تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 125 اولاول ... 182425262728293031323878 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 1249

نام تاپيک: طرفداران Dell XPS L501

داره خودمونی میشه western1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    همین دور و یرا

پيش فرض

[QUOTE=amir7189;5838818]مرسی.فقط یه چیزی حرارتش هم اگه بگی ممنونت میشم.من کل تاپیک و خوندم و دنبالش می کنم اما بازم میترسم حرارتش زیاد باشه چون یه سری از فروشنده ها میگن حرارتش بالاست و کارت گرافیکشم ممکنه بسوزه.یعنی احتمالش زیاده .
    در ضمن تو کدوم کانفیکشو گرفتی ؟دی وی دی رایتر دار یا بلو ری دار.با رم 4یا6.واین که بازم ممنونت میشم اگه بگی که از کجا و چند گرفتی با چند سال گارانتی؟گارانتیش تعویض یا تعمیر؟

بازم ممنون از جوابت
    [/QUOTE
    دوست من حرارتش کمه.یعنی زیاد نیست. طراحی این دستگاه از این نظر که باطریو طوری جایگذاری کردن پشت دستگاه که یک مقدار بالا بیاد و زاویه بگیره و ارتفاع بگیره جالبه.از زمین پشتش بالاس تا حرارتو عبور بده. سیستم از عقب رو زمین ننشسته که حرارت عزینش کنه. من از بازار رضا گرفتم ولی اونجا حواست باشه فروشنده هاش با اهم در تماس اند. یعنی قیمتارو با هم هماهنگ می کنن که همه این قیمتو بزارن.پایتختم همینه. باید قیمت بگیری. الان قیمت خیلی عالی از این سیستم 1345 تومن با گارانتی است. گارانتی تغویضی هر کی بهت گفته دروغ گفته. این سیستم تاالان گارانتی تغویضی هیچ جایی نداشته. هر کی تغویض کرده بیاد بگه. فروشنده میگه تعویض اما... اما اونجا که بری هر قیمتی میزارن.به هرحال 10.20 هزار تومن کمتر بیشتر مهم نیست. اونا هم می خوان سوووود کنن دیگهمنcorei7.گرافیک 2G. هارد 640. رم من 4 بود ارتقاع داد کرد 6. با نظارت خودم و در اونجایی که بردم گارانتیش کنن.(من بعد از خرید با فروشنده بردمش محل شرکت گارانتی و گارانتیش کردیم)باطری 9 سل. من بدون بلوری گرفتم اما کیبردم 4 تا کلید تاچ پد داره. البته بلوری یادت باشه خیلی احتمالش زیاده که فروشنده رو سیستمت سوار کرده باشه. اما به هر حال با فروشنده طی کن موقع خرید که همه قطعاتو بغدا از طریق سایت چک می کنی.و اگه مشکل داشته باشه پسش میاری/همین اطلاعاتو داشته باشی برای خرید زیاد هم هست. سوالی بود در خدمتم.

2. 2 کاربر از western1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    TEHRAN---kamranie

پيش فرض

مرسی.فقط یه چیزی حرارتش هم اگه بگی ممنونت میشم.من کل تاپیک و خوندم و دنبالش می کنم اما بازم میترسم حرارتش زیاد باشه چون یه سری از فروشنده ها میگن حرارتش بالاست و کارت گرافیکشم ممکنه بسوزه.یعنی احتمالش زیاده .
    در ضمن تو کدوم کانفیکشو گرفتی ؟دی وی دی رایتر دار یا بلو ری دار.با رم 4یا6.واین که بازم ممنونت میشم اگه بگی که از کجا و چند گرفتی با چند سال گارانتی؟گارانتیش تعویض یا تعمیر؟
    بازم ممنون از جوابت
    هر کی گفته چرت گفته من روزی چند ساعت بازی میکنم و تاشب هم روشن هست هی دنلود و فیلم hd میبینم مگه الکی هست بسوزه؟:(

بهترین کانفیگش با 6 گیگ رم و هارد 640 هست و بلوری رام اصلان فایده نداره و از نظر گرما متوسط هست

من 1380 گرفتم با 1 سال گارانتی ایران زمین و این جا که من رفتم این لایسنس نمایندگی دل رو هم داشت

حالا چقدر درست هست نمیدنم ولی اونجا من یه اشنا داشتم که بابت گارانتی تظمین کرد

کسی سبم کارت رو تست کرده که زیرش میخوره ؟برنامه خاصی میخواد؟

پروفشنال ehsan_jan3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام توی عکسها پورت usb معلوم نیست ! نکنه نداره !

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    192.168.1.1

پيش فرض

یکم فکر کن

داره خودمونی میشه behzadhdr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

هر دم از این باغ بری میرسد
    تازه تر از تازه تری میرسد
    متاسفانه تاپیک سیرک یا طنز نداره اینجا

داره خودمونی میشه behzadhdr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

2 تا USB.3
    + یک ESATA/USB.2
    تو پست های قبلی اینا گفته شده
    Last edited by behzadhdr; 08-02-2011 at 12:01.

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    همین دور و یرا

پيش فرض

جناب تفاوت این دو نوع یو اس بی در چیست؟ 2 تا USB.3
    + یک ESATA/USB.2
    من موسمو به هر کدوم می زنم یک عملو انجام می دهندو ...
    در ضمن جواب مختارو هم یکی بده چون سوال منم هست.

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    همین دور و یرا

پيش فرض

مختار جان و باقی دوستان من فیلتر شکن از کجا تهیه کنم برا کارهای دانشگاهی می خوام. ضروریه ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام بچه ها
    تقریبا کل صفحات این تایپیک رو خوندم. و اینو یه وظیفه دونستم که اطلاعاتی درباره ی L501 به دوستان عزیزم بدم .من خودم نماینده زیگورات در شهرستان اندیمشک هستم و خودم هم این لپ تاپ رو هم یک هفته ای هست که گرفتم. البته الان دانشگاه نجف آباد هستم و اینو گرفتم که از تنهایی در بیارم.

1- طراحی
    از لحاظ طراحی واقعا یکی از بهترین مدل های دل به حساب میاد. یک کیبورد بدون قسمت ماشین حساب که دو طرفش رو اسپیکرای JBL رو به صورت عمودی گرفتن و بالای کیبورد رو هم دکمه ی پاور و سه چراغ caps lock و wifi و باتری و همچنین سه کلید لمسی که یکیش واسه روشن کردن بلوتوث و وایرلس و ...( تصویر 1) و یکی هم یک کلید میانبر هست که خودتون میتونید تعیین کنید چی باشه و اون یکی هم واسه تنظیمات اسپیکر هاست. (تصویر 2)

LCD تقریبا باریکی داره و جنس بدنش هم طوری هست که اثر انگشت روش نمیمونه.
    از لحاظ داشتن پورت هم 2تا پورت USB3 داره که یکیشون در عقب سمت چپ و اون یکی هم در کنارش سمت چپ در بالاترین قسمت هست یعنی به هم نزذیک هستن.
    سمت راست هم سه تا فیش داره که یکیش واسه میکروفن و یکی واسه اسپیکر و یکی هم S/P DIF هست و یدونه پورت E-SATA هم داره که USB2 هم هست. پورت شبکه و خروجی تصویر سه بعدی و خوروجی HDMI هم عقب سمت راست هستن.
    2- مشخصات فنی
    من کانفیگ
    cor i7- 6M
    6G RAM
    VGA 435 2G
    HDD 640G
    BLU REY
    cell 9
    رو گرفتم.
    تو کار اصلا کم نمیاره مخصوصا تو بازیها که من واقعا ازش راضیم. تا حالا من بازیهای N.F.S. HOT PUR و CALL OF .. BLACK OPS و ASSASSINS CREED 2 رو باهاش تست کردم اصلا کم نمیاره این بشر. اینم چندتا عکس از CPU -Z و GPU-Z

همانطور که بچه ها گفتن صداش بی نظیره و اصلا رو هیچ لپ تاپی چنین صدایی با این کیفیت و به این بلندی نشنیدید. تنظیمات صدا رو هم طبق عکسی که در بالا گذاشتم میتونید دست کاری کنید.
    از نظر گرما هم عادی هست و اینکه میگن گرما زیاد تولید میکنه و صدای فنش زیاده ، نه اینطور نیست. فنش به صورت اتوماتیک دورش کم و زیاد میشه.

راستی یادم رفت بگم . قیمت زیگوراتش 1,560,000 هست . البته من خودم کمتر گرفتمش. ( خوب نماینده ام دیگه)

پیشنهاد و توصیه من به شما دوستان گرامی
    اگه توان مالی خرید چنین لپ تاپی در این حد قیمت رو دارید فقط DELL L501X رو بگیرید و مارک های دیگه رو از سرتون بیرون کنید. با این قیمت هیچ لپ تاپی بهتر از این رو نمیتونید پیدا کنید که این همه امکانات داشته باشه.
    از نظر گارانتی هم ( نه اینکه من خودم نماینده زیگوراتم) اینو بگم شما هر چی که میخواید بخرید بزارید با گارنتی رسمیش باشه. گارانتی متفرقه نگیرید. گارانتی فقط یه لیبل نیست . یکی از دوستام با گارانتی متفرقا گرفته و باتریش مثل باتری من نیست. باتری من از پشت یه ارتفاعی به لپ تاپ میده. زیگورات محصولاتش رو با کانفیگ اصلی میده بیرون و اصلا توش دست کاری نمیکنه . شما اگه سرویس تگ لپ تاپ رو وارد سایت دل کنید همون مشخصات رو بهت میه . ولی بعضی از گارانتیا اینطور نیستن. اینم لینک وارد کردن سرویس تگ
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اطلاعات دیگه ای هم اگه خواستید میتونید باهام تماس بگیرید (09355141684)و یا اگر هم توی دانشگاه آزاد نجف آباد هستید میتونیم یه قرار بزاریم و بیشتر دربارش صحبت کنیم.
    Last edited by farhad moradi; 08-02-2011 at 16:08.

11. 4 کاربر از farhad moradi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من این کانفیگ رو از سایت دیجی کالا گرفتم .
    نظرتون چیه ؟

Dell XPS L501-A
    مشخصات کلی:
    لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.78 کیلوگرم
    پردازنده:
    Intel Q740 1.73GHz Core i7 2.8 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
    حافظه:
    6 GB DDR3
    هارد دیسک:
    640 GB 7200 RPM
    کارت گرافیک:
    Nvidia GeForce GT435M 2048 MB UpTo 4096 MB
    صفحه نمایش:
    15.6" - Bright LED
    امکانات:
    DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
    سایر مشخصات:
    باتری 9 سلولی - Microsoft Windows 7

وضعیت : موجود1399000 تومان
    گارانتی بین الملل یکساله | کارت گرافیک قدرتمند با حافظه اختصاصی 2GB | همراه با یک دستگاه ماوس لپ تاپی
    1450000 تومان
    گارانتی طلایی دیجی کالا (یکماه تعویض + یکسال تعمیر + بیمه بدنه و سرقت ایران) | کارت گرافیک قدرتمند با حافظه اختصاصی 2GB | همراه با یک دستگاه ماوس لپ تاپی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •