تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 125 اولاول ... 152122232425262728293575 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 1249

نام تاپيک: طرفداران Dell XPS L501

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

یکی از دوستان در ییغام خصوصی در مورد خرید من پرسیده بودمن :
    CPU: core i7 740QM
    RAM: 8 gig
    Graphic: geforce 435m
    Keyboard: Bacllite
    DVD RW
    من با گارانتی یکسال تعویض اپراتکنولوژی خریده بودم 1,600,000 تومان. از یکی از دوستام تو کرج خریدم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

این بهتره یا 3172 hp dv6 ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام
    من یه L501خریدم.یه بار هایبرنتش کردم.وقتی دوباره روشنش کردم ویندوز خیلی خیلی خیلی کند شده بود
    ریستارت کردم.دیگه ویندوزم بالا نیومد.
    یه ویندور سون هوم پرمیم تازه نصب کردم.سریال پشت دستگاه رو هم وارد کردم
    الان ویندوزم اکتیو نیست و کارت گرافیک رو هم نمیتونم نصب کنم.به دادم برسید خواهش میکنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ببخشید درسته میگن vostro1558 زیاد گرم می کنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    TEHRAN---kamranie

پيش فرض

تشکر مختار.. آقا من درایو usb modem که مارک دل هست و اکسترنال هم هست از سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دانلود کردم و به روی لپ تاپ نصب کردم اما وقتی connrct میشم صدای اول اتصال dial up هم به گوش می رسه اما بعد از اون صدا بوق اشغال می زنه و قطع می شه. 10 تا کارت اینترنت جدید هم گرفتم باز هم همین برنامه تکرار می شه. ممکنه به نظر شما این اشکال به خاطر این باشه که چون من درایور های دیگر این مدل لپ تاپو از سایت دل دانلود نکردم، باشه؟؟ چون من از همون اورجینال ویندوز 7 لپ تاپ دارم استفاده می کنم و هیچ دانلودی اضافه نکرد. چون راستش به اینترنت نتونستم وصلش کنم. ممنون اگه کمک بددید
    خواهش میکنم
    همه کارت ها اشغال میزنه؟؟؟/ابنها جند سری داره 2 تا جراغ روش روشن میشه وقتی دیال رو میزنی؟؟

به مدل لابتاب کاری نداره به مدل مودم کار داره 2 تا 3 تا مدل بیشتر از این نیست

اگه موقع وصل شدن 2 تا جراغ روشن بشه مال مودم نیست . به خط دیگه رو امتجا ن کن

یکی از دوستان در ییغام خصوصی در مورد خرید من پرسیده بودمن :
    CPU: core i7 740QM
    RAM: 8 gig
    Graphic: geforce 435m
    Keyboard: Bacllite
    DVD RW
    من با گارانتی یکسال تعویض اپراتکنولوژی خریده بودم 1,600,000 تومان. از یکی از دوستام تو کرج خریدم.
    تو پاچش کردن

این سر تر اگه کانفیگ ها و طرح شو دیده باشی

داره خودمونی میشه western1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    همین دور و یرا

پيش فرض

سلام به همه دوستان. من تو بازار رضا و پایتخت سرکی کشیدم. قیمت این دستگاه 1.3.30 بدون گارانتی. این دستگاه گارانتش هر مدلی که باشه مطمئن باشید یک جوره! کانفیگ corei7. باطری 9 cell هارد 640. vostro زیاد در مقایسه با xps تعریفی نداره! فروشندگان پاساژ رضا هم زیاد دوست دارن این مدل رو بفروشن. نمی دونم دلیلش چیه! در مورد سوال ik223344 من هم دچار این مشکل شدم. کسی می تونه بگه چطور نصب شم به اینترنت با دیال آپ؟؟ من هم درایو هارو از سایت دل نصب نکردم اما مودممو می خونه و صدای اتصال رو هم دارم اما نصب نمی شم؟!! دلیلش چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    TEHRAN---kamranie

پيش فرض

سلام به همه دوستان. من تو بازار رضا و پایتخت سرکی کشیدم. قیمت این دستگاه 1.3.30 بدون گارانتی. این دستگاه گارانتش هر مدلی که باشه مطمئن باشید یک جوره! کانفیگ corei7. باطری 9 cell هارد 640. vostro زیاد در مقایسه با xps تعریفی نداره! فروشندگان پاساژ رضا هم زیاد دوست دارن این مدل رو بفروشن. نمی دونم دلیلش چیه! در مورد سوال ik223344 من هم دچار این مشکل شدم. کسی می تونه بگه چطور نصب شم به اینترنت با دیال آپ؟؟ من هم درایو هارو از سایت دل نصب نکردم اما مودممو می خونه و صدای اتصال رو هم دارم اما نصب نمی شم؟!! دلیلش چیه؟
    مثل بالا توضیح دادم همین شکل هست مال تو؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اقا این مودم اکسترنال من از مارک دل است 15000 توامن خریدم. یک چراغ قرمز داره همش روشنه. روی صفحه دسکتاپ اون پایین مربع کوچیک هست که مربوط به کانکت اینترنت و وایرلس است. وایرلس های همسایه هارو هم نشون میده منتها یک علامت زرد روی اون هست. حالا من که هم مودمم وصله هم صدای کانکتو می شنوم و خطمم عوض کردم بازم تغییری نکرد و لی اخرش اشغال می زنه مشکلش کجاس؟؟ بیرونم که بردم از من کمتر حالیشون بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

مشکل از تنظیمات منه. دستگاه و مودم درسته. اختاری که به من میده اینه The Remote compuyrt did not Respond برای تنظیم کردن ریموت باید چی کار کنم آقا؟

داره خودمونی میشه behzadhdr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

ببخشید درسته میگن vostro1558 زیاد گرم می کنه؟
    اگر نسبت به بقیه لپ تاپ های core i7 بگیم بله درسته داغ میکنه
    تو این مدل استفاده از کول پد از ضروریاته
    تو انتخاب تاپیک برای بحث دقت کنید

---------- Post added at 12:47 AM ---------- Previous post was at 12:43 AM ----------

سلام
    من یه L501خریدم.یه بار هایبرنتش کردم.وقتی دوباره روشنش کردم ویندوز خیلی خیلی خیلی کند شده بود
    ریستارت کردم.دیگه ویندوزم بالا نیومد.
    یه ویندور سون هوم پرمیم تازه نصب کردم.سریال پشت دستگاه رو هم وارد کردم
    الان ویندوزم اکتیو نیست و کارت گرافیک رو هم نمیتونم نصب کنم.به دادم برسید خواهش میکنم
    اکتیویتور یا همون فعال ساز ویندوز 7 رو از سایت های متفرقه دانلود کن
    تو سایت زیر هست
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    راستی تو که ویندوز رو عوض کردی بهتر نبود به جای هوم پرمیوم ultimate نصب کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •