تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 10 اولاول ... 2345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 91

نام تاپيک: Video Game Awards 2010

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

عجب مراسمی بود !!!

Prototype 2
    Mass Effect 3
    Forza Motorsport 4
    Elder Scrolls V: Skyrim

دیگه از این بهتر نمیشد ...
    فقط اگه گفتید جای کدوم بازی خالی بود ؟
    Resident Evil 6

+

پست اول تاپیک ویرایش شد .

2. 2 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه aramesh_61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    نقطه‌ی کوچک آبی رنگ

پيش فرض

Mass Effect 3
    SD:
    کد:
    http://trailers-ak.gametrailers.com/gt_vault/14247/t_elderscrolls5skyrim_svga10_ndxe_debut_55kx.wmv
    آقا لینک این که واسه mass effect 3 نیست، میشه اصلاحش کنید؟ ممنون

حـــــرفـه ای resident_evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    ReaCh

پيش فرض

نوید من واقعا تو اینش موندم همه انتخابا درست بود به غیر از جایزه هایی که به این بای دادن........
    از لحاظ امتیاز و از لحاظ فنی که از halo reach عقبتره از لحاظ فروش در کنسول x360(که نشون دهنده محبوبیت هستش) هم از halo reach عقبتره........ .

یعنی چی خداییش؟؟
    جالبه افراد مختلف از هر قشر و فرقه و مذهب و فن هر کنسولی که بودن این انتخاب رو مورد تمسخر قرار دادن !
    دلیلش هم فقط یه چیز بوده که خواستن این وسط این بازی بدون جایزه نمونه و بهترین شوتر و بهترین آنلاین رو تقسیم کرد بین این 2 تا بازی . کلا هیچ دلیل منطقی وجود نداره برای این انتخاب . دیگه نتونستن بهترین Multiplayer رو بدن به COD چون عمرا نمیتونه تو اون زمینه حریفه Reach بشه . همون که گفتم فقط خواستن بدون جایزه نمونه

5. 3 کاربر از resident_evil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال neon_91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

اگه بیان cod7 رو به عنوان بدترین بازی قرن انتخاب کنند شماها راحت میشین.بابا خوبه یه جایزه برده اگه بهترین بازی سال میشد احتمالا استودیوشونو رو سرشون خراب می کردین.بهترین بازی سال هم که مال راک استار شد دوباره واقعا نشون میده غولیه واسه خودش این راک استار red dead سبک جی تی آی است؟آخه شنیدم open world است.بهرحال امیدوارم این بازی برای pc هم بیاد اونطوری که ما راک استارو میشماسیم.

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

قبول کنید هیلو ریچ حدش همون مولتی پلیر سال بود. مولتیش به شدت فانه و هیجان انگیز(co-op میزنم لایوشو بازی نکردم). COD چی نداشت؟ داستان عالی، گرافیک پر زرق و برق، گیم پلی متنوع و روون، موزیک های هیجان انگیز... حالا 4تا باگم داشت...عوضش هیلو ریچ با وجود بی نقص و بی باگ بودنش اما شکوه Black OPS رو نداشت.
    به شخصه با هیلو 3 به شدت فاز گرفتم ولی هیلو ریچ اونطور که 3 منو مجذوب خودش کرد، جذبم نکرد. دلیلشم به نظرم شخصیت های بی بخارش بود. اما CoD شخصیت های به شدت جذاب داشت...اگر دقت کنید هر یوزری تو هر فرومی طرفدار یکیشون شده این نشون میده چقدر شخصیت پردازی این بازی قوی بوده.
    کلا جایزه ها به حق بودن...
    مثلا همین فیفای خودمون به نظرم به خاطر مصدومیت های مسخرش تو کریر مد بهترین بازی سال نشد...واقعا اغراق شده بود چه معنی میده یه بازیکن ر ب ر مصدوم شه. یا حتی خستگی... بازیکنای بزرگ یه فصل رو فیکس تو همه بازیا بازی میکنن اونوقت تو فیفا بازیکن به نیم فصل نرسیده جوش میاره!
    این VGA رو من قبول دارم همیشه جایزه هاش سر اصول داده میشن

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

چرا woods تو بازی بودش . شخصیت باحالی بود خدایی . مثلا جونشو واسه میسون به خطر میندازه
    میدونم تو بازی بود ولی چند دقیقه؟؟اصلا شما باهاش بازی کردی؟؟

اصلا بینی و بین الله کریتوس شخصیت جذابتری داره یا woods???(دیگه سوالی هستش که جوابش معلومه....)

اگه بیان cod7 رو به عنوان بدترین بازی قرن انتخاب کنند شماها راحت میشین.بابا خوبه یه جایزه برده اگه بهترین بازی سال میشد احتمالا استودیوشونو رو سرشون خراب می کردین.
    مساله این حرفا نیس مساله اینه که هر کس به هر چیزی که لایقش هست برسه......همونطور که می بینی ما نمی گیم چرا halo reach بهترین بازی سال نشد یا چرا استویدیوش بهترین استودیو نشد چون شایستگیشو نداشت ولی بهترین شوتر بودن حق این بازی هستش(امتیازها و محبوبیت بازی هم اینو میگه)

اگه همه سایتای ایرانی و خارجی رو بگردی 90 درصد از اینکه cod شده بهترین شوتر تعجب می کنن...... .

خوب ما قبولش نداریم.....
    علت اینکه با شخصیتهای reach همذات پنداری نشده وجود غولی به اسم مستر چیف هستش(که سری cod فاقد شخصیت ثابتی هست)....ولی با این حال اعضای تیم noble هم عالی بودن...... .
    از لحاظ گیم پلی که دیگه همه سایتای دنیا نوشتن که گیم پلی ریچ چیزای جدید بیشتری داشت حسین..... .
    گرافیک به نظرم هر دوشوم خوب بود...... .

میمونه داستان که مال reach غم انگیز و حماسی بود و مال cod یه داستان آرنولدی مانند که آمریکا دنیا رو نجات میده و همه خوشحال میشن واین حرفا...(چه نکته جدیدی نسبت به داستانهای قبل داشت؟؟؟؟)

بهرحال انتخابی بوده که شده ...................نمایشگاه بعدی میره واسه e3 که خرداد ماه....(ببین چند ماه واسه فهمیدن جزییات forza4 یا بقیه بازیها صبر کنیم.......حالا خوبه بتای گیرز رو میدن بازی کنیم عطشمون رفع بشه)
    .
    .
    Last edited by halflife g; 12-12-2010 at 18:40.

9. 3 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای hosseincode2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

خب منم بارش هاي مغزيم رو در مورد اين مراسم ميگم!
    با اينكه تريلر Mass Effect 3 رو نديدم ولي حس ميكنم بهترين نمايش بود! حالا اين حسه از كجا اومده وللش هرچند ديدن لندن ساخته ي Bioware خيلي هيجان انگيزه ولي اميدوارم زياد از فضا دور نشه بازي . و اينكه Wrex هم حالش خوب باشه كماكان !
    در مورد جوايز هم بازم Mass Effect 2 و Bioware گل كاشتن، Mass Effect 2 اوايل سال اومد و به نظر من تاثير داشت تو انتخاب RDR به جاي Mass Effect 2 . هرچند RDR هم لياقت اين عنوان رو كاملا داره ...
    اون عنوان زامبي دار هم كه اون همه سروصدا شد انگار Prototype 2 در اومدش . راديكال تصميم جالبي گرفته، نقش اول نسخه ي 1 شده دشمن اول نسخه ي 2 .
    تاريخ انتشار عناوين سوني ( رسيستانس 3 و آنچارتد 3 ) هم مشخص شدن، انگار سازنده ها به بازي با تاريخ ها هم علاقه دارن، آنچارتد كه 1 11 11 مياد، Elder Scrolls V: Skyrim هم 11 11 11 !
    ای خدااااااااااااااااا امسال هم ما پی سی بازای بدبخت
    نتونستیم بهترین بازیه سال رو بازی کنیم
    شما كه خودتون رو بدبخت فرض ميكنيد چرا يه جماعتي رو هم لفظاً با خودتون همراه ميكنيد؟

11. 6 کاربر از hosseincode2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

به نظر من Red Dead Redemption بهترین بازی سال میشه ...
    Video Game Awards 2010

Game of the Year:

Winner: Red Dead Redemption

پیش بینی رو حال میکنید ؟؟؟!!!
    Last edited by vegas; 12-12-2010 at 19:10.

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

قبول کنید هیلو ریچ حدش همون مولتی پلیر سال بود. مولتیش به شدت فانه و هیجان انگیز(co-op میزنم لایوشو بازی نکردم). COD چی نداشت؟ داستان عالی، گرافیک پر زرق و برق، گیم پلی متنوع و روون، موزیک های هیجان انگیز... حالا 4تا باگم داشت...عوضش هیلو ریچ با وجود بی نقص و بی باگ بودنش اما شکوه Black OPS رو نداشت.
    به شخصه با هیلو 3 به شدت فاز گرفتم ولی هیلو ریچ اونطور که 3 منو مجذوب خودش کرد، جذبم نکرد. دلیلشم به نظرم شخصیت های بی بخارش بود. اما CoD شخصیت های به شدت جذاب داشت...اگر دقت کنید هر یوزری تو هر فرومی طرفدار یکیشون شده این نشون میده چقدر شخصیت پردازی این بازی قوی بوده.
    کلا جایزه ها به حق بودن...
    مثلا همین فیفای خودمون به نظرم به خاطر مصدومیت های مسخرش تو کریر مد بهترین بازی سال نشد...واقعا اغراق شده بود چه معنی میده یه بازیکن ر ب ر مصدوم شه. یا حتی خستگی... بازیکنای بزرگ یه فصل رو فیکس تو همه بازیا بازی میکنن اونوقت تو فیفا بازیکن به نیم فصل نرسیده جوش میاره!
    حسین جان من حاضرم 100 تا دلیل بیارم که این بازی بهترین بازیه شوتر یا حتی نامزد بهترین بازیه سال هم نشه...
    واقعا جز پیشرفتی که تویه صدا گزاری و داستان داشت ( که البته از نظره من داستانه MW قشنگ تر و حماسی تر بود تا اینکه در مورده رئیس جمهور مرده ی آمریکا داستان بسازن! و اینور داستان WaW رو کشش بدن ) هیچی دیگه این بازی به معنایه واقعی نداشت!
    میگی گرافیک؟ والا ما که تقییری بین نسخه ی قبل و این ندیدیم ( جز تغییرات چهره )
    میگی گیم پلی؟ که واقعا این یکی که غیر ممکنه ! حتی به نظره من نسبت به MW2 پسرفت داشت!!!
    میگی هیجان؟ هیجانه این بازی همه کس پسند نبود و نبود! مثلا من اصلا هیجانشو نپسندیدم ( نسبت به نسخه هایه MW و اصلا همون WAW زمانی که آخره بازی میخوایم برلین رو بگیریم خیلی هیجانش از این بازی بیشتر بود که بیایم 4 تا ویتنامیه Noob بکشیم! ) یا مثلا لحظات حساس و نیم میلیمتری مثله MW2 نداشت.( مثله اون مرحله آخره MW2 و یک عالمه از مرحه هایه دیگش... )
    از نظره من که این بازی و کلا این سری دیگه واقعا داره شورشو در میاره و هر نسخه ، نسخه ای تکراری از ورژن هایه قبله که کمی بهش پرو بال دادند وگرنه این فرانچیز دیگه از MW مرده شد رفت...
    همچنین بازی 50 تا مشکل داشتش که نادیده میگیرم...
    تازه مرحله ی به یاد ماندنی که اصلا توش وجود نداشت نسبت به نسخه هایه قبل برایه مثال تو اگه تونستی یک مرحله مثله اینایی که پایین میگم بیاری من همین جا رسما میگم این بازی بهترین شوتر ساله :
    COD 2 : مرحله ی سواحل نرماندی از به یاد ماندنی ترین مراحلی بود که تویه کله بازی هایه شوتر انجام دادم.
    MW: مرحله ی Snipe ای که تو چرنوبیل بود اگه اشتباه نکنم داشتیم که اصلا متحول کرد سبک شوتر رو از نظره من.
    WAW : تقلید مرحله ی Snipe نسخه ی MW در فضایه Stalingrad که خیلی قشنگ بود منو یاده فیلم هایه Sniper ای مینداخت - مرحله ی آخر بازی زمانی که Reznov روبه رویه برلین داد میزنه Charge و صدایه یارایه خودی بلند میشه و همه میریزن یک دفعه آلمانی ها به تیر میبندند روس ها رو ( که البته آخرش هم اون قسمت پرچم تویه کاخ برلین هم خیلی حماسی بود اما هیچ صحنه ای تویه بازی هایه ویدئویی یک همچین صحنه ی حماسی رو نشون نداده بود )
    MW2 : این نسخه که به خاظر همین صحنه هایه استرسی و نیم میلیمتری ( به قول خودم ) معروف شد مثلا مرحله ی دوم که تویه برف بود واقعا زیبا بود یا مرحله آخر که سوار قایق میشدیم یا مرحله ی برزیل.
    فقط یک مرحله ی زندان بازی خوب بود که اونم اصلا حسی به آدم القا نمیکرد از بس که سری پیشرفت!!!
    در آخرم ببخشید که از موضوعه تاپیک کمی خارج شدم ولی خودمو خالی کردم از نظره من ضعیف ترین نسخه در صحنه هایه به یاد ماندنی و پیشرفت گرافیکی و گیم پلی و نوآوری و ... بود.
    و بهترین نسخه در مورده صدا گزاری. یک چیزی هم در مورده داستان بگم در واقع این سبک داستان سرایی کاملا از نسخه هایه حماسیه COD جدا بود و به سیاست خیلی نزدیک شده بود که از نظره من نمیتونه بهترین نسخه در مورده داستان سرایی باشه ( خیلی از دوستام وقتی بازی کردن یاده Singularity میوفتن ، در واقع هم همینطوره داستان فضاش کمی ترسناک و خیلی سیاسی و به نسبتی تخیلی شده بود که دور از ذهنیات ما در مورده سریه COD هست به خاطره همینم فکر میکنین خیلی داستان شاخی داره ، داستان بازی خوب هست اما نه برایه نسخه ی COD بلکه برایه یک فرانچیز دیگه )
    Last edited by 779; 12-12-2010 at 20:25.

14. 7 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

موافقم Black Ops اصلا ارزش بهترین شوتر رو نداشت یه بازی بدون هیجان و تکراری ...
    احتمالا اکتیوژن بهشون پول داده ....
    این بازی هیچ نواوری خاصی نداشت ...
    WAW خیلی بهتر از این بازی بود ....

16. 2 کاربر از vegas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •