تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: فرق نسخه های مختلف ویندوز 7

داره خودمونی میشه TeachMe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض فرق نسخه های مختلف ویندوز 7

درود .فرق نسخه های مختلف ویندوز 7 با هم چیه؟
    مال من home basic هست
    اما این فرقش با نسخه ی اصلی ویندوز 7 چیه؟ و من یه نوت بوک تهیه کردم و روش یه سی دی ویندوز سون ری انستال دادن reinsta اما اون روی سیستمم نصب نمیشه ..یعنی کل اطلاعات رو وارد میکنه اما توی مراحل آخر یه پیام خطا میده و خودم فکر میکنم از آنتی ویروسم هست که هنگام باز خوانی اطلاعات و نصب ویندوز هنوز در حالت فعال قرار داره .آیا آنتی ویروس مشکل من هست ؟ اگه نه پس مشکل از کجاست؟
    سپاسگزارم دوستان..

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

با سلام

سیستم عامل Windows 7 در ویرایش های متفاوت به فروش می رسد. در اینجا به طور مختصر این ویرایش ها را توضیح می دهیم

Starter
    این نسخه پایه ای ترین ویرایش Windows 7 و اکثرا در Netbook ها نصب شده است. Windows Sarter دارای کمترین امکانات نسبت به دیگر ویرایش ها می باشد و به طبع کمترین قدرت سخت افزاری را می طلبد.

• محدودیت ها:تنها سه برنامه به طور همزمان اجرا می شوند, پشتیبان گیری به طور دستی می باشد و تنها در HDD و DVD های محلی امکان پذیر است.
    • امکاناتی که شامل نمی شود: تم معروف Aero ویندوز
    • امکاناتی که غیرقابل تغییرند: پس زمینه سیستم و شمایل دیداری
    • امکاناتی که پشتیبانی نمی شوند: NET Framework. و ۶۴-bit

اگر سیستم شما CPU ضعیفی دارد (حداقل ۱ GHz) و بیشتر از ۱GB رم ندارد به شما توصیه می کنین که از ویرایش Windows 7 Starte استفاده کنید تا سرعت خوبی داشته باشید.

Home Basic
    این ویرایش در کشورهای جهان اول ارایه نمی گردد و سطحی بین ویرایش های Starter و Home premium می باشد. با توجه به این که تنها تعدادی از کشورها حق فعال سازی ویندوز را دارند, این نسخه فقط در محل هایی که فروخته شده است فعال می گردد!

• امکاناتی که شامل می شود: Desktop Window Manager , Windows Mobility Center
    • امکانات محدود نشده: تعداد برنامه های در حال اجرا
    • امکاناتی که پشتیبانی می شوند: ۶۴-bit , چند مانیتور , تعویض سریع محیط کاربر, تعویض پس زمینه
    • محدود شده ها: تنها قسمتی از تم Aero

می توانید از این ویرایش به عنوان جایگزین دیگر Home Premium استفاده نمایید (اگر در کشور شما به صورت رسمی فروخته می شود).

Home Premium
    Home, ویرایش استاندارد Windows 7 می باشد و در اصل برای کاربران خانگی طراحی شده است.

• امکاناتی که شامل می شود: Windows Aero Theme, Windows Media Center, premium Games
    • امکاناتی که محدود نشده: ایجاد و اضافه شدن به گروه های خانگی
    • امکاناتی که پشتیبانی می شود: multi-touch

این ویرایش تمامی امکاناتی که یک کاربر خانگی لازم دارد, فراهم نموده است ولی باز محدودیت کوچکی در شبکه و پشتیبان گیری سیستم قرار داده است. اما این مشکلات را می توان با نرم افزارهای جانبی حل کرد.

Professional
    ویرایش حرفه ای Windows 7 برای محیط های اداری ساخته شده است و در مقایسه با Home امکانات کاملا متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می دهد. به طور مثال از سیستم پشتیبان گیری قدرتمند و سیستم Restore برخوردار می باشد. همچنین امکاناتی از قبیل Remote Desktop , پشتیبانی از چاپگرها و Mobility Center , زندگی مدرنی را به رایانه شما به همراه دارد.

• امکاناتی که شامل می شود: AppLocker, BitLocker Drive Encryption, Subsystem for Unix-based applications, Multilingual User Interface Pack
    • امکاناتی که پشتیبانی می شود: BranchCache Distributed Cache, DirectAccess, Virtual Hard Disk Booting

به شما توصیه می کنیم که اگر شما از محیط های متفاوت با رایانه خود کار می کنید, یا می خواهید به ارایه گزارشات خود بپردازید, اگر نیاز دارید تا از طریق Remote Desktop به رایانه های دیگر متصل شوید, میزکار چندگانه داشته باشید و یا شبکه را مدیریت می کنید, از این ویرایش استفاده نمایید.

Enterprise
    enterprise برای کاربران خانگی قابل استقاده نمی باشد. این ویرایش انحصارا به شرکت هایی که با ماکروسافت تعهد نرم افزاری (SA) دارند به فروش می رسد. این ویرایش همراه با امکانات خاصی که برای شرکت های طرف قرارداد می باشد ارایه می شود. به طور مثال دارا بودن لیسانس ماکروسافت برای بوت کردن سیستم عامل های ماکروسافت و نصب رایگان هرنوع از این سیستم عامل بر روی هر سیستم مجازی. شرکت ماکروسافت تا سال ۲۰۲۰ از این محصول پشتیبانی کامل می کند.

• امکاناتی که شامل می شود: AppLocker, BitLocker Drive Encryption, Subsystem for Unix-based applications, Multilingual User Interface Pack
    • امکاناتی که پشتیبانی می شود: BranchCache Distributed Cache, DirectAccess, Virtual Hard Disk Booting

امکانات اضافی Enterprise در مقایسه با Professional وابسته به کامپیوترهایی است که در محیط شرکت ها, در حال اجرا هستند. به طور مثال AppLocker برنامه ای است که مدیر سیستم با کمک آن می تواند دسترسی دیگر کاربران را به برنامه ها محدود و یا قطع نماید. و یا DiretAccess دسترسی شما را در شبکه های کاری از طریق سیستم --- امکان پذیر می نماید. برای اطلاعات بیشتر از امکانات اضافی ویرایش های Enterprise و Ultimate به مقاله “Unique technology for enterprise customersa” در سایت ماکروسافت مراجعه کنید.

Ultimate
    ویرایش Ultimate ویندوز ۷ به جز یک قسمت, هیچ تفاوتی با Enterprise ندارد و آن هم در لیسانسی است که ماکروسافت ارایه می کند و فروش این نسخه را برای کاربران خانگی امکان پذیر می سازد. ارتقا از ویرایش های Home Premium و Enterprise به Ultimate امکان پذیر می باشد و طبق زمانبندی ماکروسافت, تا سال ۱۰۱۵ پشتیبانی این محصول ادامه خواهد داشت.

منبع :pc-article.ir

موفق باشيد.

3. 14 کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

متشکرم به خاطر جواب تا حدی کامل بود ..cpu core i 7 ..4gig Memory با این مشخصات چه ویندوزی رو پیشنهاد میکنید در بین نسخه های 7 .البته 7 در ایران رایگان هست ..کلا فرق 7 رایگان و غیر رایگان چیه؟ بازم ممنون.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

متشکرم به خاطر جواب تا حدی کامل بود ..cpu core i 7 ..4gig Memory با این مشخصات چه ویندوزی رو پیشنهاد میکنید در بین نسخه های 7 .البته 7 در ایران رایگان هست ..کلا فرق 7 رایگان و غیر رایگان چیه؟ بازم ممنون.
    ویندوز 7 Ultimate 64 bit برای سیستم شما مناسبه
    من که متوجه نمیشم یعنی چی که ویندوز سون در ایران رایگان هست؟ویندوز های کپی و اصل فقط در نحوه ی فعال سازی فرق میکنند...

6. 3 کاربر از aliupdate بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

ممنونم دوست عزیز . اما
    خوب چطور وقتی برای استفاده از یه ویندوز صد دلاری هیچی نمیپردازید متوجه نمیشید رایگان بودن یا نبودن یعنی چی؟
    در ضمن ویندوزایی که ما توی ایران به صورت رایگان و کرک شده استفاده میکنیم قابلیت آپدیت دارن ؟ یا دیگر امکانات ..؟

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

9. 4 کاربر از ask_bl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ممنونم دوست عزیز . اما
    خوب چطور وقتی برای استفاده از یه ویندوز صد دلاری هیچی نمیپردازید متوجه نمیشید رایگان بودن یا نبودن یعنی چی؟
    در ضمن ویندوزایی که ما توی ایران به صورت رایگان و کرک شده استفاده میکنیم قابلیت آپدیت دارن ؟ یا دیگر امکانات ..؟
    ویندوزهایی که رو لپ تاپها نصب هستن همون ویندوزهایی هستن که به قول شما 100 دلار براش پرداخت شده
    و موقع استفاده می بنینیم که هیچ تفاوتی با ویندوزهایی که رایگان هستند و با کرک اکتیوشون می کنیم ندارند.
    بله اگه ویندوزتون رو با کرک اکتیو کنید می تونید از آپدیت و سایر سرویسهای مایکرو سافت استفاده کنید.

11. 4 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با سلام خدمت شما

با توجه به تفوت نسخه های ویندوز7 و امکاناتی که نوشته شده یک سوال داشتم.
    میخواستم بدونم میتونم ویندوزی که روی لپ تاپم نصبه همون ویندوز اصلی هست که فرمودین و نسخه home premium هست, بجای اینکه ویندوز رو کلا" پاک کنم و به جاش Ultimate نصب کنم, از گزینه Upgrade موقع نصب کنم استفاده کنم و به Ultimate ارتقاء بدم؟

آیا در این صورت ویندوز از حالت اوریجینال خارج نمیشه و نیاز به استفاده از کرک نداره؟ (البته شما میفرمایین تفاوتی بین اصلی کرک شده نیست, اما تمایل دارم که ویندوز در حالت اوریجینال باقی بمونه)

با تشکر از شما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با سلام آیا با آپدیت ویندوز اوریجینال home premium به Ultimate توسط ویندوز 7 های موجود در ایران ویندوز از حالت اوریجینال خودش خارج میشه؟

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام خدمت شما

با توجه به تفوت نسخه های ویندوز7 و امکاناتی که نوشته شده یک سوال داشتم.
    میخواستم بدونم میتونم ویندوزی که روی لپ تاپم نصبه همون ویندوز اصلی هست که فرمودین و نسخه home premium هست, بجای اینکه ویندوز رو کلا" پاک کنم و به جاش Ultimate نصب کنم, از گزینه Upgrade موقع نصب کنم استفاده کنم و به Ultimate ارتقاء بدم؟

آیا در این صورت ویندوز از حالت اوریجینال خارج نمیشه و نیاز به استفاده از کرک نداره؟ (البته شما میفرمایین تفاوتی بین اصلی کرک شده نیست, اما تمایل دارم که ویندوز در حالت اوریجینال باقی بمونه)

با تشکر از شما
    با سلام آیا با آپدیت ویندوز اوریجینال home premium به Ultimate توسط ویندوز 7 های موجود در ایران ویندوز از حالت اوریجینال خودش خارج میشه؟
    سلام

Windows Anytime Upgrade

http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/products/windows-anytime-upgrade

15. این کاربر از ask_bl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •