تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 639 اولاول 12345671353103503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 6382

نام تاپيک: | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

پاسارگاد كه سود كمتري ميده.
    سود سپرده هاي كوتاه مدتش 6 درصده در صورتيكه بيشتر بانكها مثل تجارت 9 درصده.

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب یعنی اگه اون حساب اینترنتی رو هم داشته باشم و عابر بانک پاسارگاد تو روز جمعه یا حتی عاشورا و ... هم میتونم پول انتقال بدم به حسابهای سایر بانکها و همون موقع تو حساب طرف تایید میشه ؟؟؟؟ این که فوق العاده ست . در ضمن کارت چقدر هزینه داره ؟؟؟
    در مورد سایر بانکها دوستان بیشتر توضیح بدن . ممنون .
    در ضمن دیشب یه چیزی رو بهش دقت کردم و اینکه این بانک 5 ساله تاسیس شده و تعداد شعبه هاش به خصوص تو شهرهای دیگه به جز تهران تقریبا با پارسیان و اقتصاد نوین که 10 ساله هستن برابره تقریبا !!!!!!!!! خب مسلما تا 5 سال دیگه هم شعبه هاش بیشتر هم میشه .
    هرچند با خدمات اینترنتی و عابربانک دیگه نیازی به شعبه نیست !!! که من دقیقا دنبال همین هستم !!

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

خب یعنی اگه اون حساب اینترنتی رو هم داشته باشم و عابر بانک پاسارگاد تو روز جمعه یا حتی عاشورا و ... هم میتونم پول انتقال بدم به حسابهای سایر بانکها و همون موقع تو حساب طرف تایید میشه ؟؟؟؟ این که فوق العاده ست . در ضمن کارت چقدر هزینه داره ؟؟؟
    در مورد سایر بانکها دوستان بیشتر توضیح بدن . ممنون .
    در ضمن دیشب یه چیزی رو بهش دقت کردم و اینکه این بانک 5 ساله تاسیس شده و تعداد شعبه هاش به خصوص تو شهرهای دیگه به جز تهران تقریبا با پارسیان و اقتصاد نوین که 10 ساله هستن برابره تقریبا !!!!!!!!! خب مسلما تا 5 سال دیگه هم شعبه هاش بیشتر هم میشه .
    هرچند با خدمات اینترنتی و عابربانک دیگه نیازی به شعبه نیست !!! که من دقیقا دنبال همین هستم !!
    اصلاً با وجود اینترنت بانک دیگه نیازی به مراجعه به عابربانک نیست! همه ی کارها اینترنتی قابل انجامه ... 

هزینه ی کارت 3 تومنه ... برای افتتاح حساب هم 10 تومن موجودی لازمه که می تونید 3 تومن رو همون جا از رو خود 10 تومن تخصیص بدید به کارت ... که در این صورت وقتی کارتتون رو بگیرید، 7 تومن موجودی خواهد داشت ...
    البته اینو بگم که اگه بخواید اون 6 درصد سود بهتون تعلق بگیره، حداقل موجودی (10 تومن) باید کف حساب بمونه ... کمتر از این باشه سودی نمیدن ...

4. این کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آهان پس به اون پولی که میمونه هم سود تعلق میگیره ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پس عالیه . میدونید بیشتر برای خرید اینترنتی میخوام و اینکه اگه مثلا تو حساب ملی خودم یه وقتی پول داشتم و بخوام از یه سایتی خرید اینترنتی کنم و اونهم درگاه اینترنتی ملی داشت دیگه با این وجود مشکلی نداره دیگه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! یا مثلا بخوام تو حساب یه بانک دیگه پول واریز کنم ؟؟؟ همون موقع تایید میشه ؟؟
    فکر میکنم ارزش یه بانک به همینهاست دیگه !! که بشینی خونه و اینترنتی در عرض 10 دقیقه یه خدماتی رو بخری بدون دردسر !!
    اگه اینطوری باشه که فردا تو پاسارگاد یه حساب باز میکنم !!
    در مورد بانکهای دیگه خبری نشدا دوستان !!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

آهان پس به اون پولی که میمونه هم سود تعلق میگیره ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پس عالیه . میدونید بیشتر برای خرید اینترنتی میخوام و اینکه اگه مثلا تو حساب ملی خودم یه وقتی پول داشتم و بخوام از یه سایتی خرید اینترنتی کنم و اونهم درگاه اینترنتی ملی داشت دیگه با این وجود مشکلی نداره دیگه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! یا مثلا بخوام تو حساب یه بانک دیگه پول واریز کنم ؟؟؟ همون موقع تایید میشه ؟؟
    فکر میکنم ارزش یه بانک به همینهاست دیگه !! که بشینی خونه و اینترنتی در عرض 10 دقیقه یه خدماتی رو بخری بدون دردسر !!
    اگه اینطوری باشه که فردا تو پاسارگاد یه حساب باز میکنم !!
    در مورد بانکهای دیگه خبری نشدا دوستان !!!!!!!!!
    بله دیگه، وقتی می خواهید کارت عابر بانک بگیرید، حساب سپرده ی کوتاه مدت باز می کنید تا بهش کارت تعلق بگیره ... حالا این حساب اگه موجودیش بیش از 10 تومن باشه، 6 درصد سود علی الحساب بهش تعلق می گیره ...
    سود رو هم می تونید از این جا محاسبه کنید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سعی کنید از فروشگاه های اینترنتی ای خرید کنید که با بانک های بیشتری طرف قرارداد هستند ... الان فروشگاه های معروف با پاسارگاد قرارداد دارن، اما هستند سایت هایی که فقط پارسیان و سامان رو پشتیبانی کنند ... 

انتقال وجوه از طریق اینترنت، همون طوری که گفتم کاملاً فوری و درجا انجام میشه ... حتی از طریق حساب اینترنتیتون کارهای چکی و حواله ای هم می تونید انجام بدید ... 

الان همه ی کارها، به جز شارژ مالی حساب از طریق اینترنت انجام پذیره ... (البته می تونید واسه یارانه ها هم همین شماره حساب پاسارگاد رو بدید تا حسابتون از اون ور شارژ شه!! )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من از بانک ملت استفاده میکنم. به خاطر بانکداری اینترنتی تقریباً کاملش
    اما رفتارشون با مشتریا زیاد خوب نیست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

توی بانکداری اینترنتی، فوق العاده امن و کامله ... با حساب اینترنتیتون هر کاری می تونید بکنید! از انتقال وجه بین حساب های پاسارگاد تا حواله و مسدود کردن کارت و صورت حساب و ...
    پاسارگاد یکی از دو سه بانکیه که انتقال وجه کارت به کارت اینترنتی داره! رمز دومتون رو که داشته باشید، می تونید از کارتتون به هر کدوم از کارت های بانک های دیگه اینترنتی پول منتقل کنید ...
    همین طور از طریق سامانه ی پاسارگاد، کارت هر بانکی رو که داشته باشید، می تونید موجودیتون رو اینترنتی چک کنید!! (حتی اگه مشتری پاسارگاد نباشید)

خرید شارژ ایرانسل و پرداخت قبض و اینا هم که از عادی ترین خدمات اینترنتیشه ...
    .

بانک ملت هم همه اینا رو داره.
    حواله بين بانکي (ساتنا) - انتقال کارت به کارت (از طریق سایت بانکداری اینترتی) - خرید شارژ ایرانسل، همراه اول، اسپادان - افتتاح حساب الکترونیکی - درخواست صدور ملت كارت - غير فعال سازى كارت - پرداخت قبوض

استعلام وضعيت چک - مشاهده وضعيت دسته چک ها - تامين موجودي چک برگشتي - گزارش چک برگشتي تامين موجودی شده - مشاهده مانده بدهي تسهيلات - بازپرداخت اقساط - صورتحساب تسهیلات -

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

بانک ملت هم همه اینا رو داره.
    حواله بين بانکي (ساتنا) - انتقال کارت به کارت (از طریق سایت بانکداری اینترتی) - خرید شارژ ایرانسل، همراه اول، اسپادان - افتتاح حساب الکترونیکی - درخواست صدور ملت كارت - غير فعال سازى كارت - پرداخت قبوض

استعلام وضعيت چک - مشاهده وضعيت دسته چک ها - تامين موجودي چک برگشتي - گزارش چک برگشتي تامين موجودی شده - مشاهده مانده بدهي تسهيلات - بازپرداخت اقساط - صورتحساب تسهیلات -
    آره، اینترنت بانک ملت هم به نسبت سایر بانک ها خیلی قوی و خوبه ... اما تا وقتی دولتی بود تو شعب خیلی ضعیف عمل می کرد ... الان که نیمه خصوصی شده رو نمی دونم ...

دوستمون بالاتر گفت که رفتارشون با مشتریا خوب نیست ... 

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

تقریبا یه 20 دقیقه ای ( شاید هم بیشتر ) تو سایت پاسارگاد بودم الان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی حرفه ای به نظر میرسه !!!!!!!!!
    این آدرسشه به همه دوستان پیشنهاد میکنم یه سر بنن و برای مقایسه هم شده اینجا مطرح کنن تا به یه نتیجه برسیم . البته سامان رو هم چک کردم ولی خودتون قضاوت کنید بهتره !!
    هرچیز ناگفته دیگه ای هست بگید . تا چن روز آینده حساب باز خواهم کرد !!!!!!! در بانک ...

کد:

یه سوال دیگه ؟ الان جمعه ست . و من مثلا میخوام برای یکی از دوستام که مثلا تو بانک ملت حساب داره پول واریز کنم :
    با کدوم یکی از بانکهای خصوصی به طور اینترنتی میشه این کار رو انجام داد ؟؟؟
    آیا پول واریز شده همون موقع تو حساب دوستم هست تا مثلا از طریق عابر بانکش برداره ؟؟؟؟
    با حواله اینترنتی بانک ملت میتونی تو همون لحظه ( حتی روزهای تعطیل، جمعه ها) به یه حساب ملت دیگه پول واریز کنی. کارمزدش هم 25 تومانه

حواله بین بانکی (ساتنا) اگه بعد از ساعت 1 بعد ازظهر یا روزهای تعطیل پول واریز کنی فردا صبحش پول به حساب فرد واریز میشه. کارمزد هم 0 تومان

************************************************** ***************************

فقط 3 بانک تمامی سرویسهای اینترنتی (ساتنا، سحاب، موبایل بنکینگ، sms بنکینگ، پرداخت اینترنتی، خرید اینترنتی) رو دارن. سپه، پست بانک، ملت

پاسارگاد فقط سانتا رو نداره (تا مرداد که نداشت، الان رو نمیدونم)

ویرایش: وارد سایت بانک پاسارگاد شدم مثل اینکه ساتنا هم واسش اومده <li class="c10 l1_9eizmm-ksvu8u">درخواست حواله بین بانکی (ساتنا)
    Last edited by tiyam 01; 03-12-2010 at 15:05.

11. 2 کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

پاسارگاد كه سود كمتري ميده.
    سود سپرده هاي كوتاه مدتش 6 درصده در صورتيكه بيشتر بانكها مثل تجارت 9 درصده.
    تجارت و بیشتر بانکها 6 درصده
    کد:
    قبلا هم بانک ملت 9 درصد بود

کوتاه مدت 4 ماهه یعنی چی؟ یعنی تا 4 ماه حق واریز یا برداشت نداریم؟ بعدش چی؟

13. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •