تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 619 از 639 اولاول ... 119519569609615616617618619620621622623629 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,181 به 6,190 از 6382

نام تاپيک: | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

پارسیان و فکر کنم ملت 20% دارن ولی باید 20 تا 50 میلیون تهش باشه
    منظور از ته حساب باشه چیه؟ من حساب و سپرده یکساله منظورم هست نه روز شمار سابق که الان کردنش ماه شمار. مبلغ من 40 میلیون هست. این نرخ 20% برای چه مبلغ هست؟ شاید برای 100 و بالاتر هست که من ندارم.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

منظور از ته حساب باشه چیه؟
    من حساب و سپرده یکساله منظورم هست نه روز شمار سابق که الان کردنش ماه شمار.
    مبلغ من 40 میلیون هست.
    این نرخ 20% برای چه مبلغ هست؟
    شاید برای 100 و بالاتر هست که من ندارم.
    سلام
    .
    بعضی از بانکها و موسسه ها حسابِ سپرده ی یکساله دارند با حداقلِ موجودیِ معین و سود روزشمار
    یعنی بر فرض مثال میگن :
    حساب سپرده یک ساله با سود سالیانه ی روزشمارِ 20% به شرطِ حداقل موجودی 10 میلیون تومان
    یعنی باید موجودیِ حساب در طولِ یک سال از 10 میلیون تومن کمتر نشه
    روزشمار هم هست یعنی هرچند بار که خواستین میتونین در روز یا در ماه واریز و برداشت کنین . به بیشترین مانده ی همون روز , سودِ سالیانه ی 20 درصدی تعلق میگیره و آخر هر ماه , سودهای روزهای همون ماه جمع میشه و واریز میشه به یک حساب کوتاه مدت 10 درصدی
    اما هیچوقت موجودی حساب نباید کمتر از 10 م بشه

فرمول سود روزشمارش هم تقریباً این جوری هست:
    موجودیِ حساب در همون روز ضربدر 20% تقسیم بر 365 = سود همون روز
    روش دوم:
    موجودیِ حساب در همون روز ضربدر 20 تقسیم بر 100 تقسیم بر 365 = سود همون روز
    .
    ضمناً در اخبارها گفتند ماه دی هم سود روزشمار میدند به کوتاه مدتهای 10 درصدی ولی از اول بهمن میشه ماه شمار
    .
    ظاهراً میخوان آروم آروم و قدم به قدم برگردند به همون سالهای قبل از باز شدنِ موسسه های مالی و اعتباری که اصلاً چیزی به نام سود روزشمار وجود نداشت و سود کوتاه مدتها هم ماه شمار نبود و 3 ماهه و با حتی 6 ماهه بود و فقط 3% بود و سود یکساله هم 7% و 9% بود و 3 ساله 1 13% بود و 5 ساله 17% بود
    چند سال پیش در این مورد مطلب مفصلی نوشتم در همین تاپیک . اگر پیداش کردم لینکش رو درج میکنم إن شاء الله
    همین الان هم با لغو کردنِ سود روزشمار کوتاه مدتها , سالانه هزارانمیلیارد تومن به جیب میزنند
    حتماً بعدش نوبت سود روزشمار بلند مدتِ یکساله هست که لغوش کنند
    از اینها هر چی بگین برمیاد
    بارها و بارها عملاً نشان دادند که برای بقا و گسترششون حاضرند همه چیزِ کشور و ملت رو بی درنگ فدا و قربانی کنند
    هر کسی این رو انکار کنه پس یا خوابِ خواب هست و باخودش رو به خواب زده
    .

===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

خدا به داد این ملت برسه خودشون قبلا شعارشون این بود که سود باید دو تا سه درصد با تورم فرق داشته باشه ولی گویا هر جا که منافعشون اقتضاء کنه قانون را جور دیگه ای اجراء می کنند و از آنطرف این خدانشناسها دستشون شب و روز توی جیب مردم هست اونوقت برای فریب ملت طرح نصب دوربین در خیابانها را به رای می گذارند که فکر مردم را منحرف کنند
    و ستمکاران به زودی خواهند دانست که به چه مکانی باز میگردند
    Last edited by am_64; 26-12-2018 at 23:24.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان

برای مبلغ حدود 150 م تومن کدوم بانک بیشترین سود رو می ده در حال حاضر؟

بعد اگر رقم بره بیشتر از 500 م کدوم بانک؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوستان
    برای مبلغ حدود 150 م تومن کدوم بانک بیشترین سود رو می ده در حال حاضر؟
    بعد اگر رقم بره بیشتر از 500 م کدوم بانک؟
    سلام

بهترین راه اینه که حضوری بپرسین یعنی سر بزنین به بانکها و همین سوالها رو از رئیس شعبه بپرسین
    .
    ضمناً سود بانکی فقط یک سراب هست . سود میدن سود میدن , بعدش با یک عملیاتِ جمشید ارزش پول رو میارند پایبن و چند برابر سودهایی که دادند رو پس میگیرند ازتون
    فقط کسی میتونه از سودِ بانکی واقعاً سود ببره که از عملیات جمشید خبر داشته باشه و قبل از عملیات , پولهاش رو از بانک برداره وطلا و ارز معتبر بخره و بعد از عملیات جمشید دوباره طلا و ارز رو تبدیل کنه به پول و برگردونه به حساب و سود بگیره . اگه 80 میلیون باشیم , شاید فقط ده پونزده نفر از این جریان خبر دارند .
    سودِ بانکیِ کشورهایی که پولشون ثُباتِ زیاد داره رو مقایسه کنین با کشورهایی مثل ایران که ارزش پولش یا روی آبه یا روی هوا
    اونها 1% یا 1.5% سود میدن . اینها تا 25% هم سود دادند .

علتِ زیاد سود دادنشون همینه که خیالشون راحته که با یک عملیات جمشید همه ی سودها رو پس میگیرند (با کاهش دادنِ ارزش پولی که خودشون چاپ کرده اند)

7. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام

کسی تو پارسیان حساب داره که وقتی می خواد وارد اینترنت بانک بشه فقط با رمز ثابت یا ایستا وارد میشه یا بانکی که در اون حساب باز کرده بهش "رمز یکبار مصرف" رو داده باشه که از طریق اس ام اس بگیره؟ من رفتم پارسیان حساب باز کردم و مسئول شعبه گفت رمز ما ایستا هست و هر 6 ماه منقضی میشه و برای ورود به اینترنت بانک اینطوری وارد میشید و رمز یکبار مصرف که به گوشی اس ام اس بشه فعلا سیستمش رو نداریم!؟ در حالیکه تو صفحه ورود اینترنت بانک پارسیان گزینه های رمز یکبار مصرف و پیامک هست. خواستم بدونم شما هم با رمز ایستا (نام کاربری و رمز) وارد می شید یا اینکه علاوه بر نام کاربری و رمز ورود، برای امنیت بیشتر رمز دوم پیامکی یا یکبار مصرف رو هم دارید؟

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام، اگه بخوام در 5-6 هزار دلار بخرم، چه راهی مطمئن هستش؟ از بانک یا صرافی معمولی میشه خرید یا دردسر و داستان داره؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام، اگه بخوام در 5-6 هزار دلار بخرم، چه راهی مطمئن هستش؟ از بانک یا صرافی معمولی میشه خرید یا دردسر و داستان داره؟
    از بانکی که پسانداز تومانی داری بپرس با کدوم صراف کار میکنه , یا به بانک بسپر خودشون با صرافشون هماهنگی کنن. فقط از راه امن
    دلار و یورو تقلبی زیاده تو بازار

11. این کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ممنونم. چندتا سوال دیگه داشتم:

1) الان صرافی حدود 10 هزار دلار رو میفروشه یا نه و یا میفروشه و مدارک میخواد؟

2) به نظر شما الان وقت خوبیه برای خریدن دلار یا پایین میاد؟ من حدود 50 میلیون تو بانک دارم سود 20 درصد میده، به نظرتون تبدیل کنم؟

3) برای انتقال مثلا 50 میلیون از بانک به صرافی، باید چک رمز دار و اینجور چیزا بگیرم یا بگم بریزه به حساب جاریم که کارتم بهش وصله و تو صرافی کارت بکشم؟

ممنونم.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

از بانکی که پسانداز تومانی داری بپرس با کدوم صراف کار میکنه , یا به بانک بسپر خودشون با صرافشون هماهنگی کنن. فقط از راه امندلار و یورو تقلبی زیاده تو بازار
    سلام

این کار ممکنه باعث دلال بازی و شیرینی خوری بشه
    اگ اشتباه نکنم با دستگاه کارتخوان میتونین تا 50 میلیون تومن در روز انتقال بدین

بهتره از صرافی که ارز رو به کمترین قیمت میفروشه بپرسید چطوری باید پرداخت کنید که به احتمال 99% میگن با دستگاه کارتخوان
    .
    ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •