تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 501 از 639 اولاول ... 401451491497498499500501502503504505511551601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,001 به 5,010 از 6382

نام تاپيک: | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

یعنی امکان بروز مشکلات و قفل شدن اصل سرمایه وجود داره؟
    اینو شاید مسئولان رده بالای بانکی هم ندونن؛
    کلا وقتی اخبار منفی هست یا سود بالا و کف پایین،ریسک سرمایه گذاری رو بالا میبره
    اما آینده چی بشه خدا میدونه؛فرشتگان با ۱۹ صال سابقه و سود بالا بعد از مجوز دار شدن تحت موسسه کاسپین دچار مشکل شد؛اتفاقی که کسی پیشبینی نمیکرد

Sent from my E5823 using Tapatalk

2. 2 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

یعنی امکان بروز مشکلات و قفل شدن اصل سرمایه وجود داره؟
    همه بانكهاي داراي مجوز تا سقف 100 ميليون تومان بيمه هستن يعني هر بانك مجوز داري سپرده ها رو تا نرخ 100 ميليون تومان بيمه ميكنه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 2 کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

اینو شاید مسئولان رده بالای بانکی هم ندونن؛
    کلا وقتی اخبار منفی هست یا سود بالا و کف پایین،ریسک سرمایه گذاری رو بالا میبره
    اما آینده چی بشه خدا میدونه؛فرشتگان با ۱۹ صال سابقه و سود بالا بعد از مجوز دار شدن تحت موسسه کاسپین دچار مشکل شد؛اتفاقی که کسی پیشبینی نمیکرد

Sent from my E5823 using Tapatalk

پول سپرده گذاراي كاسپين هم داده ميشه بهشون به زودي
    بانك ملي هنوز 18درصد روزشمار رو داره؟

6. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زندان

پيش فرض

دوستان تاریخ انقضای کارت بانک ملی من 1400 هستش و هرجا 00 رو وارد میکنم جواب نمیده چیکار باید بکنم

8. 2 کاربر از DIKT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

دوستان تاریخ انقضای کارت بانک ملی من 1400 هستش و هرجا 00 رو وارد میکنم جواب نمیده چیکار باید بکنم
    سلام باید با بخش پشتیبانی پرداخت شاپرک تماس بگیرید 42739000-021

10. 2 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

12. 2 کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

یک مدیر بانک مرکزی تشریح کرد؛

تدابیر بانکی ویژه عید/ سقف برداشت از عابربانک‌ها ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان می‌شود

مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی از افزایش سقف برداشت از عابربانک‌ها بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان از روز ۲۰ اسفندماه سال جاری تا ۱۵ فروردین سال آینده خبر داد.

ادامه خبر
    Last edited by aryna; 01-03-2017 at 18:38.

14. 2 کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

سلام

دوست عزیز من پستهای شما و کاربر دیگه رو خوندم این چند صفحه نمیخواستم پست بزارم ولی خب گفتم تجربم رو بگم. خودم به شخصه رفتم پرسیدم. اولا بانک گردشگری اصلا چنین سپرده 22 درصد و این حرفا نداره. تا گفتم برق از کلشون پرید! گفتم روزشمار چقدره گفت 10 درصد!
    در مورد اون بحث روزشماری هم که شما و اون کاربر جنگتون شد حالا نمیدونم چرا شما دیگه تشریف ندارین باید عرض کنم حق با شما بود. راسا رفتم بانک دولتی مرکز شهرمون. رییس که یکی از اشناهای دورمون بود گفتش که با این که نرخ روزشمار حقیقی عادی 10 درصد هست و گفت اگر نگاه کنین به سایت و منابع ما در واقع 10درصد میدیم و همه بانکها ملزم هستن بهش منتهی گفت سودهای مختلفی که از طرف بانکها داده میشه در واقع همون طرحهای مختلف هست که به بانک مرکزی هم اطلاع داده میشه. حالا گفت صندوق جداست ولی تاکید کرد که سودهای بالای نرخ مصوب که خودمون امضا کردیم در قالب طرحه با اینکه کارت واریز و اینا داده میشه. گفت هر سپرده ای که شرطی باشه دیگه عادی نیست. مثلا کف فلان مقدار مسدودی فلان مقدار و غیره!
    من خودم حرفهای شما رو قبول نمیکردم و اصلا به خاطر همین رفتم پرسیدم ولی ظاهرا حق با شماست.
    در مورد صندوق ها هم با اینکه خودم حساب دارم ولی پول یکی از فامیلامون رو در ثامن الحجج خوردن و هنوز نمیدن. موسسه قدرتمندی هم بود. واقعا خطریه. کلا بانکها و موسساتی که روی اوردن به چنین سودهایی نقدینگیشون بالاست و مشکل دار.
    من در فروهای زیادی بودم متاسفانه بیشتر افراد اطلاعات غلط میدن و میگن دوست من فلان کار رو کرد بهمان کار رو کرد و عجیبه هیچ وقت از خودشون مایه نمیزارن.

با تشکر
    دوست گرامی ممنون از حسن نظرتون و روشن گری که انجام دادین.
    همه بانکها همانطور که قبلا هم گفته شد برای دور زدن قانون میان طرح میزارن. این رو شما هم پرسیدین من هم پرسیدم و خیلی های دیگه. این مساله به قدری روشنه که نیازی به ادامه بحث فک کنم نباشه.
    در مورد بانکهایی که سود نامتعارف هم میدن مواظب باشید. این دلیل بر قوی بودن بانک نیست که اگر اینطور بود این بانکهایی مثل ملی هم سودهای بسیار زیادی میدادن.
    منظورم بانکهایی مثل اینده سرمایه و موسساتی مثل کاسپین و ... است. توجه به اینکه مجوز نداره یک گزینه پرقدرت برای ورشکستگیه.موسسه ثامن که پشتش به نهاد نظامیه خطرناکه این که بماند.تو این دولت هر سال یه اتفاق افتاده اول پدیده بعد میزان بعد حجج الان کاسپین .سال دیگه باید دید از تو قرعه کشی اسم کی در میاد.
    بارها گفته شده حق بر باطل پیروز است ولی متاسفانه هنوز زمان میبره بعضیا اینو بفهمن که خب جواب محکم شما موجب روشن گری شد.
    Last edited by shangil; 03-03-2017 at 17:20.

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

دوستان برخی شون میگن زیر 100 میلیون رو بانک مرکزی ضمانت کرده. این جمله ذاتا درسته ولی در عمل چه اتفاقی میفته این مهمه. اولا شما وقتی میرین بانک چنین چیزی نمیگن اصولا باید بگن مثلا طرف 2 میلیارد گذاشته بانک باید بگن بهش برادر من بالای 100 تا ضامن نیستیم. وقتی نمیگن یعنی در عمل خیلی هم این درست نیست.
    یا مثلا موسسه ای مثل کاسپین ورشکست میشهیا ثامن الحجج فرض بگیریم تازه اصل سرمایه رو بدن فک میکنین در حا بهتون پول میدن. نه اقا نمیدن. تازه میزارن تو صف تا ببینیم چه شود.
    خبر زیر رو بخونید. مثلا موسسه میزان ببینید چطور بانک صادرات شرط گذاشته. طرف پولشو میخواد میگه بیش از 30 درصد نمیدیم و پولت رو بخوای باید یکساله قرار داد ببندی با بانک! این دیگه اخرشه.
    راستی اون روز تو یه بانکخصوصی مطرح بودم واسه وام. رفتم اون قسمتی که کاغذ اینا امضا میکنن. یه نفر با تلفن حرف میزد ظاهرا یه مشتری از پشت تلفن سوال میپرسید جوابش رو میداد. میگفت اگر این بانک یا بانکهایی مثل این قرار باشه ورشکست بشن اون موقع کل مملکت اول فلج میشه. یعنی بانک مرکزی هر طور شده حتی با چاپ پول جلوش رو میگیره.
    انک صادرات ایران با صدور اطلاعیه شماره 10 در خصوص سپرده‌گذاران تعاونی منحله میزان، تعیین تکلیف سپرده‌های تا مبلغ 200 میلیون تومان را از روز دوشنبه، 16 اسفند ماه، آغاز می‌کند.

به گزارش ایران‌جیب و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، در اطلاعیه این بانک آمده است: به‌ موجب مصوبه هیات مدیره بانک صادرات ایران در راستای ایفای رسالت اجتماعی و به منظور رفع نگرانی‌های سپرده‌گذاران تعاونی منحله میزان، سپرده‌گذاران تعاونی مزبور که براساس گزارش کارشناسان مالی دادگستری تا مبلغ 200 میلیون تومان سپرده دارند، از روز دوشنبه، 16 اسفند 95، به شرح جدول زیر می‌توانند به شعب بانک صادرات ایران مراجعه و مبادرت به افتتاح حساب سپرده بلندمدت یک‌ساله کنند که سود پرداختی به سپرده‌ها ماهیانه و براساس نرخ‌های مصوب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

سپرده‌گذاران به شرح اطلاعات زیر و براساس آخرین عدد سمت راست کد ملی و با در دست داشتن اسناد و مدارکی که دلالت بر سپرده‌گذار بودن آنان در تعاونی منحله میزان دارد و به تایید کارشناسان مالی دادگستری و هیات تصفیه تعاونی میزان رسیده باشد، می‌توانند به شعب این بانک مراجعه و اقدام به افتتاح حساب سپرده بلندمدت یک‌ساله کنند.

مبلغی که سپرده‌گذاران می‌توانند از حساب خود برداشت کنند، حداکثر معادل 30 درصد مبلغ سپرده است. بدیهی است بقیه مبلغ، طبق ضوابط و مقررات بانکی موجود در پایان مدت قابل دریافت توسط سپرده‌گذار است.

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

ولي اگه بخوايم واقعا حق رو در نظر بگيريم موسسه هاي ميزان و ثامن الحجج مجوز نداشتند ولي العان دارن بهشون پول سپرده گذارا رو ميدن ممكنه يه خورده طول بكشه ولي سپرده گذار به پولش ميرسه

18. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •