تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 52

نام تاپيک: Final Battle

آخر فروم باز ufo-alien's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران -پیروزی

پيش فرض

1-بهتر بود تاپیک رو توی تالار اخبار و رمز بازیها میزدید
    2-این عکسا اگه بازی نهایی باشن که سازنده ها دارن وقت خودشون رو تلف میکنن مگه اینکه بیشتر روش کار کنن
    نکته:پرچمارو توی عکس آخر ببینید((bug))
    3-اون هواپیمایی که توی گوشه ی راست بالا عکس یک هستش الان به روزه دیگه
    4-تانکهای بازی هم شبیه فوطی کبریت ساختن

نقدهای سازندرو حال کردید؟!
    سلام
    با تشکر از همه این عکس ها نمونه های ابتدای هستند نمو نه مد ل ها هم بسیار زیبا طر احی شدند البته تا حد امکان با جز ئیات ،تا نکها همه تا حد امکان با جز ئیات طر احی شد ند ....
    چون ما از موتور باز های :Command & Conquer استفا ده کر دیم ( به دلیل رایگان بودنش ) مسلم شبهاتهای خو اهید دید ....
    ولی لازمه به اطلاع همه بر سونم این بازی با هزینه یک گروه دانشجویی در حال ساخته و نبایید انتظار زیاد از این هم داشت ... ولی این قول را به همه می دیم که این بازی یک بازی متفا وت خو اهد بود و یک سر و گردن از باز ی های رد آلرت 3و تایبر یم ها بر تر باشه ....و امید واریم با حمایت شما عزیز ان و نقطه نظر ات کار شناسانه شما این صنعت در ایر ان پا بگیر ه ....

2. این کاربر از ufo-alien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Alex merccer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

1-بهتر بود تاپیک رو توی تالار اخبار و رمز بازیها میزدید
    2-این عکسا اگه بازی نهایی باشن که سازنده ها دارن وقت خودشون رو تلف میکنن مگه اینکه بیشتر روش کار کنن
    نکته:پرچمارو توی عکس آخر ببینید((bug))
    3-اون هواپیمایی که توی گوشه ی راست بالا عکس یک هستش الان به روزه دیگه
    4-تانکهای بازی هم شبیه فوطی کبریت ساختن

نقدهای سازندرو حال کردید؟!
    هواپیما رو شما بیخیال شو M1 abramz هاشو بچسب

4. این کاربر از Alex merccer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MJ assassins creed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

5.6 تومن خیلی هم خوبه !!! شما مطمئنی تو کشور های دیگه استارکرفت رو 2 تومن میخرند ؟! حالا از اونا به دلایل مختلف دزدی میکنیم - دیگه از خودمون که نباید دزدی بکنیم !
    آقای ....... عزیز(اسمتون؟؟؟)
    من توی ایران دارم میگم.شما خودت خداوکیلی بازی مثل شمشیر نادر یا گرشاسب رو که 7-8 تومن هست رو میری بگیری یا اساسین رو که 2 تومن.اگه تو این ژانر کسی بخواد یه بازی درست و حسابی بکنه میره اساسین رو میگیره.مگر کسی بخواد این بازی ها رو امتحان بکنه.وگرنه به خاطر قیمتش کمتر کسی میاد 4 برابره اساسین پول بده و یه بازی که 4 برابر از نظر گرافیک،گیم پلی و ..... کمتر هست رو بره بگیره.منم نظرمو گفتم.باید تا به الان که صنعت بازی سازی ما به اون صورت جهانی نشده قیمت ها اینقدر زیاد نباشه تا با استقبال بیشتری رو به رو شه.
    در ضمن من دوست یکی از دوستام توی آمریکا برنامه نویسه و روزی حدود 100 دلار در آمد داره.تازه خیلی تازه کاره.

آخر فروم باز C0OPeR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    با تشکر از همه این عکس ها نمونه های ابتدای هستند نمو نه مد ل ها هم بسیار زیبا طر احی شدند البته تا حد امکان با جز ئیات ،تا نکها همه تا حد امکان با جز ئیات طر احی شد ند ....
    چون ما از موتور باز های :Command & Conquer استفا ده کر دیم ( به دلیل رایگان بودنش ) مسلم شبهاتهای خو اهید دید ....
    ولی لازمه به اطلاع همه بر سونم این بازی با هزینه یک گروه دانشجویی در حال ساخته و نبایید انتظار زیاد از این هم داشت ... ولی این قول را به همه می دیم که این بازی یک بازی متفا وت خو اهد بود و یک سر و گردن از باز ی های رد آلرت 3و تایبر یم ها بر تر باشه ....و امید واریم با حمایت شما عزیز ان و نقطه نظر ات کار شناسانه شما این صنعت در ایر ان پا بگیر ه ....
    سلام خسته نباشید
    اگه کار دانشجوییه که دمتون گرم
    شما که مدل سازی رو انجام دادین . احتمالا داستان جدیدی هم نوشته باشین و قسمت مرحله ای هم اضافه کرده باشین فقط زحمت بکشین روی هوش مصنوعی هم کار کنین که ما خیری از این هوش مصنوعی سری بازی های جنرالز ندیدیم

7. این کاربر از C0OPeR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ufo-alien's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران -پیروزی

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    اگه کار دانشجوییه که دمتون گرم
    شما که مدل سازی رو انجام دادین . احتمالا داستان جدیدی هم نوشته باشین و قسمت مرحله ای هم اضافه کرده باشین فقط زحمت بکشین روی هوش مصنوعی هم کار کنین که ما خیری از این هوش مصنوعی سری بازی های جنرالز ندیدیم
    متشکرم
    منظور از هوش مصنوعی در بازی جنرال ها این است که در جنرالها هوش مصنوعی ضعیف بود ؟

آخر فروم باز Omid_Sadeghvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهــــــــــــــران

پيش فرض

سلام
    یعنی شما میگید ما این صنعت رو ببوسیم بذاریم کنار و بیخیالش بشیم!؟
    شما مشکلتون با قیمت بازهاست!؟
    Last edited by Omid_Sadeghvand; 09-12-2010 at 12:45.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

یعنی شما میگید ما این صنعت رو ببوسیم بذاریم کنار و بیخیالش بشیم!؟
    شما مشکلتون با قیمت بازهاست!؟
    آقا کی گفت با این صنعت ما مخالفیم.ما میگیم که تا بازی ها به صورت جهانی پا نگرفته اینقدر بازی ها گرون نباشه تا مورد استقبال همه ی اقشار جامعه قرار گیرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه genius_islamic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

سلام
    من خودم بازی ساختم و میدونم چه کار سختی هست مخصوصا وقتی که امکانات نباشه درکل یک کار محاله ولی با این حال میگم اگه بخوام بازی کنم ترجیح میدم یک بازی را بازی کنم که استاندارد باشه مثلا مثل مدال افتخار
    من یک چند تایی از بازی هایی ایرانی را دیدم خیلی زحمت کشیدن ولی خیلی افتضاح بودند درحد بازی های اولیه مثلا 10 11 سال پیش خیلی سبکشون پایین بود

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    من خودم بازی ساختم و میدونم چه کار سختی هست مخصوصا وقتی که امکانات نباشه درکل یک کار محاله ولی با این حال میگم اگه بخوام بازی کنم ترجیح میدم یک بازی را بازی کنم که استاندارد باشه مثلا مثل مدال افتخار
    من یک چند تایی از بازی هایی ایرانی را دیدم خیلی زحمت کشیدن ولی خیلی افتضاح بودند درحد بازی های اولیه مثلا 10 11 سال پیش خیلی سبکشون پایین بود
    آقا خدا پدرت رو بیامرزه.منم همینو میگم.صنعت بازی سازی هنوز به صورت قوی رشد نیافته و بازی ها باتکنولوژِی روز نیست و با قیمت زیادی وارد میکنند.

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

مهم ترین دلیل همذات پنداری با هر بازیی داستانشه
    اقا من درست نفهمیدم تو کوبا زلزله اومده ، بعدا ایران اونجا چی کار می کنه ؟؟
    اهان الان دیدم !! اسرائیل از فرصت استفاده کرده به ما حمله کرده !!
    امریکا به بهانه کمک به مردم ارتش خود را وارد سواحل کو با میگرداند ... در این بین کشور روسیه کمکهای خود را روانه کو با می کند امر یکا دو هو اپیمای امداد رسان روسی را نظامی تشخیص داده و به هو اپیما ها حمله کرده و آنها را ساقط می کند ...
    قضیه چیه چند وقته روسیه خوبه شده ؟ همین چد وقت پیش مرگ بر روسیه الان کمک های بشر دوستانه !!؟؟

راستی ایرانیا برای کارهای بشر دوستانه رفتن کوبا کمک ، پرچم ایرانو برای چی اونجا نصب کردن !!؟؟تصاحب کردن اونجا رو ؟
    نکنه اون رفیقمون که مساحت کشورو 100 هزار متر مربع کم گفت می خواد از کوبا اون مقدار که کم دارنو برداره !!
    +
    اگه اسم این مد رو بازی بزارید در اصل زحمات کسایی که زحمت میکشنو بازی میسازنو زیر سوال میبرید .
    +
    با داستان بسیار قویه بازیتون مطمئن باشید رکورد فروش رو خواهید زد
    Last edited by amin 2010; 12-12-2010 at 23:30.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •