تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 10 اولاول ... 45678910 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 91

نام تاپيک: Video Game Awards 2010

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

من هم مخالفت خودم رو با بهترین شوتر شدن CoD اعلام می کنم :دي
    نمی خوام دلیل بیارم که چرا ..
    من با هیلو ریچ به معنای واقعی کلمه عشق کردم یعنی عشق کردما !
    همیشه باید یه مرزی بین فیلم و بازی باشه وگرنه داستان گفتن توی ده ها میان پرده کاری داره ؟ اگه می تونن بیان داستان رو در بطن گیم پلی بدن مثل هیلو ریچ
    در کل از ثانیه به ثانیه ی هیلو ریچ لذت بردم
    الان هم در به در دارم دنبال نسخه ی درست و حسابیش می گردم که برم مالتی بزنم باهاش
    راستی یه چیزی چرا بهترین بازی استراتژی نداره این مراسم ؟ :دي
    تازه خودمو آماده کرده بودم که استارکرفت 2 بهترین بازی سال بشه... عیب نداره ولی مطمئنا سایتای دیگه این جایزه رو به این بازی میدن
    +
    تریلر مس افکت 3 هم دیدم شاهکار بود
    به نظر می رسه یه داستان بسیار حماسی تر از قبل رو خواهیم دید
    یارو اولش میگه دو میلیون کشته در روز اول، 7 میلیون جسد در هفته ی اول
    مثل اینکه یه نژاد جدید اومده و حمله کرده به زمین و آخرش طرف میگه
    اگه شپرد نتونه به زودی کمک بیاره دیگه زمینی برای نجات دادن وجود نخواهد داشت ..
    پسر این بایوویر شاهکاره
    تازه آخر سال 2011 هم عرضه میشه که شانسش برای بهترین بازی سال شدن خیلی زیاد تر میشه
    Last edited by ali_ranger22; 13-12-2010 at 11:23.

2. 9 کاربر از ali_ranger22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

حالا من یه اعترافی کنم....
    بین این همه بازی که راره سال بعد بیاد...
    من نه انتظار کرایسیس رو می کشم نه انچارتد 3 نه پروتوتایپ و غیره...
    فقط می خوام بتمن زودی بیاد و بازی کنیم...حالشم ببریم..
    خیلی به معنای واقعی یک بازی هستش...

الان هم در به در دارم دنبال نسخه ی درست و حسابیش می گردم که برم مالتی بزنم باهاش
    علی جان من یه چند روز بعد عاشورا می خوام سفارش بدم واسم بازی اورجینالشو بیارن...
    البته واسه من با پک کامل به همراه اون فیگور شخصیتهاش هستش...که بازی اورجینال هم داره توش..
    می خوای هماهنگ کنیم واسه تو هم بگم بیارن دیگه راحت بریم تو لیو..؟
    چه گیری دادی تو هم به کریتوس: دی
    کریتوس به قدر کافی اینور اونور جایزه برده فقط واسه احترام گذاشته بودنش تو نامزدا...شکی نیست که پرنس فوق العاده محبوبه ولی اونم نذاشتن دلیل نمیشه که یکی که محبوبه هر سال بیاد تو لیست که...
    اون به من گیر داده.........
    من چه به کریتوس اخه.......

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

در کل همه میدونیم که دارید ریچ رو تو ذهنتون بزرگ تر از اون چیزی که هست جلوه میدید...
    !
    حسین جان به نظر تو چرا نباید این بازی رو تو ذهنمون بزرگتر از bo بکنیم؟؟؟؟

اگر به امتیاز و حرفای منتقداس که reach وضعیت بهتری داره...... .
    اگر به میزان فروش هستش که reach تو کنسول x360 وضعیت بهتری داره...... .

دیگه چه ملاکی موند؟؟؟؟چی رو باید ملاک قرار داد.....؟؟؟(نظرات حسین رو؟؟؟)

+

یکی هم اینکه این که میگی همه میدونیم چند نفرن این؟؟؟دو سه تاشو نام ببر

فن ترین و متعصب ترین افراد کل فرومای داخلی و خارجی بازی reach رو شایسته تر میدونن ..به دلایل زیاد گیم پلی و داستان وگرافیک بهتر و........... .

حالا اگه کسی به نظر شخص خودش bo بهتر بوده که هیچ نظرش محترمه ولی نظر منتقدا و میزان فروش(محبوبیت) بازی یه چیز دیگه رو میگه........ .

+

بین این همه بازی که راره سال بعد بیاد...
    من نه انتظار کرایسیس رو می کشم نه انچارتد 3 نه پروتوتایپ و غیره...
    فقط می خوام بتمن زودی بیاد و بازی کنیم...حالشم ببریم..
    خیلی به معنای واقعی یک بازی هستش...
    سال بعد اینا واسه من مهم هستن :

geow3
    killzone 3
    portal 2
    Mortal Kombat
    یکی هم بازیهای کینکت......

.بقیه اهمیت خاصی واسم ندارن

+

دوستان دیگه این بحث بین دو بازی رو انجام ندین لطفا چون اینجا جاش نیس نمیشه خبرا رو خووند..........یکی هم اینکه کلا دیگه اینجا خبر نذارید چون مراسم تموم شده و خبرا دیگه به مراسم مربوط نمیشه(بذارین تایپک اخبار).........

بسیار ممنون

5. 6 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

منم اولین و آخرین پستم رو توی این تاپیک بدم...D

سیاست های آمریکایی می بینم که کاملا روی این مراسم سایه افکنده بود...آخه COD چی داشت؟!!!

فقط به خاطر داستانی و مش ضد کمونیستی که بازی داشت اومدن این جایزه رو دادن و حاضرم شرط بندی کنم...

MW 1 و 2 حداقل یه چیزایی داشتن ولی این کاملا یک بازی تبلیغاتی بود و بس...

آخرش که دیگه گند زدن...حماسه ای شد واسه خودش...کشتی رو گرفتن و کل US Army ریخت اونجا کلا...

حالا اگه کشوری دیگه همچین محصولی بده مورد سخت ترین انتقادهای اونوری ها قرار میگیره...

دوستان حداقل نزارید بازیچه ی دست رسانه بشید...اجازه ندید که پلیس نامرئی اونور شما رو به چنگ خودش بندازه...

نفوذ این جریانات رو هر جا میشه دید ولی هر کسی نمیتونه بفهمه از جایزه صلح نوبل گرفته تا این مراسم نه چندان مهم در سطحه جهان!

چون دیگه اونا بازی رو سیاسی کردن منم این نظر هربرت مارکوزه (آمریکایی) مارکسیست معروف رو نقل قول میکنم:

«تصوير زني عريان كه موهايش را در معرض تماشاي همگان مي گذارد وقيح نيست وقيح ژنرالي است در لباس نظامي كه مدال هايي را كه در جنگ تجاوز كارانه به دست آورده است به نمايش مي گذارد.»

منظورش جنگ ویتنام بوده و تو این بازی کاملا این وقاحت رو می بینیم.

ببنید مثل اینه که همین دیروز این حرفو زده:

مهمترين آسيبي كه در جامعه صنعتي به انسانيت وارد آمده عبارت‌است از تهي ساختن انسان از هرگونه تفكر عميق و القاي تمامي علوم و شناخت ها از طريق رسانه هاي دروغ پرداز و سلطه‌گر. در اين جامعه، شناخت نيز همانند غذاهاي Fast Food به انسان عرضه مي شود. رسانه ها با تحريف و بازنمايي وقايع، به جاي شناخت و اطلاعات، تحليل هايي را مطابق ميل اربابان قدرت به صورت ساندويچي و سريع به انسان عرضه داشته و هر روز اين انسان را به سوي سطحي نگري و سطحي انديشي بيشتر سوق مي‌دهند.

7. این کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

علی جان من یه چند روز بعد عاشورا می خوام سفارش بدم واسم بازی اورجینالشو بیارن...
    البته واسه من با پک کامل به همراه اون فیگور شخصیتهاش هستش...که بازی اورجینال هم داره توش..
    می خوای هماهنگ کنیم واسه تو هم بگم بیارن دیگه راحت بریم تو لیو..؟
    نه منظورم اوریج نبود باو :دي پول نداریم :دي
    همین بلک اپس رو با کپیش دارم لایو می زنم
    این نسخه ای از ریچ که دارم تو بخش CRC هاش مشکل داره وقتی با abgx چک می کنم ولی بقیه ی بخشاش همش ردیفه ولی می ترسم لایو برم باهاش

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

شبیه 20:30 بود پستت: دی

سیاست های آمریکایی می بینم که کاملا روی این مراسم سایه افکنده بود...آخه COD چی داشت؟!!!
    امریکا اگه میتونست تو چیزی دس ببره، میزبانیه المپیک و جام جهانیو در عین شایستگی از دست نمیداد...بیچاره زیادی به دموکراسی اعتقاد داره: دی

نفوذ این جریانات رو هر جا میشه دید ولی هر کسی نمیتونه بفهمه از جایزه صلح نوبل گرفته تا این مراسم نه چندان مهم در سطحه جهان!
    منظورت حتما همون روشن فکره بیچاره ایه که چین انداختتش تو زندا نایرانم به خاطر لوس کردن خودش جلو چین نوبلو تحریم کرد؟: دی
    کلا همه جایزه ها یه ایرادی دارن؟: دی نوبل که سیاسیه...اسکار که یه جایزه پوچ و تهیه با یه فرش قرمز که یه عده زن برهنه میان روش، جام جهانیم که نتیجش از قبل مشخصه، vga هم که... کلا فقط ما ایرانیا خوبیم و جای حق نشستیم: دی
    بابت پستت ممنون

geow3
    killzone 3
    portal 2
    Mortal Kombat
    یکی هم بازیهای کینکت......
    به لیستتون resistance 3 هم اضافه کنید از تریلرش پیداس بازی حقیه...پاشیده شدن بیگانه ها جالب درومده!

دیگه چه ملاکی موند؟؟؟؟چی رو باید ملاک قرار داد.....؟؟؟(نظرات حسین رو؟؟؟)
    یکی هم اینکه این که میگی همه میدونیم چند نفرن این؟؟؟دو سه تاشو نام ببر
    هه هه هه 12تا اسمایل دیگه هم میذاشتی...
    مگه داری با داش کوچیکت بحث میکنی؟
    درست بلد نیستی بحث کنی بحث نکن و احترام خودتم نگه دار!

دوستان دیگه این بحث بین دو بازی رو انجام ندین لطفا چون اینجا جاش نیس نمیشه خبرا رو خووند..........یکی هم اینکه کلا دیگه اینجا خبر نذارید چون مراسم تموم شده و خبرا دیگه به مراسم مربوط نمیشه(بذارین تایپک اخبار).........
    هر وقت همکار شدی اون موقع تذکر بده...بعدم اون خبر نیست و تریلره دقیقا هم راجع به مراسمه... این بحثیم که داریم میکنیم اسمش روشه بحث، هیچیم شیرین تر از بحث گیم نیست: دی...انجمن که فقط واسه اطلاع رسانی و قربون صدقه همیدیگه رفتن نیستش که. میایم اینجا که یه چی بگیم دوتا بشنویم...

[صامت]

خدارو صد هزار مرتبه شکر میکنم که همه هیلو باز شدن: دی

10. این کاربر از Sam Fisher 11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

1-شبیه 20:30 بود پستت: دی

2-امریکا اگه میتونست تو چیزی دس ببره، میزبانیه المپیک و جام جهانیو در عین شایستگی از دست نمیداد...بیچاره زیادی به دموکراسی اعتقاد داره: دی

3-منظورت حتما همون روشن فکره بیچاره ایه که چین انداختتش تو زندا نایرانم به خاطر لوس کردن خودش جلو چین نوبلو تحریم کرد؟: دی
    4-کلا همه جایزه ها یه ایرادی دارن؟: دی نوبل که سیاسیه...اسکار که یه جایزه پوچ و تهیه با یه فرش قرمز که یه عده زن برهنه میان روش، جام جهانیم که نتیجش از قبل مشخصه، vga هم که... کلا فقط ما ایرانیا خوبیم و جای حق نشستیم: دی
    بابت پستت ممنون
    1- پستت شبیه VOA بود...

2- همینه که میگم واسه هر کسی قابل فهم نیست ، چرا مثال مع الفارغ میزنی...یه چیز بگو تو مخ هر کسی بگنجه میزبانی المپیک و جام جهانی بحثش جداست.

3- من اصلا منظورم اون نبود ولی همون هم که گفتی به دلایل سیاسی اتخاب شد...

4- جوایزی که خودشون اختراع کردن و هیئت داوری هم زیر نظر خودشون هست باید مشکل داشته باشه دیگه...

کسی هم بحث ایرانی بودن نکرد و من هم نگفتم حق با منه فقط یه پست دادم که نظرم رو گفته باشم.

COD یک بازی کاملا سیاسی بود و اتخابش هم یک کار کاملا سیاسی...

مگه غیر از این بود ؟ ! ! !

محتوای مخفی: صلح!!! 
    صلحه نوبل به مناخیم بگین اسرایلی داده میشه رییس یک سازمان تروریسیتی...به انور سادات داده میشه دیکتاتور مصری...و اوباما هم که...
    Last edited by Turok-71; 13-12-2010 at 17:41.

12. این کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

هه هه هه 12تا اسمایل دیگه هم میذاشتی...
    مگه داری با داش کوچیکت بحث میکنی؟
    درست بلد نیستی بحث کنی بحث نکن و احترام خودتم نگه دار!

هر وقت همکار شدی اون موقع تذکر بده...بعدم اون خبر نیست و تریلره دقیقا هم راجع به مراسمه... این بحثیم که داریم میکنیم اسمش روشه بحث، هیچیم شیرین تر از بحث گیم نیست: دی...انجمن که فقط واسه اطلاع رسانی و قربون صدقه همیدیگه رفتن نیستش که. میایم اینجا که یه چی بگیم دوتا بشنویم...

[صامت]

خدارو صد هزار مرتبه شکر میکنم که همه هیلو باز شدن: دی
    این پستو میدم و خلاص...تمام........... .

چرا یهو این طوری شدی حسین؟؟مگه من حرف بدی تو جملم بود؟؟ تو گفتی "همه میدونیم که reach رو واسه خودتون برگ کردین" .منم گفتم بنا به این دلایل باید بزرگ بشه و معیار هم اگه معیار نظر شخصی باشه(حالا حسین یا مراد یا ایکس و......)برای خودش محترمه(آخر پست هم ذکر کردم که نظرت محترمه) اون همه رو هم به این علت پرسیدم چون دیدم بعد پست تو همه پشت سر هم از بازی بدگ فتن خواستم بدونم منظورت با کیه؟؟؟مگه کی غیز تو از بازی طرفداری کرده؟؟؟

+

در مورد پست گذاشتن هم خبر تایید mass effect واسه پلتفرم ها یا خبری که مسم جان واسه DLC بازی nfs گذاشتن بعد از مراسم بود و به مراسم ربطی نداشت..من خواهش کردم که ادامه اخبارو ببرن تو تاپیک اخبار بازیها بذارن خواهشو دیگران هم میتونن ولی همکار یا مدیر خودش این کارو انجام میده..... . یه پیشنهاد رو همه میتونه انجام بده.........(اگر اینجا رو از پست ال پیگیری کنی می بینی که فقط توسط همین کاربرای عادی اداره شده و با کمک اینا بهه اینجا رسیده) اگر مشکلی با من پیدا نکردم دلیل نمیشه به همه چیز گیر بدی + آره من تازه هیلو باز شدم .......اصلا کلا تازه هستش که گیمر شدم........شما ما رو ببخش..... .

+

نمیدونم چی تو پست من شما رو بر آشفته کرد..... .(دیگران خودشون قضاوت کنن) کلا ادم اهل دعوا و جدل و اینا هم نیستم .احترام تو هم واجبه........... .یه بازی حالا چه بهتر از نظر تو و یا چه بدتر ارزش خراب کردن دوستی ها رو نداره........ اصلا برخوررد جالبی نکردی ................. . . .
    ما برفتیم...... .
    .
    .
    Last edited by halflife g; 13-12-2010 at 20:19.

14. این کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

آره من تازه هیلو باز شدم
    اونو با تو نبودم با همونی بودم که خودش میدونه: دی

اوکی باشه بیخیال منم زود دور برداشتم...بوس بوس

1- پستت شبیه VOA بود...
    خدارو شکر باز صد شرف داره به 20:30 : دی

4- جوایزی که خودشون اختراع کردن و هیئت داوری هم زیر نظر خودشون هست باید مشکل داشته باشه دیگه...
    آفرین داری میگی خودشون مراسمو برپا کردن دیگه شما چرا جوش میزنی؟: دی
    بعدم هر موقع یه بازی از ایران، چین یا روسیه تو نامزدا بود بعد حقشو خوردن شما بیا شعار مرگ بر امپریالیسم بده: دی

16. این کاربر از Sam Fisher 11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

1-خدارو شکر باز صد شرف داره به 20:30 : دی

2 - آفرین داری میگی خودشون مراسمو برپا کردن دیگه شما چرا جوش میزنی؟: دی
    بعدم هر موقع یه بازی از ایران، چین یا روسیه تو نامزدا بود بعد حقشو خوردن شما بیا شعار مرگ بر امپریالیسم بده: دی
    1 - مشکل از همین جا آب میخوره...

2 - من نمی دونم چرا با کلمات بازی میکنی؟!!(اندر فواید ماهواره داشتن!)
    صنعتی که انحصاری باشه تو دست چند کشور خب بقیه کشورا هم حرفی واسه گفتن ندارن...
    کلا هم اینوری ها هم اونوری ها ایده ی توطئه مخشون رو محدود کرده!! تفکرات فست فودی اجازه نمیده عمیق مسایل رو بررسی کنن...

از بحثی که داشتیم خوشحال شدم...

پایان!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •