تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 60

نام تاپيک: نصب d-link 2640u

آخر فروم باز starn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

عکسا باز نشد دوست من!
    بفرما دوست عزیز عکس ها رو یه جایدیگه براتون آپ کردم
    ممنون می شم راهنمایی کنید این وایرلس اعصابمو خورد کرده نمیدونم جه مرگشه

بعد از کلیک بر روی manage wireless network صفحه ای که باز می شه برام متاسفانه هیچ چیزی داخلش نیست !!!
    خودتون ببینید عکس زیر)

---------
    اینم یه عکس از قسمت Diagnostics که بعضی از گدینه ها رو Fail زده نمی دونم چرا!!!!

2. این کاربر از starn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما دکمه ی Add بزن به صورت دستی شبکه وایرلستو به سیستم بشناسون!!

کلیه گزینه هاش همونه که موقع تنظیم وایرلس توی تنظیمات مودم انجام دادی!! یعنی اسم SSID ، نوع رمز گذاری پسورد و ...

اینکارو که کردی اوکی کن سیستمو ریست کن بیار بالا ببین وایرلست وصل شده یا نه

آخر فروم باز starn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

توی لپتاپ به کنترل پنل برید سپس به قسمت Network and internet و سپس به بخش network and sharing center برید. حالا از قسمت سمت راست ، گزینه ی manage wireless network کلیک کنید. پنجره ای براتون باز میشه که عنوان اسم شکبه ی وایرلسی که توی تنظیمات مودم تعیین کردید نوشته! روش دوبار کلیک کنید تا پراپرتیزش باز بشه! حالا به تب security برید و حالت کدگذاری شو همونی کنید که توی تنظیمات مودم وارد کردید!! یعنی هر حالتی که برای وایرلس در تنظیمات مودم انتخاب کردید اینجا هم عین همونو انتخاب کنید و رمز عبوری هم که تعین کردید وارد کنید! سپس اوکی کنید و لپتاپو یکبار ری استارت کنید!
    طبیعتا باید براحتی به اینترنت وصل بشد
    الان نگاه کردم اسمی که انتخا ب کرده بودم اومده بود روش کلیک کردم نگاه کردم تنظیمات روی همونی که توی تنظیمات مودم گداشتم ولی بازی کانکت میشه ولی هیچ سایتیدرو باز نمی کنه!!!
    وقتی به وایرلس کانکت میشم روی عکس یه علامت تعجب زرد رنگ می اد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام
    من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم، کلی هم تو اینترنت گشتم خیلیها همین سوال رو داشتن.
    بلا خره راه حل رو خودم بیدا کردم؛
    راه حل ساده ای داره، وصل بودن به مودم (با وایرلس)کافی نیست و برای اتصال به اینترت باید کانکشن جدیدی از نوع broadband conectionبسازید وبعد از اون به اینترنت وصل بشید انگار که با کابل به مودم وصل هستید
    (این تایبیک رو هم بعد از بیدا کردن راه حل، با لب تاب فرستادم)

داره خودمونی میشه mansour05's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوست من
    من میخواستم روش کانفیگ مودم TP-LINK W8901G رو به من آموزش بدید اگه امکان داره؟؟؟
    ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

آقا این مشکل مودم 2640u dlink چیه ؟
    تنظیمات وایرلس اصلا جور در نمی یاد. هرچی تنطیم کردم دیتا نمیشه گرفت.گوشی من مودم رو میشناسه . کانکت هم میشه ولی صفحه باز نمیکنه!!!!
    به نظر خیلی ها هم این مشکل رو دارن.
    کسی راه حل رو میدونه؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آقا این مشکل مودم 2640u dlink چیه ؟
    تنظیمات وایرلس اصلا جور در نمی یاد. هرچی تنطیم کردم دیتا نمیشه گرفت.گوشی من مودم رو میشناسه . کانکت هم میشه ولی صفحه باز نمیکنه!!!!
    به نظر خیلی ها هم این مشکل رو دارن.
    کسی راه حل رو میدونه؟؟؟
    یک عکس از قسمت security وایرلس مودمتون بگذارید تا بشه نظر داد. ضمنا pppoe کانفیگ کردید یا نه؟
    Last edited by navids; 17-02-2011 at 23:39.

پروفشنال elvin_1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran_takhttavos

پيش فرض

دوستان جهت اطلاع بگم بعضی از مودم های دی لینک تقلبی هستن من 2730 داشتم با وایرلس وصل میشدم اما یک صفحه باز میکر دیگه نمیکرد.یا مثل این دوستمون کانفینگ میکرد نمیشد در حالت PPPOE یا بعضا می شد چراغ اینترنت سبز میشد اما بعدا دوباره قرمز می شد با سی دی خودشم کانفینگ کردم اینطوری مثل اون دوستمون که عکس گذاشتن میشد .فروختمش به خود صاحب ای اس پی اون رو هن کلافه کرده

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان جهت اطلاع بگم بعضی از مودم های دی لینک تقلبی هستن من 2730 داشتم با وایرلس وصل میشدم اما یک صفحه باز میکر دیگه نمیکرد.یا مثل این دوستمون کانفینگ میکرد نمیشد در حالت PPPOE یا بعضا می شد چراغ اینترنت سبز میشد اما بعدا دوباره قرمز می شد با سی دی خودشم کانفینگ کردم اینطوری مثل اون دوستمون که عکس گذاشتن میشد .فروختمش به خود صاحب ای اس پی اون رو هن کلافه کرده
    2640U بسیار برد کمی داره .این مودم رو من با مدل قدیمی تر امتحان کردم (2640t) و اصلا قابل مقایسه نبود. 2640u از یک دیوار 30 سانتی متری به فاصله 10 متری نمیتونه سیگنال رو عبور بده .با قیمت همین مودم یه تی پی لینک 40 تومنی که برند متوسطی هم هست کارایی بهتری داره. گفته شده دی لینک از استاندارد 802.11b به جای 802.11g در این مودم استفاده کرده. نسخه های مودم های دیلینک که توی خاور میانه عرضه میشه اونها رو با پسوند u نامگذاری کرده و از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. dlink عرضه مدل ها د در تمام دنیا رو با یکی دو پسوند انجام میده و فقط عرضه در خاور میانه با u انجام میشه.
    دوستان برای internet connectivity حتما مودم رو روی pppoe بگذارن. برای اونهایی که صفحه براشون باز نمیشده.
    Last edited by becareful; 24-02-2011 at 21:12.

11. 3 کاربر از becareful بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

داشتم از تنظیمات مودم d-link عکس میگرفتم تا بزارم اینجا.ولی نمی دونم چرا همینجوری درست شد وایرلسش!!!
    آقا از من توصیه به هرکی می خواد مودم وایرلس بگیره:
    فقط tplink
    قیمت پایینتر - تنظیمات راحتتر- بدون مشکل

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •