تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 119 از 125 اولاول ... 1969109115116117118119120121122123 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,181 به 1,190 از 1249

نام تاپيک: طرفداران Dell XPS L501

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

راستی لپ تاپ xps 501 l هست

2. این کاربر از hamid-qi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

کسی که هنوز سوال قبلیمو ج نداده دو تاش میکنم ممنون میشم ج بدید..
    کارت گرافیک gt435 با ورژن 285.62 آپدیت کردم از خود سایت nvidia حالا که ریست میکنم یا خاموش فرقی نداره ویندوز که بالا میاد صفحه سیاه حتما باید F1 رو چند بار بزنم و اینتر کنم تا دکستاپ بیاد هنوز ویندوز ارجینالش روش نصبه دوستام میگن احتمالا مشکل از ویندوزته windows 7 home perimue منتظر راهنماییه دوستان هستم ممنون

4. این کاربر از hamid-qi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

با سلام
    من یکی از این مدل رو برای یکی از دوستان خریدم چند روز پیش مجبور به تعویض ویندوز شدم همون نسخه home که روی لپ تاپ به صورت اورجینال بود رو نصب کردم اما با سریال پشت لپ تاپ اکتیور نمیشه ایا برای اکتیو کردم حتما باید به اینترنت دسترسی داشته باشم تا سریال چک بشه ؟

به سی دی درایور ها دسترسی نداشتم و الان دوستم میگه به اینترنت وصل نمیشه فکر می کنم قسمت شبکه مشکل داره چون یادم هست در device manager قسمت network زرد رنگ بود حالا راه حل چیه به نظر شما ؟ از کجا و چی رو باید دانلود کنم برای حل این مشکل
    با تشکر

6. این کاربر از K1lou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام یکی میتونه کامل توضیح بده چطوری میشه بازیهpes 12 رو رو این لب تاب اجرا کرد؟خواهش میکنم جواب بدین

8. این کاربر از mohammad0395 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه m.prodigy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    در خودم

پيش فرض

سلام دوستان من با این دو تا پیغام مشکل دارم کسی میتونه کمکم کنه؟؟ عکسی گرفتم بزارم عکس و گرفتم اما نتونستم بزارم بلد نبودم آدرس و مینویسم..تو device maneger قسمت other device >bluthooth peripheral device روش یه علامت تعجب زرد رنگه بعد پایین تر قسمت system device >Intel R turbo boost technology driver این هم علامت تعجب زرده هر کاریم کردم درست نشد هم آپدیت کردم نشد هم آنیستال کردم بعد سیستم و ریست کردم دوباره خواست بشناسه اما نتونست پیشاپیش از کمکتون ممنون....

توی قسمت اول مال منم همین جوریه.چکارش داری؟ بذار اونجا باشه واسه خودش مشکلی که ایجاد نمی کنه.البته فکر کنم با نصب فایلهای مربوط به بلوتوث که توی سی دی درایور هست مشکل برطرف شه.

اما من اصلا گزینه مربوط به قسمت دوم رو ندارم که بخواد زرد باشه یا نباشه

10. این کاربر از m.prodigy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه m.prodigy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    در خودم

پيش فرض

سلام یکی میتونه کامل توضیح بده چطوری میشه بازیهpes 12 رو رو این لب تاب اجرا کرد؟خواهش میکنم جواب بدین
    با سلام
    توی لینک زیر تمام درایور های xps موجوده.شما از قسمت video بخش nvidia driver اپ دیت رو دانلود کنید و نصب کنید.با این کار شما میتونید بازی pes 2012 رو نصب کننی و لذت ببرین.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

12. این کاربر از m.prodigy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

من میخوام بازی need for speed run رو اجرا کنم میگه گرافیکو آپدیت کن . v8.17.12.8562 یکی راهنمایی کنه

---------- Post added at 01:49 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

البته این ورژنو از یه سایتی دانلود کردم ولی نصب نمیشه

14. این کاربر از hossien22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

ای پیغامو میده: this graphics driver could not find compatible graphics hardware

16. این کاربر از hossien22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام چند ماهی میشه از گرفتن لبتابم میگزره اما همه ی اینترنت رو زیرو رو کردم ولی نتونستم راهی برای این مشکل پیدا کنم از اونجایی که لب تابم دو تا گرافیک داره این بازی گرافیک nvidia رو نمیشناسه آیا کسی هست بتونه این مشکلو حل کنه یا اصلان حل شدنی هست؟!

18. این کاربر از mohammad0395 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sdp_30g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    دوستان من واقعا شرمندم نمیدونم مطرح کردن این پستم اینجا درسته یا نه اما اگه شما عزیزان محبت کنین جوابمو بدینو راهنماییم کنین من ممنون میشم :
    من xps l501 دارم و الان حدود یک سال میشه که خریدمش و باطری من حدود 4 ماه هست که پیغام replacing battery میده و شارژ هم سریع خالی می کنه ، در حالت power saving بترکونه 45 دقیقه نگه میداره .
    اگه امکان داره راهنماییم کنین که چی کار می تونم بکنم اگر باید باطری بخرم بگید از کجا باید تهیه کنم یا اگر میشه همینو درستش کنم تورو خدا کمکم کنید کارم جوریه که به شارژ لپ تاپم نیاز دارم .
    بازم ممنونم

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

من میخوام بازی need for speed run رو اجرا کنم میگه گرافیکو آپدیت کن . v8.17.12.8562 یکی راهنمایی کنه

---------- Post added at 01:49 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

البته این ورژنو از یه سایتی دانلود کردم ولی نصب نمیشه

دوست عزیز تو سایت خود nvidia برو و مدل گرافیک رو از داخل گزینه هاش انتخاب کن و دانلودش ، آخرین ورژنش رو من گرفتم که حجمش حدود 196 مگابایت هستش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •