنم شاید خوب شد یه ماه پیش به کل با تیغ زدم موهامو ولی بازم شروع کرد به پوسته پوسته شدن باز بعد دو هفته یه بار دیگه باز با تیغ زدم کلم شد اینه ولی هنوز دو سه روز نگذشته بود که باز پوسته های شدید تو سرم معلوم بود الانم همینطوره نمیدونم چرا اینطوره
    کسی میدونه مشکل از چیه اینقدر سرم پوسته میزنه و چرب میشه موهام ؟
    ممنون

داره خودمونی میشه my space's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

از چه شامپویی استفاده میکنی ؟

چند وقت به چند وقت سرتو میشوری ؟

موهات به تغییرات اب و هوا حساس نیست ؟

چند وقته اینجوری شدی ؟

3. 2 کاربر از my space بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام
    خيلي مراقب باش من هم تقريبا همين علائم رو داشتم (درماتيك).ديگه اصلا تيغ نزن (منم تيغ ميزدم).فقط براي شستشوي بهتر ماشين كن.پيش دكتر برو.ببين چي ميگه.پيش 3 .4 تا دكتر همزمان برو ببين هر كدوم چي ميگن.از روي نسخه هات حتما كپي داشته باش .به دردت ميخوره.من هنوز نسخه هام رو دارم.هر چي برات نوشتن اول بيا تحقيق كن ببين واسه چيه بعد استفاده كن.(مثل دكترايي كه واسه گلو درد .قرص ضد بارداري ميدن .بس كه هااااااالو هستن).فشار عصبي خيلي بد و محرك ايجاد بيماريه جديده.

هر مارك شامپو و هر چي اشغال پاشغالي كه دكترا تجويز ميكنند رو من استفاده كردم.اول اين كه 5 ساله بيماري پوست سر گرفتم.چرا :چون يك ريزش موي ساده داشتم .حساس بودم رفتم پيش دكتر كه با خوردن به حساب بهترين قرصاي ضد ريزش خوبم كنه كه همون 5 ساله پيش اين دكتر نادون بيچارم كرد .سرم به شدت چرب شد.جوش ميزد.ريزش 2 برابر .از خودم بدم ميومد.سرم حساس شد تا اينكه عفونت كرد (قارچ.درماتيك سبوره:خدا نسيب هيچ كس نكنه خيلي بيماريه بديه.خيلي مراقب باشيد)نزديك 2 ميليون خرج كردم(پيش دكتراي زيادي رفتم .ماهي چند بار دارو ميگرفتم .و پيش دكتراي مختلف.يك دفترچه بيمه ي كامل پر كردم) هزار بار نظر ونياز .5 ساله كه موهام رو ماشين ميكنم.3 ساله دانشجوييم با سر ماشين شده ميرفتم دانشگا (خودم خجالت ميكشيدم .حتي مهموني ها. روم نبود برم) اينا رو گفتم كه حواست رو جمع كني. به نظر من اصلا قرص نخوريد (كه مثل من ميشي)همين هفته پيش 100 تومن خرج كردم.
    شامپپو هاي خارجي بگير كه معتبر هستن.ايراني اصلا(اگه سرت با شامپو هاي صحت سازگار هست اونا بد نيستا)
    من فوليكا زدم .اشغال بود .
    هد شولدر بي خود بود
    الپسين به همراه تونيك هاش نسبتا خوب بودن
    هگور جالب نبود
    اما خدا رو شكر الان دارم خوب ميشم.شامپو هايي كه جديدا گرفتم محصول كلوران هست .خيلي معتبرا.
    يه هفته اي شامپو( مورد صحت) ميزدم خيلي جالب بود موهام شرو ع به رويش مجدد كرد ولي گذاشتمش كنار الان ضد ريزش و ضد چربي كلوران ميزنم فوق العادس .سرم ضد ريزش تخصصي كلوران (43000)رو هم ميزنم .موهام داره در مياد و وضعيت پوستم خيلي بهتر شده خدا روشكر.
    ولي اين رو از رو تجربه ميگم اگه موهاتون رو ماشين كنيد بهتر جواب ميگيريد و مصرف شامپو هاتون كم ميشه.و هنگام شستشو فشار كمتري به مو وارد ميش

5. 4 کاربر از bingo1986a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

از چه شامپویی استفاده میکنی ؟

چند وقت به چند وقت سرتو میشوری ؟

موهات به تغییرات اب و هوا حساس نیست ؟

چند وقته اینجوری شدی ؟
    من خیلی شامپو استفاده کردم از الپسین بگیر تا ارزونترینش الان 6 ماهی هست فقط از شامپو سینره استفاده میکنم
    من یه روز در میون میشورم موهام در مورد حساسیت هم فکر میکنم داشته باشم تو تابستون ریزش موهام بیشتر میشه
    از یک و سال و نیم پیشه اینطوری هست قبلا هم شوره داشت هم پوسته هم چربی ولی شورش فکر میکنم رفع شده باشه میگم فکر میکنم چون بعضی از پوسته ها شبیه شوره هست

سلام
    خيلي مراقب باش من هم تقريبا همين علائم رو داشتم (درماتيك).ديگه اصلا تيغ نزن (منم تيغ ميزدم).فقط براي شستشوي بهتر ماشين كن.پيش دكتر برو.ببين چي ميگه.پيش 3 .4 تا دكتر همزمان برو ببين هر كدوم چي ميگن.از روي نسخه هات حتما كپي داشته باش .به دردت ميخوره.من هنوز نسخه هام رو دارم.هر چي برات نوشتن اول بيا تحقيق كن ببين واسه چيه بعد استفاده كن.(مثل دكترايي كه واسه گلو درد .قرص ضد بارداري ميدن .بس كه هااااااالو هستن).فشار عصبي خيلي بد و محرك ايجاد بيماريه جديده.

هر مارك شامپو و هر چي اشغال پاشغالي كه دكترا تجويز ميكنند رو من استفاده كردم.اول اين كه 5 ساله بيماري پوست سر گرفتم.چرا :چون يك ريزش موي ساده داشتم .حساس بودم رفتم پيش دكتر كه با خوردن به حساب بهترين قرصاي ضد ريزش خوبم كنه كه همون 5 ساله پيش اين دكتر نادون بيچارم كرد .سرم به شدت چرب شد.جوش ميزد.ريزش 2 برابر .از خودم بدم ميومد.سرم حساس شد تا اينكه عفونت كرد (قارچ.درماتيك سبوره:خدا نسيب هيچ كس نكنه خيلي بيماريه بديه.خيلي مراقب باشيد)نزديك 2 ميليون خرج كردم(پيش دكتراي زيادي رفتم .ماهي چند بار دارو ميگرفتم .و پيش دكتراي مختلف.يك دفترچه بيمه ي كامل پر كردم) هزار بار نظر ونياز .5 ساله كه موهام رو ماشين ميكنم.3 ساله دانشجوييم با سر ماشين شده ميرفتم دانشگا (خودم خجالت ميكشيدم .حتي مهموني ها. روم نبود برم) اينا رو گفتم كه حواست رو جمع كني. به نظر من اصلا قرص نخوريد (كه مثل من ميشي)همين هفته پيش 100 تومن خرج كردم.
    شامپپو هاي خارجي بگير كه معتبر هستن.ايراني اصلا(اگه سرت با شامپو هاي صحت سازگار هست اونا بد نيستا)
    من فوليكا زدم .اشغال بود .
    هد شولدر بي خود بود
    الپسين به همراه تونيك هاش نسبتا خوب بودن
    هگور جالب نبود
    اما خدا رو شكر الان دارم خوب ميشم.شامپو هايي كه جديدا گرفتم محصول كلوران هست .خيلي معتبرا.
    يه هفته اي شامپو( مورد صحت) ميزدم خيلي جالب بود موهام شرو ع به رويش مجدد كرد ولي گذاشتمش كنار الان ضد ريزش و ضد چربي كلوران ميزنم فوق العادس .سرم ضد ريزش تخصصي كلوران (43000)رو هم ميزنم .موهام داره در مياد و وضعيت پوستم خيلي بهتر شده خدا روشكر.
    ولي اين رو از رو تجربه ميگم اگه موهاتون رو ماشين كنيد بهتر جواب ميگيريد و مصرف شامپو هاتون كم ميشه.و هنگام شستشو فشار كمتري به مو وارد ميش
    سلام عزیز
    من زیاد دکتر رفتم همشون هم به محض اینکه میری یه سلنیوم سولفاد میدن با ماینکوسیدل !

بعضی از این مشکلاتی که که گفتی دقیقا من هم دارم یعنی ریزش و چربی و پوسته پوسته شدن بدبختی اینکه در اطراف موی سرم هم پوسته پوسته میشه یا بین ابروهام نمیدونم چه مرگشه هر چی بیماری مو هست تو موهای من هست !
    من گفتم بذار از تیغ بزنم که حتی یه ذره مو هم دیده نشه شاید خوب شد ولی دو سه روز بعدش موها که یه کم در میاد دوباره دیده میشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم همیشه پشت و سر شانه کاپشنم رو میبینی یه عالمه پوسته سر ریخته..روی کیبرد روی میز کامپیوتر...

هر شامپویی هم بزنم فرقی نمیکنه...

ولی یه بار 4 سال پیش که 18 سالم بود... تابستون استخر زیاد رفتم 1 روز درمیون میرفتم استخر...بعد متوجه شدمدیگه سرم

هیچ پوسته ای نداره تا چند ماه خوب شده بود...( نمیدونم شاید به خاطر مواد ضد عفونی وکلر آب استخر بوده)

ولی الان خیلی خیلی زود سرم چرب میشه و پوسته هاش به پایین روانه میشه..

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

منم همیشه پشت و سر شانه کاپشنم رو میبینی یه عالمه پوسته سر ریخته..روی کیبرد روی میز کامپیوتر...

هر شامپویی هم بزنم فرقی نمیکنه...

ولی یه بار 4 سال پیش که 18 سالم بود... تابستون استخر زیاد رفتم 1 روز درمیون میرفتم استخر...بعد متوجه شدمدیگه سرم

هیچ پوسته ای نداره تا چند ماه خوب شده بود...( نمیدونم شاید به خاطر مواد ضد عفونی وکلر آب استخر بوده)

ولی الان خیلی خیلی زود سرم چرب میشه و پوسته هاش به پایین روانه میشه..
    دقیقا من هم همینطورم پوسته ها همینطور رو لباسم میریزه یه دست بکشم رو سرم انگار برف سرازیر میشه همینطوری پوسته میاد پایین

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

منم سرم همینجوری بود.
    الان هر دو روز یک بار سرم رو با شامپو سیر پرژک یا صحت میشورم دیگه خوب شده!
    البته پرژک برا من بهتر بود.
    هر شامپو زد شوره ای رو هم بگین مصرف کردم ولی خوب نمیشد.یک مدت هم یکی شامپو کریستال رو بهم معرفی کرد اونم سیر بود از اون زدم دوباه سرم شوره زد! بیشتر هم شد! دوباره رفتم همون پرژک رو گرفتم
    قبل از اینکه این شامپو ها رو مصرف کنم فک میکردم چون ایرانی هستن بدرد نمیخورن.
    راستی من ریزش مو و خارش هم داشتم که بعدا با شامپوهای مختلف به وجود اومد.
    همش هم میگفتن ریزش مو تا یک حدی طبیعیه! ولی الان دیگه هیچی نمیریزه.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

الان هر دو روز یک بار سرم رو با شامپو سیر پرژک یا صحت میشورم دیگه خوب شده!
    یکی میگه سیر پرژک بدرد نمیخوره یکی میگه خوبه اخر نفهمیدیم
    من خودم دو سال پیش یه بار سیر پرژک رو گرفتم اون موقع سرم خیلی شوره میزد فرق چندانی با شامپوهای دیگه نداشت بیخیالش شدم

آخر فروم باز GiggleClub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

منم دقیقا همین مشکلو دارم

اول خیال میکردم شورست ولی دیدم پوست سرمه
    حتی وقتی ریشام درمیاد اونجا هم میشه
    وقتی دست میکشم میریزه پایین

بدترین جاش همین جلو سره (مو) که خیلی تابلو و زشته
    همین که حموم میام بیرون تا خشک میشه کم کم پوست پوست هم شروع میشه

خلاصه خیلی بد وضعیه
    لباس و کت مشکی که اصلا جرات نمیکنم بپوشم چون سر شونه هام سفید میشه اصلا و خیلی تابلوه

اگه کسی راه حلی داره صواب میکنه

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم دقیقا همین مشکلو دارم

اول خیال میکردم شورست ولی دیدم پوست سرمه
    حتی وقتی ریشام درمیاد اونجا هم میشه
    وقتی دست میکشم میریزه پایین

بدترین جاش همین جلو سره (مو) که خیلی تابلو و زشته
    همین که حموم میام بیرون تا خشک میشه کم کم پوست پوست هم شروع میشه

خلاصه خیلی بد وضعیه
    لباس و کت مشکی که اصلا جرات نمیکنم بپوشم چون سر شونه هام سفید میشه اصلا و خیلی تابلوه

اگه کسی راه حلی داره صواب میکنه
    من هم دقیقا مشکل شمارو دارم
    جاییکه شوره از پوست جدا میشه قرمز رنگه درسته!!! (البته ممکنه قرمز نباشه چون ادمی تحریکش میکنه قرمز میشه)
    جاهای دیگه هم میزنه ابرو نواحی ریش و سبیل اطرف و داخل بینی (نه اون ته دماغ !!!) پشت (بین کتف)
    این بیماری متاسفانه درمان نداره فقط دوره عود و بهبودی داره
    در حال حاضر به نظر من شامپو پیریتیون زینک 2 درصد برای کنترل اون موثره ولی نه 100 در صد
    این خوب شدنی نیست دوستان

13. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •