تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظرتون درباره آنتی ویروس ایرانی "شید" چیه؟

راي دهنده
237. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالیه

20 8.44%
  • خوبه

24 10.13%
  • میتونه بهتر باشه

26 10.97%
  • قابل اعتماد نیست

167 70.46%
صفحه 15 از 29 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 286

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی آنتی ویروس شید (Sheed)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

ببخشید .
    قرار نیست علیه هم جبهه بگیریم . بیشتر از اینم کشش نمی دم .
    به نظرم با این موضوع سلیقه ای برخورد نکنیم و منطقی باشیم بهتره

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من کاری به دزدی بودن یا نبودن ندارم و فقط محصول رو میسنجم . من 8 ماه از شید استفاده کردم تو شناسایی و سرعت و توی حذف ویروس حرف نداشت و خیلی از انتی های دیگه بهتر بود واگه قرار باشه انتی ویروس بخرم یعنی انتی خالی .شید رو انتخاب میکنم
    پدارم عزیز در امن نبودن آنتی ویروس شید همین کافیست که در ایران فعالیت می کنه. یعنی هر لحظه خودش می تونه یه جاسوس و مخرب باشه.

3. 5 کاربر از omid.sarmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

تا اینجا ک ازش استفاده کردم بدک نی خوبه در سته ک هنوز ی چیزایی کم داره ولی بااین حال من قبولش دارم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تو ایران وی پی ان میفروشن برای جاسوسی اونوقت میخوای آنتی ویروسش , ویروس کش باشه؟

6. این کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

خوب این آنتی ویروس دیروز به دست من رسید و هنوز تستش نکردم .. البته من نسخه کامل با لایسنس یک ساله بدستم رسیده از طرف فروشنده اصلی ...
    منتها چیزی که اذیتم میکنه اینه که چطوری اینها اومدم دوتا انجین رو با هم قاطی کردن ؟؟؟ بعدشم کمی که جست جو کردم دیدم نمودار هایی که توی سایتشون و کاتولوگ ها زده شده درست نیست و جای سایت AV هم چیزی در مورد این انتی ویروس نمیدونه .. برای همین به نمایندگیشون زنگ زدم و گفتند که تست ها به صورت خصوصی انجام شده و نتایجش خصوصی هستش ..
    خوب یه چند تا سوال برام پیش اومده تا الان :
    این انتی ویروس که اینقدر قدرت داره و تونسته همچون تستی داشه باشه قطعا باید انتشار جهانی هم داشته باشه چرا نداره ؟؟؟( جواب ممکن : استفاده از انجین انتی ویروس ها بدون کسب مجوز از سازنده غیر قانونی هستش و گویا برای انجین های ناد و آویرا مجوزی دریافت نکردند ..)
    ....
    یادمه سایت هایی اومدن و اپدیت های ناد رو روی سرور خودشون قرار دادن مثل آسان دانلود وبعد ناد اومد و ازشون شکایت کرد و تعطیلش کردن .. ممکنه این انتی ویروس هم همین کار رو بکنه یعنی اومده پوشته دوتا انتی ویروس رو با هم ترکیب کرده وبعد ادرس یه سایت رو گذاشته برای دانلود و آپدیت های اون دوتا انتی ویروس دیگه رو اونجا میریزه )
    .....
    همه میگن نمیشه دوتا انتی ویروس کنار هم داشت ولی در واقع میشه ..شما باید یک سری از سرویس هاشون رو غیر فعال کنید تا تداخلی توی کارشون پیش نیاد ..مثلا فایروال ناد 32 خاموش بشه و اسکن سنتر اون روشن باشه و انتی ویروس دیگه دقیقا برعکسش باشه ووالبته همه انتی ویروس ها رو نمیشه کنار هم نصب کرد و تداخل ایجاد میشه ..اما یه جایی خودنم که با عیر فعال کردن سویس هاس ناد 325 میشه اینکار رو کرد ...حتی خودم هم تست کرد و تمام سرویس ها مک افی رو غیر فعال کردم و کنارش بیت دفندر نصب کردم ..
    ممکنه توی این انتی ویروس هم از این قابلیت استفاده شده باشه
    .......
    مهمترین نکته موجود اینه که من به عنوان فروشنده قطعات کامپیوتری و لپ تاپ مشتری هایی دارم که به خارج از کشور سفر می کنن و تقریبا از ویندوز اورجینال و نرم افزار های لایسنس شده استفاده می کنند ... اما با تماسی که داشتم گفتند که نه این انتی ویروس در خارج از کشور قانونی نیست ؟؟ چرا ؟؟ یه نرم افزار به این خوبی و با این قدرت طبق گفته هاشون ..چرا خود خارجی ها به فکر استفاده ازش نیافتادن ؟؟
    ..........
    قیمت اون چیزی حدود 8700 تومنه و قمیم اتحادیه صفن تعمیرماران رایانه توی اراک برای انصب و اپدیت انتی ویروس 7000 تومنه ..اختلاف خیلی کم هستش .. در صورتی که ارزون ترین انتی ویروس حدود 26000 تومنه..بسته بندی انتی ویروس اصلا جالب نیست و خیلی ساده هستش و پک درست و حسابی نداره .. در واقع دفترجه راهنماش خود پک هستش ....
    ......
    باید روی یه سیستم تست کنم و ببینم که چه میکنه ..البته با قدرت ویروس یابیناد 32 و امنی های اویرا فکر کنم عملکردش خوبباشه ..منتها اینکه دستکاری شده است یه کم نگران کننده است ...
    ........
    نسخه 64 بیت نداره : فکر کنم همه انتی ویروس ها دارن
    ..........
    نسخه های تحت شبکه هم نداره : دیگه کلا نا امید کننده هستش

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منتها چیزی که اذیتم میکنه اینه که چطوری اینها اومدم دوتا انجین رو با هم قاطی کردن ؟؟؟ بعدشم کمی که جست جو کردم دیدم نمودار هایی که توی سایتشون و کاتولوگ ها زده شده درست نیست و جای سایت AV هم چیزی در مورد این انتی ویروس نمیدونه .. برای همین به نمایندگیشون زنگ زدم و گفتند که تست ها به صورت خصوصی انجام شده و نتایجش خصوصی هستش ..
    درود
    این ادعای دروغ است که دو تا موتور را ادغام کرده اند. آن ها تنها از آپدیت های این دو استفاده می کنند. نه موتور و تکنولوژی های آن ها. اگر به این راحتی میشد به سورس یک آنتی ویروس دست یافت و از آن استفاده کرد که تا الان همه آن ها به راحتی ه-ک می شدند!
    تستی در مورد شید انجام نشده. اینطور که گفته شده مجموع تست دو تا آنتی بیان شده. مثلا شما 25 ویروسو با آویرا و سپس با نود32 تست می کنید میگید در مجموع 23 تا شناختن که به تفکیک هرکدام به این صورت است.
    این مورد ربطی به شید ندارد. چون آن آنتی ویروس ها در شناسایی علاوه بر استفاده از یک موتور بسیار قدرمند خود از تکنولوژی های دیگر مانند هوش مصنوعی استفاده می کنند که حاصل سال ها تحقیق و کار بیش از 20 کارمند آن هاست.

پس خودتان عمل و گفته های شید را مقایسه کرده و به گفته آن ها بخندید.

مهمترین نکته موجود اینه که من به عنوان فروشنده قطعات کامپیوتری و لپ تاپ مشتری هایی دارم که به خارج از کشور سفر می کنن و تقریبا از ویندوز اورجینال و نرم افزار های لایسنس شده استفاده می کنند ... اما با تماسی که داشتم گفتند که نه این انتی ویروس در خارج از کشور قانونی نیست ؟؟ چرا ؟؟ یه نرم افزار به این خوبی و با این قدرت طبق گفته هاشون ..چرا خود خارجی ها به فکر استفاده ازش نیافتادن ؟؟
    یه چیزی که وجود داره اینه که حرام خوری و یا دزدی براشون مزه کرده. شاید اول گفتن حالا یه محکی میزنیم ببینیم چه طوره اگر خوب بود قانونی می کنیم اما الان چند ساله به بهانه های مختلف؟
    بعدش همانطور که گفتم آنتی ویروس ها اپن سورس نیستند که بتوانید امکانات آن ها را سرقت کنید. پس عملا شید چیزی ندارد...

اما یک نکته: این نرم افزار به این قدرت؟!! چه قدرتی؟ قدرتی که از سرقت محصول دیگران است؟ شید از خود چه دارد؟
    شما شید را آپدیت نکنید و یک ویروس را اجرا کنید که در دیتابیش موجود نیست آن وقت قدرت را میتوانید ارزیابی کنید. و در مورد دیگر اینکه این شرکت های امنیتی با این همه کارمند و ثروت چه قدر مشکل در قدرت خود دارند. آن وقت شما شید را با 1-2 نفر کارمند و محصول سرقتی و بدون سرمایه قدرتمند می دانید؟

قیمت اون چیزی حدود 8700 تومنه و قمیم اتحادیه صفن تعمیرماران رایانه توی اراک برای انصب و اپدیت انتی ویروس 7000 تومنه ..اختلاف خیلی کم هستش .. در صورتی که ارزون ترین انتی ویروس حدود 26000 تومنه..بسته بندی انتی ویروس اصلا جالب نیست و خیلی ساده هستش و پک درست و حسابی نداره .. در واقع دفترجه راهنماش خود پک هستش ....
    ......
    باید روی یه سیستم تست کنم و ببینم که چه میکنه ..البته با قدرت ویروس یابیناد 32 و امنی های اویرا فکر کنم عملکردش خوبباشه ..منتها اینکه دستکاری شده است یه کم نگران کننده است ...
    عزیز جان این محصول دزدی است و استفاده از آن حرام است. البته این مورد شرعی اش می باشد. در حیطه انسانیت شما دارید با آگاهی دسترنج دیگران را سرقت کرده و از آن مال کسب می کنید. چه طور نان حرام را تحمل می کنید؟
    کار هر فروشنده ای هم که مشارکت در این کار کند کمتر از دزد اول نیست. به هر حال همه از آن اطلاع کافی داشته و عمل یکی است.

اگر آنتی ویروسی 26000 تومان از شما می گیرید برای بیش از 20 نفر کارمند برای بروزرسانی لحظه ای برای توسعه برنامه و ساخت هزاران تکنولوژی از شما دریافت میکند. اما این نرم افزار دزدی چه طور؟

بهتر از خودمان را گول نزنیم و کمی هم حلا و حرام سرمون بشه چون ربطی به دین نداره به انسانیت بر میگرده مگه اینکه (بلا نسبت) همه بخواهیم حیوان باشیم.
    امیدوارم مسئول شید به خودشون بیان و کمتر با آبروی ایرانی بازی کنن.

سپاسگزارم.
    Last edited by arfnpm; 10-06-2012 at 14:43.

9. 4 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mehdionline7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

می صرفه از این آنتی وبروس استفاده کنم ؟

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی M.Hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

با سلام
    1- تا جایی که من اطلاع دارم این ضدویروس تنها از پایگاه داده قدرتمندی برخوردار است (البته غیر قانونی)
    2- این ضدویروس از sample استفاده نمی کند در نتیجه فقط از hash استفاده می کند که باز قدرت ان را زیر سوال می برد.
    3- تا جایی که من دیدم پشتیبانی این ضدویروس بسیار سطح پایین است.
    ...
    اگر شما به دنبال سرعت زیاد و همچنین پایگاه داده قوی هستید از norton استفاده کنید که بسیار بهتر عمل کرده و ...
    اگر شما می خواهید از ضدویروس ایرانی پشتیبانی کنید من توصیه می کنم ضدویروس ایمن را خریداری کنید(این ضدویروس engine شوئیت امنیتی bitdefender را خریداری کرده).
    -----
    من خودم برای تست این ضدویروس را خریداری کردم اما حتی 1 روز هم نتوانستم تحملش کنم و لایسنس ان را باطل کردم و بعد از طرف شرکت با من تماس گرفتند که چرا لایسنس را باطل کردم، یکی از دلایلی که من اوردم این بود که به صورت غیر قانونی از موتور ضدویروس های دیگر استفاده می کند، جالب اینجا بود که در جواب به من گفتند چون این شرکت ها ایران را تحریم کردند موتور را خریداری نکردند.
    مثل این میمونه که یک نفر NoteBook را سرقت کند و زمانی که از او می پرسند چرا سرقت کردی بگه چون فروشنده نمی خواست ابن Notebook را به من بفروشد
    من جای شما بودم هرگز این اشتباه را انجام نمی دادم.
    با تشکر

12. 5 کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

سلام

پیرو حرف دوستان من هم صحبتی دارم

ای کاش به جای این کار خودشون دست به کار یه آنتی ویروس بومی میشدند

حتی اگر اون آنتی هیچ مخربی را نمیشناخت و 10000 تا فالس هم داشت ولی من به شخصا حمایتش میکردم چون کار خودمون و یک شروع برای پیشرفت نرم افزاری کشور بود

ولی این کار همه چیز را خراب میکنه و کرده است

حمایت از این محصول خراب کردن ایران و ایرانی است همین

موفق باشید

14. این کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام

پیرو حرف دوستان من هم صحبتی دارم

ای کاش به جای این کار خودشون دست به کار یه آنتی ویروس بومی میشدند

حتی اگر اون آنتی هیچ مخربی را نمیشناخت و 10000 تا فالس هم داشت ولی من به شخصا حمایتش میکردم چون کار خودمون و یک شروع برای پیشرفت نرم افزاری کشور بود

ولی این کار همه چیز را خراب میکنه و کرده است

حمایت از این محصول خراب کردن ایران و ایرانی است همین

موفق باشید
    دوست عزیز حمایت هم باید روی اصول باشه. شما از یک آنتی ویروس چه انتظاری داری؟ اولین انتظار حفظ امنیت سیستم است. یک آنتی ویروس ایرانی (یعنی آنتی ویروسی که در ایران پشتیبانی می شود) هیچگاه نخواهد توانست این خواسته را برآورده کند. جدا از این بروز رسانی و پشتیبانی آنتی ویروس بسیار سخت و وقتگیر است و مستلزم این است که شما کاربران زیادی داشته باشید تا با تامین هزینه توسط آنها مراحل پشتیبانی را (البته با تامین نیروهای انسانی) انجام دهید.
    من شخصا حتی یکبار این آنتی ویروس را نصب نکردم و بزرگترین نقطه ی ضعف این آنتی ویروس هم این است که ابتدا باید آنتی ویروس را بخرید. جالب اینجاست که در صورت راضی نبودن پول شما را (به گفته ی خودشان) برمی گردانند و این یک مقدار مسخره است. در کل اینکه ایرانی ها تولیدات جالب و مفیدی ندارند به دلیل عدم اتصال به بازارهای جهانی است نه عدم توانایی ایرانیان. مطمئنا اگر تولید کننده ی این آنتی ویروس می توانست تولید خود را !!!! در بازارهای جهانی عرضه کند تولید او کیفیت و پشتیبانی ارزنده تری داشت. در هر صورت یک آنتی ویروس ایرانی (حتی اگر کسپر و نود و نورتون را هم در جیب عقبش بگزارد) غیر از محیط نا امن چیزی برای سیستم به ارمغان نخواهد آورد.

16. 6 کاربر از omid.sarmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •