تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 57

نام تاپيک: ..:: راه اندازی تنظیمات کابل Hdmi از PC به تلویزیون LCD در ویندوز 7 چگونه است؟ ::..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آقا من لپ‌تاپ سونی‌وایو دارم با کارت گرافیک GeForce 8400M GT
    پورت HDMI روی لپ‌تاپ هست و سال ۸۹ با ویندوز ۷ که تازه روش نصب کرده بودم (و همچنین سال ۸۸ با ویندوز ویستای اورجینال روش) خیلی راحت کابل رو یه سرش رو می‌زدم به لپ‌تاپ و سر دیگه‌شو به تلویزیون سامسونگ فول HD و تصویر و صدا با کیفیت عالی می‌گرفتم! البته یا توی Windows Media Center (نرم‌افزار اورجینال خود ویندوز برای تماشای فیلم روی تلویزیون) خروجی صدا رو HDMI می‌کردم یا اینکه تو کنترل‌پنل خود ویندوز
    ولی امسال با ویندوز ۷ سرویس‌پک یک که کاملاً آپدیت شده، بازی در می‌یاره و به همون تلویزیون خروجی صدا نمی‌ده! ؛ یعنی وقتی می‌زنی خروجی بشه HDMI High Definition صدای اسپیکر لپ‌تاپ قطع می‌شه ولی صدایی از تلویزیون در نمی‌یاد.
    Windows Media Center هم با اونی که توی ویستا و ورژن‌های قبلی ویندوز۷ بود یک مقدار تفاوت کرده و امکاناتش بیشتر شده. ولی بخش Setup Speeker همونی هست که قبلاً بوده و ...

خلاصه که نمی‌دونم این مواردی که تو این فروم مطرح شده برای لپ‌تاپ هم صدق می‌کنه یا اینکه چون لپ‌تاپه پورت HDMI به کارت گرافیک ربطی نداره؟

این عبارت رو هم توی سایت رسمی سونی دیدم: "اتصال دیجیتال ورودی HDMI تنها زمانی صدا را از کابل HDMI انتقال می دهد که منبع نیز دیجیتال باشد. در حالیکه در مورد منبع آنالوگ تنها اطلاعات تصویری از طریق کابل HDMI انتقال پیدا می کند. در زمان اتصال کابل HDMI توجه کنید که کابل A/V صوتی نیز به تلویزیون متصل باشد برای دریافت صدا دز حالتی که منبع آنالوگ است . همانگونه که در راهنمای استفاده آورده شده است."
    ولی تا اونجایی که می‌دونم لپ‌تاپ منبع دیجیتال محسوب مي شه!
    Last edited by kamiran; 08-07-2012 at 11:10.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید
    کارت گرافیک من ایسوس9500 است وباکابلی که رو خودش بود spdif راازمادربرد به کارت گرافیک وصل کردم ولی بازم از طریق کابلhdmiروی تلویزیون صدا ندارم لطفا راهنمایی کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shkz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    من جایی کلاس میرفتم لپ تاپ اچ پی داشت با ال سی دی پاناسونیک. ابتدا با کابلی که به کارت گرافیک متصله(اسم دقیقش یادم رفته) به ال سی دی وصل میشدن بعد که کابل اچ دی ام آی خریدن اونو وصل کردن و بدون هیچ تنظیمی ارتباط برقرار شد صدا و تصویر.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

آقا من لپ‌تاپ سونی‌وایو دارم با کارت گرافیک GeForce 8400M GT
    پورت HDMI روی لپ‌تاپ هست و سال ۸۹ با ویندوز ۷ که تازه روش نصب کرده بودم (و همچنین سال ۸۸ با ویندوز ویستای اورجینال روش) خیلی راحت کابل رو یه سرش رو می‌زدم به لپ‌تاپ و سر دیگه‌شو به تلویزیون سامسونگ فول HD و تصویر و صدا با کیفیت عالی می‌گرفتم! البته یا توی Windows Media Center (نرم‌افزار اورجینال خود ویندوز برای تماشای فیلم روی تلویزیون) خروجی صدا رو HDMI می‌کردم یا اینکه تو کنترل‌پنل خود ویندوز
    ولی امسال با ویندوز ۷ سرویس‌پک یک که کاملاً آپدیت شده، بازی در می‌یاره و به همون تلویزیون خروجی صدا نمی‌ده! ؛ یعنی وقتی می‌زنی خروجی بشه HDMI High Definition صدای اسپیکر لپ‌تاپ قطع می‌شه ولی صدایی از تلویزیون در نمی‌یاد.
    Windows Media Center هم با اونی که توی ویستا و ورژن‌های قبلی ویندوز۷ بود یک مقدار تفاوت کرده و امکاناتش بیشتر شده. ولی بخش Setup Speeker همونی هست که قبلاً بوده و ...

خلاصه که نمی‌دونم این مواردی که تو این فروم مطرح شده برای لپ‌تاپ هم صدق می‌کنه یا اینکه چون لپ‌تاپه پورت HDMI به کارت گرافیک ربطی نداره؟

این عبارت رو هم توی سایت رسمی سونی دیدم: "اتصال دیجیتال ورودی HDMI تنها زمانی صدا را از کابل HDMI انتقال می دهد که منبع نیز دیجیتال باشد. در حالیکه در مورد منبع آنالوگ تنها اطلاعات تصویری از طریق کابل HDMI انتقال پیدا می کند. در زمان اتصال کابل HDMI توجه کنید که کابل A/V صوتی نیز به تلویزیون متصل باشد برای دریافت صدا دز حالتی که منبع آنالوگ است . همانگونه که در راهنمای استفاده آورده شده است."
    ولی تا اونجایی که می‌دونم لپ‌تاپ منبع دیجیتال محسوب مي شه!

عزیز شما روی آیکون بلندگو راست کلیک کن و برو تو قسمت playback devices. بعدش روی خروجی اچ دی ام آی کلیک کن و اون رو به se as deafult تغییر بده.

5. این کاربر از ___Pejman___ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه سنغال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من است

پيش فرض

آقا سلام تو رو خدا یکی بیاد مشکل منو حل کنه
    VGN-Z550N مدل لپ تابمه سونی ویو، ویندوزش اکس پی سرویس پک 3 هستش، ویندوز اورژینال خودش روش نصبه، تلوزیونمون هم سونی هستش و 5 تا ورودی اچ دی ام آی داره، اول فک می کردم که مشکل از تی وی هستش ولی نه لپ تاب یکی دیگه رو با کابل خودمون زدم به تی وی خودمون درست بود و کار می کرد چرا لب تاب کار نمی کنه؟! در ضمن لپ تابو از نیویورک خریدن برام، جان من یکی بیاد جواب بده!

داره خودمونی میشه alinasrollahi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Holland

پيش فرض

دوستانی که پس از وصل کردن کابل HDMI صدا ندارن باید خدمتتون عرض کنم که باید از تنظیمات صدا اونرو به خروجی HDMI انتقال بدن حیف که زبان ویندوز من هلندیه وگرنه براتون اسکرین شات میزاشتم تا بهتر متوجه بشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. این کاربر از alinasrollahi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    من مشکل اینه که زمانی که کابل HDMI رو به لپ تاپ و LCD صدا رو منتقل نمیکنه بره روی تلویزیون و باز صدا از روی لپ تاپ پخش میشه
    کسی هست به من بگه چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه ami2new's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Qatar

پيش فرض

سلام
    من مشکل اینه که زمانی که کابل HDMI رو به لپ تاپ و LCD صدا رو منتقل نمیکنه بره روی تلویزیون و باز صدا از روی لپ تاپ پخش میشه
    کسی هست به من بگه چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    روی تصویر بلند گو در نوار وظیفه کلیک راست انجام داده و گزینه Playback Devices رو انتخاب کنید و مطابق شکل عمل کنید

11. 2 کاربر از ami2new بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام من یه ال سی دی x.vision خریدم می خوام pc را با کابل hdmi به آن وصل کنم . می خوام وقتی با ال سی دی فیلم می بینند من هم با کامپیوتر کارام رو انجام بدم حالا چطوری با ید تنظیمش کنم. ممنون
    Last edited by سید رضا تهرانی; 17-12-2013 at 18:13. دليل: 1

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

روی تصویر بلند گو در نوار وظیفه کلیک راست انجام داده و گزینه Playback Devices رو انتخاب کنید و مطابق شکل عمل کنید
    حالا اگه بخوایم هم از کامپیوتر صدا داشته باشیم هم از تلویزیون باید چه کنیم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •