تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 574 از 639 اولاول ... 74474524564570571572573574575576577578584624 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,731 به 5,740 از 6382

نام تاپيک: | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

تقریبا همه بانکها حداکثر 15 درصد برای مشتریان عادی میدن، ولی برای سپرده های کلانی و کارت سیاه ها خیلی بیشتره
    با یکی آشنا شدم 5 میلیارد تومان سپرده داره با سود 39% و کارت سیاه هم تعلق گرفته.
    برای اونها که نمیدونن کارت سیاه ها در تمام امور زندگی، مالی و دولتی مثل افراد ویژه vip برخورد میشه
    که مال و ثروتشون از کشور خارج نکنن
    5 میلیارد چیزی نیست. معمولا کسی که 5 میلیار میزاره بانک 50 میلیار داره که نصفش یورو هس 25 درصد یورو خریده 10 درصد دلار 20 درصد طلای کار کرده 5 تا زمین کوچک و تجاری بقیش دا
    یم در حال عشق و حال در خارج از کشوره و اتفاقا بیشتر پولش ارز خارجی ه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

درسته، همه تخم مرغ ها تو یک سبد نمیزارن

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

می خوام یک روز شمار باز کنم و کم کم پول بریزم داخلش بعد ببینم چی میشه یا بلند مدت باز می کنم یا صندوق میزارم. از بین دو بانک پاسارگاد و پارسیان کدام خدماتش، برخورد کارمندانش بهتره و شعبه بیشتری تو تهران داره؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

می خوام یک روز شمار باز کنم و کم کم پول بریزم داخلش بعد ببینم چی میشه یا بلند مدت باز می کنم یا صندوق میزارم. از بین دو بانک پاسارگاد و پارسیان کدام خدماتش، برخورد کارمندانش بهتره و شعبه بیشتری تو تهران داره؟

ممنون
    دوره دوره اینترنت هست و رفته رفته اصلا مشتری کارمند رو نمیبینه
    ولی در حالت کلی بانکهای قدیمی که کاملا دولتی هستن رفتار خوبی ندارن زیاد.
    صندوق که پارسیان بهتره سود زیاد میده و ظرفیت داره.
    البته نکته ای بگم دیگه حضوری باز نمیکنن.میرین سایت ثبت نام بعد بانک میری کد میگیری بعد میای با اینترنت پول مریزی صندوق
    ابطال هم راحت تره میزنی فردا تو کارت هست. صندوق بدیش اینه برا نقد شدن صبر لازمه حداقل نصف روز
    روزشمار 10 درصد سرمایه گزاری نیست خودکشی هست در این تورم افسار گسیخته

5. 2 کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

دوره دوره اینترنت هست و رفته رفته اصلا مشتری کارمند رو نمیبینه
    ولی در حالت کلی بانکهای قدیمی که کاملا دولتی هستن رفتار خوبی ندارن زیاد.
    صندوق که پارسیان بهتره سود زیاد میده و ظرفیت داره.
    البته نکته ای بگم دیگه حضوری باز نمیکنن.میرین سایت ثبت نام بعد بانک میری کد میگیری بعد میای با اینترنت پول مریزی صندوق
    ابطال هم راحت تره میزنی فردا تو کارت هست. صندوق بدیش اینه برا نقد شدن صبر لازمه حداقل نصف روز
    روزشمار 10 درصد سرمایه گزاری نیست خودکشی هست در این تورم افسار گسیخته
    آدرس صندوق پارسیان همینه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که گذاشتم؟

بله درست می گید که سود 10 درصد واقعا سرمایه گذاری نیست ولی خواستم بعد از مدتی که کم کم داخل روز شمار پول ریختم تبدیلش کنم به یک سپرده 15 درصد یکساله.
    اما در مورد صندوق چند تا سوال داشتم:

1- خواستم بدونم این ابطال که همون باطل کردن هست دقیقا یعنی چی؟ یعنی من وقتی نمی خوام دیگه تو صندوق سرمایه گذاری کنم باطل می کنم و اون نصفه روز یا بیشتر پولی که سرمایه گذاری کردم میره داخل حساب کارت؟

2- محدودیت واریز به حساب صندوق وجود داره یا خیر؟ آیا مثل روز شمار هر چقدر بریزی سود همون قدر رو بهت واریز می کنند؟

3- احتمال ریسک از بین رفتن اصل پول تو صندوق لوتوس پارسیان چقدر هست؟ از کجا میشه فهمید چند نفر تو این صندوق سرمایه گذاری کردند؟ صندوق بانک های دیگه مثل پاسارگاد چطوره؟

4- سود سرمایه گذاری شده تو صندوق هر ماه به کارت ریخته میشه یا دفترچه داره؟

5- درصد سود ثابت هست یا متغیر؟ الان درصد سود لوتوس پارسیان در ماه چقدر هست؟

6- آیا باید در تاریخ بخصوصی این حساب صندوق لوتوس رو باز کرد یا هر موقع از ماه میشه؟ فکر کنم در همین تاپیک دیده بودم که اگر در فلان روز که الان دقیقا یادم نیست این صندوق را باز کنید بهتره.

ممنون
    Last edited by Nostophobia; 02-11-2017 at 15:35.

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

آدرس صندوق پارسیان همینه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که گذاشتم؟

بله درست می گید که سود 10 درصد واقعا سرمایه گذاری نیست ولی خواستم بعد از مدتی که کم کم داخل روز شمار پول ریختم تبدیلش کنم به یک سپرده 15 درصد یکساله.

1- خواستم بدونم این ابطال که همون باطل کردن هست دقیقا یعنی چی؟ یعنی من وقتی نمی خوام دیگه تو صندوق سرمایه گذاری کنم باطل می کنم و اون نصفه روز یا بیشتر پولی که سرمایه گذاری کردم میره داخل حساب کارت؟

2- محدودیت واریز به حساب صندوق وجود داره یا خیر؟ آیا مثل روز شمار هر چقدر بریزی سود همون قدر رو بهت واریز می کنند؟

3- احتمال ریسک از بین رفتن اصل پول تو صندوق لوتوس پارسیان چقدر هست؟ از کجا میشه فهمید چند نفر تو این صندوق سرمایه گذاری کردند؟ صندوق بانک های دیگه مثل پاسارگاد چطوره؟

6- آیا باید در تاریخ بخصوصی این حساب صندوق لوتوس رو باز کرد یا هر موقع از ماه میشه؟ فکر کنم در همین تاپیک دیده بودم که اگر در فلان روز که الان دقیقا یادم نیست این صندوق را باز کنید بهتره.

ممنون
    1- ابطال یعنی قسمت یا تمام پول رو برداری. بعضی صندوق ها هزینه دارند بعضی نه. دقت کن در اونایی که هزینه دارن نزار. فرق صندوق با روزشمار دقیقا یه یچز هست. برای دسترسی به پولت باید ابطال کنی قسمت یا همه اش رو هر قدر میخوای تا در نیمه روز و یا حتی 3 روز بعد به حسابت همراه سود واریز شه
    2- محدودیتی اصلا ندارند. بعضی هاش حداقل دارن یعنی کف
    3- سایتهای صندوق مثل همون رو نگاه کنید. انهایی که صندوق با درامد ثابت هستند و ضامن نقد شوندگیشون بانک هست مشکلی نیست. نگاه کن سایت هر کدوم در گوگل بزنی هست. در امد ثابت و ضامن نقد شوندگی همون بانک باشه
    4- دفترچه نداره هر ماه مثلا 26 ام یا 30 ام یا 15 بسته به بانک
    5- سود ثابت نیست البته لوتوس معمولا ثابت هست. 20 درصد تا اخر اسنفد خواهد داد. شهر 22 بود این ماه شد 19.5 و مسکن که باز نمیکنه 19.5 و بانکهای دولتی به درد نمیخورن چرت هستن پاسارگاد 18 میده. برخی از بانکها بالاتر هم میدن ولی بعضیاش ابطال داره...من بانک اینده حکمت کوثر و این قبیل ها رو کلا قبول ندارم و پول نمیزارم درش.
    6- هر موقع میشه ولی روزی غیر از واریز سود باشه باید مقداری اضافی بریزی که بعدا برمیگردونن بهت. 26 ام این بانک 1 ام بانک شهر 15 ام بعضی بانکها روز واریز سود
    سرمایه صندوق نشان میده چقدر قدرتمند هست همشون در سایت هست

دقت کنید الان کمی باز کردن یا ریختن پول رد صندوق سخت شده در عین راحتی!! الان دیگه پارسیان حضوری باز نمیکنه و یا پول اضافی نمیکنه. همه بانکها دارن کم کم اینطوری میشن. ثبت نام میکنین کد رهگیری میگیرین میرین بانک رمز عبور میده بعد میایین وارد میشین پول میریزین. مشکل امنیتی نداره ولی مشکلی که داره اینه که ظرفیت بسته میشه و هر روز باید چک کنید.

8. 4 کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SajjadKAZ2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران-اهواز

پيش فرض

ممنون
    پاسخ سوالاتتون فقط در رابطه با بانک پارسیان:

سایت صندوق لوتوس پارسیان برای صدور و برداشت اینه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- صدور یعنی واریز به حساب لوتوس، ابطال هم یعنی برداشت از حساب لوتوس (تو بعضی بانکها این ابطال کردن کارمزد داره ولی تا اونجایی که میدونم برای لوتوس پارسیان نداره)
    صدور در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 15:30 و پنج شنبه ها از 8 تا 11 امکان پذیره، روزهای جمعه و تعطیلات رسمی امکان صدور وجود نداره
    برای ابطال مثلا اگه صبح درخواست ابطال بدید تا بعد از ظهر پول میاد تو حساب کارت پارسیانتون
    2- فکر نمیکنم محدودیت واریز وجود داشته باشه اگرم وجود داشته باشه برای مبالغ خیلی زیاد در واریزِ یکدفعه ای هست
    3-ضامن صندوق خوده بانکه و بانک پارسیان معتبره
    4- سودش هر ماه در یک روز خاص به کارت پارسیان متصل به صندوق لوتوس واریز میشه
    5- سود متغییره ولی برای بانک پارسیان تا آخر سال گفتن کمتر از 20 درصد نمیشه
    6- هر موقع که بخاید میتونید افتتاح کنید ولی برای صدور (واریز پول) بهتره در روز 26ام هر ماه اقدام کنید

10. 3 کاربر از SajjadKAZ2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

1- ابطال یعنی قسمت یا تمام پول رو برداری. بعضی صندوق ها هزینه دارند بعضی نه. دقت کن در اونایی که هزینه دارن نزار. فرق صندوق با روزشمار دقیقا یه یچز هست. برای دسترسی به پولت باید ابطال کنی قسمت یا همه اش رو هر قدر میخوای تا در نیمه روز و یا حتی 3 روز بعد به حسابت همراه سود واریز شه
    2- محدودیتی اصلا ندارند. بعضی هاش حداقل دارن یعنی کف
    3- سایتهای صندوق مثل همون رو نگاه کنید. انهایی که صندوق با درامد ثابت هستند و ضامن نقد شوندگیشون بانک هست مشکلی نیست. نگاه کن سایت هر کدوم در گوگل بزنی هست. در امد ثابت و ضامن نقد شوندگی همون بانک باشه
    4- دفترچه نداره هر ماه مثلا 26 ام یا 30 ام یا 15 بسته به بانک
    5- سود ثابت نیست البته لوتوس معمولا ثابت هست. 20 درصد تا اخر اسنفد خواهد داد. شهر 22 بود این ماه شد 19.5 و مسکن که باز نمیکنه 19.5 و بانکهای دولتی به درد نمیخورن چرت هستن پاسارگاد 18 میده. برخی از بانکها بالاتر هم میدن ولی بعضیاش ابطال داره...من بانک اینده حکمت کوثر و این قبیل ها رو کلا قبول ندارم و پول نمیزارم درش.
    6- هر موقع میشه ولی روزی غیر از واریز سود باشه باید مقداری اضافی بریزی که بعدا برمیگردونن بهت. 26 ام این بانک 1 ام بانک شهر 15 ام بعضی بانکها روز واریز سود
    سرمایه صندوق نشان میده چقدر قدرتمند هست همشون در سایت هست

دقت کنید الان کمی باز کردن یا ریختن پول رد صندوق سخت شده در عین راحتی!! الان دیگه پارسیان حضوری باز نمیکنه و یا پول اضافی نمیکنه. همه بانکها دارن کم کم اینطوری میشن. ثبت نام میکنین کد رهگیری میگیرین میرین بانک رمز عبور میده بعد میایین وارد میشین پول میریزین. مشکل امنیتی نداره ولی مشکلی که داره اینه که ظرفیت بسته میشه و هر روز باید چک کنید.

با تشکر از جواب دوستمون
    فقط یه نکته همون سایت اولی اطلاعاتش بسیار جزیی تر از سایتی هست که سجاد دادن.
    اون سایتی که دادن برا ثبت نام هست البته اطلاعات هم داره ولی اطلاعات ریز سرمایه ها در سایت اول
    متافسانه مشکل اینجا که ظرفیت ندارن خیلیاش همین لوتوس نوشته سه شنبه اقدام کن تازه اگه باز کنه
    کم کم دارن خراب میشن از نظر من نسبت به قبل که راحت تر بود
    Last edited by shangil; 03-11-2017 at 08:49.

12. 2 کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان

با یکی صحبت میکردم که در آینده از همین 23 درصدیها داره
    میگفت با اینترنت یا حضوری میشه اضافه کرد بهش اما واریزیها 21% حساب میشه . فقط همون مبلغی که روز اول قبل از تاریخ تعیین شده واریز شده باشه 23% هست
    حرفش درسته ؟
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

سلام دوستان

با یکی صحبت میکردم که در آینده از همین 23 درصدیها داره
    میگفت با اینترنت یا حضوری میشه اضافه کرد بهش اما واریزیها 21% حساب میشه . فقط همون مبلغی که روز اول قبل از تاریخ تعیین شده واریز شده باشه 23% هست
    حرفش درسته ؟
    با تشکر
    این صندوق بانکی هست
    هیچ بانک معمولی دیگه این سود رو نمیده
    در ضمن تا جایی که میدونم کف داره یعنی باید از یک مقدار بالاتر باشه. اگر اشتباه نکنم 1 میلیار بود یا صد میلیون

15. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •