تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 623 از 639 اولاول ... 123523573613619620621622623624625626627633 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,221 به 6,230 از 6382

نام تاپيک: | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

عفو چی ؟؟؟؟
    سارقین یعنی محاکمه نمیشن ؟؟؟
    احکام ۱۲ هزار محکوم به سرقت در تهران اجرا نشده است
    https://www.tabnak.ir/fa/news/875200
    خبر بالا رو بخونید متوجه می شوید تازه این در حالی هست که بسیاری از مالباختگان هم سارق را شناسایی نکردند و از آنطرف خیلی از سارقین هم با عفوی که اعلام شد آزاد میشند

2. این کاربر از am_64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

این حرف درسته که باید درست سرمایه گذاری کرد تا ارزش پول از بین نره و ضرر نکرد ولی خیلی از مردم ایران بخاطر نداشتن شغل یا داشتن شغل کم درآمد و موقتی و هزار بدبختی دیگه به سود بانکی و کمک خرج زندگی نیاز دارن و اگر پولشون رو به طلا، ارز تبدیل و نگهداری کنن دیگه خبری از کمک خرج زندگی نیست . بعضی که اصلا شغلی ندارن یا سالها بیکارن. واسه همین مجبورن چندرغازی رو بزارن تو بانکهای دزد شارلاتان در سرماه یه سودی بگیرن. در واقع بسیاری نمی دونن چکار باید کرد. هر چند همیشه دلار و ارز و ملک تو این مملکت سیر صعودی داشته ولی خیلی از افراد می ترسن چون اونقدر ناامنی اقتصادی هست که فکر می کنن اگر طلا و ارز بخرن شاید یک اتفاق سیاسی بیفته که دوباره کم بشه و ضرر کنن. هر چند در بانکهای دزد هم پول سپرده کردن جزء کاهش ارزش پول تا بحال چیزی برای مردم نداشته. به نظرم خرید یک ملک بهترین گزینه هست که از اجاره یا رهن اون درآمدی کسب بشه و خود ملک هم سرجاش هست و نسبت به ارز و طلا سرمایه گذاری امن تری هست ولی از طرفی am_64 درست گفته که خرید و تقاضا برای ملک مثل هر چیز دیگه دلالهای این حوزه رو برای خالی کردن جیب ملت بیشتر می کنه. مثل قضیه ماشین هست که خیلی می رن می خرن و اینطوری میشه که سایپا و ایران خودرو که اساسا شرکتهای ورشکسته ای هستند و وقت با پول نفت و صوری باقی موندن آشغالها رو با چنان قیمتی به مردم می فروشن. حکومت آدمکشان و شیاطین مردم رو به بردگی گرفتن و همه جور سوء استفاده ازشون می کنن.

عالی و دقیقا موافقم .....اما داری میگی ملک......الان خونه تو حاشیه شهر تهران متری 4-5 تومن کمتر نیست چه طوری کسی که 100 تومن داره و احتیاج داره به اون ماهی حدود 1500 سرمایه گزاری کنه؟یا باید بزنه تو یه کاری که 1000 ریسک داره یا بزاره تو بانکی و پولش ذره ذره مثل یخ آب بشه

متاسفانه از همه طرف محاصره شده یه فرد لول متوسط این جامعه و باید خود خوری کنه فقط

4. این کاربر از E.G_band بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

عالی و دقیقا موافقم .....اما داری میگی ملک......الان خونه تو حاشیه شهر تهران متری 4-5 تومن کمتر نیست چه طوری کسی که 100 تومن داره و احتیاج داره به اون ماهی حدود 1500 سرمایه گزاری کنه؟یا باید بزنه تو یه کاری که 1000 ریسک داره یا بزاره تو بانکی و پولش ذره ذره مثل یخ آب بشه

متاسفانه از همه طرف محاصره شده یه فرد لول متوسط این جامعه و باید خود خوری کنه فقط

بله درست می فرمائید؛ باید کامل تر توضیح می دادم. اگر 100 یا حالا ده بیست تا بالا پایین داشته باشیم به درد خونه خریدن نمی خوره؛ ولی بعضی ها رو دیدیم که مبالغ بالایی دارند و می رند می زارن بانک که سود بگیرن! ممکنه یکی دویست سی صد تا داشته باشه که کل نقدیندگی زندگیش باشه. خوب با این این دویست سی صد تا می تونه یک خونه کلنگی تو جنوب شهر تهران بخره و اجاره و رهن بده و بهتره تا بره پول رو تو چند تا بانک مختلف بزاره و سود بگیره که سودش با این گرونی و تورم برابری که نمی کنه هیچ ارزش اصل پول هم به مرور کم میشه. ولی اگر مبلغ صد تا صد و پنجاه تا باشه باید تو بانک گذاشت و اگر بشه کم کم پول جور کرد و با سود بانکی و یه آب باریکه و البته مثل مرتاض های هندی زندگی و صرفه جویی کردن تا پول بشه دویست سی صد تا و رفت یک خونه کلنگی تو جنوب شهر خرید و اجاره داد بهتره. اینطوری اگه یه روزی بانکها هم ورشکسته بشن و ارزش ریال مثل ارزش پول ونزوئلا و زیمباوه بشه دارایی و پولمون به باد نمی ره. ولی متاسفانه اکثر جامعه که پولی تو بانکها دارن که سود می گیرن که کمک زندگیشون باشه مبالغ زیر 100 دارن که با اون پول هیچ کاری نمیشه کرد.

6. این کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

الان موعد اوراق گواهی سپرده ام سر رسیده که پارسال این موقع افتتاح کرده بودم بانک زنگ زده میگه 20 و نیم درصد تمدید میکنیم به نظرتون با این تورم کمرشکن منطقی هست این درصد سود یا نه ؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

الان موعد اوراق گواهی سپرده ام سر رسیده که پارسال این موقع افتتاح کرده بودم .
    بانک زنگ زده میگه 20 و نیم درصد تمدید میکنیم.
    به نظرتون با این تورم کمرشکن منطقی هست این درصد سود یا نه ؟
    .
    .
    عالی و دقیقا موافقم .....اما داری میگی ملک......الان خونه تو حاشیه شهر تهران متری 4-5 تومن کمتر نیست
    چطوری کسی که 100 تومن داره و احتیاج داره به اون ماهی حدود 1500 سرمایه گزاری کنه؟
    یا باید بزنه تو یه کاری که 1000 ریسک داره یا بزاره تو بانکی و پولش ذره ذره مثل یخ آب بشه
    ,

سلام
    .
    سیاستِ اِمرار معاش و گذرانِ زندگی با سودِ بانکی اشتباه هست مگه برای کسی که اونقدر پول نقد داره که سودش خیلی بیشتر از هزینه هاش هست و یا اصلِ پول اونقدر زیاده که هم چی هم از ارزشش کم بشه باز هم هزینه هاش رو پوشش بده .
    .
    .
    در ژاپن پولی یک سالِ تمام در بانک باشه نیم درصد جریمه داره . به مردم میگن پولتون رو یا باید به کسب و کار بزنید یا سهام بخرید یا وام بدین به کسی که کسب و کار بلده یا خرجش کنین تا اقتصاد کشور بچرخه . اگه پول نگه دارین جریمه داره
    .
    .

یه بار هم یکی زنگ زد به کانال ایـــرا ن بی مــرز و گفت :
    آقا من ملیاردر هستم . مبخوام هر چی دارم بفروشم بیام امریکا بذارم توی بانک و سودش رو بگیرم و زندگی کنم
    .
    بهش گفت:
    نمیشه .
    امریکا کشور کار و بیزنس و فعالیت هست
    نمیتونی فقط سود بانکی بگیری و بخوری و بخوابی
    یا باید کسب وکار راه بندازی و یکی رو هم بیاری تا بشه مدیر و کار رو بچرخونه و بهشون حقوق بدی و خودت هم بشی کارفرما , یا بری سهام بخری یا خودت مشغول به کار بشی .

.
    .
    مردم ایران چند چیز رو باید خوبِ خوب درک کنند :
    این حکومت خرجش در داخل ایران و خارج ایران خیلی زیاده , چیزی به کسی از مردم عادی که حدود 90% تا 95% هستند نمیده مگر با اکراه و با قطره چکان , در حدِ بخور و نمیر .
    اما کسانی که نگهبانانِ حکومت هستند , اونها وضعشون فرق داره . همونها هم درجه بندی شده اند . بعضیهاشون اونقدر عزیزند که ولشون کرده اند بزنند و ببرند و بخورند در جاهای مختلف مثل وارداتِ قانونی و غیرقانونی , صادرات قانونی و غیرقانونی , بساز بفروش قانونی و غیر قانونی و غیره .
    .
    بر همین اساس , مردم عادی باید درک کنند که سود بانکی رو به هر نحو باشه ازشون پس میگیرند و از اصل پولشون هم میزنند و میبرند
    .
    پس سیاستِ سود گرفتن و زندگی کردنِ پایانِ خوشی نداره برای سپرده گذارها .
    .
    .
    مردم باید دست بزنند به کسب کار . یا در خانه یا در پیاده رو یا اینترنتی یا در یک مکان مثل مغازه و شرکت و غیره .
    یعنی یا باید کارمندی کنند یا کارفرما بشن و شغلشون رو اداره کنند یا چیزی در خانه یا کارگاه یا کارخانه تولید کنند و بفروشند مثل غذا , تابلو فرش , قالیچه , گلیم , کارهای دستیِ دیگه یا نگهداری کودک یا پرستار شدن برای کودک یا افرادِ مُسن
    .
    یا بشن "تکنسین و خدماتی اینترنتی و موبایلی" مثل نصب آنتن , نقاش ساختمون , برقکار , لوله کش , تعمیر لوازم خانگی یا تعمیرکار و مکانیک در یک مغازه یا شرکت
    یا پیک موتوری یا راننده شخصی یا راننده اسنپ و تاکسی

.
    خلاصه باید با کار خودشون خرجشون رو دربیارند نه با سودِ بانکی .
    .
    از قدیم گفتند :
    هر کی به کاری مشغول , باید که دربیاد پول
    .
    زندگی خرج و هزینه داره . باید از یک طرف با کار کردنمون هزینه ها رو تامین کنیم
    و از طرفِ دیگه یاد بگیریم که چطوری هزینه ها رو مدیریت کنیم و کاهش بدیم
    مثل:
    دوری از دخانیات و الکل , مواد مخدر و بی بند و باریِ جنسی و قمار و رفیق بازی و تجمل گرایی و اِسراف و تبذیر و خودنمایی و چشم هم چشمی
    یاد گرفتنِ استفاده ی صحیح از خودرو و وسایل شخصی و خانگی
    یاد گرفتن سرویس و تعمیر به موقع
    یاد گرفتنِ روشهای دزدی و کلاهبرداری برای جلوگیری از کلاهبرداری و سرقت و شیادی
    .
    یاد گرفتن روشهای مراقبت از سلامتی که امروزه با یک سرچ ساده در نت میشه اونها رو پیدا کرد و خوند و یاد گرفت و اجرا کرد
    مثل دوری از قند و شکر زیاد , نوشابه , کالباس و سوسیس , سرخ کردنی , غذاهای رستورانی و کنسروی , گوشتِ قرمز بیش از حد , لبنیات پرچرب , درست نجویدنِ غذا , روی هم خوری (بدخوری), پرخوری .
    بالا بردنِ معنویات برای رسیدن به آرامش روحی و فکری که بسیار مهم هست

.
    باید حساب شده حرکت کرد تا برکت و منفعت بیاره .
    زندگی و درآمد و مخارج و سلامتی و آرامش روح و فکر نیاز به مدیریت داره . مدیریت هم علم و دانش میخواد . علم دانش هم باید وقت صرف کنیم برای و زحمت بکشیم و پول خرگ کنیم و هزینه بدیم براش چون چیزی در این دنیا مجانی نیست
    و انسان چیزی به دست نمیاره مگر با سعی و تلاش و کوشش و پرداختِ هزینه (قانونِ الهی)
    .
    .

===================================
    <br>
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    <br> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. 4 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

.
    .

سلام
    .
    سیاستِ اِمرار معاش و گذرانِ زندگی با سودِ بانکی اشتباه هست مگه برای کسی که اونقدر پول نقد داره که سودش خیلی بیشتر از هزینه هاش هست و یا اصلِ پول اونقدر زیاده که هم چی هم از ارزشش کم بشه باز هم هزینه هاش رو پوشش بده .
    .
    .
    در ژاپن پولی یک سالِ تمام در بانک باشه نیم درصد جریمه داره . به مردم میگن پولتون رو یا باید به کسب و کار بزنید یا سهام بخرید یا وام بدین به کسی که کسب و کار بلده یا خرجش کنین تا اقتصاد کشور بچرخه . اگه پول نگه دارین جریمه داره
    .
    .

یه بار هم یکی زنگ زد به کانال ایـــرا ن بی مــرز و گفت :
    آقا من ملیاردر هستم . مبخوام هر چی دارم بفروشم بیام امریکا بذارم توی بانک و سودش رو بگیرم و زندگی کنم
    .
    بهش گفت:
    نمیشه .
    امریکا کشور کار و بیزنس و فعالیت هست
    نمیتونی فقط سود بانکی بگیری و بخوری و بخوابی
    یا باید کسب وکار راه بندازی و یکی رو هم بیاری تا بشه مدیر و کار رو بچرخونه و بهشون حقوق بدی و خودت هم بشی کارفرما , یا بری سهام بخری یا خودت مشغول به کار بشی .

.
    .
    مردم ایران چند چیز رو باید خوبِ خوب درک کنند :
    این حکومت خرجش در داخل ایران و خارج ایران خیلی زیاده , چیزی به کسی از مردم عادی که حدود 90% تا 95% هستند نمیده مگر با اکراه و با قطره چکان , در حدِ بخور و نمیر .
    اما کسانی که نگهبانانِ حکومت هستند , اونها وضعشون فرق داره . همونها هم درجه بندی شده اند . بعضیهاشون اونقدر عزیزند که ولشون کرده اند بزنند و ببرند و بخورند در جاهای مختلف مثل وارداتِ قانونی و غیرقانونی , صادرات قانونی و غیرقانونی , بساز بفروش قانونی و غیر قانونی و غیره .
    .
    بر همین اساس , مردم عادی باید درک کنند که سود بانکی رو به هر نحو باشه ازشون پس میگیرند و از اصل پولشون هم میزنند و میبرند
    .
    پس سیاستِ سود گرفتن و زندگی کردنِ پایانِ خوشی نداره برای سپرده گذارها .
    .
    .
    مردم باید دست بزنند به کسب کار . یا در خانه یا در پیاده رو یا اینترنتی یا در یک مکان مثل مغازه و شرکت و غیره .
    یعنی یا باید کارمندی کنند یا کارفرما بشن و شغلشون رو اداره کنند یا چیزی در خانه یا کارگاه یا کارخانه تولید کنند و بفروشند مثل غذا , تابلو فرش , قالیچه , گلیم , کارهای دستیِ دیگه یا نگهداری کودک یا پرستار شدن برای کودک یا افرادِ مُسن
    .
    یا بشن "تکنسین و خدماتی اینترنتی و موبایلی" مثل نصب آنتن , نقاش ساختمون , برقکار , لوله کش , تعمیر لوازم خانگی یا تعمیرکار و مکانیک در یک مغازه یا شرکت

.
    خلاصه باید با کار خودشون خرجشون رو دربیارند نه با سودِ بانکی .
    .
    از قدیم گفتند :
    هر کی به کاری مشغول , باید که دربیاد پول
    .
    زندگی خرج و هزینه داره . باید از یک طرف با کار کردنمون هزینه ها رو تامین کنیم
    و از طرفِ دیگه یاد بگیریم که چطوری هزینه ها رو مدیریت کنیم و کاهش بدیم
    مثل:
    دوری از دخانیات و الکل , مواد مخدر و بی بند و باریِ جنسی و قمار و رفیق بازی و تجمل گرایی و اِسراف و تبذیر و خودنمایی و چشم هم چشمی
    یاد گرفتنِ استفاده ی صحیح از خودرو و وسایل شخصی و خانگی
    یاد گرفتن سرویس و تعمیر به موقع
    یاد گرفتنِ روشهای دزدی و کلاهبرداری برای جلوگیری از کلاهبرداری و سرقت و شیادی
    .
    یاد گرفتن روشهای مراقبت از سلامتی که امروزه با یک سرچ ساده در نت میشه اونها رو پیدا کرد و خوند و یاد گرفت و اجرا کرد
    مثل دوری از قند و شکر زیاد , نوشابه , کالباس و سوسیس , سرخ کردنی , غذاهای رستورانی و کنسروی , گوشتِ قرمز بیش از حد , لبنیات پرچرب , درست نجویدنِ غذا , روی هم خوری (بدخوری), پرخوری .
    بالا بردنِ معنویات برای رسیدن به آرامش روحی و فکری که بسیار مهم هست

.
    باید حساب شده حرکت کرد تا برکت و منفعت بیاره .
    زندگی و درآمد و مخارج و سلامتی و آرامش روح و فکر نیاز به مدیریت داره . مدیریت هم علم و دانش میخواد . علم دانش هم باید وقت صرف کنیم برای و زحمت بکشیم و پول خرگ کنیم و هزینه بدیم براش چون چیزی در این دنیا مجانی نیست
    و انسان چیزی به دست نمیاره مگر با سعی و تلاش و کوشش و پرداختِ هزینه (قانونِ الهی)
    .
    .

===================================
    <br>
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی

اوووه از کجا به کجاهاااا رسیدی

اون فردی که میگی گفته میخوام بفروشم بیام آمریکا خیلی شخص احمق و بی مغزی بوده قطعا بیزینس من نبوده یا یه ارثی بهش رسیده یا اینکه گاو و گوسفندارو منظورش بوده بفروشه

این یه مورد(تو اصل حرفات با شما موافقم همینجا بگم که سوءتفاهمی پیش نیاد)

دوما هم که طرف کل عمرش رو کار کرده 100 میلیون 200 میلیون اصلا 1 میلیارد حاصلش بوده برای مثال بیاد بره اسنپ باز ؟؟؟ یعنی تا آخر عمرش نباید روز خوش ببینه؟تفریح با خانوادش نمیخواد؟

سود بانکی بلای جونه اصل پوله ....اما مجبور کردن ملت رو بهش......کسی الان جرات نمیکنه پولش رو بده به بازاری که براش کار کنه هر آن امکان ورشستگی(نمیگم دزدی و کلاهبرداری ها که اونم پیش میاد توش)وجود داره.یا من خودم میخواستم یه تولیدی بزنم یه سرچ کردم و یه سر زدم برای مجوز هاش دیدم پیر میشم تا بخوام بگیرم گذاشتم رفتم سربازی گفتم بعدش اقدام کنم.بیچاره میشی بخوای یه مجوز بگیری......الان 90 درصد پوشاک برند داره جمع آوری میشه جنس (صنف پوشاک که فعالیت دارم رو منظورم هست)تو بازار نیست تمام مرز ها بسته شدن هیچ راهی نداری برای جنس اوردن ضمن اینکه هر روز باید تو استرس این باشی امروز از کدوم سازمان من در آوردی میخوان بیان بهت گیر بدن و جریمه بگیرن

خلاصش اینه سود بانکی یه سود فقط سود تقریبا مطمئن هست برای کسی که نه علم اقتصاد (نه دلالی)داره نه زرنگه و نه توان داره (جوونامون هم پیرن)....در اخر باز هم بگم مجبور کردن به این کار ملت رو و دست خودمون نیست.

نیتجه گیری حرفام:

سود بانکی برای هر کسی که دوست داره از پولش لذت ببره و بگه گور بابای پول بزار من لذتشو ببرم کاملا مناسبه....چیزی که اکثر ما ایرانی ها نداریم.....یک زندگی رو هر روز تکرار میکنیم اکثرمون دچار یکنواختی شدیم از تفریحامون میزنیم به امید اینکه یک روز خوب بیاد اهل ریسک نیستیم و دیوونه بازی تو زندگی هامون نمیکنیم و آخرشم میشینیم میبینیم که چه روز های خوبی از زندگیمون گذشت بهش بی اعتنا بودیم.

راستی:امضام رو میبینید؟برای سال 2011 یا 2012 هستش....حتی اگه 1 نفر هم بهش توجه کرده باشه .....

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

.

.
    معتقدم در کلامتان مطلبی مغفول مانده و آن اینست که باید در نظر بگیریم این سپرده های مردمی در نتیجه کار و تلاش بی وقفه آنها به دست آمده است و بحث ما در مورد چگونگی حفظ ارزش این اندوخته است که به شکل سپرده بانکی متجلی شده است لهذاء نباید همانند مسولان اینطوری فکر کنیم که سپرده های مردم حق آنها نیست و بر همین اساس نیز به طرق مختلف کمر به نابودی سپرده های مردم ببندیم چه این یک تفکر خطرناک و بازی با جان و مال مردم هست و این بدیهی است که مردم برای تحصیل مال از جانشان مایه میزارند
    و حتما در نظر دارید که اکثریت مردم اگر پولی در بانک در غالب سپرده دارند از راه قانونی و حلالش بوده است و اگه اقلیتی از راههای نامشروع اقدام به تحصیل مال و سپرده گذاری نمودند نباید اینو بسط داد به عموم مردم

12. 2 کاربر از am_64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام،

دوستان برای مبالغ حدود 20-30 تومن سپرده بلند مدت کجا سود خوبی میده و بانک قابل اعتمادیه؟ لوتوس پارسیان مثلا کسی خبر داره الان چطوریه؟ سایتاشون که چیز خاصی نمیگن هیچوقت.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام،

دوستان برای مبالغ حدود 20-30 تومن سپرده بلند مدت کجا سود خوبی میده و بانک قابل اعتمادیه؟ لوتوس پارسیان مثلا کسی خبر داره الان چطوریه؟ سایتاشون که چیز خاصی نمیگن هیچوقت.
    سلام

هر کسی و با توجه به اوضاع و احوال بسیار وخیم و بیمار اقتصاد امروز ایران یه نظری درباره سود خوب داره که با بقیه متفاوت هست. به نظر شخص من با این اوضاع تورم و گرونی ساعت به ساعت الان اگر بانکها سود 35 تا 40 بدن بدک نیست ولی خوب این یک خیاله. در حال حاضر بانک پارسیان سپرده بلند مدت یکساله با نرخ 20% داره که حداقل مبلغ برای سپرده این سود 10 میلیون هست. بانک آینده هم انگار داره که من پیشنهاد می کنم بین این دو پارسیان رو انتخاب کنی. اگر در 6 ماه اول از اصل پولت برداشت کنی یا همه رو برداری جریمه داره ولی بعد 6 ماه اگر کل پول رو هم بکشی بیرون جریمه نداره. انگار این طرح تا 15 اسفند هست. اگر تصمیم داری سپرده کنی برو بپرس و اگر دوست داشتی سپرده کنی زودتر که بعد از این تاریخ شاید دیگه نباشه و مجبور بشی بری 18 یا حتی 15 درصد بزاری. اگر هم نیازی به سودش نداری که اصلا بانک نزار و کار دیگه ای باهاش بکن. شایدم طلا و ارز بخری بیشتر به نفعت بشه. ولی باز نظر خودت هست و تحقیق کن. اگر نیاز به سود پولت داری در حال حاضر سپرده بالای 20 درصدی برای مبلغ شما نیست. صندوق لوتوس هم خواستی بزاری باز برو از شعبه پارسیان بپرس ولی اونم در همین حد سپرده 20% فکر کنم سود بهت بده.

15. این کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام

هر کسی و با توجه به اوضاع و احوال بسیار وخیم و بیمار اقتصاد امروز ایران یه نظری درباره سود خوب داره که با بقیه متفاوت هست. به نظر شخص من با این اوضاع تورم و گرونی ساعت به ساعت الان اگر بانکها سود 35 تا 40 بدن بدک نیست ولی خوب این یک خیاله. در حال حاضر بانک پارسیان سپرده بلند مدت یکساله با نرخ 20% داره که حداقل مبلغ برای سپرده این سود 10 میلیون هست. بانک آینده هم انگار داره که من پیشنهاد می کنم بین این دو پارسیان رو انتخاب کنی. اگر در 6 ماه اول از اصل پولت برداشت کنی یا همه رو برداری جریمه داره ولی بعد 6 ماه اگر کل پول رو هم بکشی بیرون جریمه نداره. انگار این طرح تا 15 اسفند هست. اگر تصمیم داری سپرده کنی برو بپرس و اگر دوست داشتی سپرده کنی زودتر که بعد از این تاریخ شاید دیگه نباشه و مجبور بشی بری 18 یا حتی 15 درصد بزاری. اگر هم نیازی به سودش نداری که اصلا بانک نزار و کار دیگه ای باهاش بکن. شایدم طلا و ارز بخری بیشتر به نفعت بشه. ولی باز نظر خودت هست و تحقیق کن. اگر نیاز به سود پولت داری در حال حاضر سپرده بالای 20 درصدی برای مبلغ شما نیست. صندوق لوتوس هم خواستی بزاری باز برو از شعبه پارسیان بپرس ولی اونم در همین حد سپرده 20% فکر کنم سود بهت بده.
    ممنونم، کف اینکه سود بیشتر بشه از این حدود 20 درصد میدونین چقدره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •