تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 118 از 125 اولاول ... 1868108114115116117118119120121122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,171 به 1,180 از 1249

نام تاپيک: طرفداران Dell XPS L501

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام بچه ها. من با pes2011 مشکل دارم. بازی فقط کارت اینتل را تشخیص میده و سویچ نمیکنه به nvidia. حدود 1روز دارم تو سایتهاوفروم های فارسی و انگلیسی میگردم و هر راه حلی که تو تمام سایتا زدن ار جمله این فروم انحام دادم ولی نشد. خواهش میکنم کمکم کنید.
    ار کنار ساعت روی علامت شارژر کلیک کن احتمالا روی حالت POWER SAVER هستید روی ADJUST POWER OPTIONS رو بزن و HIGH PERFORMANCE رو انتخاب کن
    وقتی بازی تموم شد میتونی برگردونی رو حالت اول که مصرف برقت کمتر بشه
    اگه HIGH PERFORMANC نبود تب SHOW MORE PLANS رو بزن تا ظاهر بشه

2. این کاربر از ir_majhool بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه NetizeN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام
    این لب تاب 15Z که جدید اومده، سی پی یوش سندی بریج یا نه؟ سی پی یوش از L502 قوی تره یا نه؟

4. این کاربر از NetizeN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض خواهش میکنم جواب بدین

سلام بچه ها من تازه لب تاب l502 خریدم هر چقدر خواستم tv رو نصب کنم نشد کسی نیست منو با تصویر یا هر چیز کامل دیگه ای راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم

6. این کاربر از mohammad0395 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض خواهش میکنم جواب بدین

سلام خواهش میکنم جواب منو بدید من تو قسمت تنظیمات tv یه قسمت وقتی ایران رو انتخاب میکنم میزنه باید postal cod بدید برای ایران چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

8. این کاربر از mohammad0395 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه m.prodigy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    در خودم

پيش فرض

دقیقا منم همین مشکل رو دارم.
    یه سوال دیگه.اگه سیم انتن رو به دیش وصل کرد و اون سر سیم رو هم یه سوکت زدو به لپ تاپ(تی وی تیونر) متصل بشه جواب میده؟
    Last edited by m.prodigy; 30-11-2011 at 21:12.

10. این کاربر از m.prodigy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان

ببخشید بنده چند سوال ومشکل داشتم اگر محبت کنید و منو راهنمایی کنید ممنون می شوم

1- لپ تاب بنده دل ال 502 فول وگارانتی زیگوراته و تو سایت دل چک کردم که سفارش کانادا و بدون تعمیر هست می باشد .تمام مراحل نصب کارت تی وی فروم اموزش نصب تی وی رو انجام می دم ولی بعضی از صفحات ( دوتا i agree ) مییاد نمیایدو تو صفحه 4 قسمتی جدید به نام update playready می یاد و بعد از صفحه 8 صفحه به نام install play ready مییاد که باید گزینه i agree بزن و بعد از صفحه 12 صفحه جدید که سیستم clearQAM ویک بار سیستم TV System (Digital) : ATSC میاد به جای ----T و صفحات 14-15-16- نمیاد و در صفحه 17 گزینه clearQAM به جای ----T می یاد .و با کارت تی وی فقط تونستم آنالوگ بگیرمو بسیار ضعیف می گرفت و اصلا عبارت ----t تو هیچ یک از صفحات media center نیومد و به جای اون کلمه astc میاد که استاندارد آمریکا هست ..... مشکل کجاست آیا برنامه دیگری مانند media center وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چگونه می تونم برنامه رو ریست کنم ؟؟؟؟؟؟؟
    2- سوال دومم در مورد ریکاوری هست .......
    آیا با برنامه خود دل datasafe می توان ریکاوری کاملی گرفت مانند روز اول خرید

وقتی بنده برنامه ریکاوری دلو اجرا کردم پیشنهاد می ده که برنامه رو آپگرید کنم تا به حالت حرفه ای در بیاد و پولی هست آیا بدون آپگرید هم می شود ریکاوری کاملی انجام داد و3 تا گزینه داره که دوم و سومو رو باید آپگرید کرد
    1- create recovery
    2- full system backup
    3- file fider local backup
    باید کدومو انتخاب کنم و اولی مقدار رو 7.41gb نشون می ده ... یعنی 2 تا دی وی دی آیا باید بیشتر ازاین مقدار باشد
    و برنامه حرفه دیگر سراغ دارید که از ریکاوری کاملی بگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سایت آموزشی مخصوص ریکاوری سراغ دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟
    با تشکر

نوشته های زیر رو از یه سایت کپی کردم

HDTV در برابر شماست

اگر بدنبال سیستمی هستید که کاملترین و بهترین ابزار برای پخش برنامه های سرگرم کننده باشد، دست نگه دارید. نمایشگر این دستگاه دارای تیونرNTSC و ATSC TV است و ClearQAM را پشتیبانی می کند. شما می توانید مانند تلویزیون های آنالوگ و دیجیتال، کانالهای محلی و قابل دسترس با کیفیت HD را تماشا کنید. با کمک Windows Media Center شما می توانید بطور زنده و مستقیماً برنامه های مورد علاقه ی خود را از تلویزیون به هارد سیستم ضبط کنید. و با استفاده از خروجی HDMI می توانید به تلویزیون های HD متصل شده و تصاویر را در نمایشگر بزرگتر و رزولوشن HD 1080p تماشا کنید.

---------- Post added at 07:22 PM ---------- Previous post was at 07:19 PM ----------

دقیقا منم همین مشکل رو دارم.
    یه سوال دیگه.اگه سیم انتن رو به دیش وصل کرد و اون سر سیم رو هم یه سوکت زدو به لپ تاپ(تی وی تیونر) متصل بشه جواب میده؟
    نه فقط تی وی کارته ======> TV TUNER
    سلام خواهش میکنم جواب منو بدید من تو قسمت تنظیمات tv یه قسمت وقتی ایران رو انتخاب میکنم میزنه باید postal cod بدید برای ایران چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
    هرچی میتونی وارد کنی فرقی نداره ؟؟ تو این فروم آموزش کاملی داده شده است
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by hasanalex; 01-12-2011 at 19:53.

12. این کاربر از hasanalex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    xps غیر از سایز 15.6 آیا 14 هم داره
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

hasanalex دمت گرم تو خماریش مونده بودیم آقایی کردی

15. این کاربر از mohammad0395 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه m.prodigy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    در خودم

پيش فرض

سلام منم تونستم شبکه ها رو بگیرم .مرسی
    اما وقتی کلید رکورد(کلید قرمزه)رو میزنم که ضبط کنه کجا باید ضبط رو متوقف کنم؟ندیدمش؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام دوستان من با این دو تا پیغام مشکل دارم کسی میتونه کمکم کنه؟؟ عکسی گرفتم بزارم عکس و گرفتم اما نتونستم بزارم بلد نبودم آدرس و مینویسم..تو device maneger قسمت other device >bluthooth peripheral device روش یه علامت تعجب زرد رنگه بعد پایین تر قسمت system device >Intel R turbo boost technology driver این هم علامت تعجب زرده هر کاریم کردم درست نشد هم آپدیت کردم نشد هم آنیستال کردم بعد سیستم و ریست کردم دوباره خواست بشناسه اما نتونست پیشاپیش از کمکتون ممنون....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •