تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 616 از 639 اولاول ... 116516566606612613614615616617618619620626 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,151 به 6,160 از 6382

نام تاپيک: | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام

طلا , مِلک , ارز معتبر , کالا
    فقط همین

سلام
    سوال اینجاست که اگه کالا و ملک بخریم این هم یک جور آب به آسیاب دولت ریختن نیست ؟
    بهر حال تمام نقشه دولت از کاهش ارزش پول ملی این بوده که مردم پول خود را در راه خرید کالا و ... به کار گیرند
    و واقعا مردم با اینها گیر کردند اگه چیزی نخرند باید شاهد از بین رفتن ارزش پولشان باشند و اگه بخرند اولا باید چند برابر بخرند دوما این خودش کمک به حکومت و دولت هست
    Last edited by am_64; 31-08-2018 at 21:06.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

در ایران حساب های بانکی, ارز و تومانی, مثل ملک هستن. قرارداد و سندهای بانکی مثل سند ملکی محکم و قانونی هستن, برگه گواهی
    فقط توصیه میشود از بانکهای دولتی مثلا بانک ملی استفاده کنین
    این دولت و اون دولت فرقی نداره, سند سنده
    Last edited by dadash42; 29-08-2018 at 10:10.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

یک عده مجبورند پول تومان و سپرده در بانکها داشته باشند. چون خرج زندگیشون یا کاملا از سود اون پولهاست یا در کنار کاری که چندرغاز می گیرن و بعضی کارها هم که همیشگی نیست و خوابیده و کساده کمک خرج هست. البته با این تورم و گرانی وحشتناک که از شونه سر بگیر تا فولاد. مردم مجبورن کمتر خرج کنند و بخورن و گردش برن. خیلی ها با این گرونی ها مواد اولیه مثلا بجای خرید بیشتر گوشت دیگه نمی تونن گوشت بخرن و اگر هم می خرن کمتر دارن که برن بخرن و میرن سوسیس بی کیفیت و کالباس می خرن. یا مصرف سیب زمینی در سفره مردم بیشتر از گذشته می شه که شکمشون رو سیر کنن. خود همین رژیم غذایی بد و فاقد پروتئین مسای با سوء تغذییه و ویتامین و پروتئین که موجب موج شدید بیماریها در آینده بعضی از افراد بخصوص افراد جوان خواهد شد که همگی خرج بر اقتصاد کشور و جیب خود اون افراد داره. دارو هم که بمانند که قیمت ها رفته بالا و احتمالا در سه ماه آینده که تحریم بزرگ بانکی و نفتی شروع میشه دارو کمیاب خواهد شد و مافیای دارو حتی اگر داروهای ضروری هم از طرف آمریکا تحریم نشود که نمی شود خود این مافیا داروها رو بسیار گران تر برای پر کردن جیب خود و اولد ولدزنایشان به قیمت از دست رفتن جان بسیار خواهند فروخت و خوشحال و خندان به گردش در اروپا و خاویار خوردن مشغول خواهند بود. الان یخچال های بسیاری از مردم خالی تر از گذشته هست و نگرانی و استرس از این شرایط از این هم بدتر شود فکر هر روزه اشان شده. بچه های فاسد ولدزناهای یک مشت مفت خور و احمق و بی سواد هم میلیارد میلیارد از پولهای دزدی و رانت باباهای حزب اللهی و غیر حزب اللهی و حاجی بازاریشون می خورن و به ریش مردم و جوانان فقیر و بدبخت این مملکت می خندن و می رن عروسی شاهانه می گیرن و به مردم می گن برو کار کن و اگه نمی تونی برو بمیر!؟ . نتیجه احترام گذاشتن به عقاید یک مشت لجن و صدا از مردم بلند نشدن این میشه که کم کم همه صبحونه یک تیکه نون با آب جوش و ناهار و شام هم سیب زمینی و ترب (مثل اوشین) بخوریم تا ببینیم بی ناموسا واژگون می شن یا باز هم می مونن تا باقی خاویار دریای از دست رفته مازندران رو بخورن.

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام

امروز رفتم پاسارگاد یک مبلغ 30 میلیون تومن رو سپرده یکساله (خرید اوراق بهادر) کردم. همانطور که در تصویر می بینید سود 18% (قسمت زرد رنگ) هست و اون قسمت رو که نوشته سود 2515068 ریال درصد سالیانه (قسمت قرمز رنگ) رو متوجه نشدم. 251 هزار و خورده ای اشاره به چی داره؟ سود 30 میلیون در ماه با نرخ 18% که حدود 443 هزار تومان میشه؛ پس چرا اونجا نوشته 251 هزار و خورده ای؟
    سوال دیگه اینکه آیا کسی در پاسارگاد یا بانک دیگه از این سپرده های اوراق بهادر خریده و آیا سود این سپرده ها ثابت هست یا متغیره؟ منظورم اینه که مثل سود صندوق بالا و پایین نمیشه؟

ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام

امروز رفتم پاسارگاد یک مبلغ 30 میلیون تومن رو سپرده یکساله (خرید اوراق بهادر) کردم. همانطور که در تصویر می بینید سود 18% (قسمت زرد رنگ) هست و اون قسمت رو که نوشته سود 2515068 ریال درصد سالیانه (قسمت قرمز رنگ) رو متوجه نشدم. 251 هزار و خورده ای اشاره به چی داره؟ سود 30 میلیون در ماه با نرخ 18% که حدود 443 هزار تومان میشه؛ پس چرا اونجا نوشته 251 هزار و خورده ای؟
    سوال دیگه اینکه آیا کسی در پاسارگاد یا بانک دیگه از این سپرده های اوراق بهادر خریده و آیا سود این سپرده ها ثابت هست یا متغیره؟ منظورم اینه که مثل سود صندوق بالا و پایین نمیشه؟

ممنون
    مجبور بودی بری اوراق بگیری با همچین سودی ؟
    اگه مایل به سپرده گذاری در بانک هستی ،بانک اینده سپرده داره 21 درصد میده . بهتره بری این رو پس بدی

6. این کاربر از bas ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

مجبور بودی بری اوراق بگیری با همچین سودی ؟
    اگه مایل به سپرده گذاری در بانک هستی ،بانک اینده سپرده داره 21 درصد میده . بهتره بری این رو پس بدی

سلام

از اون نرخ سود 20 - 21 بانک آینده خبر داشتم ولی راستش خبرهایی از احتمال ورشکستگی و مبهم بودن آینده این بانک که ممکنه به سرنوشت ثامن و دیگر موسسات و بانکهایی که پول مردم رو خوردند و سود بالا دادند دچار بشه نرفتم بانک آینده وگرنه با این گرونی وحشتناک و تورم سود 21 بانک آینده هم باز کمه. شاید هم این حرفها و شایعات چندان صحت نداشته باشه و ترسیدم. البته به احتمال زیاد و با وضع اسفناک اقتصاد فروپاشیده بانک مرکزی مجبور افزایش نرخ سود بده. امیدوارم بالاتر از 18 ببرن. اگر در یک ماه و دو ماه آینده افزایش 20 یا بالاتر به بانکها ابلاغ بشه این سپرده اوراق رو می بندم و با نرخ جدید باز می کنم. ضررش هم کمه و همانطور که در فرم و عکس می بینید باز خریدش با نرخ 16 محاسبه می شه. اگر نرخ بانک آینده رو کنار بذاریم؛ بانکهای دیگر الان همه سپرده 15 باز می کنند و چند تایی شاید مثل پاسارگاد همین 18 درصد باز کنن. در هر صورت در یکی دو ماه آینده وضعیت سود بانکها اعلام میشه و احتمال زیاد مجبورن افزایش سه تا پنج درصدی تعیین کنند تا مردم پول به بانکها سرازیر کنند بلکه اقتصاد یه جونی بگیره.
    شما بانک آینده سپرده 21 دارید؟ شرایط سپردش چطوریه؟ حداقل مبلغ سپرده چقدر باید باشه؟ یکساله هست یا بیشتر؟

مرسی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام

از اون نرخ سود 20 - 21 بانک آینده خبر داشتم ولی راستش خبرهایی از احتمال ورشکستگی و مبهم بودن آینده این بانک که ممکنه به سرنوشت ثامن و دیگر موسسات و بانکهایی که پول مردم رو خوردند و سود بالا دادند دچار بشه نرفتم بانک آینده وگرنه با این گرونی وحشتناک و تورم سود 21 بانک آینده هم باز کمه. شاید هم این حرفها و شایعات چندان صحت نداشته باشه و ترسیدم. البته به احتمال زیاد و با وضع اسفناک اقتصاد فروپاشیده بانک مرکزی مجبور افزایش نرخ سود بده. امیدوارم بالاتر از 18 ببرن. اگر در یک ماه و دو ماه آینده افزایش 20 یا بالاتر به بانکها ابلاغ بشه این سپرده اوراق رو می بندم و با نرخ جدید باز می کنم. ضررش هم کمه و همانطور که در فرم و عکس می بینید باز خریدش با نرخ 16 محاسبه می شه. اگر نرخ بانک آینده رو کنار بذاریم؛ بانکهای دیگر الان همه سپرده 15 باز می کنند و چند تایی شاید مثل پاسارگاد همین 18 درصد باز کنن. در هر صورت در یکی دو ماه آینده وضعیت سود بانکها اعلام میشه و احتمال زیاد مجبورن افزایش سه تا پنج درصدی تعیین کنند تا مردم پول به بانکها سرازیر کنند بلکه اقتصاد یه جونی بگیره.
    شما بانک آینده سپرده 21 دارید؟ شرایط سپردش چطوریه؟ حداقل مبلغ سپرده چقدر باید باشه؟ یکساله هست یا بیشتر؟

مرسی
    سلام . بله حساب دارم . حساب اینده ساز 21 درصد هست و پس از یکماه میتونی برداری و کم و زیاد کنی و کف حساب یک میلیون هست .
    بانک دی هم حساب کوتاه مدت با سود 21 داره . بهمراه کارت و کف 10 میلیون

9. این کاربر از bas ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

صبح رادیو بانک انصار تبلیغات پخش میکرد
    عصر عموم زنگ زد گفت امروز انصار ورشکستی اعلام کرده
    این درسته؟
    Last edited by dadash42; 12-09-2018 at 07:28.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

چند وقت پیش پولمو گذاشتم کوتاه مدت بانک مسکن 15 درصد که ده درصدش نقد هست و بقیه اوراق تسه هست در طول مدتی که پولمو گذاشتم بانک مسکن پنج اوراق جمع کردم و آنها را فروختم رئیس بانک میگفت که فلان تاریخ پولش میاد حسابت تا یک ماه بعد از آن تاریخ هم صبر کردم نیامد بعد از مراجعه حضوری رئیس بانک در مورد حساب من با جاهای مختلف تماس گرفت و در نهایت گفت که چون اطلاعات حسابت پاک شده پول واریز نشده
    حالا فقط خدا میدونه که آیا دست هایی در کار بوده که از عمد این پول را واریز نکنند یا نه
    یکسال پیش هم پولهامو از بانک ملت نقد گرفتم که دو میلیونش کم بود و به هیچ وجه زیر بار نمی رفتند که کم دادند با اینکه از جلوی پیش خوان جایی نرفته بودم که با سر و صدای شدید من این پول را برگرداندند
    Last edited by am_64; 28-11-2018 at 17:09.

12. 2 کاربر از am_64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام

من یه حساب یک ساله تو بانک شهر داشتم سود فک کنم 22 درصد همچین چیزی، الان تموم شده، سود 15 درصد میده اتوماتیک؟ پیشنهاد بهتری دارین از بانک های معروف برای حدود 50 تومن؟

ممنونم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •