تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: تجربیات فنی شما موقع خرید تلویزیون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تو رشت هم از این خبرا نیست.
    به خریدار فیش داده می شود که برای تحویل کالا به انبار مراجعه کنند .
    بعد از مراجعه به انبار یکی از پنل های اکبند به انها تحویل داده می شود.
    با تشکر.
    هادی

اگه نباشه جاش خالی می مونه skull_avatar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

پیکسل سوخته تو رنگهای 4 گانه خودشو چه جوری نشون میده؟
    اگه به این پست مراجعه کنید کامل توضیح دادم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پیکسل سوخته یعنی پیکسلی که رنگش ثابت مونده,مثلا شما همین طور که دارید رنگ های ثابت رو رو صفحه به نمایش در می آرید میبینید یکی از پیکسل ها رنگش ثابته مثلا وقتی رنگ صفحه باید تماما سبز باشه رنگ اون پیکسل تیره تر از بقیه خودش رو به وضوح نشون میده.
    در کل چیز عجیبی نیست که نشه پیداش کرد اگه داشته باشه حتما پیدا میشه فقط کافیه یکم دقت کنید و یه ده دقیقه ای وقت بذارید.

پ.ن:بعضی وقت ها ممکنه شیشه پنل کثیف شده باشه و اشتباها فکر کنید پیکسل سوخته هست,پس هر وقت پیکسل سوخته پیدا کردید اول یکم با دست روی اون قسمت بکشید ببینید چیزی چسبیده یا واقعا مشکل از پیکسله.

3. 2 کاربر از skull_avatar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه koh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اگه به این پست مراجعه کنید کامل توضیح دادم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پیکسل سوخته یعنی پیکسلی که رنگش ثابت مونده,مثلا شما همین طور که دارید رنگ های ثابت رو رو صفحه به نمایش در می آرید میبینید یکی از پیکسل ها رنگش ثابته مثلا وقتی رنگ صفحه باید تماما سبز باشه رنگ اون پیکسل تیره تر از بقیه خودش رو به وضوح نشون میده.
    در کل چیز عجیبی نیست که نشه پیداش کرد اگه داشته باشه حتما پیدا میشه فقط کافیه یکم دقت کنید و یه ده دقیقه ای وقت بذارید.

پ.ن:بعضی وقت ها ممکنه شیشه پنل کثیف شده باشه و اشتباها فکر کنید پیکسل سوخته هست,پس هر وقت پیکسل سوخته پیدا کردید اول یکم با دست روی اون قسمت بکشید ببینید چیزی چسبیده یا واقعا مشکل از پیکسله.
    سلام
    آیا این روشی که شما گفتید در تمامی تلویزیونها جواب می دهد؟
    به عبارت دیگر آیا پیکسل سوخته فقط شامل LED & LCD است یا تلویزیونهای پلاسما را هم شامل می شود؟
    ممنون

5. این کاربر از koh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

آیا این روشی که شما گفتید در تمامی تلویزیونها جواب می دهد؟
    به عبارت دیگر آیا پیکسل سوخته فقط شامل LED & LCD است یا تلویزیونهای پلاسما را هم شامل می شود؟
    با این روش روی هر دستگاهی که ال سی دی داره می شه پیکسل سوخته رو پیدا کرد(تلویزیون,موبایل,کنسول بازی دستی و ...)
    در پلاسما ها معمولا به دلیل شیشه محافظ محکمی که دارن با ضربه خوردن پیکسل سوخته درشون ایجاد نمیشه(اگه ضربه محکم باشه کلا خورد میشه میریزه پایین)اما این که ممکنه پیکسل سوخته از روز اول در کارخونه داشته باشن باید بگم که بله ممکنه.
    من به شخصه خودم در پلاسما هم پیکسل سوخته دیدم.
    پ.ن:اگه قصد دارید این روش رو بر روی پلاسما انجام بدید باید با دقت بیشتری صفحه رو نگاه کنید,دلیلش اینه که وقتی به پلاسما از فاصله خیلی نزدیک نگاه می کنید حس می کنید گاز داخل تلویزیون در حال جوشیدن هست و همین مسئله باعث میشه پیکسل سوخته در پلاسما سخت تر پیدا بشه و فقط از فاصله نزدیک تشخیص داده میشه.
    Last edited by skull_avatar; 16-12-2010 at 15:34.

7. 4 کاربر از skull_avatar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

البته یه نکته ی فنی اینکه گاز کلا نمیجوشه ! جوشیدن مال مایع هسات . گاز فقط میتونه حرکت کنه

9. 3 کاربر از mehrdad_ati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

البته یه نکته ی فنی اینکه گاز کلا نمیجوشه ! جوشیدن مال مایع هسات . گاز فقط میتونه حرکت کنه
    حس می کنید گاز داخل تلویزیون در حال جوشیدن هست
    من که نگفتم گاز داخل تلوزیون در حال جوشیدن هست ! (گفتم حس می کنید)
    اساسا در مورد نحوه عملکرد تکنولوژی پلاسما صحبت نمی کردم فقط می خواستم اون حالتی رو که وقتی از نزدیک به پلاسما نگاه بشه رو توصیف کنم . (اصطلاحا به این حالت می گن phosphor trails )

11. این کاربر از skull_avatar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

phosphore trail میشه اثر فسفری

نخواستم از شما ایراد بگیرم برای مزاح گفتم عزیز . شما استادی

13. این کاربر از mehrdad_ati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان اگه تجربه دیگه ای دارن بگن، همین روزها در پی خرید 6960 سامسونگ هستم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ___vampire___'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوستان حتما بخونید اینو: دیروز رفتم یه تلوزیون 32 اینچ سامسونگ خریدم مدل 6450 تست کرد تو مغازه اما متاسفانه من تست پیکسل رو خبر نداشتم که بهش بگم انجام بده... TV رو آوردم خونه توی صفحه ی سفید دکستاپ دیدم وسط صفحه 1دونه پیکسل سوزونده... زنگ زدم به شماره موبایلی که از فروشنده داشتم با لحن خیلی بدی گفت به ما ربطی نداره ما تست کردیم باید بره گارانتی.. گفتم ok پس من از راه اتحادیه وارد میشم با شکایت گفت: ببین برو پدر اتحادیرو بیار مادر اتحادیرو بیار هیچ غلطی نمیتونی بکنی... قطع کردم پدرم زنگ زد به رییس هیات مدیره اتحادیه که دورادور از آشناهاست :... آدرس و تلفن مغازه رو دادم... 5دقیقه بعد صاحاب مغازه با ... خوردن زنگ زد گفت من عاجزانه ازتون معذرت میخوام خودم میام دره خونتون TV رو میبرم عوض میکنم سالم میارم خونه دوباره واستون... اگرم باز مشکلی داشت بازم عوضش میکنم.. بهش گفتم دیدی پدر اتحادیرو واست آوردم؟ دیگه صداتو نبر بالا واسه کسی که مشتریه... نتیجه اینکه 5تا عکس سفید آبی قرمز مشکی سبز رو با خودتون روی فلش ببرید و با دقت تمام نکاتو بررسی کنید توی مغازه شما پول دادین وظیفشونه انجام بدن... چون ممکنه همچین مشکلی پیش بیاد و نتونید کاری کنید... راستی آخر کار فهمیدم که طرف بهش گفته مغازت تا آخر هفته از طرف اماکن پلم میشه.. ))))))))))))) بدبخت ری.. بود به خودش از ترس....

16. 5 کاربر از ___vampire___ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •