تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 57

نام تاپيک: ..:: راه اندازی تنظیمات کابل Hdmi از PC به تلویزیون LCD در ویندوز 7 چگونه است؟ ::..

آخر فروم باز 9vin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اهــــواز

14 ..:: راه اندازی تنظیمات کابل Hdmi از PC به تلویزیون LCD در ویندوز 7 چگونه است؟ ::..

..:: راه اندازی تنظیمات کابل Hdmi از PC به تلویزیون LCD در ویندوز 7 چگونه است؟ ::..

سلام دوستان.
    من کابل Hdmi خریدم و میخوام صفحه نمایش کامپیوتر رو روی lcd ببینم!!
    میخواستم تنظیمات آن در ویندوز 7 چگونه است؟
    نمونه عکس تنظیمات رو در زیر قرار دادم ببینید :

ولی روی لپ تاب هیچ گونه مشکلی ندارم.به راحتی صفحه نمایش با LCD تی وی یکی و همزمان هست.ولی در کامپیوتر نشون داده نمیشه!!! باید یک سری تنظیمات رو انجام داد. آیا شما میدانید که چطور باید این تنظیمات رو با هم هماهنگ کرد؟!

لطفا راهنمایی کنید... ممنون از شما...

2. 2 کاربر از 9vin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

..:: راه اندازی تنظیمات کابل Hdmi از PC به تلویزیون LCD در ویندوز 7 چگونه است؟ ::..

سلام دوستان.
    من کابل Hdmi خریدم و میخوام صفحه نمایش کامپیوتر رو روی lcd ببینم!!
    چون کابل های Hdmi صدا رو هم منتقل می کنن باید دوباره درایور کارت گرافیک رو نصب کنید تا تنظیمات کابل Hdmi ( حتما موقع نصب باید متصل باشه کابل ) اعمال بشه بعد توی همین عکسی که گذاستید صفحه نمایش ها رو انتخاب می کنید...

صفحه ای که عدد 1 روش قرار بگیره میشه صفحه اصلی نمایشگر شما...........با کلید Decet می تونید صفحه های نمایشگر متصل شده به کارت گرافیک رو شناسایی کنید ...........صفحه شماره 2 میشه صفحه نمایش بعدی شما ............

حالت هایی هم هست که میشه صفحه نمایش ها به صورت پیوسته باشن طوری که ادامه تصویر در تلویزیون یا مانیتور نمایش داده شود یا اینکه کل صفحه اصلی توی یک نمایشگر باشه و نمایشگر دیگه هم یک صفحه دیگه رو نشون بده ..........یعنی صفحه ها تقسیم بشه...به طور مثال شما از تلویزیون مشغول تماشای یک فیلم که با مدیا پلیر پخش میشه باشید و با مانیتور مشغول مرور صفحات وب...

ولی روی لپ تاب هیچ گونه مشکلی ندارم.به راحتی صفحه نمایش با LCD تی وی یکی و همزمان هست
    تنظیمات با لپ تاب یکیه و هیچ فرقی نمی کنه ....فقط مسئه همون نصب مجدد درایور گرافیک هستش که تنظیمات Hdmi رو بشناسه...چون در حالت معمولی این تنظیکات به صورت پیش فرض نصب نمی شن مگه اینکه از ابتدا کابل Hdmi وصل باشه..

4. 5 کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اهــــواز

13

دوست عزیز این مراحلی که گفتید انجام دادم ولی بازهم تصویر نشون داده نشد روی LCD !!
    اگه ممکنه به صورت تصویری مرا راهنمایی کنید ممنون میشم.
    اینم عکسی که این مراحلو انجام دادم ...

6. 2 کاربر از 9vin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اهــــواز

13

دوست عزیز اینم تصویر گرفته شده از تنظیمات کابل HDMI لپ تاب.
    تنظیماتش فرق میکنه با PC !!!
    در این مورد بیشتر توضیح بدید. راهنمایی دقیق کنید که باید چکار کنم ؟ مرسی از شما...

8. 2 کاربر از 9vin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اهــــواز

13

از دوستان حرفه ای پی سی ورد تقاضا دارم مرا در این زمینه کمک کنند! با تشکر

هنوز مشکلم حل نشده دوستان.

10. این کاربر از 9vin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

شما به تنظیمات کارت گرافیک هم سری بزنید.
    در تنظیمات کارتهای nVidia بخشی با نام Setup Multiple Display وجود داره.
    با رزولیشین 600 در 800 و Refresh Rate 60Hz هم تست کنید. شاید LCD شما مشکل با تنظیمات داره. البته در این مواقع خودش اصلاح میکنه. حالا تست کنید. از رزولیشین پایینتر استفاده کنید.

همچنین روی کارت گرافیک شما یک سیم به مادربرد وصل میشه که فکر میکنم اگر وصل نکنید خروجی HDMI نخواهید داشت. این کابل صدا رو منتقل میکنه.

12. 3 کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اهــــواز

11

شما به تنظیمات کارت گرافیک هم سری بزنید.
    در تنظیمات کارتهای nVidia بخشی با نام Setup Multiple Display وجود داره.
    با رزولیشین 600 در 800 و Refresh Rate 60Hz هم تست کنید. شاید LCD شما مشکل با تنظیمات داره. البته در این مواقع خودش اصلاح میکنه. حالا تست کنید. از رزولیشین پایینتر استفاده کنید.

همچنین روی کارت گرافیک شما یک سیم به مادربرد وصل میشه که فکر میکنم اگر وصل نکنید خروجی HDMI نخواهید داشت. این کابل صدا رو منتقل میکنه.

دوست عزیز مگه کابل HDMI صدا و تصویر رو همزمان خودش پخش نمیکنه؟!
    پس چرا من باید کابل صدا نصب کنم که صدا منتقل بشه؟!

لطفا بیشتر توضیح بدهید. مفصل تر و کاملتر. من مبتدی هستم.

14. این کاربر از 9vin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

دوست عزیز مگه کابل HDMI صدا و تصویر رو همزمان خودش پخش نمیکنه؟!
    پس چرا من باید کابل صدا نصب کنم که صدا منتقل بشه؟!

لطفا بیشتر توضیح بدهید. مفصل تر و کاملتر. من مبتدی هستم.
    چرا منتقل میکنه.
    ولی کارت گرافیک که صدا رو پردازش نمیکنه که بفرسته.
    برای همین یک کابل از کارت صدا (روی مادربرد خروجیش تعبیه شده) وصل میشه به کارت گرافیک و صدای پردازش شده و آماده برای خروج رو با بالاترین کیفیت میده به کابل HDMI و اگر این کابل نباشه گرافیک صدارو نداره که خروجی بده.

16. 5 کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون اسم : شهاب

پيش فرض

چرا منتقل میکنه.
    ولی کارت گرافیک که صدا رو پردازش نمیکنه که بفرسته.
    برای همین یک کابل از کارت صدا (روی مادربرد خروجیش تعبیه شده) وصل میشه به کارت گرافیک و صدای پردازش شده و آماده برای خروج رو با بالاترین کیفیت میده به کابل HDMI و اگر این کابل نباشه گرافیک صدارو نداره که خروجی بده.
    دوست عزیز عذر میخوام کی گفته کارت گرافیکی که خروجیه HDMI داره صدارو نمیتونه بدون هیچ وسیله خاصی منتقل کنه!!؟

کارت گرافیک من همین الان با استفاده از خروجیه HDMI به LCD وصل هست و صدا هم بدون هیچ کابل اضافه ای منتقل میشه!

در ضمن زمانی که بخوایم از خروجی HDMI استفاده کنیم نیاز نیست که دوباره درایور کارت گرافیک رو نصب کنیم.

__________________________________________________ ________________________________________________

برای اینکه بخواین کابل HDMI رو از PC به LCD وصل کنید اول از همه تمام کابل های متصل به کارت گرافیک رو جدا کنید و تنها کابل HDMI به کارت وصل باشه

بعد باید در تنظیمات درایور کارت گرافیک گزینه Multi Display رو روی Single Display قرار بدید.

بعدش دیگه تصویر میاد!! ( احتمالا)
    Last edited by shab_2008; 17-01-2011 at 23:56.

18. 3 کاربر از shab_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اهــــواز

14

دوست عزیز عذر میخوام کی گفته کارت گرافیکی که خروجیه HDMI داره صدارو نمیتونه بدون هیچ وسیله خاصی منتقل کنه!!؟

کارت گرافیک من همین الان با استفاده از خروجیه HDMI به LCD وصل هست و صدا هم بدون هیچ کابل اضافه ای منتقل میشه!

در ضمن زمانی که بخوایم از خروجی HDMI استفاده کنیم نیاز نیست که دوباره درایور کارت گرافیک رو نصب کنیم.

__________________________________________________ ________________________________________________

برای اینکه بخواین کابل HDMI رو از PC به LCD وصل کنید اول از همه تمام کابل های متصل به کارت گرافیک رو جدا کنید و تنها کابل HDMI به کارت وصل باشه

بعد باید در تنظیمات درایور کارت گرافیک گزینه Multi Display رو روی Single Display قرار بدید.

بعدش دیگه تصویر میاد!! ( احتمالا)
    دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی جالبتون.
    ولی باز هم یک سوال میمونه :
    آیا لازم هست سی دی کارت گرافیک رو نصب کنم؟ آخه ویندوزم سون هست. فکر نکنم لازم باشه!! نظر شما چیه؟

بعد ، یک کابل از پشت به کارت گرافیک وصل شده اونو در بیارم، یعنی هیچ کابلی بهش وصل نباشه. درسته؟!

خب من این روشو هم با لپ تابم انجام دادم . آخه لپ تابم مستقیم کابل HDMI ساپورت میکنه و نیازی به مبدل نیست . همین کارو کردم ولی باز تصویری نشون داده نشد!!!
    آخه به لپ تاب که دیگه کابلی وصل نمیشه که من بخوام درش بیارم!!! درست میگم؟! خب اینجا مشکل از کجاست؟!
    آیا لازم هست که روی لپ تابم سی دی کارت گرافیکشو نصب کنم؟ واقعا ضروریه؟

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •