تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: mvm x33

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض mvm x33

چند روزپیش یک تبلیغ دیدم که نشان میداد مدیران خودرو برای خودرویx33خودش داره فروش فوری انجام میده.قیمتش رو زده بود 900/27 که نوشته بود قیمت این خودرو 900/29 هست ولی2تومن تخفیف میده.رفتم تو سایتش دیدم شاسی بلنده از جلو تقریبا شبیه اسپورتیج و از عقب تقریبا شبیه ویتاراست.همه چیز هم داشت فقط اتومات نبود . میخواستم ببینم به نظر شما ارزشش رو داره برم بخرمش؟اگه هر اطلاعاتی دارین ممنون میشم بهم بدین.بد جور رفته رو مخم

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

به شرکتهای چینی در زمینه اتوموبیل اونم در بحث صادرات به کشورهایی چون ایران جدا نمیشه اعتماد کرد .. کلا سایقه جالبی در خودروسازی ندارن

3. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

درسته اما کسی اگه بخواد شاسی بلند بخره بودجه شم کمه خیلی انتخاب خوبی میتونه باشه از لحاظ قیمت و امکانات....

5. این کاربر از irinn65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

درسته اما کسی اگه بخواد شاسی بلند بخره بودجه شم کمه خیلی انتخاب خوبی میتونه باشه از لحاظ قیمت و امکانات....
    متاسفانه در ایران فرهنگ خرید ماشین داره بد جا میفته .. خرید ماشین شاسی بلند به چه قیمتی ؟ مثلا بیایم کلاس بزاریم که ماشینمون suv هست ؟ اگر دنبال این ماشینها هستیم باید پول خوب هم بدیم ..

خود شرکت چری این ماشین رو مونتاژَ میکنه و در کشورهای مختلفی هم تولید میشه از جمله ایتالیا و روسیه و مصر اینی که وارد ایران میشه فکر کنم ساده ترین مدلش باشه که کاملا چینیه ..فقط شرکت انگلیسی لوتوس طراحی بنده و شاسیش رو مثل اینکه انجام داده .
    تو این ماشین از سیستم ESP و کنترل کروز خبری نیست قابلیت 4WD رو نداره،حتی مثل توسان و اسپورتیج حالت 4H Lock رو هم نداره .. این ماشین به هیچ وجه Off road هم نیست بنابراین در کوه و جنگل و مسیرهای صعب العبور مثل همرده های خودش نیست و کم میاره
    اما انصافا شاید بشه گفت ماشین داخل شهری بدی نیست و آپشنهای جالبی رو داره .سانروف؛ دزدگير فابريك با قابليت بستن اتوماتيك سانروف و شيشه ها؛ كليدهاي كنترل سيستم صوتي روي فرمان ؛و گرمكن صندلي هاي جلو ( تهویش اتومات نیست که تو ذوق میزنه )

به نظر شخصیم ظاهر ماشینهای suv رو داره اما بیشتر ماشین سواریه ..
    اگر در دراز مدت کیفیتش رو نشون بده میشه رو خریدش فکر کرد .. مسلما در هنگام فروش هم شدیدا به مشکل بر میخوره
    Last edited by Gilopa; 17-12-2010 at 12:10.

7. 3 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خوشحالم یه کسی پیدا شد که یه حرف منطقی زد!!!
    اگه دوستان برن از نزدیک برن نگاه کنن با اولین نگاه بخصوص اینکه در کنار سوزوکی مقایسه بکنن متوجه خیلی چیزا میشن!

9. این کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خب اصولا این سری ماشینها که کراس اوور هستن هم واسه تپه نوردی ساخته نشدن فقط میتونن از جاده های خاکی بهتر عبور کنن
    بیشتر کاربردی جاده ای دارن و فضای بار و سرنشین زیاد با ارتفاع بیشتر واسه تسلت بیشتر به ماشین
    انتظار تپه نوردی رو از یه سری از شاسی بلندها نباید داشت یکیش سانتافه هستش و بقیه همین سری کراس اورهایی مثل همین ام وی ام یا همون جیلی .
    خلاصه واسه رده قیمتی 25-30 میلیون تومن که هیچ همرده قیمتی هم نداره انتخاب تکی هستش البته اگه امکان پرداخت بالاتر رو کسی داشته باشه مقابل اسپرتیج هیچ شانسی نداره .
    بیشترین مزییت این مشاینها در عین حال که اندازه های کوچیکی دارن توی ترافیک شهر به خاطر دید بهتر راننده تسلت راننده بیشتر میشه .
    فکر نکنم کیفیت مواد داخل کابین خیلی هم دلچسب باشه (حتی کیا اسپرتیج و هیوندای توسون هم زاید کیفت بالایی ندارن) من خودم به شخصه اگه با دید کلی نگاه کنیم و فقط گزینهای موجود رو در نظر نگیریم تو این رده سوزوکی گراند ویتارا 6 سیلندر رو ترجیح میدم .

آخر فروم باز AmiRreZA_RAcEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

من یه 2ماه پیش یکیشو دیدم ، چون اون موقع هم یکی از بچه ها بحثشو پیش کشیده بود توی فروم رفتم دنبالش ، ظاهر بیرونیش خوب بود و با کیفیت بود و مثل بقیه چینی ها آزار دهنده نبود ، رفتم به رانندش گفتم بذاره توی ماشینو ببینم ،واقعا افتضاح بود ... واقعا افتضاح ...
    فکر کنم توی سرعت و شتاب از پاترول کم بیاره ! خیلی کنده !البته مقایسه اش با پاترول درست نیست ، فقط خواستم لش بودن ماشین دستتون بیاد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان

اين تاپيك گويا قديمي هست چون قيمت رو گفتيد 30 تومن

حالا با اين اوصاف امروز و مدتي كه گذشته از تجربه اين خودرو و با قيمت 60 ميليون به نظرتون آيا اين خودرو ارزش خريد داره؟؟؟ چه ايراداتي داشته و داره؟؟؟ به اين هم توجه كنيد كه خودروهاي ديگه هم به شدت روي قيمتشون رفته
    به نظرتون اين بهتره يا ليفان x60؟؟؟؟

با تشكر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •