تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 97 اولاول ... 71314151617181920212767 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 963

نام تاپيک: +++[ انــــــرژی مــــــثبت ]+++

حـــــرفـه ای tanha.2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای IT

پيش فرض دریا

کودکی که لنگه کفشش را امواج از او گرفته بود روی ساحل نوشت:

دریا دزد کفشهای من!...

مردی که از دریا ماهی گرفته بود روی ماسه ها نوشت:دریا سخاوتمندانه ترین سفره هستی!...

موج آمد و جملات را با خود شست...

تنها برایم این پیام را باقی گذاشت:

برداشتهای دیگران در مورد خودت را در وسعت خویش حل کن تا دریا باشی..

2. 5 کاربر از tanha.2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای IT

پيش فرض

افراد دانا کوشش دارند خود را همرنگ محیط سازند

ولی اشخاص دیوانه سعی می کنند محیط را به رنگ خود در آورند ،

به همین جهت تحولات و ترقیات اجتماع به دست دیوانگان بوده است.

4. 5 کاربر از tanha.2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای IT

12 نگرش درست به زندگی

اینگونه به خود نگاه کنید که فردی با فکری نظام مند، خلاق یا هر آنچه هستید که می خواهید باشید،
    با سرخوردگی های اولیه که ممکن است پیش آید، پای پس نکشید و ضعف نشان ندهید و صرفا به انها به عنوان تجربه اندوزی و درس گرفتن بنگرید و با آنها کنار آیید،
    بدترین حادثه یی که پس از اتخاذ شیوه های جدید در زندگی تان ممکن است اتفاق افتد، این است همان جایی که هستید متوقف شوید، اگر قبلا آنجا بوده اید، چرا نباید انتظار داشته باشید که گامی فراتر رفته و در جایگاهی بالاتر قرار بگیرید؟

هر طرح و برنامه ای که دارید، هرگز نباید همه هستی و وجود خود را در گرو موفقیت یا ناکامی آن قرار دهید.
    هروقت ضرورت اقتضا کرد، خیلی ساده بدون آنکه ازنظر عاطفی وابسته به آن مسیر شوید، تغیییر جهت دهید
    .
    Last edited by tanha.2011; 22-06-2012 at 17:07.

6. این کاربر از tanha.2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه kafshdo0zak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سعی کنیم... :
    نیمــــه ی ِ پُــر لیوانو ببینیـــم.

8. 2 کاربر از kafshdo0zak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mehran-King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

1 ❤❤❤چگونه خوش اخلاق شویم؟❤❤❤

بد اخلاقی نه تنها باعث افسردگی‌تان می‌شود، بلکه عملکرد سیستم ایمنی‌تان را نیز پائین می‌آورد، و منجر به بیماری شما می‌شود بدون تکیه به اراده، هیچ کس نمی تواند زندگی سالم و طولانی داشته باشد؛ گاهی اوقات تغییر اخلاق این احساس را به ما می‌دهد که زندگی‌مان خیلی طولانی‌تر شده است. در اینجا چند رهنمون برای ارتقا حوصله، روح و روان و سلامت شما آورده شده است.

1- یک موضوع خنده دار
    خنده آزاد شدن اندورفین را نیز در مغز افزایش می‌دهد- ترکیبی که به شما احساس خوب بودن می‌دهد. بدون شک، مردم شاد سالم‌تر و طولانی‌تر زندگی می‌کنند. بنابراین مطالب خنده‌دار دلخواه‌تان را بخوانید، فیلم‌های کمدی مورد نظرتان را ببینید و بخندید(اینم اضافه میکنم همیشه باید مثبت بیندیشین و شوخ باشین

2- یک آمینو اسید برای نظم دادن به مغز

اروپایی‌ها از یک ترکیب طبیعی مکمل که در سلول‌های بدن انسان یافت می‌شود برای تنظیم اخلاق و حوصله و تنظیم سلامت مغز استفاده می‌کنند. (SAMe (S-adenosil-L-methionine از میتونین بدست می‌آید، که اسید آمینه‌ای است که نقشی در تولید انتقال دهنده‌های عصبی مثل سروتنین و دفامین بازی می‌کند. یک مطالعه نشان داد که SAMe روی بیمارانی که نتایج ناموفق در ارتباط با ضد افسردگی عادی داشتند کارگر بود. برای کمک گرفتن از SAMe، مکملی از ترکیب با ویتامین، B6 و B12 بدست آورید.

3- بدست گرفتن تندرستی
    تماس با مردم تولید اندورفین را افزایش می‌دهد. هورمن رشد و DHEA، زندگی را طولانی‌تر و اثرات منفی استرس را کمتر می‌کند. مطالعات نشان داده‌اند بیمارانی که بطور منظم ارتباط داشته‌اند سریع‌تر از دیگرانی که تنها بوده‌اند بهبود یافته‌اند.

4- هورمون‌های جوانی‌تان را تقویت کنید
    برای جاری کردن سیل جوانی هورمونهای رشد در بدن‌تان نیازی به قرص ندارید. تحقیقات نشان داده‌اند چمباتمه زدن و فشردن پا تولید طبیعی هورمون جوانی را بشدت زیاد می‌کند. افزایش هورمون رشد به ترفیع حوصله و اخلاق در بین دیگر امتیازات بدنی تعبیر می‌شود. آن را با تمرین وزنه، خم کردن زانو، شنای سوئدی و پاروزدن بالا نگه دارید.(من خودم از روش خم کردن زانو استفاده میکنم)

5- یک نفس نیرو بخش بگیرید
    نفس کشیدن به طور صحیح برای از بین بردن مواد سمی و زاید، بسیار مهم می‌باشد. در حقیقت تخمین زده شده است که هر انسانی در حدود 30 درصد از مواد سمی بدن خود را از طریق روده‌ها دفع می‌کند، اما بقیه مربوط به دستگاه تنفسی می‌باشد. همچنین از طریق نفس کشیدن ذهن و فکر باز می‌شود، انرژی افزایش پیدا می‌کند و خلق و خو بهبود پیدا می‌کنند

6- با بوییدن احساس سرخوشی پیدا کنید
    تحقیقات حاکی از آن است که بوییدن، تاثیر مستقیمی روی بدن و ذهن انسان دارد. وقتی شخص اعصاب بویایی خود را تحریک می‌کند، سیستم limbic مغز خود را فعال می‌سازد که با حافظه و روحیه شخص در ارتباط می‌باشند. این موضوع برای بودرمانی مفید می‌باشد، که یک سنت سلامتی طبیعی است و از طریق استفاده بوی گیاهان صورت می‌گیرد. بودرمانی، معالجه افسردگی به وسیله یاسمن، انبساط خاطر با اکالیپتوس، شادمانی و هوشیاری به وسیله گریپ فروت را توصیه می‌کند. روغن این گیاهان را روی شقیقه، گردن یا نقاطی دیگر از بدن خود بمالید. روشی دیگر، این داروهای گیاهی را بجوشانید و بخار آنها را با بینی استنشاق کنید.

7- به وسیله گل‌ها سرحال شوید
    دلیلی وجود دارد که از گلها به زیبایی یاد می‌شود. گل‌های رنگارنگ تاثیر قدرتمندی روی ذهن دارند. آنها می‌توانند سبب ترفیع خلق و خوی بیمار شوند، حتی در زمان استرس زیاد. یک تحقیق نشان داد که افرادی که در حین تایپ کردن 5 دقیقه در کنار یک دسته گل هستند راحت‌تر این کار را انجام می‌دهند، نسبت به افرادی که در زمان تایپ کردن فقط کنار شاخ و برگ گیاهان می‌نشینند.

منیع : سیمرغ

10. 3 کاربر از Mehran-King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات Lady parisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض گام های موفقیت

برای خودتان یک برنامه ی موفقیت روزانه تنظیم کنید. هر روز صبح برای هر کدام از سوالات زیر حداقل دو یا سه پاسخ پیدا کنید و خودتان را در احساسات مثبتی که این پاسخ ها به همراه دارند، غرق کنید. اگر برای پیدا کردن پاسخ با مشکل مواجه هستید، به آن عبارت توانستن را اضافه کنید. برای مثال اگر نمی توانید به سوال ” در حال حاضر چه چیز در زندگی ام بیش از هر چیز دیگری باعث خوشحالی ام می شود؟ ” پاسخ دهید، از خودتان این گونه بپرسید: ” اگر می خواستم، هم اکنون از چیزی در زندگی ام خوشحال باشم، چه چیزی می توانست مرا بیش از هر چیز دیگری خوشحاب کند؟ ”

سوالات نیروبخش صبحگاهی

۱- در حال حاضر در زندگی ام چه چیز مرا شاد می کند؟ چه چیز شاد کننده ای درون آن نهفته است؟ این شادی چه احساسی به من می بخشد؟

۲- در حال حاضر در زندگی ام چه چیز باعث شور و هیجان من می شود؟ چه چیز هیجان بخشی درون آن نهفته است؟ این هیجان چه احساسی به من می بخشد؟

---------------------------------------------------

ادامه سوالات نیروبخش صبحگاهی

۳- هم اکنون در زندگی ام به چه چیزی افتخار می کنم؟ چه چیز غرورآمیزی درون آن نهفته است؟ چه احساسی به من می بخشد؟

۴- هم اکنون در زندگی ام شکرگزار چه چیزی هستم؟ چه چیز آن مرا شکرگزار ساخته است؟ چه احساسی به من می بخشد؟

۵- هم اکنون در زندگی ام از چه چیزی لذت می برم؟ چه چیز لذت بخشی درون آن نهفته است؟ چه احساسی به من می بخشد؟

۶- هم اکنون در زندگی ام به چه چیزی متعهد هستم؟ چه چیز متعهد کننده ای درون آن نهفته است؟ چه احساسی به من می بخشد؟

۷- چه کسی را دوست دارم؟ چه کسی مرا دوست دارد؟ چه چیز دوست داشتنی درون او نهفته است؟ چه احساسی به من می بخشد؟

در مراحل بعد یاد خواهید گرفت که چطور این برنامه ی موفقیت روزانه را تاثیرگذارتر کنید.

12. 2 کاربر از Lady parisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

# خدا پیشاپیش من گام برمی دارد و راهم را هموار و آسان می کند تا من کامیاب باشم.

# خدا مونس جان من است و همیشه بیدار . همانگو‌نه که من به او توکل دارم،او نیز به من اعتقاد کامل دارد و مرا به مراد دلم می رساند.
    Last edited by hamed29; 22-07-2012 at 11:43.

14. 4 کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

# من شکوه آینده را در فراروی خود می بینم و بر این باورم که توانایی اینکه از همه بالاتر روم را دارم.من به خود افتخار می کنم،به آنچه هستم و به آنچه خواهم بود.
    Last edited by hamed29; 22-07-2012 at 11:43.

16. این کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

# من مثبت اندیش هستم!از دل غم ها دلیلی می یابم برای شاد زیستن،نه با انکار بدی ها و سر زسر برف کردن!که اگر غیر ازین باشد...خیال باف خواهم بود نه مثبت اندیش!

# همیشه به قدرت کلمات فکر کنید،چون هر چیزی که می خوانید یا می شنوید در اعمال شما تأثیر می گذارد،پس همیشه مثبت فکر کنید و بالاتر از آن اینکه کر باشید هر وقت کسی خواست به شما بگوید که به آرزویتان نخواهید رسید.همیشه باور داشته باشید:من همراه خدای خودم همه کار می توانم انجام دهم.
    Last edited by hamed29; 22-07-2012 at 11:43. دليل: ادغام

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر جمله ای را که شما بگوئید یا بنویسیدویا بخوانید مفهوم آن جمله خود یک سیگنال به ضمیر ناخوداگاه است لذا شما مرتبا از جملات تاکیدی مثبتی که به گونه ای ویژگی خوب شما را تصور کند استفاده کنید.
    این مفاهیم به ضمیر ناخوداگاه شما می رود ووضعیتی را متناسب با ان مفاهیم در دنیای شما ایجاد می کند ضمن اینکه همان مفاهیم را در نظام باورهای شما میسازد و بدینسان مرتبا باورهای شما عالی وعالیتر میشود.

چنین جملات زیبائی را بنویسید ودر محل کار و زندگی خود نصب کنید ومرتبا انها را بخوانید وان مفاهیم را احساس کنید .

این جملات باید این گونه باشد که به خود ببالید و بگویید که:

در وجود من عظمت وبزرگی نهفته است .

من یک نابغه هستم واز نبوغ خود استفاده می کنم

من اید های بزرگی در سر دارم وانها را به واقعیت تبدیل می کنم

من هرروز سلامت تر وتندرست تر هستم

من همواره در هر کاری موفق وپیروز می شوم

خدای رحمان مرا بسیار دوست دارد ودر همه امور زندگیم مرا کمک می کند

ثروت ومعنویت به سوی من همواره روان ومن هر چه بخواهم خلق می کنم .

سراسر وجودم غرق در انرژی وشادی است .

من سزاوار بهترین هاهستم .

خداوند مرا آزاد افریده ومن محکوم به هیچ سر نوشت از پیش تعیین شده ای نیستم.
    تمام این کلمات وعبارات تاثیر خاص ومثبتی بر روی ضمیرناخود اگاه دارد ومی تواند عین همین واقعیت را در زندگی انسان پدید اورد وباورزیبائی از توانائی ها وزیبائی های شخصیتی ونفسانی را در انسان پدید اورد.

من همواره منتظر اتفاقات خوب در زندگیم هستم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •