تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 122 از 125 اولاول ... 2272112118119120121122123124125 آخرآخر
نمايش نتايج 1,211 به 1,220 از 1249

نام تاپيک: طرفداران Dell XPS L501

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

راه حل هایی که تا اینجا به ذهنم میرسه :
    1.وارد سایت دل شو و درایور گرافیکتو دانلود کن بعد اونو نصبش کن از توی Safe mod
    2.از فایل هایی که لازم داری یه کپی تهیه کنیو ویندوزتو ریکاوری کنی به حالت کارخونه البته میتونی هم فقط درایو ویندوزتو ریکاوری کنی

که توصیه من اینه شما اول شماره 2 رو انجام بده بعد شماره 1 رو

آخرین راهش ریکاوری کردنه ویندوزه!!!
    راستی تنظیمات توی بایوسم چک کن که دس کاری نشده باشه(دس کاری) منظورم همون تغییر هستش
    گلم شماره 1 انجام شد نتیجه نداد .
    واسه ریکاوری باید F8 رو بزنم ؟

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اگه دیسک ریکاوری داری که دیسک اول رو بزار و سیستم رو ریست کن خودش میره رو حالت بوت روی سی دی اگه نرفت شما از تو تنظیمات بایوس قسمت boot تنظیم کن که از روی دیسک بوت بشه
    اگرم دیسک نداری با برنامه :
    paragon partition
    از درایو ریکاوری خودت یه بک آپ بگیر(این برنامه یه برنامه برای ریکاوری فایل های پاک شده هست و از اون جایی که درایو ویندوز شما مخفی هست و شما بهش دسترسی ندارید باید با این برنامه از اون یه کپی بگیرید و اونو روی دیسک یا روی یه هارد بزارید و سیستم رو ریست کنید و اونو بوتش کنید و اقدام به نصب کنید
    با نصبش درایور ها هم نصب خواهد شد)
    با تشکر

3. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام با این روش میتونین راحت بازی هایی از قبیل pro12 و gta v رو اجرا کنن.این روش 100% تست شده و کار میکنه.

1_برای شروع باید این کارت گرافیک رو که با لینک مستقیم هم هست از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دریافت کنید.

2_بعد از دریافت آن رو نصب کنید سیستم را ریستارت کنید وسپس برای اجرای بازی pro12 روی تنظیمات بازی کلیک راست کرده از گزینه Run with graphics processor گزینه ی High-performanc NVIDIA processor را انتخاب کنید.

دقت کنید این کار را هم باید روی تنظیمات بازی انجام دهید هم وقتی میخواهید بازی رو اجرا کنید.

اگه مشکلی هم دارین بگین خوشحال میشم کمکتون کنم.

در آغاز فعالیت hmdord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام،
    من یه مشکلی با این لپ تاپ دارم اونم اینه که بعضی درایوراش نصب نمیشه، بیشتر اونایی که مربوط به گرافیکن (طوری که وقتی extract رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته!)
    و همچنین رم گوشیم رو نمیتونم با لپ تاپم باز کنم (اون قسمتی که رم رو با خشاب درش قرار میدی(!) کار نمیکنه)
    میشه لطفا منو راهنمایی کنید!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

در رابطه با رم گوشی شاید درایور مخصوص اون قسمت نصب نباشه یا اینکه لب تاب اونو نمیشناسه و در رابطه با دراور هایی که نصب نمیشن باید گرافیک مخصوص خود لب تابت باشه من خودم بار ها شده درایور گرفتم از اینترنت ولی چون برای لب تابم نبود نصب نمیشد در رابطه با extract کردن هم شاید فایل zip ناقص یا خراب باشه اگه میتونید دقیقا error ای که میده رو عکس ازش بزارید شاید بتونم کمکتون کنم.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

درایور ها برای خود لپ تاپه، از dvd لپ تاپ. در مورد extract هم eror نمیده، ولی اتفاق خاصی هم نمیفته، من دکمه extract رو میزنم ولی بقیه مراحل نمیاد که بتونم نصب کنم.
    مثلا nVidia GeForce GT 420M Rev: A01 و
    Dell Wireless 5620 EVDO-HSPA Mobile Broadband Mini-Card Rev: A08 درایورهایی هستن که این مشگل رو دارن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام مجدد دوست عزیز .مشکل عجیبی داری من اگه جای شما بودم شاید میتونستم کاری کنم اما اینطوری نمیشه شما باید یه خدمات کامپیوتری معتبر تو شهرتون ببرید اون حتما درستش میکنه و فکرم نکنم هزینه ای داشته باشه و اگر نصب این درایورا لازمه حتما ببرید.

10. این کاربر از mohammad0395 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض usb3

سلام دوستان. ازتون یک خواهش داشتم که یک موضوعی را در لپ تاپتون تست کنید.
    با برنامه ی dell support center در قسمت pc check up (در منوی start کلمه pc check up را بزنید) میاورد. سپس run default scan را بزنید تا در 10 دقیقه یک تست کامل از سیستم بگیرد. سپس نتیجه را save کنید و نتیجه را که به صورت فایل html است را باز کرده و در قسمت USB Devices نگاه کنید ببینید ورژن usb آن 2 است یا 3. خواهش میکنم تست کنید. آخه مال من 2 زده است. طبق عکس زیر.پس لطفا هر چه سریع تر تست کنید و نتیجه را اعلام کنید.
    یک دنیا ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام ما که عکسی ندیدیم ولی همه پورت ها که 3 نیست فقط سمت راستی کنار پورت هدست یو اس بی 3 هستش بقیه 2 ان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •