تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 97 اولاول ... 61213141516171819202666 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 963

نام تاپيک: +++[ انــــــرژی مــــــثبت ]+++

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض به مناسبت روز جهانی خنده (اولین یکشنبه ماه می)

« مادان کاتاریا » پزشک هندی ساکن شهر « بمبی » ، هنگامی که سرگرم نوشتن مقاله ای با عنوان « خنده بهترین طبیب است » برای یک مجله ی بهداشتی بود ، با یافته های تازه ی پژوهشگران در زمینه ی منافع بی شمار خنده رو به رو شد.

او که فردی عمل گرا بود ، بی درنگ تصمیم گرفت تاثیر خنده را در خودش و دیگران ببیند . بنابراین ساعت 7 صبح روز سیزدهم مارس سال 1995 به پارکی در نزدیکی منزل شان رفت و با جذب چهار نفر ، نخستین «باشگاه خنده »را به راه انداخت . دیری نپایید که تعداد آنان افزایش یافت و به پنجاه نفر رسید .

روزهای نخست ، دایره وار می ایستادند ، کسی به وسط می آمد و با تعریف لطیفه یا ماجرایی خنده دار ، دیگران را می خنداند . همه از این کار لذت می بردند و تا پایان روز ،احساس خوبی داشتند .
    دو هفته بعد ، مشکلی پدید آمد ؛ هیجان لطیفه های خنده دار تمام شد و کم کم کار به جایی رسید که حتی دو نفر از اعضاء خواهان بسته شدن باشگاه شدند .

دکتر «کاتاریا » از آنان خواست فقط یک روز به او فرصت دهند تا « تحولی » ایجاد کند و بحران را فرو نشاند . آن شب ، او تا صبح بیدار ماند و سرانجام توانست راه حل را بیابد ؛ بدن انسان قادر به تشخیص خنده ی واقعی و طبیعی از خنده ی ساختگی نیست و هر نوع خنده ، مواد شیمیایی شادی بخش تولید می کنند .
    صبح روز بعد ، موضوع را با اعضاء در میان گذاشت و از آنان خواست در کنار هم به تمرین خنده ی ساختگی بپردازند . آنان با شک و دو دلی بسیار ، پیشنهاد او را پذیرفتند . نتیجه ، شگفت آور بود . در برخی ، خنده ی ساختگی به سرعت به خنده ی طبیعی تبدیل شد و به دلیل مسری بودن خنده ، دیگران نیز خیلی زود به خنده افتادند ؛ خنده ای که از این طریق برخاست ، نزدیک به ده دقیقه ادامه یافت .

دکتر «کاتاریا » و همسرش که هر دو یوگا تمرین کردند ، متوجه شباهت هایی بین خنده و تمرین های تنفسی یوگا موسوم به « پرانایاما » شدند و عناصری از این دانش باستانی را ـ از جمله تمرینات تنفس عمیق که این روزها در بین تمرین های مختلف خنده انجام می شود ـ وارد تمرینات خنده کردند . نتیجه ، پدید آمدن «یوگای خنده » بود: آمیزه ای از تمرینات تنفس عمیق ، حرکات کششی و تمرینات خنده ای که روحیه ی بازیگوشی کودکانه را ترویج می دهد .

جنبش باشگاه خنده با حضور پنج نفر در سال 1995 به راه افتاد و همچون شعله های آتش، به سرعت سراسر هند را در برگرفت .

دکتر کاتاریا به طور رسمی در سال 1998 روز جهانی خنده را بنیان نهاد. اولین جشن در 11 ژانویه 1998 در بمبئی، هند برگزار شد و از آن پس هر ساله اولین یکشنبه ماه می را به عنوان روز جهانی خنده در نظر می گیرند. جشن گرفتن و بزرگداشت روز جهانی خنده یک مانیفست مثبت برای صلح جهانیست و قصد آن بیداری جهانی برای برادری و دوستی از راه خنده است. محبوبیت آن به صورت نمایی همراه حرکت یوگای خنده رشد کرده‌است. اکنون یوگای خنده تبدیل به جنبشی جهانی شده و بیش از 6000 باشگاه خنده در 70 کشور دنیا دایر است .

منبع: مجله ی شادکامی و موفقیت شماره ی 66

2. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای tanha.2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای IT

پيش فرض موفقیت یعنی ....

موفقیت یعنی از مخروبه های شکست،کاخ پیروزیساختن.
    موفقیت یعنی از ناممکن ها،ممکن ساختن.
    موفقیت یعنی همیشه جانب حق را نگاه داشتن.
    موفقیت یعنی با آرامش زیستن.
    موفقیت یعنی ناکامی ها را جدی نگرفتن.
    موفقیت یعنی از تجارب انسان های موفق درس گرفتن.
    موفقیت یعنی اشتباه را پذیرفتن و تکرار نکردن آن.
    موفقیت یعنی با شرایط مختلف خود را وفق دادن.
    موفقیت یعنی تکیه گاه بودن برای دیگران.
    موفقیت یعنی قدردان بودن.
    موفقیت یعنی خسته نشدن از مبارزه با دشواری ها.
    موفقیت یعنی خندیدن به آنچه دیگران مشکلش می پندارند.
    موفقیت یعنی توانایی دوست داشتن.
    موفقیت یعنی عاشق زندگی بودن.
    موفقیت یعنی صبور بودن.
    موفقیت یعنی حفظ خونسردی در شرایط دشوار.

4. 3 کاربر از tanha.2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای IT

پيش فرض به افکارت توجه کن

"مسئله اینجاست که بیشتر مردم به چیز هایی فکر می کنند که نمی خواهند و تعجب می کنند که چرا این چیز ها مدام در زندگی شان پیدا می شوند."

تنها دلیل اینکه مردم به چیز هایی که می خواهند نمی رسند این است که بیشتر به چیز هایی فکر می کنند که نمی خواهند تا چیز هایی که می خواهند. به افکارت توجه کن و به جمله هایی که می گویی گوش کن، قانون جذب همیشه افکار تو را عملی می کند، خواه مثبت و خواه منفی. قانون جذب مسلم است و اشتباه نمی کند.

وقتی افکارت را روی چیز هایی که می خواهی متمرکز می کنی و با تمام اراده روی آنها تمرکز می کنی و در حالت تمرکز باقی می مانی، در این لحظه با قوی ترین نیروی دنیا آنها را جذب می کنی. قانون جذب کلمه هایی مثل نمی خواهم، نه، یا هیچ یا هر کلمه منفی دیگر را به حساب نمی آورد. بنابر این وقتی این کلمات منفی را به زبان می آوری، قانون جذب معادل آنها را می فهمد و انجام می دهد.

نمی خواهم چیزی روی لباسم بریزم و کثیفش کنم.
    "می خواهم روی لباسم چیز بریزم و کثیفش کنم "
    نمی خواهم موی سرم بد کوتاه شود.
    "می خواهم موی سرم بد کوتاه شود "
    نمی خواهم دیر برسم.
    "می خواهم دیر برسم "
    نمی خواهم رفتار اون با من بی ادبانه باشه.
    " می خواهم رفتار اون و آدمای دیگه با من بی ادبانه باشه "
    نمی خواهم در رستوران جای ما رو به مشتری دیگه بده.
    "می خواهم همیشه رستوران ها جای مار رو به بقیه بدن "

قانون جذب به تو همان چیزی را می دهد که به آن فکر می کنی. همین و بس.

6. 4 کاربر از tanha.2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات Lady parisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

8. 10 کاربر از Lady parisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeed_2007r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    توی دل

پيش فرض

برای خندیدن منتظر خوشبختی نباش...
    شاید خوشبختی منتظر خنده ی توست...

10. 4 کاربر از saeed_2007r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای IT

پيش فرض ماهيت انرژي مثبت چيست؟

انرژی مثبت اساساً همان چیزی است كه در ذهن خود تصوری درست از آن داریم؛ یعنی همان نور- خوبی - محبت- عشق- انفاق- صبر-احسان به همنوع - امیدواری و...

و به همان اندازه انرژی منفی همان چیزی است كه در ذهن خود تصویری درست از آن نداریم؛ تاریكی و ظلمت ونفرت(كه مهمترین سلاح برای شیطان به شمار می رود) بد جنسی ،شرارت، رذالت ،بی صبری، خود خواهی ،تعصب، نا امیدی و یاس و اندوه .

هر چیز مثبت ، مثبت خود را جذب می كند و هر چیز منفی ، منفی خود را . نور در جستجوی نور است و ظلمت شیفته ظلمت پس چنانچه ما كاملاً مثبت یا كاملاً منفی بشویم كم كم به سراغ اشخاصی می رویم و جذب می شویم كه مانند خود ما هستند. اما نباید فراموش كرد كه ما خود مثبت و یا منفی را انتخاب می كنیم . صرفاً با تفكر اندیشه های مثبت و بیان مطالب خوب و مثبت قادر می شویم انرژی مثبت را به خود جذب كنیم . زیرا انسان با بیان مطالبی ، قادر است میدان انرژی اطراف بدنش را تحت تأثیر قرار دهد . زیرا قدرتی عظیم در افكار و اندیشه های ما نهفته است و این خود ما هستیم كه محیط اطرافمان را با افكاری كه در ذهن داریم ، می آفرینیم .

در اطراف کل موجودات هاله ای از انرژی وجود دارد که موجب جذب اشیا و افراد میشود.اشیا قادر به کنترل این هاله و انرژی نیستنددر حالیکه انسان هم می تواندآنرا کنترل کند و هم می تواند با آن بر دیگران اثر گذارد.به همین دلیل است که روانشناسان تأکید دارند همواره مثبت فکر کنید و نسبت به دیگران نیز خوش بین باشید و حتی به شوخی افکار منفی را به یکدیگر منتقل نکنید.

افكار مثبت یا منفی نتیجه می‌دهند: احساسات مثبت یا منفی ، كه نتیجه می‌دهند: رفتارهای مثبت یا منفی ، و از این نتیجه میشه: واكنش‌های مثبت و منفی محیط در مقابل رفتار ما ، كه در واقع همون نتیجه یا اتفاقاتِ مثبت یا منفی هستند.

پس اثبات میشه : افكار مثبت = اتفاقاتِ مُثبت! و همینطور افكار منفی = اتفاقات بد!

تبدیل افكار و خواسته‌ها به اتفاقات، سه مرحله داره:

1- خواستن: خواستن به مفهوم فكر كردن به خواسته‌ایه نه بیانِ اون. ما با فكر كردن به آرزوها یا ترسها اونها رو طلب می‌كنیم.

2- پاسخ: در این مرحله كائنات یا هستی با توجه به جهت فكر ما در صدد پاسخ بر میان و طوری شكل می‌گیرن كه ما رو به سمت خواسته هدایت كنن. ما هرگز از چگونگی وقوع این پاسخ باخبر نمی‌شیم.

3- دریافت: مرحله تحقق خواسته است كه در یك فاصله زمانی قابل قبول بعد از خواستن رخ میده و اولین شواهد اون ظاهر شدن شور و اشتیاق و عشق و انگیزه در فردیه كه خواسته رو با خودش داره و این حس در واقع راهنما و هدایت‌كننده فرد به سمت خواسته‌اشه.

از همین الان به چیزهایی فكر كنین كه وجود ندارن ، مثلاً عشقی كه می‌خواهین باشه ولی وجود نداره. اطمینان و ایمان داشته باشین كه هستی پاسخی درخور با این خواسته خواهد داد. اگر تنها با اون چیزی كه در ظاهر وجود داره و هستیم نگاه كنیم ، تنها چیزی هم كه نصیبمون میشه همونه در حالی كه می‌تونیم به چیزهایی فكر كنیم كه در انتظارمون هستن و با این فكر اونها رو به سمت خودمون جذب كرده و در یافتنشون سرعت ایجاد كنیم. همینطور باید توجه داشته باشیم كه مهم نیست این خواسته تا چه حد بزرگ و یا عملی باشه.

در این قسمت نکاتی ارائه شده که با استفاده از آن به راحتی می توانید قدرت مثبت اندیشی را در خود افزایش دهید:

در مکالمه های درونی فقط از عبارات مثبت استفاده کنید. از لغاتی نظیر: "من میتوانم"، "من قادر هستم"، "چنین چیزی ممکن است"، و "از عهده انجام آن بر می آیم" استفاده کنید.

همواره شادی، قدرت و موفقیت را در وجود خود زنده نگه دارید.

از افکار منفی به شدت دوری کنید. با حفظ آرامش، ذهن خود را از منفی گرایی منحرف سازید و آنها را با افکار سازنده و شادی بخش جایگزین سازید.

در هنگام صحبت کردن با دیگران از لغاتی استفاده کنید که حس احترام، شادی و موفقیت را در آنها زنده کند.

پیش از اینکه هر یک از پروژه های خود را عملی کنید، نتیجه موفقیت بخش آن را در ذهن خود مجسم کنید، اگر این کار را با تمرکز و ایمان کامل انجام دهید، مطمئناً از نتیجه بدست آمده شگفت زده خواهید شد.

با افرادی معاشرت کنید که خودشان منشا نیروهای مثبت هستند.

هنگام نشستن و یا راه رفتن کمر خود را راست نگه دارید، این امر توانایی های ذاتی و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد.

پیاده روی کنید، شنا کنید و یا ورزش های دیگری انجام دهید. این امر حس مثبت گرایی را در وجود شما زنده نگه می دارد.

12. 2 کاربر از tanha.2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای IT

پيش فرض چند قانون...

- قانون تفکر مثبت
    من در تمامي لحظه ها مثبت فكر ميكنم حتي اگر به اونها نرسم برايم تفريحي زيباست مثبت فكركن تا نتيجه هاي خوب ببيني .

- قانون تجسم
    هر چيزي رو كه دائما در ذهن و فكر و دل تجسم كنيم توي دنياي فيزيكي به واقعيت بدل مي كنيم .

- قانون تمرین
    هر چیزی را که مرتبا تمرین کنید تبدیل به یک عادت جدید می شود . و يك عادت خوب من رو به هدفم بيشتر مي رسونه .

- قانون تلاش معکوس
    هر چه بیشتر تلاش کنید که به زور رابطه ی خوبی با دیگران ایجاد کنید کمتر موفق خواهید شد .
    برای ایجاد یک رابطه ی خوب کافی است فقط راحت باشید ، خودتان باشید و از لحظاتی که با دیگران هستید لذت ببرید .

- قانون وضوح اهداف
    هر چقدر با وضوح بیشتری بدانید که چه می خواهید و حاضرید چه اقداماتی برای دستیابی به آن انجام دهید احتمال موفق شدن و رسیدن به آنچه می خواهید بیشتر می شود .
    روشن بودن اهداف مورد نظر مانند مغناطیسی عمل می کند که اقبال را به سوی شما می کشد .

14. 5 کاربر از tanha.2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه setare.paria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

اصطلاح های مثبت ، انرژی مثبت را بین همه پخش کنیم
    برای مثال ما می تونیم از جایگزین های زیر در صحبت هایمون
    استفاده کنیم :
    به جای پدرم درآمد؛ بگوییم : خیلی راحت نبود
    به جای خسته نباشید؛ بگوییم : خدا قوت
    به جای دستت درد نکنه ؛ بگوییم : ممنون از محبتت، سلامت
    باشی
    به جای ببخشید مزاحمتون شدم؛ بگوییم : از این که وقت خود را
    در اختیار من گذاشتیدمتشکرم
    به جای گرفتارم؛ بگوییم : ‌در فرصت مناسب با شما خواهم بود
    به جای دروغ نگو؛ بگوییم : راست می گی؟ راستی؟
    به جای خدا بد نده؛ بگوییم : خدا سلامتی بده
    به جای قابل نداره؛ بگوییم : هدیه برای شما
    به جای شکست خورده؛ بگوییم : با تجربه
    به جای فقیر هستم؛‌بگوییم : ثروت کمی دارم
    به جای بد نیستم؛ بگوییم :‌ خوب هستم
    به جای بدرد من نمی خورد؛ بگوییم : مناسب من نیست
    به جای مشکل دارم؛ بگوییم : مسئله دارم
    به جای جانم به لبم رسید؛ بگوییم : چندان هم راحت نبود
    به جای فراموش نکنی؛ بگوییم : یادت باشه
    به جای من مریض و غمگین نیستم؛‌ بگوییم :‌ من سالم و با
    نشاط هستم
    به جای غم آخرت باشد؛ بگوییم : شما را در شادی ها ببینم
    به جای جملاتی از جمله “چقدر چاق شدی؟
    “چقدر لاغر شدی؟“،
    “چقدر خسته به نظر می‌آیی؟“،
    “چرا موهات را این قدر کوتاه کردی؟“،
    “چرا ریشت را بلند کردی؟“،
    “چراتوهمی؟“،
    “چرا رنگت پریده؟“،
    “چرا تلفن نکردی؟“،
    “چرا حال مرا نپرسیدی؟” و …. بگوییم:
    سلام به روی ماهت“،
    “چقدر خوشحال شدم تو را دیدم“،
    ” همیشه در قلب من هستی”

16. 3 کاربر از setare.paria بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    'S.u.b.w.a.y

پيش فرض

دعا و نماز و قران باعث افزایش بسیار بالای ایمان و امید و موفقیت در کارهای زندگی میشه....

18. 5 کاربر از mahpesar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه setare.paria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

حتی اگه شب رو دیر خوابیدی، صبح، زود بیدار شو.

زیر بارون راه برو، نترس از خیس شدن.
    هر چند وقت یه بار یه نقاشی بکش.
    توی حموم آواز بخون، آب بازی کن ، چه اشکالی داره ؟!
    بی مناسبت کادو بخر! بگو این توی ویترین برای تو بود.
    در لحظه ی دست دادن به یه دوست، دستش رو فشار بده.
    لباس های رنگی بپوش.

نوزاد فامیل رو بغل کن.
    عکسات رو با لبخند بگیر.
    بستنی قیفی بخور.
    زیر جمله های قشنگ یه کتاب خط بکش.
    به کوچیکتر ها سلام کن.
    تلفن رو بردار و به دوستای قدیمیت زنگ بزن.
    برو دریا، شنا کن.

به آسمون و ستاره ها نگاه کن.
    چای بخور ، برای دیگران هم چای دم کن.

نون خامه ای بخر و با لذت بخور.
    قبل خواب کارای روزت رو مرور کن.
    هیچ وقت خودت رو به مردن نزن.
    نفس های عمیق بکش.

به درد و دل دیگران با دقت گوش بده.

20. 3 کاربر از setare.paria بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •