تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 125 اولاول ... 5191979899100101102103104105111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1249

نام تاپيک: طرفداران Dell XPS L501

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان سلام
    من يه xps خريدم ميخوام بدونم اكتيو كردن آفيس و بقيه نرم افزارهاي رو لب تاپ چه جوري؟
    لطفا راهنمايي كنيد./.

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

من 2 سوال دارم که یکیشو گفتم ولی جوابی نگرفتم و اون اینه :
    یه سوال دیگه م موفق شدم و یک پارتیشن دیگه هم درست کردم فقط سوالی که برام مهمه و خیلی نگرانم کرده اینه
    که اگه من ایمیج کارخونه رو ریستور کنم یعنی همون برنامه dell datasafe رو ایا این پارتیشن پاک میشه و کلا برای سیستم
    چه مشکلاتی ایجاد میشه؟؟

2 - با چه مایعی و دستمالی برای تمیز کردن مانیتور و دستگاه استفاده کنم شما چی پیشنهاد می کنید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sami-z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    من امروز یک xps L502x گرفتم از پاساژ پارسیان به قیمت 1.525 ( دارای بلوری، tv tuner، باطری 9 سلولی )
    با گارانتی IRG
    بعد از یکی دو ساعت کار کردن بدون اینکه هیچ برنامه ای نصب کرده باشم یا کار خاصی کرده باشم فقط در حال پخش موسیقی سیستم کرش کرد و یک صفحه آبی اومد که گفته بود ریست کنید. بعد از بالا اومدن هم چند دقیقه بعد خودبخود ریست شد. بعد از اون چند ساعت روشن و در حال کارهای سبک نگهش داشتم که اتفاق دیگه ای نیفتاده فعلاً.

متأسفانه موقع خرید دقت کافی نکردم و حالا که سرویس تگ رو زدم دیدم مربوط به کانادا هست با شیب دیت حدود 5 هفته پیش. کنار جعبه که یک برچسب بزرگ خورده قسمتی از وسط برچسب با کاتر بریده شده. ( لابد توش نوشته شده بوده ریفوربیشد! )

با این تفاسیر آیا این دستگاه ریفوربیشد هست؟
    از طریق همین ساپورت دل نمیشه دقیق فهمید داستانش چیه؟
    دوست عزیز من گفتم اکثرا"...نگفتم که همشون..این اتفاقی که واسه لپ تاپ شما افتاده میتونه هزارتا دلیل داشته باشه و اصلا" معلوم نیست که ریفورب هست یا نه ..مثلا" مشکل نرم افزاری یا مثلا" یه وسیله نصب کرده باشی از طریق usb که مشکل داشته باشه...تو اون لینکی که صفه های قبل دادم برو و با استفاده از آموزشش برو جلو تا بفهمی ریفورب هست یا نه...

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من 2 سوال دارم که یکیشو گفتم ولی جوابی نگرفتم و اون اینه :
    یه سوال دیگه م موفق شدم و یک پارتیشن دیگه هم درست کردم فقط سوالی که برام مهمه و خیلی نگرانم کرده اینه
    که اگه من ایمیج کارخونه رو ریستور کنم یعنی همون برنامه dell datasafe رو ایا این پارتیشن پاک میشه و کلا برای سیستم
    چه مشکلاتی ایجاد میشه؟؟

2 - با چه مایعی و دستمالی برای تمیز کردن مانیتور و دستگاه استفاده کنم شما چی پیشنهاد می کنید؟
    سواله اولتون رو نمیتونم درس جوابتون رو بدم چون تا حالا باهاش برخورد نکردم اما سعی میکنم جوابشو پیدا کنم...
    درمورد تمیز کردن هم باید بگم که برید از نمایندگی های سام سرویس یا جاهایی که led میفروشن مایع تمیز کننده مخصوص led با مارک فیلیپس بخرین...من چند ماه پیش خریدم 15000 تومان ..خیلی خوبه

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان آپدیت جدید واسه کارت گرافیک اومد..برید یه حالی به L502 بدین

ورژن 275.33

آخر فروم باز mehdi666lp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض

سلام به دوستداران دل

Vostro 3550 وارد بازار ایران شد.........واسه اطلاعات بیشتر به این تاپیک مراجعه شود.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال SonyEricsson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

با core i5 هست؟ قیمت؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز من گفتم اکثرا"...نگفتم که همشون..این اتفاقی که واسه لپ تاپ شما افتاده میتونه هزارتا دلیل داشته باشه و اصلا" معلوم نیست که ریفورب هست یا نه ..مثلا" مشکل نرم افزاری یا مثلا" یه وسیله نصب کرده باشی از طریق usb که مشکل داشته باشه...تو اون لینکی که صفه های قبل دادم برو و با استفاده از آموزشش برو جلو تا بفهمی ریفورب هست یا نه...
    ممنون دوست عزیز
    آموزش خیلی مفیدی بود، خوشبختانه دستگاهم refurb نیست.
    بنظر مشکل نرم افزاری و شاید از درایورها بوده ( این 2 روز دیگه رخ نداده ). توی اون صفحه آبی پیشنهاد کرده بود تست diagnosis بزنید، زدم و مشکلی نبود. دیگه اینکه گفته بود نرم افزاری درایوری چیزی اگه نصب کردید پاک کنید، تا اون زمان کوچکترین چیزی هنوز نصب نکرده بودم. و اینکه گفته بود کارت گرافیک رو سویچ کنید.
    2 تا درایور گرافیک رو امروز آپدیت کردم و انتخاب کارت گرافیک رو از اتوماتیک گذاشتم روی GT540 که اگه مشکل از کم آوردن گرافیک 64 مگ اینتل هست دیگه پیش نیاد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

من دقیقا همین مشکل را داشتم و با این تغییرات مشکل حل شد. اما وقتی کامپیویتر را ریستارت میکنم رو صفحه سیاه گیر می کنه!
    این مشکل هایبرنیت رو من هم داشتم ... هر بار که هایبر می کردم سیستم همون لحظه ری استارت میشد ...
    این یه تنظیم کوچیک تو قسمت Advanced Power Option داره که این مشکل رو حل می کنه ... حداقل برای من حل شده ... دوستانی هم که این مشکل رو داشتند تست کنن نتیجه رو اعلام کنند ... ممنون
    این مسیر رو دنبال کنید :
    Power Options ---> Change Advanced Power Settings ---> Sleep ---> Allow wake timers
    کافیه رو هر مدی که می خواین از حالت Enable به حالت Disable تبدیل کنین ...
    بعد از Disable شدن امتحان کنین ... مشکلتون باید رفع شده باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

aval az hame vaghean ozr mikham baraye type englisi :
    farsi nadare!
    baraye switch kardan karte graphic gofte shod az to control panel nvidia psy.... ra ro Gf540 bezarin !
    man emtehan kardam nashod ! az azizi porsidam goft faghat driversho dobare nasb kon khod bekho mire to halate Gforce ama naraft !digar azizi goft bezan to bargh va bezar ro high preformance ta khodkar bere to Gf540 ama naraft !
    ye teste bazi mikhastam anjam bedam hale maro bad gereft !
    PES2010 nasb kardam
    vaghti setting pes zadam panjere akharam tozihate system neveshte bood
    VRAM : 64 MG manzooresh hamoon graphic 2vomiye hast
    va neveshte bood GPU gforce 540 ok !
    bekhatere paeen boodan graphic carde avali nazasht man bazio ejra konam !
    kasi balade chetori mishe graphico switch kard !?

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •