تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 52

نام تاپيک: Final Battle

داره خودمونی میشه system1000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

اسر ائیل از این فر صت استفا ده کرده و به پا یگا های ایر ان و سوریه در خاک لبنان حمله می کند ... ایر ان هم به تلافی این پایگاهای روسیه را مورد حمله قرار می دهد .....
    من واقعا اینجای داستان رو متوجه نمیشم.اولا وقتی جنگ بین آمریکا و روسیه بوده پس این ربطش به فرصتی که اسرائیل برای حمله به ایران به دست آورده چیه؟دوم اینکه اسرائیل به ایران حمله کرده اما چرا ایران به تلافی این میاد پایگاه های روسیه بدبخت رو میزنه؟!
    داستان اگه این باشه فکر کنم ایران هم جزء کشورهای تروریستی قرار گرفته.
    در مورد خود بازی هم باید بگم که واقعا نمیشه توقع داشت که بازی ساخت داخل مثل و یا در حد بازی های کمپانی های خارجی باشه.
    اونا رشته دانشگاهی به این اسم دارن و میلیون دلار خرج میکنن و اعضای تیم سازنده شون از سرتاسر دنیا هست و وقتی بازی تموم میشه باید 10 دقیقه صبر کنیم تا تمام اسامی افرادی که تو ساختن بازی نقش داشتن رو ببینیم.
    تو ایران برای خیلی از علوم حیاتی رشته دانشگاهی نداریم و حتی اسمشونو نشنیدیم چه برسه به بازی های کامپیوتری.حتی خیلی از همین شرکت های معروف هم بازی های مزخرف زیاد میسازن.در کل کسایی که بازی های ایرونی رو با بازی های خارجی مقاسیه میکنن 100% از مقایسه اشتباه استفاده میکنن.من فکر میکنم بازیهای ساخت داخل رو فقط میشه با بازی های دیگه ای که ساخت داخل هستن مقایسه کرد.5 6 تومن پولم برای کسی میخواد بازی ایرونی رو تجربه کنه بعید میدونم پول زیادی باشه.
    به سازنده ها خسته نباشید میگم.

2. این کاربر از system1000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mafr07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

حالا این بازی کی میاد ؟ از ژنرال بهتره یا نه

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

آخه عزیزم با این گرافیک و کار که مال کامپیوترهای 386 هست! موفقیتی درکاره؟
    چرا نیروشون رو صرف کار مثبت نمی کنن؟

آخر فروم باز ufo-alien's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران -پیروزی

پيش فرض

رجوع شود به تایپیک اول
    Last edited by ufo-alien; 18-12-2010 at 00:12.

آخر فروم باز C0OPeR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

متشکرم
    منظور از هوش مصنوعی در بازی جنرال ها این است که در جنرالها هوش مصنوعی ضعیف بود ؟
    شرمنده دیر جواب میدم به کل فراموش کرده بودم ...
    بله AI نسخه های قبلی خیلی پایینه حتی مدهای جدید هم که میساختن فقط یونیت و تجهیزات و ... اضافه میشد ولی نوع بازی کامپیوتر دقیقاً به همون صورت قبلی بود . بعدها یه سری اومدن مدهای AI بالا درست کردن که باز نسبت به قبل بهتر شد .

به عنوان مثال همیشه با ساخت یه سری ساختمون - یونیت و پدافند بازی رو شروع میکنن و هر چند دقیقه یه چیت میزنن به خودشون پول میرسونن (اگه روی hard باشه) بعد مدام یه سری یونیت میفرستن واسه حمله ! روی همین حساب ملت میشینن 1 به 7 با کامپیوتر بازی میکنن با 4 تا پدافند بازی رو نگه میدارن ! ولی یه مد AI بود (اسمش خاطرم نیست) بقدری کامپیوتر قشنگ بازی میکرد احساس میکردی با آدم بازی میکنی !!

در مورد گرافیک بازی هم به نظر بنده هیچ عیبی وارد نیست چون بازی های تحت شبکه همینم از سرشون زیاده

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

تاپیک منتقل شد به بخش اخبار + عنوان تاپیک هم اصلاح شد.

صفحه مربوط به این ماد هم در آدرس زیر:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. 2 کاربر از havas_1980 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Wait wut

پيش فرض

دوست عزیز فقط یه سوال . شما بر چه حسبی اون مشخصات سیستم مورد نیازو زدی ؟!

مطمئنی این بازی با این گرافیک 9600 میخواد ؟ COD BO یا GTA IV با اون عظمتشون روی یه 8600 میومد بالا . اینکه گرافیکش 1 / 10000 اونا هم نیست .
    + رم دو گیگ ؟!

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران -پیروزی

پيش فرض

تاپیک منتقل شد به بخش اخبار + عنوان تاپیک هم اصلاح شد.

صفحه مربوط به این ماد هم در آدرس زیر:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این مد هم ساخت تیم ماست ولی اون ماد بر ای بازی جنرالها است این یک بازی با انجین ار تقا یافته همون رد آلر د 3 هست آیا رد آلرد 3 با جنرال ها چون از یک موتور استفاده کردند یک بازی هستند ؟!!
    این کار شما واقعا غیر مسئو لنه و غیر کار شناسانه بود ؟
    ما بر ای این بازی جدید از بنیاد ملی باز یهای را یانه ای در حال مجوز گرفتن هستیم اگر ماد باشد مجوز بازی نمی دادند من بر ای شما متاسفم
    Last edited by ufo-alien; 17-12-2010 at 15:51.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Wait wut

پيش فرض

این مد هم ساخت تیم ماست ولی اون ماد هست بر ای بازی جنرالها این یک بازی با انجین ار تقا یافته همون رد آلر د 3 هست آیا رد آلرد 3 با جنرال ها چون از یک موتور استفاده کردند یک بازی هستند ؟!!
    این کار شما واقعا غیر مسئو لنه و کار شناسانه بود ؟
    ما بر ای این بازی جدید از بنیاد ملی باز یهای را یانه ای در حال مجوز گرفتن هستیم اگر ماد باشد مجوز بازی نمی دادند من بر ای شما متاسفم
    دوست عزیز یعنی شما داری میگی مد نیست ؟ خب اگه مد نیست چیه ؟ یعنی شما اومدی با یه Game Engine یه بازی ساختی ؟ اون میشه بازی .

ولی اگه حتی شما دست بزنی به یه بازی . حالا یا مپشو عوض کنی یا اینا میشه مد فکر کنم . البته من جنرال بازی نکردم و اطلاعاتی ندارم . فقط خواستم تعریف مد رو بگم .

پ.ن : راستی شما چرا اینطوری حرف میزنید ؟ انگار دارید از google translate استفاده میکنید :O دلیلش چیه ؟

12. این کاربر از HoJJaT_007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران -پیروزی

پيش فرض

دوست عزیز یعنی شما داری میگی مد نیست ؟ خب اگه مد نیست چیه ؟ یعنی شما اومدی با یه Game Engine یه بازی ساختی ؟ اون میشه بازی .

ولی اگه حتی شما دست بزنی به یه بازی . حالا یا مپشو عوض کنی یا اینا میشه مد فکر کنم . البته من جنرال بازی نکردم و اطلاعاتی ندارم . فقط خواستم تعریف مد رو بگم .

پ.ن : راستی شما چرا اینطوری حرف میزنید ؟ انگار دارید از google translate استفاده میکنید :O دلیلش چیه ؟
    بله دوست گرامی تیم ما با اخذ مجوز از بنیاد ملی بازی های را یانه ای با یک انجین مستقل و کمک از کتا بخانه های سورس باز موتور SAGE را باز نویسی کردیم همون کاری که :ٍٍEA gaem بر ای ساخت بازی تایبر یم ها و رد آلر د 3 کرد ....
    این کار مشتر ک یک تیم مشترک است کار من به تنهایی نیست....
    شما اگه جنرال بازی کرده باشید مشاهده خو اهید کرد که دوربین بازی کاملا متفاوت با بازی ماست بازی ما شما می تونید یک کماندو را در حد سوم شخص کنتر ل کنید کجای جنرالها این امکان رو داره کجای جنرالها شما می تونید آسمان رو ببینید و زاویه های دو ربین رو تعقییر بدید ؟؟
    شما در بازی ما حتی یک تانک یا سر باز یا یونیت یا یک موسیقی وصدا یا یک تکسچیر ونقشه نمی تونید پیدا کنید که نمونه اش یا شبیهش در بازی جنرالها باشه...
    ما تا اینجا بیش از 1گیگ بر ای بازی مدل طر احی کردیم ....
    ما بیش از 14 آسمان مناطق مختلف بر ای بازی ساختیم ما6 محیط اب و هوای بر ای بازی طر احی کردیم با اقلیم و بافت مخصوص خودش ما بیش از 7 مدل آب هوشمند بر ای بازی طر احی کردیم که هر آب در شر ایط محیطی خودش متقییر است مثلا آب رو دخانه ها در هوای بارانی گل آلود ند یا در مناطق استو ای آب دریاها با مناطق دیگه فر ق می کنند آب در هوای برفی یخ می بنده این ها کجا در بازی جنرال هست ؟؟...
    تمام اثر ات انفجار ها و رفتار محیطی در بازی ما با بازی جنرال کاملا متفاو ته مثلا وقتی یک تانک شلیک می کنه شما اثر ات و ار تعاشات تانک رو در حال و بعد از شلیک می بینی حتی دودی که از لوله تانک خارج می شه رو شما می بینی یا هزاران چیز دیگه که مجال بیان در اینجا نیست ....
    ما موتور بازی رو از دایر کست 8 به دایر کست 9 ارتقا دادیم این کار کمی است ??!!

من از حمایت معنا دار مدیر ان این تالار واقعا متاسفم ما ایر انی ها هر چی سر مون می آد از دست همو طنان مونه ....
    حالا اگر یک بازی مزخرف خارجی بی اصل و نصب رو در این تالار معرفی می کردند کک هیچ کس رو نمی گزه و به به و چه چه همه بالا می رفت !!!
    هیچ کس نه بر ای قیمتش نه بر ای گرافیکش نه بر ای موتورش عیب و ایر اد نمی زاشت ....تازه بی هیچ منتی در تمام سایتهای بازی هم بر اش تبلیغ می کردیم ولی حالا چون یک گروه دانشجویی با هز ینه دانشجویی دارند این کار رو می کنند همه شد ند کار شناس کسی باید کار شناسی کنه که حداقل تو عمرش یک مدل طر احی کرده باشه ....
    در پایان از همه متشکرم که درد و دل ما رو تا مل کردند ...
    یا علی
    Last edited by ufo-alien; 17-12-2010 at 16:41.

14. 3 کاربر از ufo-alien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •