تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 57 از 57

نام تاپيک: ..:: راه اندازی تنظیمات کابل Hdmi از PC به تلویزیون LCD در ویندوز 7 چگونه است؟ ::..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من هم مثل خیلی ها در اتصال PC به تلویزیون LCD با کابل HDMI به HDMI به مشکل برخوردم.

به محض اتصال كابل به TV LCD تصویر ارسال میشه اما صدا ندارم.
    طبق جوابهای داده شده در پست های قبلی متوجه شدم که باید سیمی ازSPDIF موجود در مادربورد به ورودی Audio کارت گرافیک وصل کنم.منتها کسانی هم جواب دادند که این کار فقط برای کسایی هست که کارت گرافیکشون مستقیما خروجی HDMI نداره و میخوان با تبدیل DVI به HDMI این کار رو انجام بدن.کارت گرافیک من خروجی VGA و DVI/I و مستقیما HDMI داره.حالا من نمیدونم باید چی کنم که صدا بیاد.
    تصاویری از مدل کارت گرافیک و مادربورد و سیم رابط رو گذاشتم و همچنین میخوام راهنمایی کنید که سمتی رو میخوام به مادر بورد وصل کنم رو باید دقیقا روی کدوم سرش بزنم
    یکی نوشته SPDIF (سمت چپ و سمت راستش یه جای خالی داره)
    يكي بالاش علامت (-) منفی داره (کنار سمت راستی)
    یکی هم بالاش علامت OUT نوشته (از سمت راست آخری)
    من مستقیما دو سر سیم رو به دو طرف سمت راستی وصل کردم و تنظیمات رو طبق عکسی که گذاشتم قرار دادم.لطفا من رو راهنمایی کنید که راه درست چیه
    ممنون

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر
    مشل من حل شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

14 کمک کنید

سلام من با hdmi تلویزیون رو به کامپیوتر وصل کردم ولی صدا ندارم هر کاری کردم نشد توی play back هم رفتم ولی اون نشونه ی hdmi نبود کارت کرافیکی و .... رو هم امتحان کردم نشود تورو به قرآن کمک کنید که چجوری صدا رو انتقال بدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام من کابل HDMI وصل کردم به TV نمیدونم چرا صدا انتقال پیدا نمیکنه به TV میشه راهنمایی کنید لطفا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام من تنظیمات لب تاپ رو انجام دادم ولی هر کاری میکنم تو تلویزیون هیچی نشون نمیده.فقط no signal میزنه.با کابل HDMI انجام میدم.تلویزیونم LG LED هستش.لطفا راهنماییم کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من نه مشکل صدا دارم نه تصویر
    فقط وقتی تصویر رو انتقال میدم هم رو مانیتور هم تی وی تصویر تکه تکه و فریم فریم نشون داده میشه
    از رزولشن و 60 هرتز -75 هتز امتحان کردم همچنین پرتهای پشت تی وی و دو کابل اچ دی ام آی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام.دوستان ازتون خواهش میکنم کمکم کنید. من سیستممو با کابل hdmi به تلویزیون led ال جی وصل میکنم. همه چی خوبه ولی وقتی سیستمو روشن میکنم شبکه های دیجیتال قطع میشه و سیگنال کلا به صفر میرسه. حتی گیرنده دیجیتال کامپیوتر هم نمیتونه سیگنالی رو دریافت کنه .و تا کابل hdmi رو از تلویزیون جدا میکنم دوباره سیگنال میاد و خوب نشون میده.خواهش میکنم یکی کمکم کنه.
    Last edited by shoki.joon; 06-10-2015 at 15:33.

در آغاز فعالیت R3stless's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من کامپوترم رو با کابل HDMIبه تلوزیون ال ای دی متصل کردم ولی تصویر نهایی از ابعاد تلوزیون بیشتر شده و هر نوع تنظیماتی رو هم فکرش رو میکردم انجام دادم ولی هنوز تصویر بزرگ هست و حاشیه های تصویر نمایش داده نمیشه . باید چکار کنم ؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان
    من کامپوترم رو با کابل HDMIبه تلوزیون ال ای دی متصل کردم ولی تصویر نهایی از ابعاد تلوزیون بیشتر شده و هر نوع تنظیماتی رو هم فکرش رو میکردم انجام دادم ولی هنوز تصویر بزرگ هست و حاشیه های تصویر نمایش داده نمیشه . باید چکار کنم ؟

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •