تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 97 اولاول ... 91516171819202122232969 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 963

نام تاپيک: +++[ انــــــرژی مــــــثبت ]+++

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

# من اینک فرصتهای طلایی را برای دریافت توده های عظیم فراوانی در هر کجا یافته ام خدای مهربان روزی دهنده همیشگی و نا متناهی من است من رستگار و موفقم.

# همواره موج آرامش و رهایی در سراسر وجودم جریان دارد همیشه بهترین راه حلها و عالیترین ایده ها در حالتی که فکر من آرام است پدید می آید.

# احساس من عالی است احساس من عشق و توانمندی است من فرشته زیبای درونم را از اسارت همه زنجیر های بدبینی منفی نگری و دشمنی ، ناتوانی و ناامیدی آزاد کردم و کاملا رها هستم تا به هر آنچه که بخواهم برسم.

# من زمانی کودک خردسال والدینم بودم و نیازمند محبتشان پس همانگونه که آنها به من محبت ارزانی داشتند من نیز دریغ نمی کنم.

# خداوند جهان هستی را بر پایه نظم دقیقی آفریده است من نیز نظم را در زندگی خود سرلوحه امور قرار داده و به اهداف خود می رسم.

2. 3 کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای tanha.2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای IT

1 انتخاب

لازمه شاد زیستن، جستجوی زیباییها و خوبیهاست.

یکی زیبایی منظره را می بیند، دیگری کثیفی پنجره را. این شما هستید که انتخاب می کنید چه چیز را ببینید و به چه جیز بیندیشید.

کازانتزا کیس گفته است: « قلم و رنگ در اختیار شماست. بهشت را نقاشی کنید و بعد، وارد آن شوید

4. 4 کاربر از tanha.2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ارمیتا2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اسمون

پيش فرض

اگر نتوانسته اید تا حدی خودتان را عفو کنید/چگونه می توانید دیگران را عفو کنید؟/مهم نیست که شما سرنگون شوید مهم آن است که دوباره برپا خیزید.

6. 5 کاربر از ارمیتا2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

# من جاذب انسانها هستم. من زنده ام ، آگاهم با انرژی هستم ، عاشقم. من باور دارم که همه مردم مرا دوست دارند و می خواهند در کنار من باشند.

# من مثبت فکر می کنم ، پس عالی زندگی می کنم به فراوانی فکر می کنم که همواره به سمت من جاریست و زندگی مرا با عزت و ثروت همراه می کند. من بی صبرانه منتظر سلامتی ، عشق ، رفاه ، موفقیت و سعادت هستم.

# هر جا روم خدا پیش من است ، زندگی من سراسر خوشبختی و سعادت است ، هر جا روم به لطف او در امانم.

# من انسان قدرتمندی هستم هر تلاشی که برای کسب در آمد انجام میدهم حاصلش ثروت عظیمی است که به من روی می آورد و به سوی موفقیت و سعادت پیش می روم.

8. 4 کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای IT

12 قدرت عشق

تلفیق فکر و عشق است که نیروی غیر قابل مقاومت قانون جذب را تشکیل میدهد.

هیچ قدرتی در عالم بزرگتر از قدرت عشق نیست. احساس عشق بالاترین فرکانسی است که میتوانی از خودت ساطع کنی.

10. 5 کاربر از tanha.2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض نگرش

هیچ دیدگاهی مهمتر از دیدگاهی كه خودتان در مورد خودتان دارید، در تندرستی و شادی شما كارساز نیست.
    دنیس ویتلی

اگر قدرت انگاره ی خود را از قید و بند رها كنیم، خودباوری و بینشی در ما ایجاد می شود كه محدودیت های گذشته مان را در هم می شكند.
    آنتونی رابینز

به خوی و سرشت خود، بیش از آبروی خویش اهمیت بدهید؛ زیرا خوی و سرشت، نشانه ی حقیقت وجودی شما است، در حالی كه، آبرو، بیانگر بینشی كه دیگران درباره ی شما دارند.
    جان وودن

تنها با دگرگونی دیدگاه تان خواهید دید كه تا چه اندازه وضعیت زندگی تان دگرگون می شود؛ از این دگرگونی، شگفت زده خواهید شد.
    اوا گرگری

نگرش هر كس، باورهای او را ایجاد می كند و باورهای هر كس، منش او را می سازد.
    مایكل ال اشتال

نگرش هر كس، نشان دهنده ی منش او است.
    مایكل ال اشتال

مراقب دیدگاه های خود باشید، ممكن است هر دَم به گفتار تبدیل شوند.
    زیگ زیگلار

حتی اگر در شرایطی، كاری از دست تان ساخته نیست، دست كم، نگرش خود را در مورد آن شرایط تغییر دهید.
    زیگ زیگلار

چشم انداز راستین، چشم اندازی است كه خود می آفرینیم.
    فرناندو پسوا

چون تحولی روی داد و بینش هنرمند بر اثر ظهور واسطه ای نوخاسته تغییر ماهیت داد، دیگر هر واسطه ی هنری برای بیان آن بینش تازه می تواند سودمند باشد.
    اریك نیوتن

تنها آرمانهای بزرگ است كه به ما بینشی فرا دنیوی می دهد.
    ارد بزرگ

بینش نسنجیده و نیازموده برای فراهم آمدن حقیقت كافی نیست، هر چند كه بسیاری از مهمترین حقایق نخست به این صورت تجلی كرده اند.
    برتراند راسل

12. 3 کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای IT

پيش فرض با دید مثبت به زندگی نگاه کنید

خـوشحالی یک وضعیت خاص ذهـنـی اسـت. هـر فـردی در زنـدگی خـود روزهـایی را تجربه کرده که برایش خوشایند نبوده است. اما ناخرسندی مزمن می‌تواند سلامتی، شغل و روابط شما را تحت تاثیر قرار دهد. بـه خـوشـحال بـودن فـکر کـنـیــد تا احساس و ظاهر بهتری بدست آورید. دراین قسمت نکته‌های وجود دارند که شما را در این کار کمک می‌کند.

خوش بین باشید بـه زنـدگی با دیـدی مثـبـت نگـاه کـنـید تـا خـود را بـه دلیل احساس انرژی و خوشحالی بسیار زیادی کـه نصیبتان خواهـد شد، متعجب سازید. بـه یاد داشته باشید که افراد شاد و مثبت بیشتر می‌توانند دیگران را مجذوب خود کنند.

دید وسیعی داشته باشید اجازه ندهید مسایل کوچک شما را آشفته کند. بـرای رسیـدن بـه هـدف خـود پـایدار و مـقاوم باشید. در ایـن راه بـا موانـعی مواجه خواهید شد؛ به سرانجام و پـاداش تلاشتان فکر کـرده و از ناخرسندی بخاطر مسایل کم اهمیت دوری کنید.

سپاسگزار باشید از دیگران قدردانی کنید.

از زندگی لذت ببرید به کارهایی مبادرت کنید که از انجام دادن آن‌ها لذت می‌برید.

از جسم خود مراقبت کنید خوب بخورید و ورزش کنید.

برنامه های خود را تغییر دهید برنامه های روزانه خود را عوض کرده تا انرژی جـدیدی پیدا کنید. مرز مشخصی بین کار و تـفریح ایـجاد کنید. بـرای فـعالیت‌های ســرگرم کننده یا تفکر در محیطی آرام از خانه خارج شوید.

با مردم در تماس باشید آیا به‌خاطر می‌آورید زمانـی کـه یک دوست قدیمی به‌طور غیر منتظره با شما تماس گرفت چه احساسی داشتید؟ با افراد فامیل و یا دوستان قدیمی خود تماس گرفته و از حال آن‌ها باخبر شوید.

خلاق باشید روزنه‌ای برای انرژی خلاق خود بیابید. مهم نیست که چــقدر مشغله داشته باشید یا تا چه اندازه در آخر هفته احساس بی‌حالی می‌کـنـیـد، اگـر زمـانی را برای انـجـام فـعـالیت‌های خلاق اختصاص دهید، احساسی شادتر و سالم تر خواهید کرد.

با کسی صحبت کنید یکی از دوستان خود را برای هم صحبتی و بیان احساسات و عقاید خود انتـخـاب کـنید. او در مـورد شما قضاوت نکرده و مشکلات شما را حل نخـواهد کرد. وی بـه حـرف‌هایـتـان گوش می‌دهد، چرا که می‌داند شما نیز همین کار را برایش انجام خواهید داد.

بخشنده باشید شاید زمان آن فرا رسیده باشد که کسـی یـا خودتان را به‌خاطر چیزی که اتفاق افتاده یا گفتـه شـده مـورد بـخشایـش قـرار دهــید. اتفاقات و اشتباهات گذشته را پـذیرفته و فراموش کنید. بدانید که نمی‌توانید زمان را بـه عـقب برگردانید. شادمانی خود را با از یاد بردن نومیدی‌ها و شکست‌های گذشته دوباره بدست آورید. نگران نباشید، خوشحال باشید در دنـیای واقعی نمی‌توانیم از دیگران انتظار داشته باشیم تا برای ما شادمانـی ایـجـاد کنند. خوشحالی حالتی از ذهن است که کاملا می‌تواند تحت کنترل شما باشد. محیط پیرامون خود را به گونه‌ای مهیا سازید که فرصت‌هایـی بـرای شناختن و لذت بردن از جنبه‌های مثبت و خوشایند زندگی را فراهم آورد. برای شاد بودن تلاش کنید

14. 3 کاربر از tanha.2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

بخوان !
    آنچه از درونت می شنوی را بخوان
    نوای درون تو
    روحبخش و دلنواز است
    تو به هیچ چیز نیاز نداری
    جز آنکه به درونت سفر کنی
    سفری از ماده به معنا
    بخش روحانی وجودت را پیدا کن !
    تا کنون برای یافتنش
    نشانه ها بسیار بوده اند
    اما نزدیک ترین نشانه
    نواییست از عمق وجودت
    که صدایت می زند
    آن را بخوان...

DonyayeDarun.persianblog.ir

16. این کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای IT

13 نگو وقت نداری!!

نگو وقت نداری . تو دقیقا همان تعداد ساعت در روز را در اختیار داری که پاستور ٬ میکل آنژ ٬ مادر ترزا ٬ لئوناردو داوینچی و آلبرت انیشتن در اختیار داشتند .
    عمل کردن به یک ایده خوب را به تعویق نینداز . دیگران هم به این فرصت ها فکر کرده اند اما موفقیت سراغ کسی می آید که پیش از دیگران دست به عمل بزند.

18. 5 کاربر از tanha.2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

• یگانه راه برای افزودن خوشبختی بر روی زمین آن است که تقسیمش کنیم .

از همه آدم های بدی که در زندگیم بوده اند سپاسگزارم. آنها دقیقا به من نشان دادند که چه کسی نمی خواهم باشم.

آیا می دانید چرا خوشبخت بودن مشکل است؟
    چون از رها کردن چیزهایی که باعث غمگینی ما می شود سرباز می زنیم.

• به جای پاک کردن اشکهایتان، آنهایی که باعث گریه تان می شوند را پاک کنید.

20. 2 کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •