تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 123 از 125 اولاول ... 2373113119120121122123124125 آخرآخر
نمايش نتايج 1,221 به 1,230 از 1249

نام تاپيک: طرفداران Dell XPS L501

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان. ازتون یک خواهش داشتم که یک موضوعی را در لپ تاپتون تست کنید.
    با برنامه ی dell support center در قسمت pc check up (در منوی start کلمه pc check up را بزنید) میاورد. سپس run default scan را بزنید تا در 10 دقیقه یک تست کامل از سیستم بگیرد. سپس نتیجه را save کنید و نتیجه را که به صورت فایل html است را باز کرده و در قسمت USB Devices نگاه کنید ببینید ورژن usb آن 2 است یا 3. خواهش میکنم تست کنید. آخه مال من 2 زده است. طبق عکس زیر.پس لطفا هر چه سریع تر تست کنید و نتیجه را اعلام کنید.
    یک دنیا ممنون
    تازه اون پورت هم بطور پیش فرض usb2 هست که شما باید درایور مخصوصشو از سایت دل بگیری
    و تنها زمانی که دستگاه usb3 بهش وصل کردی میتونی از قابلیتش استفاده کنی
    ولی در کل بنظر من و بطور تجربی سرعت پورت usb سمت راست از همه بیشتره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض مشکل با دی وی دی رام اکس پی اس

سلام
    از دیروزه که با خوندن دیسک ها توسط وی وی دی رام مشکل دارم
    دیروز بزور یکی در میان دیسک ها رو می خوند
    امروز کلا هیچی نمیخونه
    چراغش روشن میشه و یه صداهایی هم میاد ولی اونقدر مثل قبل صدای چرخش دیسک زیاد نیست که بگیم الان دیگه میخونه
    پریروز من برای اولین بار ریکاوری کردم
    فک کنم از اون روز دیگه اینجوری شد
    الان مکافی رو هم پاک کردم ، بایوس رو هم 08 آپدیت کردم
    یه درایور هم واسه خود دی وی دی رام از سایت دل با سرویس تگ دانلود و نصب کردم
    باز تاثیری نداشت
    کسی نمیتونه کمک کنه ؟

خوب الان من به نکات جدید تری رسیدم
    یکی اینکه دی وی دی رام من براحتی دیسک رایت می کنه و دی وی دی های فیلم رو اگه با فرمت خود ویندوز باشه راحت پخش می کنه مثل سریال قهوه تلخ
    ولی دیسک هایی که توش setup داشته باشه مثل بازی رو اصلا بالا نمیاره
    از وقتی که من ریکاوری کردم هر نرم افزاری که از اینترنت دانلود می کنم یه اروری میده که می گه این فایل خراب است و دوباره دانلود کنید
    این ارور توسط کاربران دیگه هم گزارش شده مایروسافت هم بهم گفت که شاید یک سری از فایل های dll ات در ریجستری پاک شده باشه ئ یه مسیر تو رجیستری بهم داد که وقتی اون مسیر رو رفتم دیدم واقعا یک پوشه در رجیستری ندارم
    حالا مشکلمو پیگیری می کنم
    Last edited by ir_majhool; 01-03-2012 at 19:36.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    برنامه dell suport center من ارور stop working داده و دیگه کار نمی کنه چی کار کنم ؟؟؟ حالا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض ریکاوری

لب تاپ dell xps l501x دارم. ویندوز ۷ pirim اورجینال کارخانه . میخواهم به حالت کارخانه برگردونمش. روز نخست هم یه بک آپ گرفتم. اما حالت کارخانه رو میخوام. f8کمکی نمیکنه بهم. چه کاری انجام بدم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض استفاده از اینترنت با سیم کارت رایتل؟؟؟

اونایی که تهران هستند و سیم کارت نسل 3 رایتل در دسترسشون هست یه لطف بکنن بزارن توی جای سیم کارت لپ تاپ ببینن میشه از اینترنتش استفاده کرد یا نه؟
    منتظرم
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    اگه میشه لظفا من راهنمایی کنید بین این دو لپتاپ کدوم رو بگیرم
    DELL XPSL502x
    ASUS N55SL
    لطفا از دماهاشون هنگام بازی هم بگید
    متشکرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

کسی نیست ؟؟

داره خودمونی میشه sdp_30g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام خدمت اساتید . من یه سوالی داشتم ممنون میشم که کسانی که واقعا میدونن حالا چه تجربی چه علمی جوابمو بدن ! من لپ تاپ xps L501 گرفتم یه چهار ماهی باهاش سر کردیم بعد از مدتی باطریش نابود شد و ارور replacing battery میداد تو کل تهرانم گشتم هیچ جا نبود تا اینکه یکی از دوستان از آلمان برام خریداری کرد و نزدیک به 400 هزار تومان یه باطری اورجینال 9 سلولی برام خرج برداشت ! خواهشی که دارم این هستش نحوه استفاده صحیح از باطری ، شارژ اولیه ، نگهداری و ... که میدونید رو بهم بگید چون تو هر سایت یه چیزی نوشته یکی نوشته از برق استفاده میکنید باطری روش باشه اون یکی میگه باطری رو در بیارین یکی میگه شارژ اولیه 10 ساعت اون یکی میگه 3 ساعت ، یکی میگه کالیبره یکی میگه کالیبره خودکاره و هزارتا چیزه دیگه ! خواهش میکنم به طور کامل صحیح توضیخ بدید که دوستانی هم که مشکل من رو دارن استفاده کنن . بازم از تک تک شما دوستان و اساتید ممنونم
    Last edited by sdp_30g; 06-09-2012 at 01:01.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    اگه میشه لظفا من راهنمایی کنید بین این دو لپتاپ کدوم رو بگیرم
    DELL XPSL502x
    ASUS N55SL
    لطفا از دماهاشون هنگام بازی هم بگید
    متشکرم

دوست عزیز من رشتم گرافیک هست و توی دانشگاه چه از لحاظ قدرت ، گرافیک ، سرعت ، صدا و پردازش با خیلی از دوستان دیگه که لپ تاپ با مارکای دیگه داشتن مقایسه میکردیم واقعا این لپ تاپ کم نمیاورد ! البته مال من l501 هستش اما واقعا قبولش دارم از نظر من دل رو بگیر اما باز نظر بقیه دوستان هم ببین و بعد تصمیم بگیر . موفق باشی

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

لب تاپ dell xps l501x دارم. ویندوز ۷ pirim اورجینال کارخانه . میخواهم به حالت کارخانه برگردونمش. روز نخست هم یه بک آپ گرفتم. اما حالت کارخانه رو میخوام. f8کمکی نمیکنه بهم. چه کاری انجام بدم؟
    سلام شما میتونید از برنامه خود شرکت دل که به صورت پیش فرض روی لپ تاپ نصب هستش استفاده کنی اگه اشتباه نکنم اسمش اینه :Dell Date Safe Local Backup
    اگرم این نرم افزار نیست یا پاک کردی یا هرچیزی با همون نرم افزاری که بک آپ تهیه کردی برگردون !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •