تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 39

نام تاپيک: مشکل در مورد کار با internet tv در سامسونگ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض مشکل در مورد کار با internet tv در سامسونگ

سلام
    آقا من یک LED سامسونگ مدل 40c6960 گرفتم. ولی هر کار می کنم در منوی internet tv اجازه ورود به تنظیمات را نمی دهد. من همانطور که در دفترچه راهنمای آن نوشته بود؛ اینترنت ADSL را به LAN اون وصل کردم و در منوی اصلی و در قسمت تست شبکه نیز؛تماس تلویزیون با اینترنت و lan را چک کردم. همه چیز را ok داد ولی باز internet tv کار نمی کنه. کسی میتونه کمک کنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام.منم همین مشکل وصل نشدن led 6900 سامسونگ به اینترنت رو دارم.(کابل lan هم بهش وصل کردم)لطفا کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    متاسفانه سام سرویس میگه این گزینه در ایران فعال نیست من خودم یک ال ای دی 8000 خریدم که همین مشکل رو دارم
    بقول یکی از بچه ها خیلی خیلی دزدن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اين سرويس درايران كارنميكند
    1- مسدودسازي واجازه تردد سروردرايران
    2-سرعت اينترنت شما براي اين سرويس بايد بالاي 2 مگابايت باشد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    همانطور که دوستان گفتند من هم این چند روز خیلی با سام سرویس جنگیدم ولی آخر که صحبت به شکایت از سرویس و خدمات آنها رسید تلفن من را گرفتند و به من زنگ زدند و گفتند دولت به آنها اعلام کرده که اينترنت تي وي بایستی روی تلویزیونها مسدود شود علت را جویا شدم گفتند به خاطر مراجعه مشتری ها به سایت های غیر معمول بود(احتمالا منظورشان فیس بوک و یو تیوپ بود). من گفتم تو ایران ف ی ل ت ری ن گ که کامله؛ اینترنت پر سرعت نیز قابل شناسائی است و قانون جرائم اینترنتی نیز هست ولی آنها جواب درستی ندادند. راستی کسی می داند کجا می شود از خدمات و سرویس شرکتهای گارانتی کننده شکایت کرد؟
    فقط ظاهرا ایران این تکنولوژی جدید را مسدود کرده و بقیه کشورها دارند از آن استفاده می کنند. چند روش هم برای فعال سازی گفته بودند که ظاهرا با براي سري هاي 6 به بعد بعلت تغيير منو سرويس آنها قابل استفاده نبود. آنها گفته بودند که بایستی به منوی سرویس تلویزیون رفت و در قسمت اپشن؛ اسم کشور را از حالت نقطه چین به کشوری مثلا ویتنام تغییر داد. با اين کار دسترسی درست می شود. من وقتي به منوي سرويس مراجعه کردم. اون قسمت بلاک شده بود و قابل انتخاب نبود. احتمالا خود سام سرویس آن را بلاک کرده است
    Last edited by mohammad53; 01-01-2011 at 19:04.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

از دوستان ميخواهم اگر كسي اطلاعات جديدي در مورد فعال كردن "اينترنت تي وي" LED هاي سامسونگ سري 6؛7؛8 و 9 دارد و يا در سايتهاي خارجي روشي را در اين باره مطالعه كرده؛ در اين قسمت عنوان كند تا شايد به اين صورت مشكل رفع گردد. سام سرويس كه هيچ قدم مثبتي بر نمي دارد. واقعا خدمات پشتيباني و نگهداري در ايران ضعيف است. ممنون مي شوم اطلاعات خود را مرقوم فرمائيد.
    با تشكر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان من حتی ریست فاکتوری کردم بعد نرم افزار 1013 رو روی مدل6900 وارد کردم بازهم اینترنت مسدود هستش .ریست فاکتوری در کل تلویزیون رو ریست میکنه و تمام تنظیمات رو پاک میکنه پس با نرم افزار نمیشه بازش کرد از لحاظ سخت افزاری هم که سیستم اینتر نت روی تلویزیون نصب هستش .معلوم نیست چه بلایی سرش اوردن .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    دوستان من هم مجددا با سام سرویس تماس گرفتم و با اقایی که مدیر واحد امور مشتریان بود صحبت کردم
    به گفته ایشان به دستور دولت کلیه شرکتهایی که این سرویس رو روی تلوزیونهاشون ارائه میکنن باید اون رو مسدود کنن چون این سسیتم با استفاده از یک سرور که در کشور کره است کلیه سایتهایی که در ایران ف ی ل ت ر هست رو باز میکنه
    ولی اگر بشود با استفاده از وی پی ان تلوزیون رو به اینترنت وصل کرد احتمالا این مشکل برطرف میشه
    از دوستانی که اطلاعات دارن خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

داره خودمونی میشه cleverchild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشکل بر طرف شد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    دوست گرامي مي شود مدل تلويزيوني را كه روي آن تست شده و جواب داده بنويسيد؟
    از مدلهاي تحت گارنتي و ساخت سام است يا از بانه و جاي ديگر خريد شده است؟
    چون ظاهرا منوها و دسترسي به آيتم ها در اين دو كمي فرق مي كنه

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •