تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 573 از 639 اولاول ... 73473523563569570571572573574575576577583623 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,721 به 5,730 از 6382

نام تاپيک: | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام

میشه از طریق اینترنت بانک از مبلغ حساب روز شمار کوتاه مدت کارت به کارت کرد یا باید پول در حساب کارت باشه که بشه؟ پول تو کارت سودی روش نمیره واسه همین می خواهم یک روز شمار باز کنم و کم کم پول توش بریزم ولی در مواقع ضروری و شب و نصفه شب اگه لازم بشه میشه از طریق اینترنت بانک از حساب روز شمار به کسی کارت به کارت کنم؟

با تشکر از همگی

آخر فروم باز SajjadKAZ2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران-اهواز

پيش فرض

سلام

میشه از طریق اینترنت بانک از مبلغ حساب روز شمار کوتاه مدت کارت به کارت کرد یا باید پول در حساب کارت باشه که بشه؟ پول تو کارت سودی روش نمیره واسه همین می خواهم یک روز شمار باز کنم و کم کم پول توش بریزم ولی در مواقع ضروری و شب و نصفه شب اگه لازم بشه میشه از طریق اینترنت بانک از حساب روز شمار به کسی کارت به کارت کنم؟

با تشکر از همگی
    دو حالت داره:
    1- حساب قرض الحسنه، که میتونه کارت هم داشته باشه و امکان کارت به کارت از طریق اینترنت بانک رو هم داره، ولی خب چون قرض الحسنه هست سودی بهش تعلق نمیگیره
    2- حساب روز شمار، که باز هم دقیقا همون امکانات گفته شده در بالا رو داره با این تفاوت که سود هم بهش تعلق میگیره

3. این کاربر از SajjadKAZ2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

این قرعه کشی قرض الحسنه بانک ها نمایشی هست؟ منظورم تقلب امکانش هست درش مثل سایر چیز ها که در مملکت هست؟
    بعد این بحث امتیاز چی هست؟ یعنی چی یکی امتیازش بیشتر باشه یعنی احتمال برنده شدن جایزه با مبلغ بالا بیشتره؟ پس اون موقع چطور قرعه کشی رو انجام میدن که احتمال اونی که پول بیشتر گذاشته بیشتر بشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

هر بانکی من امروز رفتم در یکی از شهرهای استان همدان همه شان در مورد صندوق با درآمد ثابت گفتند که فعلا بسته هست و نداریم از دوستان آیا کسی اطلاع داره چرا اینجور شده ؟‌ و آیا دولت در بسته نگه داشتن این صندوقها دخیل هست یا نه بعضی بانکها می گفتند که بخشنامه دولت به همه بانکهاست حالا صحت و سقمشو دیگه نمیدانم

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

هر بانکی من امروز رفتم در یکی از شهرهای استان همدان همه شان در مورد صندوق با درآمد ثابت گفتند که فعلا بسته هست و نداریم از دوستان آیا کسی اطلاع داره چرا اینجور شده ؟‌ و آیا دولت در بسته نگه داشتن این صندوقها دخیل هست یا نه بعضی بانکها می گفتند که بخشنامه دولت به همه بانکهاست حالا صحت و سقمشو دیگه نمیدانم
    شهرستان ها نمودش بیشتره
    نه اینطوری هم نیست برا مثال بانک شهر و پارسیان
    منتهی حضوری عمل نمیکنند این بار
    مثلا پارسیان اول میرید سایتش ثبت نام مکیند کد کاربری و رمز عبور اس ام اس میاد بهتون بعد با مدارک شناسایی میرید بانک بهتون رمز عبور اصلی و کدکاربر که دارین میایین پول میریزین اینترتی به صندوق. پس فردا میرین کاغذ رسمی بهتون میدن.
    شهرستانها ندید پدیدی زیاد هست و ترسو هم زیاده در بانک هر کی میره فک میکنن مامور هست
    ولی اره خیلی از صندوق ها اصلا دیگه ندارن پذیرش

7. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SajjadKAZ2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران-اهواز

پيش فرض

من چند روز پیش رفتم بانک پارسیان گفتن صدور و ابطال صندوق لوتوس رو فقط باید از طریق سایت انجام بدید
    تو پیج اینستاگرام لوتوس پارسیان هم گفتن برای افتتاح صندوق لوتوس از طریق سایت اقدام کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دولت توی اردیبهشت برای بانک ها تعیین تکلیف کرده که تا درصد خاصی توی صندوق ها سهام دار باشن

10. این کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

دولت توی اردیبهشت برای بانک ها تعیین تکلیف کرده که تا درصد خاصی توی صندوق ها سهام دار باشن
    این چیزی که شما گفتین با مشکل دوستمون کمی متفاوته. البته از اردیبهشت به بعد که مشکلی نبود خیلی از بانکها این کار رو میکردن یعنی صدور و اضافی کردن واحد. مشکل از 15 شهریور پیش اومد که اونم یه جورایی باز دور زدن بانکها
    الان بانکها هنوزم خیلیاش صندوق باز میکنن ولی خب از وقتی گفتن سود یک ساله 15 شده اومدن از ترس بانک مرکزی که خودش کم دزد نیست ، به صورت اینترنی صندوق رو اضافه یا کم میکننن. البته ابطال حضوری میشه. نشون به این نشون که میبینین ابطال حضوری هم میشه ولی صدور واحد یا اضافه کردن فقط اینترنتی
    یعنی این دوستمون رو بد راهنمایی کردن در بانک. کلا شهرستان ها کمی یه جوری هست. چند تا از فامیلای ما دیروز هم بانک شهر هم باتک پارسیان صدور کردن اینترنتی
    Last edited by shangil; 23-10-2017 at 00:57.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

بانک آیند دیگه حساب 22 درصدی نمیده ... و حداکثر 15 درصد یکساله شده

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

بانک آیند دیگه حساب 22 درصدی نمیده ... و حداکثر 15 درصد یکساله شده
    تقریبا همه بانکها حداکثر 15 درصد برای مشتریان عادی میدن، ولی برای سپرده های کلانی و کارت سیاه ها خیلی بیشتره
    با یکی آشنا شدم 5 میلیارد تومان سپرده داره با سود 39% و کارت سیاه هم تعلق گرفته.
    برای اونها که نمیدونن کارت سیاه ها در تمام امور زندگی، مالی و دولتی مثل افراد ویژه vip برخورد میشه
    که مال و ثروتشون از کشور خارج نکنن
    Last edited by dadash42; 24-10-2017 at 10:32.

14. این کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •