تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 52

نام تاپيک: Final Battle

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Wait wut

پيش فرض

شما چرا ناراحت میشید حالا .

هومان جان فکر کرد این مد هستش نه یه بازی مستقل .

به هر حال شما از translator استفاده کردید ؟

حـــــرفـه ای CATALONIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Eclipse

پيش فرض

سلام .
      من اول از همه از شما و تيمتون تشكر ميكنم ... 
     اسم بازي رو بگيد تا عنوان تاپيك عوض شه ...
    ا پست اول تاپيك رو خواهشا تكميل كنيد ..
    ا اين كار ها چيه ؟ شما اگه بخواين اينقدر زود جوش بيارين نميتونين هيچ جا رو بگيريد .. بايد با صبر و حوصله كار ها رو پيش ببريد 
    ممنون و متشكر ! 
    Last edited by CATALONIA; 17-12-2010 at 19:44.

3. 3 کاربر از CATALONIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ufo-alien's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران -پیروزی

پيش فرض

سلام .
      من اول از همه از شما و تيمتون تشكر ميكنم ... 
     اسم بازي رو بگيد تا عنوان تاپيك عوض شه ...
    ا پست اول تاپيك رو خواهشا تكميل كنيد ..
    ا اين كار ها چيه ؟ شما اگه بخواين اينقدر زود جوش بيارين نميتونين هيچ جا رو بگيريد .. بايد با صبر و حوصله كار ها رو پيش ببريد 
    ممنون و متشكر ! 
    سلام
    متشکرم موضوع اصلا صحبت جو ش آوردن نیست
    ایشان بدون هماهنگی این کار رو کردند (جابجایی و *عوض کردن نام تایپیک!!!) شما هم بودید نا راحت می شدید کسی که در این مکان های عمومی تایپیکی را طبق قوانین ایجاد می کند انتظار دارد حداقل به صاحب تایپیک و خوانندگان احترام گذاشته بشه...
    از همه دو ستان سپاسگزارم

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

به دلیل بی ا حترامی مدیر ان سایت این خبر ها را در این تالار ادامه نخواهم داد و تمام پستها را حذف کردم واقعا بر ای یک عده متاسفم نمی دونم ازاین کار ها چه هدفی دارند !!!!!
    من از حمایت معنا دار مدیر ان این تالار واقعا متاسفم ما ایر انی ها هر چی سر مون می آد از دست همو طنان مونه ....
    حالا اگر یک بازی مزخرف خارجی بی اصل و نصب رو در این تالار معرفی می کردند کک هیچ کس رو نمی گزه و به به و چه چه همه بالا می رفت !!!
    هیچ کس نه بر ای قیمتش نه بر ای گرافیکش نه بر ای موتورش عیب و ایر اد نمی زاشت ....
    دوست گرامی! واقعا ناراحت کنندست که اینکه تغییر عنوان تاپیک رو بی احترامی بزرگی برای خودتون تلقی میکنین و اینطور از کوره در میرین. با این نوع گفتارتون در عجبم در امر بازیسازی چطوری کارتون رو پیش میبرین و فکر هم نمی کنین که بهتره این صحبت رو با ارامش و از طریق پیغام (چه خصوصی چه عمومی) مطرح کنین. البته بماند در پروفایل هم با آرامش صحبت نکردین و این کار رو تواما بی اطلاعی و قرض ورزی از طرف من دونستین با اینکه یا باید بی اطلاعی باشه یا هم قرض ورزی! نکته ناراحت کننده تر هم اینه که میزنین پست هاتون رو پاکسازی میکنین... این رفتار به هیچ وجه حرفه ایی نیست و کار یه آدم عاقل و بالغ نیست... 34 سال هم سن دارین, دیگه بدتر! (اگه سن تون واقعا همین باشه)

من فقط با توجه به صفحه معرفی ماد مربوطه و دیده های خودم, نام تاپیک رو اصلاح کردم... در مورد جابجایی تاپیک هم باید بگم که چون هنوز منتشر نشده و در حل ساخته بنابراین جاش در صفحه اصلی نیست. تازه وضع این تایپک طوریه که میتونه در انجمن ویرایش بازی قرار بگیره. پس در این موارد هیچ اشکالی متوجه مدیریت نیست.

در مورد قسمت دوم حرفتون... اینکه شعور کاربران انجمن رو اینقدر داغون بدونید که فرق بازی خارجی خوب از خارجی بد رو ندونند و هر چی دستشون میاد رو به به چه چه میکنند, توهین به این کاربر ها می بینم و بس...

6. 3 کاربر از havas_1980 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ufo-alien's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران -پیروزی

پيش فرض

دوست گرامی! واقعا ناراحت کنندست که اینکه تغییر عنوان تاپیک رو بی احترامی بزرگی برای خودتون تلقی میکنین و اینطور از کوره در میرین. با این نوع گفتارتون در عجبم در امر بازیسازی چطوری کارتون رو پیش میبرین و فکر هم نمی کنین که بهتره این صحبت رو با ارامش و از طریق پیغام (چه خصوصی چه عمومی) مطرح کنین. البته بماند در پروفایل هم با آرامش صحبت نکردین و این کار رو تواما بی اطلاعی و قرض ورزی از طرف من دونستین با اینکه یا باید بی اطلاعی باشه یا هم قرض ورزی! نکته ناراحت کننده تر هم اینه که میزنین پست هاتون رو پاکسازی میکنین... این رفتار به هیچ وجه حرفه ایی نیست و کار یه آدم عاقل و بالغ نیست... 34 سال هم سن دارین, دیگه بدتر! (اگه سن تون واقعا همین باشه)

من فقط با توجه به صفحه معرفی ماد مربوطه و دیده های خودم, نام تاپیک رو اصلاح کردم... در مورد جابجایی تاپیک هم باید بگم که چون هنوز منتشر نشده و در حل ساخته بنابراین جاش در صفحه اصلی نیست. تازه وضع این تایپک طوریه که میتونه در انجمن ویرایش بازی قرار بگیره. پس در این موارد هیچ اشکالی متوجه مدیریت نیست.

در مورد قسمت دوم حرفتون... اینکه شعور کاربران انجمن رو اینقدر داغون بدونید که فرق بازی خارجی خوب از خارجی بد رو ندونند و هر چی دستشون میاد رو به به چه چه میکنند, توهین به این کاربر ها می بینم و بس...
    شما به عنوان مدیر مسلما حق جابجایی دارید کا ملا با شما مو افقم ولی آیا بهتر نبود تا با ما حداقل مشور ت می کردید ؟! یا اطلاعات می خواستید .
    طبق قوانین حق جابجابیی با شماست ولی حق عوض کردن عنوان رو (حداقل بدون اطلاع ما )نداشتید دوست من این یک نوع بی احترامی نیست پس چیه ؟ ما قصدمون از ایجاد تایپیک اطلاع رسانی و حمایت بود نه اتهام و تخریب ...
    شما با این کارتون دقیقا این کار رو خو استه یا نا خو استه انجام دادید یعنی به کو چکتر ین حق ما که عنوان تایپیک هم بود اعتنا نکرده و احترام نگزاشتید .
    Last edited by ufo-alien; 17-12-2010 at 23:09.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

شما به عنوان مدیر مسلما حق جابجایی دارید کا ملا با شما مو افقم ولی آیا بهتر نبود تا با ما حداقل مشور ت می کردید ؟! یا اطلاعات می خواستید .
    طبق قوانین حق جابجابیی با شماست ولی حق عوض کردن عنوان رو (حداقل بدون اطلاع ما )نداشتید دوست من این یک نوع بی احترامی نیست پس چیه ؟ ما قصدمون از ایجاد تایپیک اطلاع رسانی و حمایت بود نه اتهام و تخریب ...
    شما با این کارتون دقیقا این کار رو خو استه یا نا خو استه انجام دادید یعنی به کو چکتر ین حق ما که عنوان تایپیک هم بود اعتنا نکرده و احترام نگزاشتید .
    نه در زمینه جابجایی تایپک و نه در زمینه تغییر نام تایپک هیچ الزامی وجود نداره که با شخص زننده تاپیک هماهنگی انجام بشه... در هیچ انجمن دیگری هم این طور عملی رو از سوی مدیریت نمیبینین و این نظر شماست که اینو بی احترامی و تخریب و امثال این جور صحبت ها تلقی میکنین... در کل موضوع رو الکی الکی بزرگ کرده و دارین هی کش میدین.

صبحت دیگه ایی دارین در انجمن انتقاد و پیشنهاد مطرح کنین. این موارد هم به ناچار پاک یا منتقل میشه به جای خودش.

موفق باشین.

9. این کاربر از havas_1980 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال MARTIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    ایران عزیز,مازندران

پيش فرض

سلام.
    به نظر من که
    گرافیکش خوبه
    جزییاتش هم فوق العاده است.
    موفق باشید.

11. این کاربر از MARTIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

سلام
    خیلی خوبه ... معلومه تو گرافیکش هم خوب کار کردید ... فقط یه پیشنهاد برای اینکه بازی تون از حالت مد خارج بشه و جنبه ی بازی کامل بگیره تا میتونید سعی کنید رو گیم پلی کار کنید ، رو دوربین ، مراحل و.....

موفق باشید....

13. این کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

من هم یه پیشنهاد دارم
    شما بیخیال حرف دیگران شو اگه بنیاد گفته ماد نیست حتما نیست چون اونا از ریز و درشت هر بازی اشکال می گیرن اگر اونا گفتن هست بدون هیچ کاری واسه متقاعد کردن اونا نمی تونی بکنی . ولی در کل ماد ماده . اما این در صورتی نقض می شه که شما یه انجین تازه رو درست کرده باشین حتی اگر هم انجین اصلی رو تغییر داده باشین بازی شما دیگه ماد به حساب نمی اد بلکه یه بازی جداست این مثال رو می شه واسه تمامی بازی ها زد شما چه بازی رو دیدید که انجین اصلی رو انگولک نکرده باشن پس اگه به حرف دوستان باشه باید به اونا هم گفت ماد

15. این کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    منم عکس اولو ( همون که تو شبه ) دیدم خداییش کیف کردم . اون عکسه که از بالاست و تو روزه یکم یه نواخته . یکم تنوع ساختمونها و درختا توی همون عکسه که گفتم باید بیشتر باشه تا نما از بالا هم جالب بشه . موفق باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •