تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 125 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1249

نام تاپيک: طرفداران Dell XPS L501

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    شاباد

پيش فرض

کمی در باره این لپتاپ حرف بزنید انشاالله میخوام بخرم بدون بلوری چنده البته تو بازار نه دیجی کالا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام
    من خریدمش خیلی زیباست فقط یک سوال داشتم که وقتی روشنه چون صفحه کلید و قاب روش الومنیوم هستش دست به اون میزنی احساس مور مور میکنی(مثل دست زدن به در یخچال احساس جریان برق ضعیف) وقتی شارژرش وصل مکنم بیشتر احساس میشه اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه تا از گارانتیش استفاده کنم

3. این کاربر از hosein62 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    شاباد

پيش فرض

چند خریدی مشخصاتش چیه
    یکمی دربارش بگو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام
    من دیروز XPS L401X رو از بازار رضا خریدم

ممکنه دوستان راهنمایی کنند چطور و از کودوم بخش سی دی بک آپ ویندوز زو تهیه کنم ؟؟؟؟
    و اینکه کل هارد من یک پارتیشن هست ؟؟؟؟ چیکار کنم ؟ ببرم گارانتی بدم اونا برام 4 تا درایوش کنند ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض حالا که خریدید

حالا که خریدید بیاید و تجربه کار کردن باهاش رو بگین تا همه بفهمن خوبه یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

لطفا در مورد XPS L701X هم توضیح بدید .
    تو سایت دل چند مدل cpu نوشته . من که متوجه نشدم چه جوریاست .
    و قیمتش هم چه جوریاس؟
    ممنون

آخر فروم باز max_3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

قیمت روزشو کسی نداره کسانی که جدیدا خریدا قیمتشو عنوان کنن؟؟؟؟

داره خودمونی میشه miladjd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من این لپ تاپ رو 2 روز پیش خریدم.
    از نمایندگی زیگورات. قیمتش هم در سایت zigorat.com قابل رویته.
    فقط اینو بگم که من تا قبل از این در مورد لپ تاپهای دل خیلی بد شنیده بودم و قبل از خرید این لپ تاپ خیلی در موردش تحقیق کردم.
    و حالا با صداقت کامل می گم که این لپ تاپ با توجه به مشخصات بالا و قیمت پایین تر از لپ تاپ های مشابه برندهای دیگه، بهترین انتخابه.
    لپ تاپ من 2 تا پورت usb3 و blueray هم داره. یه ویندوز اوریجینال هم از نوع 7 home premium همراهش هست.
    سرعت لپ تاپ فوق العادست و کارت گرافیک 2 گیگابایتی اون که من به شخصه تا امروز مشابهش رو در ایران ندیدم قدرت دستگاه رو دو چندان کرده.
    cpu core i7 740 qm و رم 6 گیگابایتی با فرکانس منحصر به فرد 1333 مگاهرتز و هارد با سرعت 7200 دور در دقیقه از مشخصه های اصلی دستگاه هستن.
    این دستگاه دارای باتری 9 سلولی هست و اسپیکرهای اون از نوع jbl هستن که در واقع یه سیستم صوتی منحصر به فرد ایجاد می کنه و خیلی راحت، صدا رو بدون نویز و با وضوح کامل پخش می کنه. بلندی و وضوح صدا عالیه و ضمناً یه ساب ووفر هم در قسمت پایین لپ تاپ تعبیه شده. دیگه از این کاملتر چی می خواین؟
    کیفیت بدنه فوق العادست ولی صفحه نمایش در حد عالی نیست ولی کیفیت قابل قبولی داره.
    دستگاه به هیچ وجه دمای بالایی نداره و کارهای سنگین محاسباتی و گرافیکی رو به راحتی انجام می ده.
    فقط صدای فن یکمی زیاده که البته در دور بالا بیشتر شنیده می شه ولی آزار دهنده نیست.
    مشکلی که با این لپ تاپ تا به امروز داشتم این بود که موقع خرید،هارد دیسکش فقط یه درایو داشت و شما باید با نرم افزار آکرونیس اونو پارتیشن بندی کنید. مشکل دوم این بود که اگر چه دی وی دی درایورهای لپ تاپ همراه خود دستگاه بود ولی درایوراش کامل نبودن و من مجبور شدم اونا رو تک تک از سایت دل بگیرم که حقیقتاً خیلی وقتمو گرفت. (یه چیزی حدود 900 مگابایت)
    کلاً اگر من بخوام از 100 به این لپ تاپ امتیاز بدم، امتیاز 95 رو بهش می دم و یک ذره هم تردید ندارم.
    واقعاً انتخاب درستیه.
    فقط یه چیزی به دوستان بگم که هیچوقت برندها رو با هم مقایسه نکنید و سعی در تخریب یه برند خاص نداشته باشید، چون هر کدوم خط مشی خودشو داره و واقعاً نمیشه گفت کدوم برند از دیگری برتره.
    Last edited by miladjd; 28-12-2010 at 01:14.

10. 7 کاربر از miladjd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

قیمت به روز این لپ تاپ رو میتونی از لینک زیر ببینی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینکتون خرابه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

من این لپ تاپ رو 2 روز پیش خریدم.
    از نمایندگی زیگورات. قیمتش هم در سایت zigorat.com قابل رویته.
    فقط اینو بگم که من تا قبل از این در مورد لپ تاپهای دل خیلی بد شنیده بودم و قبل از خرید این لپ تاپ خیلی در موردش تحقیق کردم.
    و حالا با صداقت کامل می گم که این لپ تاپ با توجه به مشخصات بالا و قیمت پایین تر از لپ تاپ های مشابه برندهای دیگه، بهترین انتخابه.
    لپ تاپ من 2 تا پورت usb3 و blueray هم داره. یه ویندوز اوریجینال هم از نوع 7 home premium همراهش هست.
    سرعت لپ تاپ فوق العادست و کارت گرافیک 2 گیگابایتی اون که من به شخصه تا امروز مشابهش رو در ایران ندیدم قدرت دستگاه رو دو چندان کرده.
    cpu core i7 740 qm و رم 6 گیگابایتی با فرکانس منحصر به فرد 1333 مگاهرتز و هارد با سرعت 7200 دور در دقیقه از مشخصه های اصلی دستگاه هستن.
    این دستگاه دارای باتری 9 سلولی هست و اسپیکرهای اون از نوع jbl هستن که در واقع یه سیستم صوتی منحصر به فرد ایجاد می کنه و خیلی راحت، صدا رو بدون نویز و با وضوح کامل پخش می کنه. بلندی و وضوح صدا عالیه و ضمناً یه ساب ووفر هم در قسمت پایین لپ تاپ تعبیه شده. دیگه از این کاملتر چی می خواین؟
    کیفیت بدنه فوق العادست ولی صفحه نمایش در حد عالی نیست ولی کیفیت قابل قبولی داره.
    دستگاه به هیچ وجه دمای بالایی نداره و کارهای سنگین محاسباتی و گرافیکی رو به راحتی انجام می ده.
    فقط صدای فن یکمی زیاده که البته در دور بالا بیشتر شنیده می شه ولی آزار دهنده نیست.
    مشکلی که با این لپ تاپ تا به امروز داشتم این بود که موقع خرید،هارد دیسکش فقط یه درایو داشت و شما باید با نرم افزار آکرونیس اونو پارتیشن بندی کنید. مشکل دوم این بود که اگر چه دی وی دی درایورهای لپ تاپ همراه خود دستگاه بود ولی درایوراش کامل نبودن و من مجبور شدم اونا رو تک تک از سایت دل بگیرم که حقیقتاً خیلی وقتمو گرفت. (یه چیزی حدود 900 مگابایت)
    کلاً اگر من بخوام از 100 به این لپ تاپ امتیاز بدم، امتیاز 95 رو بهش می دم و یک ذره هم تردید ندارم.
    واقعاً انتخاب درستیه.
    فقط یه چیزی به دوستان بگم که هیچوقت برندها رو با هم مقایسه نکنید و سعی در تخریب یه برند خاص نداشته باشید، چون هر کدوم خط مشی خودشو داره و واقعاً نمیشه گفت کدوم برند از دیگری برتره.
    kodom drave ha???
    mmkene befrmaid chetor ba laptop farsi type konam?????

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •