تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 59

نام تاپيک: ISP میتونه بفهمه کاربر به چه سایت هایی رفته ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hadi.EST's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    ارومیه

11

جواب این سوال البته مثبته ولی ممنون میشم دوستان اگه میتونن به این سوالات جواب بدن
    کسی از دوستان هست که توISP کار کنه؟
    ISP تا چه حدی میتونه حریم خصوصی کابر ها رو تهدید کنه؟
    ISP تا چه حدی میتونه حریم خصوصی کابر ها رو تهدید کنه؟
    وبلاگ داره یانه ؟
    تو چه سایت هایی عضوه؟
    توچه سایت هایی کامنت گذاشته؟
    برای بیشتر دیده شدن و توجه بیشتر کابرها به حریم خصوصی این عنوان رو انتخاب کردم
    سلام در صورتی که مسائل امنیتی مورد بحث باشه شخص مورد نظر حتی در صورت استفاده از وی پی ان هم قابل رد یابی هست . البته منظور از وی پی ان استاندارد مایکروسافت هست. ولی الان وی پی ان هایی موجوده که از پروتوکلهای مختلف مثل SSL استفاده میکنه . کلا" رمزنگاری پایینتر از 256 bit AES هم اکنون قابل رد گیری هست با استفاده از تجهیزات و هیچ تضمینی نیست که شناسایی نشید . ولی خوب همه اشخاص برای حفظ حریم خصوصی از از این امکانات بهره میبرند. میتونید برای احتیاط از وی پی ان 256-2048 bit استفاده کنید . که اونم نظر قاطعی در بارش نمیتونم بدم . چون که هر مملکتی برای حفظ امنیتش هر روز امکانات رو بروز میکنه . امکاناتی که ممکنه تا سالیان سال به دست من و شما نرسه.

2. 3 کاربر از hadi.EST بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    لطفا بگید چگونه میشود dns را هم عوض کرد
    ممنون

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

کسی که dns رو تنظیم نکرده باشه چی؟باز هم میشه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    ممنون
    لطفا ؟

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام
    ممنون
    کلیک راست روی اون کانکشن اینترنت بعد properties بعد networking بعدinternet protocol رو انتخاب کنید بعد گزینه properties قسمت پایین دستی ادرس dns رو وارد کنید.مثلا dns "گوگل 8.8.8.8 و 8.8.4.4. یکبار dc کنید و وصل بشید

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

خب دوستان با این شرایط که وضعیت خیلی خرابه. در همه ی جهان هیچ کس امنیت نداره و داده هاش در اختیار آی اس پی ها هست. پس چطور این همه از وی پی ان و رمز گذاری های سامانه رایانامه (ایمیل) گوگل و امن بودن اون سخن می گن!!!!

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

خب دوستان با این شرایط که وضعیت خیلی خرابه. در همه ی جهان هیچ کس امنیت نداره و داده هاش در اختیار آی اس پی ها هست. پس چطور این همه از وی پی ان و رمز گذاری های سامانه رایانامه (ایمیل) گوگل و امن بودن اون سخن می گن!!!!
    دقیقا ..
    هیچ کس امنیت مطلق نداره .. و در کل میتونیم بگیم کسی وجود نداره که بتونه مخفی کاری کنه .
    امن بودن یعنی به غیر از دولت(سازمان های دولتی مقید به قانون ، سازمان های جاسوسی هم که به کنار چون قانون براشون کشکه) ، هکر های حرفه ای ، شرکت های خدمات دهنده (مثل گوگل) و ISP ها خیلی مشکله که کس دیگه ای به اطلاعات دسترسی داشته باشه ..
    دولت ، هکر های حرفه ای و شرکت های خدمات دهنده رو که کنار بگذاریم میمونه ISP .. ISP ها هم چون شرکت خصوصی هستن اول ، دلیلی نداره بخواد اطلاعات همه رو زیر نظر داشته باشه و دوم اینکه امکان این رو نداره (الگوریتم های رمز شکنی و پردازنده های فــــــوق قوی) بنابراین در کل، روش های رمز گذاری نوین باعث شده تا امنیت در حالت کلی وجود داشته باشه و هر تازه کاری نتونه اطلاعات رو زیر نظر داشته باشه..

9. 3 کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

پس این فن آوری امن https جی میل به درد نمی خوره؟!!!! این همه ازش تعریف کردند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Subaru's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

وقتی که شما از وی پی ان استفاده می کنید در واقع یک تونل امن در بستر مخابرات از سیستم شما به سیستم مقصد زده می شه.
    تنها چیزی که مخابرات می فهمه اینه که شما از سیستم خودتون به سیستم مقصد وی پی ان زدید ولی از اطلاعاتی که رد و بدل میشه با خبر نیست.
    خب اطلاعت رمز میشه و رمز گشایی این اطلاعات هم نیاز به صرف چندین سال وقته.
    اطلاعات در بستر وی پی ان به هیچ وجه امکان رمز گشایی ندارند اگر هم داشته باشند گفتم نیاز به صرف چندین سال وقت واسه رمز گشایی هست.
    من تو پست های قبلی دیدم که دوستان گفتن امکان رمزگشایی وجود داره ! اگه ممکنه با سند بیان ادعاشونو اثبات کنن. نمیدونم یه جوری بیان ما رو راضی کنن که در عمل امکان رمز گشایی هست.

در صورتی هم که از وی پی ان استفاده نکنید همه اعمال شما واسه ISP به راحتی قابل مشاهده است.
    ISP می تونه ببینه که هم اکنون شما در حال بازدید از چه سایتی هستید. فقط آدرس سایت و ip مقصدو می بینه

12. این کاربر از Subaru بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

وقتی که شما از وی پی ان استفاده می کنید در واقع یک تونل امن در بستر مخابرات از سیستم شما به سیستم مقصد زده می شه.
    تنها چیزی که مخابرات می فهمه اینه که شما از سیستم خودتون به سیستم مقصد وی پی ان زدید ولی از اطلاعاتی که رد و بدل میشه با خبر نیست.
    خب اطلاعت رمز میشه و رمز گشایی این اطلاعات هم نیاز به صرف چندین سال وقته.
    اطلاعات در بستر وی پی ان به هیچ وجه امکان رمز گشایی ندارند اگر هم داشته باشند گفتم نیاز به صرف چندین سال وقت واسه رمز گشایی هست.
    من تو پست های قبلی دیدم که دوستان گفتن امکان رمزگشایی وجود داره ! اگه ممکنه با سند بیان ادعاشونو اثبات کنن. نمیدونم یه جوری بیان ما رو راضی کنن که در عمل امکان رمز گشایی هست.

در صورتی هم که از وی پی ان استفاده نکنید همه اعمال شما واسه ISP به راحتی قابل مشاهده است.
    ISP می تونه ببینه که هم اکنون شما در حال بازدید از چه سایتی هستید. فقط آدرس سایت و ip مقصدو می بینه

بلهع من هم شنیده بودم که وی پی ان امن اگر باشه داده ها رمز گذاری می شه و نمی شه بازگشاییش کرد.

پس در نتیجه آی اس پی تنها می تونه ببینه آی پی سایت چیه و چه تارنماهایی رو می بینیم؟ رایانامه (ایمیل) ها و متن اونها چطور؟ من پرسشی که برام پیش اومده اینه که اگر اینجوری هست و امن نیست و .. چرا این همه روی فن آوری جیمیل https مانور دادن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •