تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: انتخاب روغن مناسب برای پژو 405

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

13 انتخاب روغن مناسب برای پژو 405

سلام دوستان .
    من به تازگی یک پژو 405 خریدم و آب بندیش کردم و الان میخوام روغن عوض کنم منتها یک مشکل گنده دارم . چه روغنی بریزم تر موتور ؟؟؟؟

سنتیک ؟؟؟
    نیمه سنتیک ؟؟؟
    مینرال ؟؟؟

و

چه مارکی ؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

لیکو مولی خیلی خوبه

آخر فروم باز pourya_bo2pmc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا - ایساتیس (یزد)

10

سلام دوستان .
    من به تازگی یک پژو 405 خریدم و آب بندیش کردم و الان میخوام روغن عوض کنم منتها یک مشکل گنده دارم . چه روغنی بریزم تر موتور ؟؟؟؟

سنتیک ؟؟؟
    نیمه سنتیک ؟؟؟
    مینرال ؟؟؟

و

چه مارکی ؟؟؟

من یه چیز بهت بگم که نتیجه ی خوندن بیش از 100 صفحه ی اینترنتی در مورد روغن 405 و مشورت گرفتن از افراد مطلع زیاد که آخرش بعد از گیجی بسیار فراوان که باز رفتم تحقیق کردم و مطمئن شدم این شد که در اختیار شما میگذارم

موتور 405 جزو موتورهای قدیمی هستش پس لازم به تکنولوژی جدید نیمه سینتیک و سینتیک نداره بر خلاف اونی که تو دفترچش نوشته به جز توتال 5000 که شاملش نمیشه این 1 پس بهترین روغن همون مینرال یا پایه معدنیه

و اما 2 اینکه چی بریزی بهران سوپر پیشتاز - پارس پایا و ایرانول 16000 که جزو مشخصاتیه که من گفتم و واسه موتور ایکس یو سون 405 مناسبه همین ایرانیها بهترینه

پس باز نگی اقا توتال 7000 فلانو کاسترول مگناتک به موتور میچسبه در هنگام استارت که همش کشکه

اینم چکیده ی این همه خوندنو پرسیدن من برو حالشو ببر
    موفق باشی
    Last edited by pourya_bo2pmc; 29-12-2010 at 22:46.

4. 2 کاربر از pourya_bo2pmc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه H..P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    MSH

پيش فرض

من یه چیز بهت بگم که نتیجه ی خوندن بیش از 100 صفحه ی اینترنتی در مورد روغن 405 و مشورت گرفتن از افراد مطلع زیاد که آخرش بعد از گیجی بسیار فراوان که باز رفتم تحقیق کردم و مطمئن شدم این شد که در اختیار شما میگذارم

موتور 405 جزو موتورهای قدیمی هستش پس لازم به تکنولوژی جدید نیمه سینتیک و سینتیک نداره بر خلاف اونی که تو دفترچش نوشته به جز توتال 5000 که شاملش نمیشه این 1 پس بهترین روغن همون مینرال یا پایه معدنیه

و اما 2 اینکه چی بریزی بهران سوپر پیشتاز - پارس پایا و ایرانول 16000 که جزو مشخصاتیه که من گفتم و واسه موتور ایکس یو سون 405 مناسبه همین ایرانیها بهترینه

پس باز نگی اقا توتال 7000 فلانو کاسترول مگناتک به موتور میچسبه در هنگام استارت که همش کشکه

اینم چکیده ی این همه خوندنو پرسیدن من برو حالشو ببر
    موفق باشی
    حقیقتی تلخ اما واقعی ( اینکه هر چی میگن کشکه )

ایرانی از همه بهتره منم تایید میکنم .

کـاربـر بـاسـابـقـه am_merman01's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    یه جایی گوشه دهکده جهانی تو یه کانکشن دایال آپ

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزيز
    من توي يه شركت خصوصي در بخش آزمايشگاه آناليز روغن ماشين آلات كار ميكنم.
    چون ما شركت بزرگي هستيم و مصرف سالانه ما زياده خيلي از شركت ها به طور رايگاه محصولاتشون رو دادن كه ما تست كنيم.
    البته درسته كه عمده مصرف ما روغن موتور ديزلي هستش ولي خوب روغن سبك هم مصرف ميكنيم.
    باور كنيد قصد تعريف از شركت خاصي ندارم . ولي اين حرفي رو كه ميزنم ميتونم به طور علمي براي هركي كه دوست داشت ثابت كنم .
    به نظر شخصي من توي ايران بهترين روغن موتور مربوط به شركت نفت بهران هستش . اما بي انصافي اگه بگيم كه شركت نفت پارس محصولاتش خوب نيست چون از نظر سطح كيفي اختلاف زيادي با بهران نداره.
    اما به هيچ وجه سراغ محصولات خارجي نرين چون هيچ كدومشون تو ايران پالايشگاه درست و حسابي ندارن و اكثرشون روغن تصفيه شده بهتون غالب ميكنن.
    در مورد پژو 405 هم روغن هاي پيشتاز و تكتاز بهران به نظر من بهترين انتخاب هستن.
    من خودم توي پژوي خودم قبلا پيشتاز ميريختم ولي به خاطر نوع رانندگيم متوجه شدم كه تكتاز براي من انتخاب بهتري هستش .
    البته نكته جالب اينه كه تكتاز ارزون تر هستش ولي به نظر من انتخاب بهتري براي ماشين هايي با تكنولوژي قديمي هستش.

آخر فروم باز pourya_bo2pmc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا - ایساتیس (یزد)

11

سلام خدمت دوستان عزيز
    من توي يه شركت خصوصي در بخش آزمايشگاه آناليز روغن ماشين آلات كار ميكنم.
    چون ما شركت بزرگي هستيم و مصرف سالانه ما زياده خيلي از شركت ها به طور رايگاه محصولاتشون رو دادن كه ما تست كنيم.
    البته درسته كه عمده مصرف ما روغن موتور ديزلي هستش ولي خوب روغن سبك هم مصرف ميكنيم.
    باور كنيد قصد تعريف از شركت خاصي ندارم . ولي اين حرفي رو كه ميزنم ميتونم به طور علمي براي هركي كه دوست داشت ثابت كنم .
    به نظر شخصي من توي ايران بهترين روغن موتور مربوط به شركت نفت بهران هستش . اما بي انصافي اگه بگيم كه شركت نفت پارس محصولاتش خوب نيست چون از نظر سطح كيفي اختلاف زيادي با بهران نداره.
    اما به هيچ وجه سراغ محصولات خارجي نرين چون هيچ كدومشون تو ايران پالايشگاه درست و حسابي ندارن و اكثرشون روغن تصفيه شده بهتون غالب ميكنن.
    در مورد پژو 405 هم روغن هاي پيشتاز و تكتاز بهران به نظر من بهترين انتخاب هستن.
    من خودم توي پژوي خودم قبلا پيشتاز ميريختم ولي به خاطر نوع رانندگيم متوجه شدم كه تكتاز براي من انتخاب بهتري هستش .
    البته نكته جالب اينه كه تكتاز ارزون تر هستش ولي به نظر من انتخاب بهتري براي ماشين هايي با تكنولوژي قديمي هستش.

دوست عزیز ممنون که نظرات مفیدت رو در سایت گذاشتی

منم همونجور که گفتم بعد از خیلی تحقیق به  همین نتیجه رسیده بودم
    یه سوال ؟

دوستانم که سوپر پیشتاز رو استفاده کرده بودند با اینکه خیلی روغن خوبی هستش اما واسه 405 مثل اینکه کم میکنه و بهم پارس پایا رو پیشنهاد دادند
    اما در مورد پیشتاز رو نمیدونم

شما که بهران پیشتاز استفاده میکردید اونم مثل سوپر پیشتاز کم میکرد یا نه ؟

اما به نظرم شما از تکتاز استفاده نکن سطح کیفیش SG هستش که پائینه اما پیشتاز SJ هستش که کلا واسه 405 هم این سطح کیفیت توصیه شده ( در مورد کم کردنش که نمیدونم و از شما سوال پرسیدم )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •