تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 624 از 639 اولاول ... 124524574614620621622623624625626627628634 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,231 به 6,240 از 6382

نام تاپيک: | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

ممنونم، کف اینکه سود بیشتر بشه از این حدود 20 درصد میدونین چقدره؟

این سپرده 20% پارسیان رو که گفتم کف افتتاح حسابش 10 میلیون هست و شما تا 100 میلیون یا بیشتر هم بریزی باز همین سود 20% به سپردتون می دنن.

2. 3 کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان
    میدونین چرا چند وقت یک بار سکه میفروشند از طریق بعضی از بانکها ؟
    حکومت و دولتهاش با سکه فروشی, درحقیقت دارند کمی از بدهی هاشون به ملت رو کم میکنند

.
    توضیح بیشتر :
    فرض کنین در یک کشورِ تازه تاسیس , حکومت بیاد و دولت تشکیل بده و یک میلیارد تومن اسکناس کاغذی چاپ کنه .
    اگه اون حکومت و دولتش فاسد نباشند اون یک ملیارد تومن رو اینطوری تزریق میکنند به اقتصاد کشور
    1- ارز معتبر مثل دلار و یورو میگیرند از عده ای از صادرکننده ها و توریستها و بهشون تومن میدن
    .
    2- پرداخت حقوق کارکنان دولت و حکومت
    .
    3- پرداخت دستمزدِ پیمانکاران خصوصی که برای دولت کار میکنند و پل و جاده و خیابون و ساختمان و مترو و فرودگاه و غیره میسازند
    .
    4- پرداخت حقوق کارکنان نیروهای مسلح
    5- و غیره
    البته اگه حکومت و دولت فاسد باشند برای خودشون هم کلی پول برمیدارند که فعلاً کاری به این موضوع نداریم
    .
    ==================================
    خب . حالا اون یک میلیارد تزریق شده به افتصاد کشور ولی بیشتر این پولها میره توی بانکها , توی حسابهای مردم و دولت میتونه از همین پولها دوباره حقوق و دستمزد بده و وام بده
    یعنی اگه 700 میلیون تومن در بانکها خوابیده باشه میتونند حدود 400 میلیون تومنش رو دوباره بدند به ملت بدون اینکه پول چاپ کنند

.
    نتیجه این میشه که فقط 1 میلیارد پول چاپ شده ولی 1 میلیارد و 400 میلیون تومن داده شده به ملت
    .
    حالا حکومت ایران هم 1.700 هزار میلیارد تومن پول داده به ملت ولی این مقدار اسکناس چاپ نکرده .
    یعنی اگه همه ی ملت با همدیگه برند تا پولهاشون رو کامل از بانکها بردارند و دستِ خودشون باشه , این مقدار اسکناس اصلاً وجود نداره در کل کشور چون حدود 40 درصدش پولِ خودِ ملت بوده که در بانکها بوده و پرداخت شده به خود ملت !!

=========================================

یعنی حکومت و دولتهاش صدهل هزار میلیارد تومن بدهکارند به مردم
    با سکه فروشی مقداری از این کمبود اسکناس رو جبران میکنند یعنی کلی اسکناس جمع میکنند و به جاش سکه طلا میدن به مردم تا کمتر مجبور بشن اسکناس چاپ کنند
    =======================
    یکی از علتهایی که جرأت نمیکنند یهو سودهای بانکی رو بیارند روی 10% و کمتر همینه که ملت میریزند توی بانکها و پولهاشون رو میخوان تا برند چیزهای دیگه بخرند به جای سپرده گذاری در بانکها ولی پول کافی برای همه وجود نداره و فاجعه میشه و همه ی بانکها باید اعلام ورشکستگی کنند
    .
    یک علت دیگرش اینه که اگه پول ملی برای همه ملت بی اعتبار بشه و ملت همگی از پول ملی متنفر بشند و دیگه برای معاملاتشون از پول ملی استفاده نکنند , اونوقت مهمترین سلاح حکومت و دولتهاش از کار میافته (سلاح عملیات جمشید و کاهش دهها درصدیِ پول بانکی - سلاح قتل عام اقتصادیِ همه ی کسانی که پول ملی دستشونه یا توی حسابهاشونه در هر جای ایران و دنیا )
    این سلاح به مثابهِ یک سلاح ئیدروژنی هست برای حکومت در جنگِ اقتصادی و تحریم و برای "اقتصادِ مقاومتی"

میدونین هر بار که از این سلاح استفاده کردند , حدود 66% از ارزش پول ملی رو کم کردند و با اینکار صدها هزار میلیارد تومن از دارائیهای همه ملت اَعَم از فقیر و غنی رو زدند و بردند
    این سلاح (کاهش دادنِ دهها درصدیِ پول ملی) قدرتمندترین سلاح هر حکومتی هست در بحرانهای اقتصادی .
    .
    بدترین سنگر هم برای ملت در بحرانهای اقتصادی , سنگر پول ملی هست و بیشترین صدمه رو میبینه هر کسی که اکثرِ داراییش پول ملی باشه
    ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

این سپرده 20% پارسیان رو که گفتم کف افتتاح حسابش 10 میلیون هست و شما تا 100 میلیون یا بیشتر هم بریزی باز همین سود 20% به سپردتون می دنن.
    بالاتر گفتم کف حساب برای افتتاح این سپرده ها 10 میلیون هست که انگار باید تصحیح بشه. امروز از یه شعبه پارسیان پرسیدم گفت کفش باید 10 باشه یه شعبه دیگه گفت 1 میلیون!؟ نمی دونم این اختلاف واسه چیه. باز اگر خواستید شما هم بپرسید. در ضمن یک درصد سود کمتر شده و الان 19% سود می دن نه 20%؟!! هر دو شعبه هم گفتن اون طرف سال هم معلوم نیست ولی هنوز اگر کسی بخواهد باز کنه این طرف سال می تونه ولی با یک درصد کمتر یعنی 19 درصد.

6. این کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام.دوستان برای تمدید عابر بانک باید صبر کنم منقضی بشه تا بتونم تمدید کنم یا الان هم میتونم تمدید کنم؟؟تاریخ انقضای کارتم 98/1 یعنی تا آخر 31 فروردین وقت دارم.عابرم هم بانک ملت

2- کسی از خدمات اینترنتی بانک ملت استفاده میکنه؟اگر استفاده میکنه میشه لطف کنه و بگه شرایطش چیه؟؟آیا هزینه ای دریافت میکنند بابتش؟؟اس ام اس بانکم باید فعال باشه حتما؟؟(چون اس ام اس بانک فعال نیست البته برای 30 هزارتومن به بالا اس میاد ولی برای هزینه های کمتر از 30هزار و اینکه چه کسی برام پول ریخته ،اس نمیاد)
    Last edited by محمد7966; 28-03-2019 at 08:49.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام.دوستان برای تمدید عابر بانک باید صبر کنم منقضی بشه تا بتونم تمدید کنم ؟ یا الان هم میتونم تمدید کنم؟
    تاریخ انقضای کارتم 98/1 یعنی تا آخر 31 فروردین وقت دارم.عابرم هم بانک ملت
    2- کسی از خدمات اینترنتی بانک ملت استفاده میکنه؟
    اگر استفاده میکنه میشه لطف کنه و بگه شرایطش چیه؟
    آیا هزینه ای دریافت میکنند بابتش؟
    اس ام اس بانکم باید فعال باشه حتما؟
    (چون اس ام اس بانک فعال نیست البته برای 30 هزار تومن به بالا اس میاد ولی برای هزینه های کمتر از 30 هزار و اینکه چه کسی برام پول ریخته ،اس نمیاد)

1- هر وقت خواستین میتونین بگین کارتتون گم شده و کارت جدید بگیرین ولی اگه سر موعدش تمدید بشه بهتره
    از برنامه ی تقویم در موبایل استفاده کنین برای یادآوریِ موعدهای مختلف مثل تمدید کارتهای بانکی و پاسپورت , گواهینامه , سرویس خودرو و غیره . بهتره تنظیم بشه برای مدتی قبلش مثلاً دو سه روز قبل از منقضی شدنِ کارتِ بانکی
    .
    2- بهتره حسابهای راکد بسته بشه تا ازش سوء استفاده نشه براب پول شویی و غیره و بهتره همه ی حسابها حتماً سرویس پیامکش فعال باشه . این سرویس خیلی مهم هست برای امنیت حساب .
    .
    ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی

9. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

پیش بینی دوستان از شرایط اقتصادی سال 98 چی هست ؟ چون هدایت‌الله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس گفته (( در لایحه بودجه درآمدها و هزینه‌هایی را دیده‌ایم که قابل تحقق نیستند، بنابراین کسری بودجه شدیدی را در سال ۹۸ خواهیم داشت و اوضاع اقتصادی به‌مراتب بدتر از سال ۹۷ خواهد بود , در سال ۹۸ ریزش اشتغال، افزایش قیمت‌ها، رکود اقتصادی و تورم را خواهیم داشت، با این تفاسیر وضعیت اقتصادی بسیار بدی را در سال ۹۸ پیش‌بینی می‌کنم ))

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVGroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام.دوستان برای تمدید عابر بانک باید صبر کنم منقضی بشه تا بتونم تمدید کنم یا الان هم میتونم تمدید کنم؟؟تاریخ انقضای کارتم 98/1 یعنی تا آخر 31 فروردین وقت دارم.عابرم هم بانک ملت

2- کسی از خدمات اینترنتی بانک ملت استفاده میکنه؟اگر استفاده میکنه میشه لطف کنه و بگه شرایطش چیه؟؟آیا هزینه ای دریافت میکنند بابتش؟؟اس ام اس بانکم باید فعال باشه حتما؟؟(چون اس ام اس بانک فعال نیست البته برای 30 هزارتومن به بالا اس میاد ولی برای هزینه های کمتر از 30هزار و اینکه چه کسی برام پول ریخته ،اس نمیاد)
    برای موبایل بانک ملت:
    - با «کارت ملی» میرید بانک. همونجا موقع فعالسازی، یه کد براتون اسمس میشه که باید برای متصدی بانک بخونیش. پس «موبایلت» هم همراهت باشه.
    - نیازی نیست که اسمس بانک فعال باشه. (برای من اول فعال بود، خودم رفتم گفتم غیرفعالش کنن)
    - هیچ هزینه ای نداره و رایگانه.

12. این کاربر از MVGroup بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    IRINN:
    برای افزایش اعتبارِ چک :
    از حالا دیگه چکی که حسابش موجودیِ کافی نداره , مبلغش از سایر حسابهای "چک کشنده" پرداخت میشه
    ظاهراً منظورشون سایر حسابها در تمام بانکها هست و یک سامانه درست شده برای این کار که حتماً از این سامانه سوء استفاده ها هم خواهد شد چون تمام دارایی فرد در تمام بانکها رو نشون میده

14. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

پیش بینی دوستان از شرایط اقتصادی سال 98 چی هست ؟ چون هدایت‌الله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس گفته (( در لایحه بودجه درآمدها و هزینه‌هایی را دیده‌ایم که قابل تحقق نیستند، بنابراین کسری بودجه شدیدی را در سال ۹۸ خواهیم داشت و اوضاع اقتصادی به‌مراتب بدتر از سال ۹۷ خواهد بود , در سال ۹۸ ریزش اشتغال، افزایش قیمت‌ها، رکود اقتصادی و تورم را خواهیم داشت، با این تفاسیر وضعیت اقتصادی بسیار بدی را در سال ۹۸ پیش‌بینی می‌کنم ))
    افتضاح تمامه. خودت داری میگی

اگر توان مهاجرت دارید همین الان اقدام کنید وگرنه چیزی جز نابودی وجود ندارد. امروز اعلام کردند که مدت انتظار خرید خانه 50 سال شده. چنین چیزی تو جهنم هم سابقه نداره.

انگار داریم تو جهنم زندگی می کنیم یکجاش آتشه یکجاش غاره یکجاش صخره و کوهه, بتون بگند کجاش بریم از شدت گرماش و سوزش و شکنجش در امانید؟ یکی میگه برید غار دیگری میگه برید نوک کوه....

دقیقا همین منواله . امیدوارم کار خودم اوکی بشه و برای همه آرزوی موفقیت را دارم.

16. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

طبق خبرها و تحلیل اون طرفی که درست هم خواهد بود تورم 50 درصدی در سال 1398 یعنی امسال گریبان مردم را خواهد گرفت. خبری که خوندم اگر این بشه بعد از ونزوئلا و زیمباوه ملت ایران در رده و سکوی سوم جهانی خواهد ایستاد که افتخار کمی نیست! مفت خورها و کاسه لیس ها که به سیستم و حکومت وصلند چون حقوق و پول مفت و حرومی از رانت نفت و هزار دله دزدی در میان چیزی که نمی فهمند و نمی دونن خانواده فقیر و مستمند چی می کشن که هیچ؛ تازه طلبکار هم هستن و مردم رو نا شکر می دونن و می گن با اقتصاد مقاومتی میشه و صرفه جویی باید بکنند! در حالیکه خودشون از گردش؛ عیاشی و غذاهای چرب و چیلی نمی تونن بگذرند و یک روز نمی تونن با مترو و اتوبوس تردد کنن؛ از بس که مفت خور و گشادند و پول نفت و حقوق های باد آورده از شغلهایی که با پارتی و ارتباط و خ... مالی بدست آورند اونها رو تنبل کرده و مانند انگل زالو ثروت مردم و کشور رو می مکند. با این اوصاف که از وضعیت گرانی و تورم پیش شده باید منتظر افزایش شدید قیمتها باشیم و اگر طبقه کم در آمدها باید به نان و کشک، نون و پنیر، سیب زمینی آپز و بعضی شبها گرسنه رضایت دهند و شاکر باشند و اجازه دهند مفت خورهای انگل ریاکار جانماز آبکش با آسودگی ران مرغ و بره به دندان بکشند تا سر وقت و آینده نه چندان دور دندانهایشان را با انبردست بکشیم!

18. این کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •