تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: بلند شدن دود از هارد 500 !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض بلند شدن دود از هارد 500 !!!

من 2,3 ماه هست که یه هارد 500 Seagate خریدم و استفاده می کنم. چند روز پیش که داشتم با کامپیوتر کار می کردم صفحه آبی مرگ برام اومد بعد ویندوز هم خواستم عوض کنم موقع کپی فایل ارور می داد که نتونستم ویندوز عوض کنم و همون هارد قبلی خودم رو گزاشتم. این صفحه آبی مرگ فکر کنم با پارتیشن بندی درست می شد که من چون وقت و حوصله شو نداشتم می خواستم 1 ماه دیگه این کار رو انجام بدم. من کنار هارد قبلی خودم هارد 500 هم در حالت هارد به هارد گزاشتم تا بتونم از اطلاعات هارد استفاده کنم که تقریبا 1 روز تو همین حالت استفاده می کردم. روز بعد دیدم درایور های هارد 500 رو نمیاره هر چی با کابل ها هم ور رفتم درست نشد تا امروز که دوباره این کار رو کردم و کامپیوتر رو روشن کردم دیدم دود از هارد زد بیرون قلبم کنده شد از جا
    الان هم هارد رو می خوام بفرستم گارانتی. می خواستم ببینم کسی می دونه این دود بخاطر چی بوده و آیا امیدی به تعمیر و برگشت اطلاعات هارد هست؟

لطفا جواب بدبد شاید یه کم آروم شدم موقع امتحانات هم هست فکرمو درگیر کرده

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من 2,3 ماه هست که یه هارد 500 Seagate خریدم و استفاده می کنم. چند روز پیش که داشتم با کامپیوتر کار می کردم صفحه آبی مرگ برام اومد بعد ویندوز هم خواستم عوض کنم موقع کپی فایل ارور می داد که نتونستم ویندوز عوض کنم و همون هارد قبلی خودم رو گزاشتم. این صفحه آبی مرگ فکر کنم با پارتیشن بندی درست می شد که من چون وقت و حوصله شو نداشتم می خواستم 1 ماه دیگه این کار رو انجام بدم. من کنار هارد قبلی خودم هارد 500 هم در حالت هارد به هارد گزاشتم تا بتونم از اطلاعات هارد استفاده کنم که تقریبا 1 روز تو همین حالت استفاده می کردم. روز بعد دیدم درایور های هارد 500 رو نمیاره هر چی با کابل ها هم ور رفتم درست نشد تا امروز که دوباره این کار رو کردم و کامپیوتر رو روشن کردم دیدم دود از هارد زد بیرون قلبم کنده شد از جا
    الان هم هارد رو می خوام بفرستم گارانتی. می خواستم ببینم کسی می دونه این دود بخاطر چی بوده و آیا امیدی به تعمیر و برگشت اطلاعات هارد هست؟

لطفا جواب بدبد شاید یه کم آروم شدم موقع امتحانات هم هست فکرمو درگیر کرده
    خوب جای نگرانی زیادی نیست .. یکی از اتفاقات شایع بین هاردهای 500 این سری برای شما هم پیش اومده .. به احتمال خیلی خیلی زیاد برد هارد شما سوخته (چون جای دیگه ای نداره که بخواد اینجوری بسوزه و دود کنه !) و به احتمال خیلی بیشتر گارانتی هم قبول نخواهد کرد ! حال علت چی بوده ؟! نوسانات برق .. این می تونه نشونه ای برای شما باشه دوست عزیز که یا پاور شما عمر خودش رو تموم کرده یا جریان ورودی برق شما زیاد مناسب نیست که اگر باز هم مشکل دومی رو هم بخواهیم در نظر بگیریم , برمی گرده به پاور .. چون پاور قوی و خوب و سالم معمولا جلوی این مشکلات رو میگیره ! شما در اولین فرصت پاورت رو عوض کن ! گارانتی هم اگر می خوای شانسه خودت رو امتحان کن ... ولی اگر می خوای راه بیفته و بتونی استفاده کنی باید بردش تعمیر بشه ...
    اگر اطراف مشهد یا مشهد هستی می تونی به آدرس زیر مراجعه کنی :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •