تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: گارانتی الماس

پروفشنال sdfssdfs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    land of the god

پيش فرض گارانتی الماس

سلام دوستان من هارد لپ تاپم گارانتی الماس ایرانه ولی امروز از کار افتاده و میخوام بدونم کسی تجربه داشته این گارانتیش الکیه یا واقعیه من صبر کنم تا 15 ام ببرم گارانتی یا امروز یه تعمیر کار پیدا کنم ? زندگیم توش بود

sent from my android phone

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    land of the god

پيش فرض

کسی نمیدونه من دلم عین سیر و سرکه داره قل میزنه کل تز ارشدم تو هارد بود و من خرداد باید دفاع کنم !!!!!

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    land of the god

پيش فرض

Up

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من هارد لپ تاپم گارانتی الماس ایرانه ولی امروز از کار افتاده و میخوام بدونم کسی تجربه داشته این گارانتیش الکیه یا واقعیه من صبر کنم تا 15 ام ببرم گارانتی یا امروز یه تعمیر کار پیدا کنم ? زندگیم توش بود

سلام .

اگر اطلاعات خیلی برای شما مهم هست من پیشنهاد میکنم از گارانتی صرف نظر کنید و یکراست بفرستید کلینیکهای تخصصی تعمیرات هارد دیسک .

شرکتهای گارانتی کننده معمولاً کار خاصی نمیتونند انجام بدند . یا تعویض میکنند و یا اینکه نهایتاً با هزینه مشتری به مراکز تخصصی تعمیرات ارسال میکنند .

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    land of the god

پيش فرض

سلام .

اگر اطلاعات خیلی برای شما مهم هست من پیشنهاد میکنم از گارانتی صرف نظر کنید و یکراست بفرستید کلینیکهای تخصصی تعمیرات هارد دیسک .

شرکتهای گارانتی کننده معمولاً کار خاصی نمیتونند انجام بدند . یا تعویض میکنند و یا اینکه نهایتاً با هزینه مشتری به مراکز تخصصی تعمیرات ارسال میکنند .
    ممنون بابت پاسختون ولی از این گارانتی اطلاع دقیق دارین که عوض میکنه تعمیر میکنه زییر بار میره اصلا ? و مرکز تخصصی تعمیر هارد اشنا کسی سراغ نداره کمک کنین من رو به انقراضم [emoji27]

Last edited by sdfssdfs; 29-03-2015 at 22:18.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون بابت پاسختون ولی از این گارانتی اطلاع دقیق دارین که عوض میکنه تعمیر میکنه زییر بار میره اصلا ? و مرکز تخصصی تعمیر هارد اشنا کسی سراغ نداره کمک کنین من رو به انقراضم [emoji27]

متاسفانه اطلاع دقیقی ندارم که به چه صورتی عمل میکنند (تعمیر ، تعویض ، حفظ کلیه اطلاعات موجود) . میتونید ابتدا به گارانتی ارسال کنید و تاکید کنید که اطلاعاتش برای شما مهمه . اگر قبول کردن چه بهتر در غیر اینصورت بفرستید کلینیکهای تخصصی . ولی من بعید میدونم این شرکتهای گارانتی کننده توانایی تعمیر هارد دیسک را داشته باشن و بیشتر تعویض میکنند تا تعمیر که در صورت تعویض دیگه نمیتونید به اطلاعات دسترسی داشته باشید. یا اینکه خودشان میفرستن به همین شرکتهای تخصصی برای تعمیر و سپس بازیابی اطلاعات .

شخصاً اگر جای شما باشم از اونجایی که اطلاعاتش مهم هست و نمیشه ریسک کرد از گارانتی صرف نظر میکنم و مستقیماً میفرستم به کلینیکهای تخصصی .

و مرکز تخصصی تعمیر هارد اشنا کسی سراغ نداره کمک کنین من رو به انقراضم
    چند نمونه رو برای شما پخ میکنم . باهاشون مکاتبه کنید .

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    land of the god

پيش فرض

ممنونم

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    land of the god

پيش فرض

محض اطلاع امروز هاردو بردم گارانتی و بلافاصله برام تعویض کرد گغت ریکاوری هزینه جداگانه داره که بنده باید بپردازم!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •