تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: پيدا كردن سيم كارت ايرانسل

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بی خانمان

پيش فرض

اگه بدی به نمایندگی های دزد ایرانسل به صاحبش تحویل نمی دن اون سیم کارت رو به عنوان هدیه ایرانسل برای یکی دیگه می فرستند...هه
    چند وقت پیش پست برای من یک سیم کارت هدیه از طرف ایرانسل اورد شماره 936 که می دونین شماره قدیمی هست خیلی جالبه چند نفر زنگ زدن من جواب دادم و به من بدون دلیل توهین می کردن و می گفتن کلا بردار اگه گیرت بیارم!!!

توصیه شدید سیم کارتهای هدیه اگه قدیمی باشه رو موقع تحویل بشکنید.
    خوب بر طبق قانون ایرانسل سیمکارتی که سه ماه متوالی استفاده نشه میره بایکوت و فرستاده میشه برای کسی دیگه البته بصورت قانونی! سیمکارت استفاده نشده حکم نمکدون واسه اپراتوره! اپراتورم پی کسب منفعت و سوده

پروفشنال .SA33D.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

آره تنها راهش همینیه که Help118 گفت.ولی من فکرکنم توی بروشور راهنمای سیمکارتم نوشته بود اگه سه ماه سیمکارت استفاده نشه میسوزه و غیرقابل استفاده میشه.چطور این نشده؟

حیفه که از این پست تشکری نشده!!!! تشکرات خشک و خالی شما موجبات دلگرمی و ادامه راه خواهد بود
    اره خداییش خیلی جالب بود اطلاعاتی که دادی.من تشکر کردم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بی خانمان

پيش فرض

آره تنها راهش همینیه که Help118 گفت.ولی من فکرکنم توی بروشور راهنمای سیمکارتم نوشته بود اگه سه ماه سیمکارت استفاده نشه میسوزه و غیرقابل استفاده میشه.چطور این نشده؟

اره خداییش خیلی جالب بود اطلاعاتی که دادی.من تشکر کردم
    ممنونم ازت
    بله تنها راهی که به ذهنم رسید اینه چون به هیچ عنوان نمیشه از جایی مشخصات صاحب سیمکارت رو گیر آورد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

اگه بدی به نمایندگی های دزد ایرانسل به صاحبش تحویل نمی دن اون سیم کارت رو به عنوان هدیه ایرانسل برای یکی دیگه می فرستند...هه
    چند وقت پیش پست برای من یک سیم کارت هدیه از طرف ایرانسل اورد شماره 936 که می دونین شماره قدیمی هست خیلی جالبه چند نفر زنگ زدن من جواب دادم و به من بدون دلیل توهین می کردن و می گفتن کلا بردار اگه گیرت بیارم!!!

توصیه شدید سیم کارتهای هدیه اگه قدیمی باشه رو موقع تحویل بشکنید.
    سلام
    ممنون واقعا بدردم خورد

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •