تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 634 از 639 اولاول ... 134534584624630631632633634635636637638 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,331 به 6,340 از 6382

نام تاپيک: | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

با سلام خدمت همگی

برای اینکه سود کوتاه مدت تعلق بگیره به سپرده ی کوتاه مدت ، بایستی یک روز قبل از تاریخِ واریزِ سود ، پول رو واریز کنین به حساب چون کامپیوترِ اکثر بانکها به محض عوض شدنِ تاریخ یعنی در ساعت ۱ دقیقه ی بعد از نیمه شب ، موجودی حسابها رو می‌گیره برای محاسبه ی سودِ ماهیانه

مثال اول :

اگر سود ۱۰ درصدیِ سپرده ی کوتاه مدت در روز اولِ هر ماه واریز میشه پس باید یک روز قبلش پول رو واریز کنین به حساب .

اگر در روز اول ماه واریز کنید دیگه در اون ماه سود بهش تعلق نمیگیره .

مثال دوم :

اگر سود ۱۰ درصدیِ سپرده ی کوتاه مدت در روز هشتمِ هر ماه واریز میشه پس باید در روز هفتم پول رو واریز کنین به حساب .

اگر در روز هشتمِ ماه واریز کنید دیگه در اون ماه سود بهش تعلق نمیگیره .
    سلام و ممنون آقا محمد آسمونی. یعنی من که سود روز شمارم روز 9 هر ماه واریز میشه، پول رو روز هشتم واریز کنم دیگه؟
    در مورد برداشت چی؟ اگر لازم شد یک مقداری پول برداشت بشه و به باقی سود تعلق بگیره چکار کنیم؟ آیا ممکنه مثلا 10 میلیون تو حساب کوتاه مدت هست و لازمه 2 میلیون بردارم؛ اگر هر روزی 2 رو برداشت کنم، به باقی 8 میلیون سود تعلق می‌گیره یا تحت تاثیر برداشت 2 میلیون اون 8 میلیون باقیمانده هم سودی تعلق نمی‌گیره؟ اونقدر قوانین عجیب واسه دزدی و کم دادن سود درست کردن؛ گفتم ببینم تو این موارد چطوری حساب می‌کنن و آیا خبر دارید؟

ممنون

2. این کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

تو بانک پارسیان یه حساب باز کن بعد صندوق لوتوس افتتاح کن
    سلام،

صندوق لوتوس پارسیان چقدر می‌ده در ماه؟ سود سپردش که 18 هست سالیانه. لوتوس بیشتر هست؟ آیا امن هست و مثل بورس که ملت رفتن مالشون به باد رفت خطری نیست؟ چند وقته شما لوتوس کار می‌کنید. نکاتی داره که بدونید و به ما هم بگید تو این بحران و تورم افتضاح بشه یکم بیشتر پول ساخت تا چرخ زندگی بچرخه؟

سلام
    تو کارگزاری مفید یه حساب بورسی باز کن چون طرح حامی داره پول بزاری توش راکد بمونه بهش سود حدود 20 درصد تعلق میگیره

کارگزاری مفید بانک هست کارگزاری بورس هست؟ نشنیدم؟ حساب بورسی تو این باز مثل سوال بالایی که دارم اینه که مثل سرمایه گذاری مستقیم تو بورس با ریسک بالاست یا تضمینی داره که پول به باد نره؟ البته اگر پارسیان یا بانکهای دیگه 18 بدن؛ بهتره بخاطر 2 درصد آدم ریسک نکنه.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام و ممنون آقا محمد آسمونی. یعنی من که سود روز شمارم روز 9 هر ماه واریز میشه، پول رو روز هشتم واریز کنم دیگه؟
    در مورد برداشت چی؟ اگر لازم شد یک مقداری پول برداشت بشه و به باقی سود تعلق بگیره چکار کنیم؟ آیا ممکنه مثلا 10 میلیون تو حساب کوتاه مدت هست و لازمه 2 میلیون بردارم؛ اگر هر روزی 2 رو برداشت کنم، به باقی 8 میلیون سود تعلق می‌گیره یا تحت تاثیر برداشت 2 میلیون اون 8 میلیون باقیمانده هم سودی تعلق نمی‌گیره؟ اونقدر قوانین عجیب واسه دزدی و کم دادن سود درست کردن؛ گفتم ببینم تو این موارد چطوری حساب می‌کنن و آیا خبر دارید؟

ممنون
    سلام علیکم
    برداشت بایستی در روزِ واریزِ سود انجام بشه یعنی اگر حتی یک روز قبل از واریز سود هم برداشت کنید دیگه سودی به مبلغی که برداشت کردین تعلق نمی‌گیره

5. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

تو بانک پارسیان یه حساب باز کن بعد صندوق لوتوس افتتاح کن
    مچکرم
    درصد سود 6 ماهه اش چقدره؟

ثبت کارت عابر بانک در سامانه شاپرک به چه صورته؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستان رمز دوم ثابت رو میشه غیر حضوری فعال کرد؟

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام

از کامپیوتر برای وارد شدن به اینترنت بانک ‍" [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " ابتدا نام کاربری و رمز ایستا رو وارد می‌‌کنم (بدون تایپ و با برنامه مدیریت رمز) و اون منوی کرکره‌ای هم روی گزینه "ایستا" هست و بعد حروف کپچا رو وارد می‌کنم و بعد در صفحه بعد رمز عددی که به گوشیم اس ام اس میشه (رمز پویا و دو مرحله‌ای) رو وارد می کنم تا تائید بشه و در آخر می‌تونم وارد اینترنت بانکم بشم.

حالا سوالم این هست که اون گزینه دوم در منوی کرکره‌ای که نوشته "دستگاه رمز ساز" چیه؟ من گرفتن رمز دوم یا پویا رو هم از داخل موبایل بانک پارسیان در گوشی هم فعال کردم و با زدن گزینه "صدور" هم می‌تونم رمز رو هم از داخل گوشی بگیرم. ولی متوجه نمیشم این گزینه دوم چطوری کار می‌کنه. اگر منظورش از دستگاه رمزساز همون کد که توسط موبایل بانک پارسیان ساخته میشه نیست؟ اگر هست که برای من کار نکرد و رمزی که از موبایل بانک پارسیان ساخته میشه رو وقتی وارد کردم گفت اشتباه هست. آیا فعلا فعال نشده از طرف خود بانک پارسیان؟‌ اگر کسی می‌دونه آیا فعال هست و چطوری لطفا به من هم بگید.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

با سلام خدمت همگی
    نکته مهم :
    ◼️ بعضی از مردم به خیالشون فقط کافیه که پولشون یک ماه در حسابِ کوتاه مدت باشه تا سود ۱۰ درصدی بهش تعلق بگیره .

این تصور اشتباه هست چون ۲ شرط باید داشته باشه :

شرط اول:
    پول رو باید حتماً یک روز قبل از تاریخ واریز سود واریز کنید به حساب کوتاه مدت .

شرط دوم:
    تا روزِ واریزِ سود در ماهِ بعد هم نباید پول رو برداشت کنید .

◼️ مثال :

اگر تاریخ واریز سود ، روز پنجمِ هر ماه هست و مبلغی رو در روز دهم واریز کنید و تا روز دهم یا حتی پانزدهم ماه بعد هم در حساب باشه یک ریال سود هم بهش تعلق نمی‌گیره

10. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SajjadKAZ2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران-اهواز

پيش فرض

سلام

از کامپیوتر برای وارد شدن به اینترنت بانک ‍" [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " ابتدا نام کاربری و رمز ایستا رو وارد می‌‌کنم (بدون تایپ و با برنامه مدیریت رمز) و اون منوی کرکره‌ای هم روی گزینه "ایستا" هست و بعد حروف کپچا رو وارد می‌کنم و بعد در صفحه بعد رمز عددی که به گوشیم اس ام اس میشه (رمز پویا و دو مرحله‌ای) رو وارد می کنم تا تائید بشه و در آخر می‌تونم وارد اینترنت بانکم بشم.

حالا سوالم این هست که اون گزینه دوم در منوی کرکره‌ای که نوشته "دستگاه رمز ساز" چیه؟ من گرفتن رمز دوم یا پویا رو هم از داخل موبایل بانک پارسیان در گوشی هم فعال کردم و با زدن گزینه "صدور" هم می‌تونم رمز رو هم از داخل گوشی بگیرم. ولی متوجه نمیشم این گزینه دوم چطوری کار می‌کنه. اگر منظورش از دستگاه رمزساز همون کد که توسط موبایل بانک پارسیان ساخته میشه نیست؟ اگر هست که برای من کار نکرد و رمزی که از موبایل بانک پارسیان ساخته میشه رو وقتی وارد کردم گفت اشتباه هست. آیا فعلا فعال نشده از طرف خود بانک پارسیان؟‌ اگر کسی می‌دونه آیا فعال هست و چطوری لطفا به من هم بگید.

اگه هدف امنیته که خب همون کدی که sms میشه جوابگو هست
    Last edited by SajjadKAZ2003; 01-03-2021 at 14:11.

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران-اهواز

پيش فرض

مچکرم
    درصد سود 6 ماهه اش چقدره؟

آخر هر ماه مقدار درصد سود مربوط به ماه گذشته رو اعلام میکنن، معمولا هر ماه حدود 20 درصد سالیانس

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران-اهواز

پيش فرض

سلام،

صندوق لوتوس پارسیان چقدر می‌ده در ماه؟ سود سپردش که 18 هست سالیانه. لوتوس بیشتر هست؟ آیا امن هست و مثل بورس که ملت رفتن مالشون به باد رفت خطری نیست؟ چند وقته شما لوتوس کار می‌کنید. نکاتی داره که بدونید و به ما هم بگید تو این بحران و تورم افتضاح بشه یکم بیشتر پول ساخت تا چرخ زندگی بچرخه؟
    سلام
    صندوق لوتوس به صندوق درآمد ثابته مربوط به بانک پارسیان
    آخر هر ماه مقدار درصد سود مربوط به ماه گذشته رو اعلام میکنن، معمولا هر ماه حدود 20 درصد سالیانس
    اینجا میتونید درصد سود مربوط به ماه های گذشته رو مشاهده کنید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خطری نداره، من بیشتر از 5 ساله توش موجودی دارم و مشکلی نداشته
    واریز و برداشتتون به صورت اینترنتیه، روزهای تعطیل هم نه میتونید برداشت کنید نه میتونید واریز کنید

کارگزاری مفید بانک هست کارگزاری بورس هست؟ نشنیدم؟ حساب بورسی تو این باز مثل سوال بالایی که دارم اینه که مثل سرمایه گذاری مستقیم تو بورس با ریسک بالاست یا تضمینی داره که پول به باد نره؟ البته اگر پارسیان یا بانکهای دیگه 18 بدن؛ بهتره بخاطر 2 درصد آدم ریسک نکنه.
    نمیدونم با بورس آشنا هستید یا خیر. ولی در کل بورس به این صورته که شما ابتدا باید کد بورسی بگیرید و یه کارگزاری برای خودتون انتخاب کنید تا بتونید سهام شرکتها رو خرید و فروش کنید (کارگزاریها شرکتهای واسطی هستن که بین افراد عادی و سازمان بورس برای خرید و فروش سهام ارتباط برقرار میکنن)
    کارگزاری های زیادی وجود دارن مثلا کارگزاری مفید، کارگزاری آگاه، گارگزاری فارابی، ...
    کارگزاری مفید یه طرح داره به نام طرح حامی، به این صورته که شما اگه هر مقدار موجودی در پنل خودتون در این کارگزاری داشته باشید بهش سود روز شمار تعلق میگیره به شرطی که پولتون راکد باشه یعنی باهاش سهام خرید و فروش نکنید و بهش دست نزنید. هر موقع هم بخاید میتونید موجودیتون رو کم و زیاد کنید.
    اگر هم بخاید با پولتون سهام خرید و فروش کنید که خب ممکنه سود و ضرر به دنبال داشته باشه و ریسک داره. به هر حال تصمیم با خودتونه. اگه نمیخاید ریسک کنید (مخصوصا تو بازار الان بورس که وضعش خرابه) خب پولتونو بریزید تو همین حساب کارگزاری مفید و آخر هر ماه سودش رو بگیرید

به طور خلاصه اگه شما سود حدود 20 درصد میخاید، یا پولتون رو بزارید تو صندوق لوتوس که مربوط به بانک پارسیانه، یا کد بورسی بگیرید و تو کارگزاری مفید حساب باز کنید و پولتون رو بخوابونید توش ولی سهام هیچ شرکتی رو نخرید
    برای ثبت نام صندوق لوتوس فکر میکنم در انتهای مراحل لازم باشه حضوری به بانک مراجه کنید ولی برای کارگزاری مفید و دریافت کد بورسی از ابتدا تا انتها مراحلش به صورت غیرحضوری انجام میشه

14. 2 کاربر از SajjadKAZ2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •